Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Bohoslužby o Vánocích Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Vánocích

Zobrazit v mapě

Kostel24.12.2019
vigilie Slavnosti Narození Páně
25.12.2019
Slavnost Narození Páně
26.12.2019
svátek sv. Štěpána
31.12.2019
sv. Silvestra
01.01.2020
Slavnost Matky Boží Panny Marie
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 20:00 11:00 11:00 9:00 11:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:00 10:00 10:00
Benetice, kostel sv. Marka 22:00 9:30 9:30 9:30
Bítov, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 21:00 9:15 9:15 16:30 9:15
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30 10:30 10:30 17:00 10:30
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 8:00 8:00
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 15:00 7:15 7:15 11:00 7:15
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 7:00
9:00
7:00
9:00
16:00 7:00
9:00
Bošovice, kostel sv. Stanislava 20:30 8:00 8:00 15:00 8:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 22:00 11:00 11:00 17:30 11:00
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 20:30 8:00 8:00 17:00 8:00
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 9:30 14:00 9:30
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 22:00 9:00 9:00
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
22:00
8:30 8:30 18:00 8:30
18:00
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 18:30 9:00
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 21:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 20:30 11:00 11:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 16:00 8:45 8:45 16:00 8:45
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 17:30 11:00 11:00 11:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:15 10:15
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 9:30 9:30 9:30
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 21:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30 9:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Dukovany, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 7:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 16:00 9:30 9:30
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 24:00 9:30 17:00
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 9:30
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 21:00 7:30 7:30 14:00 7:30
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 23:00 11:15
Heraltice, kostel sv. Jiljí 20:00 11:00 11:00 11:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 15:30 11:00 7:30 11:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00 9:00
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:30 17:00
Hnanice, kostel sv. Wolfganga 20:00 9:45
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 11:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 15:00 9:30 9:00
Holubice, kostel sv. Václava 20:30 10:45 10:45 16:00 10:45
Horní Bory, kostel sv. Martina 16:00 9:45 9:45-Dolní Bory 16:00 9:45
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00 17:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Horní Újezd u Třebíče, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:00 9:00 15:30 9:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 20:00 11:00 11:00
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 9:00
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 22:45 11:00 18:30
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 9:30
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 22:30 10:30 10:30
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 22:00 11:00
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30 10:30
Chlum u Třebíče, kostel sv. Václava 24:00 10:00 10:00 10:00
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 20:00 9:30 9:30
Chvalovice, kostel sv. Markéty 16:00 9:30 8:00
Jamné u Jihlavy, kostel Nalezení sv. Kříže 14:30 8:00 8:00 8:00 8:00
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 21:00 8:00
Jasenice, kostel sv. Klimenta 11:15
Jevišovice, kostel sv. Josefa 22:00 8:00 8:00
Jihlava, kostel sv. Ignáce 8:30 8:30 8:30
Jihlava, kostel sv. Jakuba Většího 16:00
23:00
10:30 10:30 15:00 10:30
Jihlava, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 8:00 8:00
Jinošov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 10:00 8:00 8:00
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 16:30 8:30 8:30 16:00 8:30
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 15:30 11:00 10:30 10:30
Komořany, kostel sv. Barbory 19:30 9:30 9:30 9:30
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 9:30 11:00
Konice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 11:15
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 7:00 7:00
Kralice nad Oslavou, kostel sv. Martina 15:30 11:00
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krhov u Hrotovic, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 8:00 8:00 8:00
Křenovice, kostel sv. Vavřince 22:00 7:30
9:30
7:30
9:30
15:00 7:30
9:30
Křetín, kostel sv. Jeronýma 22:00 8:30 8:30 16:30 8:30
Křižanov, Kostel sv. Václava 23:00 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 9:30 16:00 9:30
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 10:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 16:00 8:00 8:00
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 22:00 8:00
11:00
8:00 16:00 8:00
11:00
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 11:11
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:30 8:30
Lesná, kaple sv. Terezie Veliké 20:30
Letonice, kostel sv. Mikuláše 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 22:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 16:00
24:00
7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Litobratřice, kostel sv. Jiří 20:00 9:00
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Luleč, kostel sv. Martina 20:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 15:00
22:00
8:00 8:00 16:00 8:00
Lysovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 10:00
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 9:00 9:00 15:00
Měnín, kostel sv. Markéty 21:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 7:45
9:15
7:45
9:15
17:00 7:45
9:15
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 16:30 8:00 8:00 17:30 8:00
Modřice, kostel sv. Gotharda 22:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Mohelno, kostel Všech svatých 19:30 9:30 9:30 9:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 22:30 9:00 9:00 19:00 9:00
Moutnice, kostel sv. Jiljí 16:00
21:30
7:30
10:30
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Náměšť nad Oslavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
24:00
9:00 9:00 16:00 9:00
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:45 14:45
Němčany, kostel sv. Antonína 21:00 11:00 11:00 11:00
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 22:00 11:00 11:00
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 21:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 17:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 21:00 9:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 17:00 8:15 8:15 8:15
Okříšky, kostel Jména Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 10:15 10:15 15:00
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 14:30
22:00
8:00 8:00 17:30 8:00
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 20:30 8:00 10:00 10:00
Opatovice u Rajhradu, kostel sv. Karla Boromejského 16:00 9:30 9:30 9:30
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 20:30 11:00 10:00 11:00
Oslnovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 9:00
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 21:00 9:30 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 9:30 9:30 15:45 9:30
Pavlov u Stonařova, kostel sv. Víta 21:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:00 9:00 16:00
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:45 10:45
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:30
9:15
7:30
9:15
18:00 7:30
9:15
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 10:30 10:30 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 24:00 9:30
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 16:00
23:00
8:00
11:00
8:00 18:00 8:00
11:00
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 22:00 10:15 10:15 15:00 10:15
Přibyslavice u Třebíče, poutní kostel Narození Panny Marie 16:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Přízřenice, kostel sv. Markéty 15:30 17:30 17:30
Pyšel, kostel sv. Barbory 20:30 10:30 10:30 17:00 10:30
Radkovice u Hrotovic, kostel sv. 14 Pomocníků 16:00 11:00 11:00 11:00
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 22:00 7:45
11:00
7:45 24:00 11:00
17:00
Rajhrad, kostel Božského Srdce Páně 20:00 9:00 9:00 16:30 9:00
Rajhrad, kostel Povýšení sv. Kříže 11:00 11:00 17:00 11:00
Rajhrad, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 8:00 8:00 8:00
Rančířov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 23:00
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 9:30
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 16:00
21:00
8:00 8:00 16:00
23:55-adorace
10:30
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 11:00 11:00 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 8:00
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 22:00 16:00 8:00
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 15:30 9:30 9:30
Rovečné, kostel sv. Martina 16:00 9:30 9:30 14:30-ekum. boh. 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 11:00 11:00 15:30 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 24:00 10:45
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Rudíkov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 11:00 9:00 11:00
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Sedlec u Náměště nad Oslavou, kaple sv. Anny 11:00
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 15:30
22:30
9:00 9:00 16:00 9:00
18:00
Slup, kostel Jména Panny Marie 24:00
Sokolnice, kaple Povýšení svatého Kříže 24:00 7:45 7:45 7:45
Stálky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 20:00 10:20 10:20
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 10:30 10:30 17:30 10:30
Stonařov, kostel sv. Václava 22:30 8:15 8:15 16:30 8:15
Strachotice-Micmanice, kaple sv. andělů 8:00
Strachotice, kostel sv. Jiří 16:00 8:00
Střítež, kostel sv. Marka 15:00
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 15:30 9:15 9:15 9:15
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 16:30 9:45 9:45 9:45 9:45
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 11:00 11:00 11:00
Syrovice, kostel sv. Augustina 21:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Šatov, kostel sv. Martina 24:00 9:45
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
21:30
7:00
8:45
7:00
8:45
15:00 7:00
8:45
18:30
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 22:00 7:30 17:00
Šumná, kostel sv. Ducha 16:00 11:15
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:30 8:00
10:30
17:00 10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 22:00 11:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
22:00
9:00 9:00 16:00 9:00
Těšetice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00
Tišnov, kostel sv. Václava 16:00
24:00
6:35
8:45
18:30
6:35
8:45
17:00 6:35
8:45
18:30
Trnava u Třebíče, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 22:30 7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Třebíč-město, kostel sv. Martina 16:00
20:30
8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
7:15
23:00
8:00
10:30
18:00
Třebíč-Sokolí, kaple Nejsvětějšího Srdce Páně 8:30
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
16:00 7:00
10:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 23:00 7:45
10:45
7:45
10:45
15:00 7:45
10:45
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 11:00 11:00 8:00 11:00
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
17:00 8:00
11:00
Únanov, kostel sv. Prokopa 21:00 8:00 8:00 15:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:10 11:00
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 20:00 7:30 7:30 7:30
Velešovice, kostel sv. Barbory 11:00 11:00
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 15:30
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
17:00 8:00
9:30
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 16:00
23:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
16:00 7:30
9:00
10:30
18:00
Vílanec, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00 11:00 11:00
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 11:00 11:00 11:00
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:15 9:15
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 7:30 7:30
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 11:00 11:00
Výčapy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 18:00 11:00 11:00
Vyskytná nad Jihlavou, kostel sv. Vavřince 11:00 15:00 11:00
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Zhoř u Jihlavy, kostel sv. Markéty 16:00 9:15 9:15 9:15 9:15
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 22:00 10:30 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 21:30 8:00 8:00 16:00
Znojmo-Mramotice, kostel Panny Marie Bolestné 11:00 11:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 8:00
Znojmo-Popice u Znojma, kostel sv. Zikmunda 20:00
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 22:00 9:30 9:30
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 16:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
17:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 15:00
24:00
9:00 9:00 15:00
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 16:00 8:00 8:00 8:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 17:00 10:30 10:30 10:30
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 24:00 9:30
18:00
9:30
18:00
15:00 9:30
18:00

Celkem kostelů: 224

Celkem bohoslužeb: 906