Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Bohoslužby o Vánocích Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Vánocích

Zobrazit v mapě

Kostel24.12.201625.12.201626.12.201631.12.201601.01.2017
Abertamy, kostel Čtrnácti sv. Pomocníků 23:59-půlnoční mše svatá 14:30-slavnostní mše svatá
Adamov, kostel sv. Barbory 21:00 10:45 10:45-boh. slova 15:00 10:45
Albrechtice nad Orlicí, kostel sv. Jana Křtitele 9:00
Albrechtice nad Vltavou - Chřešťovice, kostel sv. Jana Křtitele na poušti 8:00 8:00 8:00
Albrechtice nad Vltavou, kostel sv. Petra a Pavla 9:30 9:30
Albrechtice u Českého Těšína, kostel sv. apoštolů Petra a Pavla 24:00-česky 8:00-polsky 8:00-česky 16:00-polsky 8:00-česky
15:00-polsky
Albrechtičky, kostel sv. Mikuláše 16:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Andělská Hora, kostel Narození Panny Marie 24:00 11:00
Archlebov, kostel sv. Šebestiána a sv. Rocha 24:00 10:30 8:00 15:00 8:00
Babice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
22:00
10:45 10:45 10:45
Babice u Lesonic, kostel Nejsvětější Trojice 15:30 10:30 10:30 15:30 10:30
Babice, kostel sv. Petra a Pavla 20:30
Banín, kostel sv. Barbory 21:30 16:00
Bartošovice v Orlických horách - Neratov, Poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:00-roráty
24:00
10:00 10:00 24:00 10:00
Bartošovice, Kostel sv. Ondřeje, Petra a Pavla 21:00 10:15 10:15 10:15
Baška, kostel sv. Václava 15:00-pro děti
22:00
10:00 10:00 15:00 10:00
Batňovice, kostel sv. Bartoloměje 16:00 10:00 10:00 16:00 10:00
Bavorov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Bavory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 20:30 11:00 11:00 11:00
Bečov nad Teplou, kostel sv. Jiří 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně, od 15.30 vystoupení dětí Základní školy 9:00-mše svatá (Za svítání) 16:00-mše svatá na poděkování 9:00-slavnostní mše svatá
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 20:00 11:00 11:00 11:00
Běhařovice, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 11:00 8:00 15:00 8:00
Bechyně, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00
Bechyně, kostel sv. Matěje 17:00 8:00
Bělá nad Radbuzou, kostel P. Marie Sedmibolestné 21:00-vánoční mše svatá 9:00-slavnostní mše svatá 9:00-slavnostní mše svatá
Bělá nad Svitavou, kostel Všech svatých 10:00
Bělá pod Pradědem - Dolní Domašov, Kostel sv. Tomáše 7:30 7:30 7:30
Bělá pod Pradědem - Horní Domašov, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
Bělá, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 16:30 11:00
Bělčice, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 17:00
Benecko-Horní Štěpanice, kostel Nejsvětější Trojice 24:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Benešov nad Černou, kostel sv. Jakuba staršího 22:00 11:00 11:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:00 10:00 10:00
Benetice, kostel sv. Marka 21:45 9:45 9:30 10:00 9:30
Bernartice nad Odrou, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 9:15 9:15 15:00 9:15
Bernartice u Javorníku, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 9:45
Bernartice, kostel sv. Martina 21:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Běrunice, kostel Narození Panny Marie 16:00
Běstvina, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00
Běšiny, kostel Navštívení Panny Marie 22:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 11:30-slavnostní mše svatá 11:30-mše svatá 11:30-slavnostní mše svatá
Bezděkov nad Metují, kostel sv. Prokopa 23:00 9:30 9:30 9:30
Bezděkov, kostel sv. Václava 22:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 8:30-slavnostní mše svatá
Bezdružice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30-mše svatá z Vigilie Narození Páně 13:30-slavnostní mše svatá
Bílá Třemešná, kostel sv. Jakuba Staršího 9:30
Bílá Voda, kostel Navštívení Panny Marie 22:30 11:00 11:00
Bílá, kostel sv. Bedřicha 16:00 10:30 10:30
Bílčice, kostel sv. Markéty 10:00 10:00
Bílov, kostel sv. Vavřince 15:00 10:30 10:30 10:30
Bílovec-Lubojaty, kostel sv. Jiří 15:00 9:15 15:30 15:30 9:15
Bílovec-Stará Ves, kostel sv. Jakuba 10:30 9:00
Bílovec, kostel sv. Mikuláše 22:30 9:00 9:00 17:00 9:00
Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:00
22:30
9:00 16:30 9:00
Bílsko, kostel sv. Jakuba staršího 9:30 9:30
Bílý Újezd, kostel Proměnění Páně 22:00 8:00 8:00 17:00-děkovná pobožnost 8:00
Biskupice u Hrotovic, kostel sv. Martina 20:00 9:30 10:00 9:30
Bítov, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45 18:00
Blansko, kostel sv. Martina 23:00 7:00
8:45
7:00-latinská
8:45
7:00
8:45
Blatná, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:15 8:15 16:00
Blažejov, kostel sv. Alžběty 8:00
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 21:00 9:15 9:15 17:00 9:15
Blížejov, kostel sv. Martina 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 11:00-slavnostní mše svatá 11:00-mše svatá 11:00-slavnostní mše svatá
Blížkovice, kostel sv. Bartoloměje 22:00 10:30 10:30 15:30 10:30
Blovice, kostel sv. Jana Evangelisty 22:00-půlnoční mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 8:15-mše svatá
16:00-zpívání u jesliček
17:00-mše svatá na poděkování 8:15-slavnostní mše svatá
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 10:30 10:30 17:00 10:30
Boharyně, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 8:00 8:00
Bohdalov, kostel sv. Vavřince 20:00 10:00 10:00 15:00 10:00
Bohdaneč, kostel Zvěstování Panny Marie 17:00 9:45 9:45
Bohdašín, kostel Panny Marie, Rokole 15:00
Bohumilice, kostel Nejsvětější Trojice 22:00-BS 10:00 9:30 15:30 9:30
Bohumín-Kopytov, kaple sv. Jana Nepomuckého 22:00
Bohumín-Nový Bohumín, kostel Božského Srdce Páně 22:00-česky 7:30-polsky
9:00-česky
7:30-polsky
9:00-česky
16:00-česky 7:30-polsky
9:00-česky
Bohumín-Pudlov, kaple 21:00 9:30
Bohumín-Skřečoň, kostel Panny Marie Sedmibolestné 20:00-Č,P 10:30-Č 10:30-Č 8:00-Č,P 10:30-Č
Bohumín-Starý Bohumín, kostel Narození Panny Marie 24:00 7:30
10:30
10:30 17:00 7:30
10:30
Bohumín-Šunychl, kaple Jména Panny Marie 16:00
Bohumín-Vrbice, kostel Svaté Kateřiny Alexandrijské a sv. Jakuba staršího 20:00 8:45
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 15:00 7:15 7:15 11:00 7:15
Bohuslavice nad Metují, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:15 9:15 9:15
Bohuslavice u Kyjova, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 10:30 10:30 10:30
Bohuslavice, kostel Nejsvětější Trojice 24:00 9:30 6:45
9:30
18:00 9:30
15:00
Bohušov, kostel sv. Martina 23:00 9:30 8:00
Bohutice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Bojanov-Hrbokov, kostel sv. Václava 16:30 15:00
Bojanov, kostel sv. Víta 22:00 8:00 8:00 8:00
Bolatice, kostel sv. Stanislava 14:30-pro děti
24:00
8:30
14:30
8:30 16:00 8:30
14:30
Boleradice, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Bor u Tachova, kostel sv. Mikuláše 23:59-půlnoční mše svatá 9:00-slavnostní mše svatá 9:00-mše svatá 23:00-mše svatá na poděkování 9:00-slavnostní mše svatá
Borkovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 10:30 10:30 19:00 10:30
Borohrádek-Šachov, kostel Nejsvětější Trojice 15:00 15:00
Borohrádek, kostel sv. Michaela archanděla 21:00 7:30 7:30 15:00 7:30
Borotín-Nový Kostelec, kostel Narození Panny Marie 10:00
Borotín, kostel Nanebevstoupení Páně 10:00 10:00
Borová, kaple Božského Srdce Páně 10:30 11:30
Borová, kostel sv. Markéty 16:00
23:00
8:00 8:00 15:00
23:15
8:00
Borovany, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 8:00 15:00 8:00
Borovnice, sv. Víta, Borovnice 16:00 9:45 9:45
Boršov nad Vltavou, kostel sv. Jakuba staršího 21:00 7:45 17:00 8:45
Bořetice, kostel sv. Anny 20:30 9:30 9:30 9:30
Bořitov, kostel sv. Jiří 22:00 8:30 8:30 8:30
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 7:00
9:00
7:00
9:00
16:00 7:00
9:00
Bošilec, kostel sv. Martina 16:00 11:30 11:30 11:30-BS
Bošovice, kostel sv. Stanislava 20:30 8:00 8:00 15:00 8:00
Božanov, kostel sv. Marie Magdalény 8:30
Božejov, kostel sv. Jiří 16:00
22:00
9:00 9:00 9:00
Brandýs nad Orlicí, kostel Nanebevstoupení Páně 10:00 10:00 17:00 9:45
Branišov, kostel sv. Václava 14:30
Branišovice, kostel sv. Vavřince 21:00 9:00 9:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 22:30 11:00 11:00 17:30 11:00
Brantice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 7:30 14:00
Bratčice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 10:30 10:30 10:30 10:30
Bratčice, kostel sv. Václava 22:00
Bravantice, kostel sv. Valentina 16:30 8:00 18:30 18:30 8:00
Brloh-Kuklov, kostel sv. Šimona a Judy 11:00 11:00 11:00
Brno-Bystrc, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty 16:00
22:00
7:30
8:45
10:00
18:00
16:00 7:30
8:45
10:00
18:00
Brno-Bystrc, středisko Archa 24:00
Brno-Horní Heršpice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 16:00-boh. slova 8:00 8:00
Brno-Husovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 16:00
24:00
8:00
10:00
18:00
17:00 8:00
10:00
18:00
Brno-Jundrov, kaple Pána Ježíše v Getsemanech 22:00 8:30 8:30
Brno-Kohoutovice, kaple Svaté Rodiny 16:00
22:00
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Brno-Komárov, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00
9:30
17:00 8:00
9:30
Brno-Komín, kostel sv. Vavřince 24:00 7:00
10:00
17:00-adorace 7:00
10:00
Brno-Královo Pole, kostel Nejsvětější Trojice 15:00
22:00
7:30
9:30
18:30
16:00 7:30
9:30
18:30
Brno-Lesná, Duchovní centrum 15:30-pro rodiny s dětmi
22:00-přenos Radia Proglas
7:30
9:00
10:30-pro děti, rodiny a mládež
9:00
10:30
16:00 7:30
9:00
10:30-pro děti, rodiny a mládež
Brno-Líšeň, kostel sv. Jiljí 22:00 7:00
10:00
16:00 7:00
10:00
18:00
Brno-Líšeň, salesiánské středisko 15:00
22:30
8:30 8:30
Brno-Obřany, kostel sv. Václava 22:00 9:00 16:00 9:00
Brno-Řečkovice, kostel sv. Vavřince 16:00
23:00
7:15
8:30
10:00
17:00
23:30-adorace
8:00
10:00
Brno-Slatina, kostel Povýšení sv. Kříže 15:00
22:00
8:30 16:00 8:30
Brno-Soběšice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 22:00 8:00 8:00
Brno-Staré Brno, Bazilika Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:30
9:00
11:00
16:00 9:00
11:00
18:00
Brno-Starý Lískovec, kostel sv. Jana Nepomuckého 15:00
24:00
7:30
9:30
16:00 7:30
9:30
Brno-Tuřany, kostel Zvěstování Panny Marie 16:00
22:00
7:30
10:00
16:00 7:30
10:00
Brno-Zábrdovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
24:00
8:00
9:45
23:00 8:00
9:45
Brno-Žabovřesky, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 15:00
22:00
7:30
9:00
10:30
18:00
15:00-adorace
16:00
7:30
9:00
10:30
18:00
Brno-Žebětín, kostel svatého Bartoloměje 15:00
23:00
9:00 17:00 9:00
Brno-Židenice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:30
24:00
8:00
10:00
18:00
17:00
23:00-adorace
24:00
8:00
10:00
18:00
Brno, jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
21:00
7:30
10:00
12:15-angl.
12:15 7:30
10:00
12:15-angl.
21:00
Brno, kapucínský kostel Nalezení sv. Kříže 16:30 8:30
10:00
17:00
17:00 8:30
10:00
17:00
Brno, katedrála sv. Petra a Pavla 16:00
24:00
7:30
9:00
10:30
16:00 9:00
10:30
Brno, klášterní kostel sv. Leopolda a Václava 20:30 8:00 17:00 8:00
Brno, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie na Křenové 15:00
22:00
8:00
9:30
11:00
18:30
16:00 8:00
9:30
11:00
18:30
Brno, kostel sv. Augustina 15:00
24:00
7:00
9:00
11:00
16:00 7:00
9:00
11:00
18:00
Brno, kostel sv. Jakuba 22:00 8:00
9:30
11:00
19:00
17:00
22:30-adorace
23:15
8:00
9:30
11:00
19:00
Brno, kostel sv. Janů 15:30
24:00
7:30
9:00
10:30
15:30
15:30 7:30
9:00
10:30
15:30
Brno, kostel sv. Maří Magdalény 16:00 7:00
8:30
10:00-řeckokat
18:00
18:00 7:00
8:30
10:00-řeckokat
18:00
Brno, kostel sv. Michala 16:00
23:00
9:00
10:30
15:00-mis?l 1962
18:30
16:00 9:00
10:30
15:00-mis?l 1962
18:30
Brno, kostel sv. Tomáše 16:00
24:00
7:45
9:00
11:00
19:30
7:00
9:00
17:30
16:00 7:45
9:00
11:00
19:30
Brno, kostel Svaté Rodiny 15:30
24:00
8:00 15:30 8:00
Brod nad Dyjí, kostel sv. Jana Nepomuckého 23:00 8:00 8:00 15:30 8:00
Broumov, děkanský kostel sv. Petra a Pavla 24:00 10:00 17:00 10:00
Broumov, filiální kostel sv. Václava 8:30
Broumov, kaple sv. Anny 11:00-mše svatá
Broumov, opatský kostel sv. Vojtěcha 17:00 17:00
Brtnice, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
10:30 9:30 18:00 11:00
Brumovice, kostel Narození Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Brumovice, kostel sv. Antonína Paduánského 22:30 8:00 8:00 16:00 8:00
Bruntál, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Brušperk, kostel sv. Jiří 22:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Bruzovice, kostel sv. Stanislava 16:00 9:30 9:30
Brzkov, kaple sv. Jana Nepomuckého 21:00
Břasy-Stupno, kostel sv. Vavřince 20:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 10:00-mše svatá 14:00-slavnostní mše svatá
Břeclav, kostel sv. Václava 16:00
22:00
7:45
10:30
7:45
10:30
16:00 7:45
10:30
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 21:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Březí, kostel sv. Jana Křitele 23:30 9:30 9:30 9:30
Březnice, kostel sv. Ignáce z Loyoly a sv. Františka Xaverského 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 9:30 14:00 9:30
Březová, kostel Jména Panny Marie 16:00-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční mše svatá
9:30-slavnostní mše svatá 9:30-mše svatá 9:30-slavnostní mše svatá
Březová, kostel sv. Mikuláše 21:30 7:30 7:30 17:30 7:30
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 22:00 9:00 9:00
Břidličná, kostel sv. Tří králů 19:00 9:30 17:00 9:30
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
22:00
8:30 8:30 16:00 8:30
17:30
Budeč, kostel Zvěstování Páně 22:30 9:00 10:30
Budětice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 9:30 9:30
Budislav, kaple Boží lásky 16:00 10:30
Budislav, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 11:00 11:00
Budišov nad Budišovkou - Guntramovice, kostel sv. Jakuba 8:00 8:00 8:00
Budišov nad Budišovkou - Staré Oldřůvky, kostel Navštívení Panny Marie 15:00-PRO DĚTI 11:00 11:00
Budišov nad Budišovkou, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 18:30 8:00
Budkov, kostel sv. Martina 22:00 11:15 11:15 17:00 11:15
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Buková, kostel sv. Jiří 16:00-štědrovečerní bohoslužba slova z Vigilie Narození Páně
Bukovec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00-P 7:30-P
10:30-Č
7:30-Č
10:30-P
7:30-Č+P 7:30-Č
10:30-P
Bukovník, kostel sv. Václava 8:00 8:00
Bulhary, kostel sv. Jiljí 20:30 9:00 9:00
Bystré, kostel sv. Bartoloměje 24:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Bystré, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Bystřice nad Pernštejnem - Vítochov, kostel sv. Michaela archanděla 9:00
Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince 16:00
23:00
7:40
9:00
7:40 16:00 7:40
9:00
Bystřice, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00-P 8:30-P
10:00-Č
8:30-Č
10:00-P
8:30-Č 8:30-Č
10:00-P
Býšť, kostel sv. Jiří 17:00 11:00 11:00 16:00 14:00
Cerekvice nad Loučnou, kostel sv. Václava 17:30 9:00 9:00 9:00 9:00
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 21:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Cetoraz, kostel sv. Václava 18:00 8:00
Církvice, kostel sv. Vavřince 11:00 11:00 11:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 20:00 11:00 11:00 16:00
Cizkrajov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 11:00 11:00
Cvrčovice u Pohořelic, kostel sv. Jakuba Staršího 18:30 11:00
Čachotín, kostel sv. Vavřince 20:00 11:15 11:15 11:15
Čachrov, kostel sv. Václava 11:00 11:00-BS 11:00-BS
Čakov, kostel sv. Linharta 16:30 10:30 10:30 15:00 10:30
Čáslav, kostel sv. Petra a Pavla 16:00
24:00
9:00
18:00
9:00 16:00 9:00
17:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 16:00 10:30 10:30 15:30 10:30
Částkov-Pernolec, poutní kostel sv. Anny 22:00-půlnoční mše svatá
Částkov, kostel sv. Anny 14:00-mše svatá
Častohostice, kostel sv. Barbory 7:30 7:30 7:30
Častolovice, kostel sv. Víta 22:00 7:45 7:45 16:00 7:45
Častrov, kostel sv. Mikuláše 16:00 9:45 9:45 9:45
Čebín, kostel sv. Jiří 21:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Čejč, kostel sv. Vendelína 20:00 9:00 9:00 9:00
Čejkovice, kostel sv. Kunhuty 22:30 7:30
10:30
8:00
10:30
17:00 10:30
14:00
Čeladná, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Černá Hora, kostel sv. Vavřince 21:00 10:00 10:00 10:00
Černá v Pošumaví, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 14:00 14:00 14:00
Černá Voda, kostel Jména Panny Marie 10:00 14:30
Černčice, kostel sv. Jakuba staršího 15:30 8:00 8:00
Černíkov-Slavíkovice, kostel sv. Josefa 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Černíkovice, kostel Povýšení Sv. Kříže 21:00 8:00 8:00 8:00
Černilov, kostel Nalezení sv. Štěpána 22:00 8:30 8:30 17:00 8:30
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 17:30 11:00 11:00 16:00 11:00
Černovice, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 8:00 8:00 8:00
Červená Řečice, kostel sv. Marie Magdalény 22:00 8:00 8:00 18:00 8:00
Červená Třemešná, kostel sv. Jakuba a Ondřeje 11:00
Červené Janovice, kostel sv. Martina 21:30 11:10 11:10
Červený Kostelec - Bohdašín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00
Červený Kostelec, kostel sv. Jakuba Staršího 24:00 7:00
9:00
7:00
9:00
16:00 7:00
9:00
Česká Bělá, kostel sv. Bartoloměje 22:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Česká Čermná, kaple sv. Václava 22:00 10:30 10:30 10:30
Česká Skalice - Malá Skalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Česká Třebová, kaple sv. Kateřiny 23:30
Česká Třebová, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
9:30 9:30 17:00
Česká Ves, kostel sv. Josefa 20:00 9:00 9:00 15:00 9:00
České Budějovice, kaple sv. Josefa 20:00 6:30 6:30 6:30 6:30
České Budějovice, kaple sv. Otýlie 9:30 9:30
České Budějovice, katedrála sv. Mikuláše 24:00 9:00
10:30
17:00
9:00 15:00 9:00
10:30
17:00
České Budějovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 18:00 8:00 8:00 18:00-ADORACE 8:00
České Budějovice, kostel Obětování Panny Marie 8:00
22:00
8:00
18:30
8:00 8:00
18:30
České Budějovice, kostel P. Marie Růžencové 16:00 9:00 9:00 16:00 9:00
České Budějovice, kostel Panny Marie Královny Andělů 22:00 10:30 10:30 10:30
České Budějovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00
22:00
8:30 8:30 17:00 17:00
České Budějovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 23:00 9:15 9:15 18:00 9:15
České Budějovice, kostel sv. Prokopa a Jana Křtitele 24:00 8:30 8:30
České Budějovice, kostel sv. Václava 11:00 11:00
České Budějovice, kostel sv. Vojtěcha, Čtyři Dvory 16:00
22:00
8:00
10:00
15:00-HVÍZDAL
18:00
8:00
10:00
7:30
17:00
8:00
10:00
18:00
České Heřmanice, kostel sv. Jakuba 17:00 11:00 11:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:15 10:15
České Libchavy, kostel sv. Víta 21:00 10:00 10:00 10:00
České Meziříčí, kostel sv. Kateřiny 17:00 9:30 17:00 9:30
České Velenice, kostel sv. Anežky České 22:00 11:00 11:00
Český Krumlov, kostel sv. Víta 24:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Český Rudolec, kostel Narození Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Český Těšín - Horní Žukov, kostel 24:00-Č,P 7:30-P 7:30-Č
Český Těšín - Koňakov, kostel Prozřetelnosti Boží 22:00-Č,P 10:30-P 16:00 10:30-Č
Český Těšín - Mosty, kaple 9:00-Č 9:00-P
Český Těšín - Svibice, kostel svaté Hedviky Slezské 22:00 7:30-Č 7:30-P
Český Těšín, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 16:00-PRO DĚTI
22:00-Č
24:00-P
7:30-P
9:00-Č
10:30-P
17:30-Č
7:30-Č
9:00-Č
10:30-P
17:30-P
17:00-P TE DEUM
17:30-Č
7:30-P
9:00-Č
10:30-P
17:30-Č
Čestice, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 9:45 9:45
Číhošť, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 11:00 11:00 16:00 11:00
Čimelice, kostel Nejsvětější Trojice 20:30 10:30 10:30 10:30
Číměř, kostel sv. Jiljí 15:00
Činěves, kostel sv. Václava, hřbitov 9:45
Čistá u Horek, kostel sv. Prokopa 16:00 10:00 11:00
Čistá, kostel sv. Mikuláše 16:00 9:00 9:00 9:00
Čistá, kostel sv. Václava 8:30-slavnostní mše svatá 8:30-slavnostní mše svatá
Čížová, kostel sv. Jakuba staršího 20:30 11:00 11:00 11:00
Čkyně, kostel sv. Marie Magdalény 24:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Čučice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00 11:00
Dačice, klášterní kostel sv. Antonína Paduánského 10:30 10:30
Dačice, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 15:30 8:00
Dalečín, kostel sv. Jakuba Staršího 24:00 9:45 9:45 9:45
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Dambořice, kostel sv. Martina 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
16:00 8:00
11:00
Damníkov, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Darkovice, kostel sv. Hedviky 23:00 10:00 10:00 10:00
Dašice, kostel Narození Panny Marie 22:00 8:00 8:00 8:00
Deblín, kostel sv. Mikuláše 22:00 7:45 7:45 17:00 7:45
Děpoltovice, kostel sv. Michaela Archanděla 22:30-vánoční bohoslužba slova se zpěvem koled
Dešná u Dačic, kostel Narození Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00
Deštná, kostel sv. Ottona 24:00 11:00 11:00
Deštné v Orlických horách - Jedlová v Orlických horách, kostel sv. Matouše 11:00
Deštné v Orlických horách, kostel sv. Marie Magdalény 9:30 9:30 9:30
Dětmarovice, kostel sv. Máří Magdalény 21:30 10:00 7:30 17:00 15:00
Dětřichov, kostel sv. Petra a Pavla 20:30 9:00
Dírná, Kostel sv. Vavřince 8:00 8:00 8:00
Diváky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 11:00 11:00 11:00
Dlažov, kostel sv. Antonína 8:30-slavnostní mše svatá
Dlouhá Brtnice, kostel sv. Václava 22:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Dlouhá Lhota, kostel sv. Bartoloměje 16:00 10:30 10:30 10:30
Dlouhá Třebová, kostel sv. Prokopa 8:00 9:30
Dlouhá Ves - Annín, kostel sv. Mořice, Mouřenec 24:00
Dlouhá Ves, kostel sv. Filipa a Jakuba 15:00 15:00
Dlouhá Ves, kostel sv. Mikuláše 17:00 8:00 8:00 8:00
Dobrá Voda u Českých Budějovic, kostel Panny Marie Bolestné 11:00 11:00
Dobrá, kostel sv. Jiří 15:00
22:00
8:00
10:30
8:30 10:30
15:00-PRAŠIVÁ
8:00
10:30
Dobratice, kostel sv. Filipa a Jakuba 15:00-pro děti
22:00
10:00 9:00 16:00 10:00
Dobré Pole, kostel sv. Cecílie 20:30 14:30
Dobré, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 9:30 9:30 15:30-děkovná pobožnost 9:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 21:00 9:30 9:30 17:30 9:30
Dobrovítov, kostel sv. Václava 11:00 16:00
Dobruška, kostel sv. Václava 16:00
24:00
8:30
18:00
8:30
18:00
7:30
16:00-děkovná pobožnost
8:30
18:00
Dobřany, kostel sv. Mikuláše 16:00 11:00
Dobřenice, kostel sv. Klementa 24:00 16:00-bohoslužba slova 17:00-bohoslužba slova 8:00 17:00
Dobřínsko, kostel sv. Prokopa 22:00 8:00 8:00 17:30 8:00
Dobřív, kaple Andělů strážných 11:30-mše svatá
Dohalice-Dohaličky, kostel sv. Jana Křtitele, Dohaličky 24:00
Dolany, kostel sv. Petra a Pavla 22:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 10:10-slavnostní mše svatá 10:10-mše svatá 10:10-slavnostní mše svatá
Dolní Benešov - Zábřeh, kostel sv. Urbana 21:00 8:30 8:30 8:30
Dolní Benešov, kostel sv. Martina 23:00 7:00
10:00
7:00
10:00
16:00 7:00
10:00
Dolní Bojanovice, kostel sv. Václava 23:00 7:00
8:30
10:00
7:00
10:00
23:30 7:00
10:00
18:30
Dolní Branná, kostel sv. Jiří 14:00 16:00
Dolní Bukovsko - Horní Bukovsko, kostel sv. Štěpána 10:00 10:00
Dolní Bukovsko, kostel Narození Panny Marie 16:00 10:00
Dolní Čermná, kostel sv. Jiří 24:00 10:30 7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Dolní Dobrouč - Horní Dobrouč, kostel sv. Jana Křtitele 7:30 7:30
Dolní Dobrouč - Lanšperk, kaple Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Dolní Dobrouč, kostel sv. Mikuláše 16:00
24:00
10:00 9:00 18:30 9:00
Dolní Dubňany, kostel sv. Václava 16:00 8:00 17:00
Dolní Dunajovice, kostel sv. Jiljí 21:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Dolní Dvořiště - Rychnov nad Malší, kostel sv. Ondřeje 11:15 11:15
Dolní Dvořiště, kostel sv. Jiljí 20:30
Dolní Dvůr, kostel sv. Josefa 22:00 10:30
Dolní Hořice - Hartvíkov, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 10:00 10:00
Dolní Kalná, kostel Navštívení Panny Marie a sv. Václava 20:00 11:00 11:00
Dolní Kounice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 7:45 7:45 7:45 7:45
Dolní Krupá, kostel sv. Víta 16:00 10:00 10:00 10:00
Dolní Lánov, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 9:00 11:00
Dolní Lhota, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:00-pro děti 8:30 8:30 7:30 8:30
Dolní Loučky, kostel sv. Martina 22:00 9:15 9:15 18:00-požehnání 9:15
Dolní Lutyně - Věřňovice, kaple sv. Isidora 10:30 10:30 10:30
Dolní Lutyně, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 7:30-P
9:00-Č
7:30-P
9:00-Č
8:00-TE DEUM 7:30-P
9:00-Č
Dolní Moravice, kostel sv. Jakuba st. 20:00
Dolní Nivy - Horní Nivy, kaple Panny Marie Pomocnice křesťanů 19:45-půlnoční mše svatá s koledami
Dolní Přím - Probluz, kostel Všech svatých 8:00 8:00
Dolní Roveň - Horní Roveň, kostel sv. Kateřiny 16:30 8:30 18:00 8:30
Dolní Újezd, kostel sv. Martina 16:00
23:00
7:45
10:15
7:45
10:15
15:00
23:15
7:45
10:15
Dolní Věstonice, kostel sv. Michaela archanděla 21:00
Dolní Žandov, kostel sv. Michaela Archanděla 21:30-mše svatá z Vigilie Narození Páně 11:30-slavnostní mše svatá 11:30-slavnostní mše svatá
Dolní Životice, kostel Nejsvětějšího Spasitele 21:30 8:30 8:30 17:00 8:30
Domamil, kostel sv. Prokopa 20:30 10:00 10:00 18:00 10:00
Domašov u Brna, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 16:45 8:30
Domažlice, arciděkanský kostel Narození Panny Marie 16:30-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční mše svatá
8:00-slavnostní mše svatá
9:30-slavnostní mše svatá s obnovou manželských slibů
8:00-mše svatá
9:30-mše svatá
19:00-Česká mše vánoční J. J. Ryby - účinkují: Pěvecký sbor Čerchovan, komorní orchestr Musice Tusta a sólisté. Dirigent: Marek Vorlíček
15:00-děkovná mše svatá na zakončení občanského roku 8:00-slavnostní mše svatá
9:30-slavnostní mše svatá
Domažlice, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00-slavnostní mše svatá 18:00-mše svatá 17:00-slavnostní mše svatá
Doubrava, kostel sv. Hedviky 16:00 8:15 9:15 15:45 8:15
Doubravice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 22:30 9:45 9:45 9:45
Doubravník, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:00 10:00 10:00
Doudleby, kostel sv. Vincence 21:30 11:15 11:15
Drahenice, kostel sv. Jana Křtitele a Panny Marie Karmelské, zámek 15:00-BS 9:30-BS 11:00 15:00
Drahoňův Újezd, kostel sv. Jakuba Většího 18:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 15:30-mše svatá
Drahov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 8:00
Dráchov, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Drásov, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Dražice, kostel sv. Jana Křtitele 14:30-DĚTSKÁ 8:30 8:30 8:30
Drážov-Dobrš, kostel Zvěstování Panny Marie 11:30 10:15
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 20:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Drnholec, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30 9:30
Druztová, kaple sv. Jana Nepomuckého 22:00-půlnoční mše svatá 8:45-slavnostní mše svatá 8:45-mše svatá 8:45-slavnostní mše svatá
Dříteč, kostel sv. Petra a Pavla 23:00 10:30 16:00
Dříteň-Bílá Hůrka, kostel sv. Štěpána 21:00 8:15 8:15 8:15
Dříteň-Záblatíčko, kaple sv. Vojtěcha 15:00
Dříteň, kostel sv. Dismase 10:00
Dub, kostel Rozeslání apoštolů 16:00 17:00
Dubňany, kostel sv. Josefa 16:00
22:30
7:30
10:30
7:30 16:00 7:30
10:30
Dubné, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:45 8:45 17:00 8:45
Dukovany, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 7:30
Dušejov, kostel sv. Bartoloměje 17:00 10:45 10:30
Dvorce, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Dvory nad Lužnicí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 9:00
Dvůr Králové nad Labem - Žireč, kostel sv. Anny 18:00 10:45 10:45 16:00 10:45
Dvůr Králové nad Labem, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 8:00
9:30
8:00
9:30
17:00 8:00
9:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 16:00 9:30 9:30 18:00
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 24:00 11:00 17:00
Dymokury, kostel Zvěstování Páně, hřbitov 9:45 10:30
Dýšina, kostel Nejsvětější Trojice a sv. Šimona a Judy 16:00-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční mše svatá
11:00-slavnostní mše svatá
15:30-až do 16.30 - kostel bude otevřený k prohlídce historického dřevěného betlému
11:00-mše svatá
15:30-až do 16.30 - kostel bude otevřený k prohlídce historického dřevěného betlému
23:15-mše svatá na poděkování 11:00-slavnostní mše svatá
Ejpovice, kaple sv. Václava 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně
Erpužice, kostel sv. Markéty 10:00-mše svatá
Františkovy Lázně - Horní Lomany, kostel sv. Jakuba Staršího 11:30-mše svatá ze Slavnosti Narození Páně 11:30-mše svatá 11:30-slavnostní mše svatá
Františkovy Lázně, kostel Povýšení sv. Kříže 9:00-mše svatá ze Slavnosti Narození Páně 9:00-mše svatá 16:15-mše svatá s eucharistickým požehnáním 9:00-slavnostní mše svatá
Frenštát pod Radhoštěm, kostel sv. Martina 22:30 8:45 8:45 18:00 8:45
Fryčovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 8:00 8:00 15:30 8:00
Frýdek-Místek-Frýdek, bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku, Frýdek 16:00
22:00
8:00
10:00
18:00
8:00
10:00
18:00
8:00
16:00
23:30-EUCHARISTICKÁ POBOŽNOST
8:00
10:00
18:00
Frýdek-Místek-Chlebovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:30 10:00 10:00 17:00 10:00
Frýdek-Místek-Lískovec, kostel sv. Šimona a Judy 21:00 7:30 7:30 7:30
Frýdek-Místek-Lysůvky, kostel Panny Marie Sněžné 20:00 7:30 7:30 7:30
Frýdek-Místek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla v Místku 15:00-pro děti
24:00
8:00
10:00
8:00
10:00
18:00
15:00 8:00
10:00
18:00
Frýdek-Místek-Místek, kostel Všech svatých v Místku 6:00
Frýdek-Místek-Skalice, kostel sv. Martina 24:00 8:30 8:30 14:00 8:30
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana Křtitele ve Frýdku 21:00 9:00 9:00 9:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje 16:00-pro děti
23:00
7:00
9:30
7:00
9:30
17:00 9:30
18:00-kaple
Frymburk, kostel sv. Bartoloměje 22:00 9:30 9:45 15:00 9:45
Fryšava pod Žákovou horou, kostel sv. Matouše 16:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Fulnek-Děrné, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 8:00 8:00
Fulnek-Dolejší Kunčice, kostel sv. Vavřince 16:00 17:00
Fulnek-Lukavec, kostel svatého Jana Křtitele a svaté Barbory 10:30 10:30 10:30
Fulnek-Stachovice, kostel sv. Kateřiny 7:30 7:30 7:30
Fulnek-Vlkovice, kostel sv. Mikuláše 11:00 18:00
Fulnek, kostel Nejsvětější Trojice 16:00
22:00
9:00 9:00 15:30 9:00
Golčův Jeníkov, loretánská kaple Panny Marie v děkanském kostele 22:00 14:00 8:00 17:30 9:00
Grunta, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 10:45 18:00
Habry, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Háj ve Slezsku, kostel sv. Valentina 21:30 9:00 9:00 17:00 9:00
Hajnice-Brusnice, kostel sv. Mikuláše 13:00
Harrachov, kostel sv. Václava 16:00 8:30 10:30
Hartmanice, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00
Hartmanice, kostel sv. Kateřiny 22:00 11:30 11:30
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 21:00 7:30 7:30 14:00 7:30
Hať, farní kostel sv. Matouše 21:00 7:00
8:30
7:00
8:30
17:00 8:30
17:00
Havířov-Dolní Bludovice, kostel sv. Markéty 24:00 9:00 9:00-P 9:00
Havířov-Prostřední Suchá, kostel sv. Jana Křtitele 15:00-PRO DĚTI
21:00
8:45 8:45 15:00 8:45
Havířov, kostel sv. Anny 15:00-PRO DĚTI
20:00
8:30
10:15
8:30 16:00 8:30
10:15
Havlíčkova Borová, kostel sv. Víta 17:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Havlíčkův Brod - Svatý Kříž, kostel Nalezení Sv. Kříže 16:00 11:00 11:00
Havlíčkův Brod, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
22:00
7:30
9:00
18:00
8:00
18:00
18:00-od 17:00 hod. adorace 7:30
9:00
18:00
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 23:00 11:15 11:15
Hejnice, kaple sv. Antonína 11:10
Herálec, kostel sv. Bartoloměje 16:00 8:00
Herálec, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00 11:00 11:00
Heraltice, kostel sv. Jiljí 8:00 9:30 11:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 21:30 11:00 11:00 11:00
Heřmaň, kostel sv. Jiljí 16:00 16:00
Heřmanice u Oder - Véska, kostel Navštívení Panny Marie 20:30 9:00 11:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Heřmanovice, kostel sv. Ondřeje 20:00 8:00 8:00
Heřmanův Městec, kostel sv. Bartoloměje 24:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00
Hladké Životice, kostel sv. Mikuláše 8:00 8:00
Hlasivo, kostel Narození Panny Marie 15:30 8:00 8:00
Hlavatce, kostel sv. Ondřeje 16:00-DĚTSKÁ 11:00 11:00 15:00 11:00
Hlavnice, kostel Nejsvětější Trojice 22:30 10:30 10:30 15:30 10:30
Hlavňovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:15 9:30 9:30
Hlína u Ivančic, kostel sv. Kunhuty 20:30 8:30 8:30 15:00 8:30
Hlinsko-Chlum, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 9:30 9:30 9:30
Hlinsko, kostel Narození Panny Marie 16:00
24:00
8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
17:00
8:00
10:00
Hlubočec, kaple svatého Jana a Pavla 17:00 15:00
Hluboká nad Vltavou - Kostelec, kostel sv. Vavřince 20:00 11:15 11:15
Hluboká nad Vltavou - Purkarec, kostel sv. Jiří 18:00 17:00
Hluboká nad Vltavou, kostel sv. Jana Nepomuckého 23:00 9:00 9:00 17:00
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:30 17:00
Hlučín-Darkovičky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 8:00
10:00
8:00
10:00
16:00 8:00
10:00
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele 14:00-Domov u jezera
15:30
22:00
7:15
8:30
10:00
7:15
8:30
10:00
16:00 8:30
10:00
17:00
Hlušice, kostel sv. Václava a sv. Barbory 11:15 15:00
Hnanice, kostel sv. Wolfganga 20:00 9:45 9:45
Hnátnice, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 11:00
Hněvčeves, kostel sv. Jiří 16:00
Hněvkovice, kostel sv. Bartoloměje 14:00-modlitba 11:15 11:15 11:15
Hněvošice, kostel Krista Dobrého Pastýře 24:00 8:30
18:00
8:30 18:00 8:30
18:00
Hnojník, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30-Č+P 7:30-P
8:45-Č
7:30-P
8:45-Č
18:00-Č+P 7:30-P
8:45-Č
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 21:30 11:00 11:00 11:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 15:00 9:30 9:30
Hodonín, kostel sv. Vavřince 16:00
22:00
6:50
8:00
9:15
17:45
6:50
8:00
16:00 6:50
8:00
9:15
17:45
Hodslavice, Kostel Božského Srdce Páně 24:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Hojovice, kostel sv. Václava 11:00
Holčovice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 22:00 9:30 9:30
Holetín-Horní Holetín, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 8:00
Holice, kostel sv. Martina 24:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Holohlavy, kostel sv. Jana Křtitele, děkanský 16:00 8:00 8:00
Holovousy-Chodovice, kostel sv. Bartoloměje 16:00
Holubice, kostel sv. Václava 20:30 11:00 11:00 16:00 11:00
Honbice, kostel Sv. Kříže 9:30 9:30 11:00
Horažďovice, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:30
Horažďovice, kostel sv. Petra a Pavla 14:00
24:00
9:30 9:30 9:30
Horní Benešov, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 22:00 8:00 8:00 8:00
Horní Blatná, kostel sv. Vavřince 16:00-slavnostní mše svatá
Horní Bludovice - Špluchov, kaple 11:00 11:00 11:00
Horní Bobrová, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:30 10:45 10:45 17:30 10:45
Horní Bojanovice, kostel sv. Vavřince 22:30 8:00 8:00 8:00
Horní Bory, kostel sv. Martina 16:00 9:45 9:45-Doln? Bory 9:45 9:45
Horní Branná, kostel sv. Mikuláše 22:00 11:00 11:00
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00
Horní Cerekev, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 10:30 10:30 15:00 10:30
Horní Domaslavice, kostel sv. Jakuba Většího 21:30 8:00 8:00 8:00 8:00
Horní Dubňany, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 8:00 8:00
Horní Dunajovice, kostel Nejsvětější Trojice 20:30 11:10 11:10 15:00 11:10
Horní Jelení, kostel Nejsvětější Trojice 8:00
16:00
24:00
8:45 8:45 17:30 8:45
Horní Kounice, kostel sv. Michaela archanděla 10:00 10:00 14:00 10:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Lomná - Salajka, poutní a farní kostel sv. Kříže 8:00
24:00-P
8:00-Č
10:30-P
8:00-P
10:30-Č
16:00-P 8:00-P
10:30-Č
Horní Město - Rešov, kostel sv. Kateřiny 11:15 11:15
Horní Město, kostel Sv. Marie Magdalény 16:30 10:00 16:00 10:00
Horní Pěna, kostel sv. Michaela 17:00 14:00 16:30
Horní Planá, kostel sv. Markéty 24:00 11:15 8:00 17:00 8:00
Horní Radechová, kaple sv. Cyrila a Metoděje 9:00 9:00
Horní Ředice, kostel sv. Václava 14:00
Horní Slatina, kostel sv. Jiljí 8:00 7:30 9:00
Horní Slavkov - Ležnice, kaple sv. Jana Nepomuckého 23:59-půlnoční bohoslužba slova
Horní Slavkov, Dům kultury 14:00-slavnostní mše svatá 14:00-slavnostní mše svatá
Horní Stropnice - Dobrá Voda, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00-CZ 13:30-CZ
15:00-DE
13:30-CZ
15:00-DE
10:00-CZ
23:30-CZ
13:30-CZ
15:00-DE
Horní Stropnice - Rychnov u Nových Hradů, kostel sv. Jiljí 21:00 11:00
Horní Stropnice, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 10:30 10:30
Horní Suchá, kostel sv. Josefa 22:00-Č 10:00-P 10:00-Č 18:00-P 10:00-Č
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Horní Újezd u Třebíče, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:00
10:20
9:00 10:20 9:00
10:20
Horní Újezd, kostel Nalezení Sv. Kříže 17:15
Horní Věstonice, kostel sv. Rozálie 20:00 17:00
Horní Vltavice, kostel sv. Rodiny 19:30 15:00 15:00
Horní Životice, kostel svatého Mikuláše 9:30
Horšice, kostel sv. Matěje 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Horšovský Týn - Horšov, kostel Všech svatých 14:00-vánoční mše svatá
Horšovský Týn, kostel sv. Petra a Pavla 23:00-půlnoční mše svatá 10:30-slavnostní mše svatá 10:30-mše svatá 10:30-slavnostní mše svatá
Hořepník, kostel Nejsvětější Trojice 17:30 9:30 9:30 9:30
Hořice na Šumavě, kostel sv. Kateřiny 8:00 8:00 15:00 8:00
Hořice, kostel Narození Panny Marie 24:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Hořičky, kostel Svatého Ducha 23:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Hořiněves, kostel sv. Prokopa 14:00 14:00
Hosín, kostel sv. Petra a Pavla 20:30 10:30 10:30 10:30
Hostěradice, kostel sv. Kunhuty 8:00 8:00 8:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 21:00 10:00 10:00 14:00
Hostinné, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Hostouň, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30-vánoční mše svatá 9:00-mše svatá
Hošťálkovy, kostel sv. Michaela archanděla 15:00 15:00 15:00
Hošťalovice, kostel sv. Havla 11:00
Hoštice, kostel Narození Panny Marie 11:00-BS 11:00-BS
Hoštice, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 14:00
Hovorany, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 10:30 7:30
10:30
18:00 7:30
10:30
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 9:00
Hrabyně, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 7:30
10:00
8:00 8:00 7:30
10:00
Hradec Králové - Kukleny, kostel sv. Anny 24:00 10:00 10:00 10:00
Hradec Králové - Nový Hradec Králové, kostel sv. Antonína 22:00-od 21:40 pásmo koled 8:30 8:30 16:00 8:30
Hradec Králové - Plotiště nad Labem, kostel sv. Petra 16:00 9:30 16:00 9:30
Hradec Králové - Pouchov, kostel sv. Pavla 16:00
24:00
8:00 8:00 16:00 8:00
Hradec Králové - Pražské Předměstí, kostel Božského Srdce Páně 22:00 8:00
20:00
8:00
17:30
16:00 8:00
20:00
Hradec Králové - Slezské předměstí, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Hradec Králové - Třebeš, kostel sv. Jana Křtitele, Kopec Sv. Jana 10:10 10:10 10:10
Hradec Králové, kaple sv. Josefa 15:00-řeckokatolická bohoslužba 9:00-řeckokatolická bohoslužba 10:00-řeckokatolická bohoslužba 10:00-řeckokatolická bohoslužba
Hradec Králové, katedrála Svatého Ducha 24:00-celebruje diecézní biskup Mons. Jan Vokál 6:30
9:30-celebruje diecézní biskup Mons. Jan Vokál
11:00
17:30-zpívané nešpory
6:30
9:30
11:00
16:00-celebruje biskup Mons. Josef Kajnek 6:30
9:30-celebruje diecézní biskup Mons. Jan Vokál
11:00
Hradec Králové, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:00
16:00-vigilie slavnosti Narození Páně - od 15:45 Steckerovy koledy
8:00
18:30-zpívá sbor kostela P. Marie - F. X. Brixi, Missa pastoralis
8:00
18:30
7:00 8:00
18:30-zpívá sbor kostela P. Marie
Hradec nad Moravicí, kostel sv. Petra a Pavla 15:30-PRO DĚTI
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
16:00 7:30
9:00
Hradec, kostel sv. Jiří 16:00-vánoční mše svatá
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 8:00 8:00 23:15
Hrádek-Chylice, kostel sv. Jakuba 8:15-slavnostní bohoslužba slova 14:00-slavnostní mše svatá
Hrádek, kostel sv. Jiří 9:30
Hrádek, kostel sv. Vavřince na Zdouni 16:00 10:00 10:00
Hrádek, kostel Zvěstování Panny Marie ve Zbynicích 8:30 8:30
Hradešice, kostel Proměnění Páně 16:00 11:15 11:15-BS 11:15
Hrčava, dřevěný poutní kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00-Č 11:00-Č 11:00-Č 11:00-Č
Hrochův Týnec, kostel sv. Martina 24:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Hronov, kostel Všech svatých 15:00
24:00
8:00
17:00
8:00 17:00 8:00
17:00
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Hroznětín, kostel sv. Petra a Pavla 21:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 11:30-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 11:30-slavnostní mše svatá
Hrušky, kaple sv. Bartoloměje 10:45 8:00 16:00 8:00
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 22:30 10:30 10:30 16:00
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 22:00 11:00
Hukvaldy-Rychaltice, kostel sv. Mikuláše 20:00 7:30 7:30 18:00 7:30
Hukvaldy, kostel sv. Maxmiliána 22:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Humpolec, kostel sv. Mikuláše 22:15 9:00 9:00 18:00 9:00
Husinec, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Hustopeče u Brna, kostel sv. Václava a sv. Anežky České 16:00
23:00
9:30 9:30 17:00 9:30
Huzová, kostel sv. Jiljí 19:30 8:30 14:30 8:30
Hvožďany, kostel sv. Prokopa a Navštívení Panny Marie, hřbitov 10:10 10:10 10:10
Chanovice, kostel Povýšení sv. Kříže 20:30 8:15 8:15 8:15
Cheb, farní dům - farní sál 17:00-večerní mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování za rok 2016 17:00-večerní mše svatá
Cheb, kostel sv. Mikuláše a sv. Alžběty 16:00-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční vánoční bohoslužba
10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Chelčice, kostel sv. Martina 15:00-BS 11:00 8:00 11:00
Chlebičov, kaple Panny Marie Růžencové 20:30 8:30
Chleny, kostel sv. Apolináře 10:00 8:00 8:00 8:00
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30 10:30
Chlum u Třebíče, kostel sv. Václava 24:00 10:00 10:00 16:00 10:00
Chlum u Třeboně, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 9:00
Chlumec nad Cidlinou, kostel svaté Voršily 24:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Choceň-Hemže, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00
Choceň, kostel sv. Františka Serafínského 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Chodov, kostel sv. Vavřince 9:00-do 16:00 rozdávání Betlémského světla
16:00-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi (z Vigilie Narození Páně)
22:00-půlnoční mše svatá s koledami (Vigilie Narození Páně)
9:00-slavnostní mše svatá
13:30-do 17.00 hod. volná prohlídka betléma v kostele
9:00-mše svatá
13:30-do 17.00 hod. volná prohlídka betléma v kostele
16:00-mše svatá na poděkování za končící občanský rok 9:00-slavnostní mše svatá s koledami
Chodová Planá, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:30-vánoční bohoslužba slova s koledami 15:30-mše svatá
Chodský Újezd - Dolní Jadruž, kaple Panny Marie 11:00-mše svatá
Chodský Újezd, kostel Povýšení sv. Kříže 15:30-mše svatá 11:00-mše svatá
Choltice, kostel sv. Romedia 14:00 11:00
Chomutice, kostel sv. Diviše 22:00 10:00 10:00
Chotěboř, kostel sv. Jakuba staršího 16:00
24:00
9:30 8:00 16:00 8:00
Chotěbuz-Zpupná Lhota, kostel 9:00-P 9:00-Č
Chotěšice, kostel Rozeslání sv. Apoštolů, hřbitov 22:00
Chotíkov, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00-půlnoční mše svatá
Chotoviny, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 8:15 8:15 17:00 8:15
Chotusice, kostel sv. Václava 22:00 9:00 9:00
Choustník, kostel Navštívení Panny Marie 20:30 11:00 11:00 16:00 11:00
Choustníkovo Hradiště, kostel Povýšení Svatého Kříže 16:00 18:00
Chrast u Chrudimě, kostel Nejsvětější Trojice 24:00 9:00 8:00 15:00 9:00
Chrastavec, kostel Nejsvětější Trojice 11:00
Chrášťany, kostel sv. Bartoloměje 22:00 9:00-BS 11:00 15:30-BS 8:00
Chraštice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00-BS 8:00 8:00 8:00
Chroboly, kostel Narození Panny Marie 13:30
Chroustovice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 9:30
Chrtníč, kostel sv. Bartoloměje 9:30
Chrudim, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Chrudim, kostel sv. Kateřiny 18:00 18:00
Chřenovice, kostel sv. Václava 7:30 7:30 15:00-bohoslužba slova 7:30
Chudčice, Tři kříže 16:00
Chuchelná, kostel Povýšení sv. Kříže 23:00 8:30 8:30 16:00 8:30
17:00
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chvaleč-Petříkovice, kostel Sv. Rodiny 14:00
Chválenice, kostel sv. Martina 23:59-půlnoční mše svatá s koledami 16:00-slavnostní mše svatá s koledami
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 21:00 9:30 9:30
Chvalkovice, kostel sv. Jiljí 21:00 10:00 10:00 10:00
Chvalovice, kostel sv. Markéty 16:00 8:00 8:00
Chvalšiny, kostel sv. Marie Magdalény 20:00 9:30 17:00
Chyjice, kostel sv. Šimona a Judy 17:00
Chýnov, kostel Nejsvětější Trojice 14:00
22:00
8:30 8:30
Chyšky, kostel sv. Prokopa 22:30 11:00 11:00 17:00 11:00
Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:00
9:00
8:00 16:00 9:00
Jabloňany, kaple sv. Cyrila a Metoděje 11:00
Jablonec nad Jizerou, kostel sv. Prokopa 24:00 12:30 17:00
Jablunkov, kostel Božího Těla 6:30-P
21:30-Č
5:00-P
7:10-P
9:00-Č
10:30-P
18:00-Č
7:10-P
9:00-Č
10:30-P
18:00-Č
16:00-Č+P 7:10-P
9:00-Č
10:30-P
18:00-Č
Jablunkov, kostel sv. Josefa v konventu sester alžbětinek 6:00-P
24:00-P
6:00-Č
9:00-P
6:00-Č
9:00-P
15:00-Č
24:00-P
6:00-Č
9:00-P
Jáchymov, kostel sv. Jáchyma 22:30-mše svatá z Vigilie Narození Páně 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Jakartovice-Bohdanovice, kostel sv. Michala 10:00
Jakartovice, kostel Narození Panny Marie 9:30 16:00
Jakubov u Moravských Budějovic, kostel sv. Jakuba Staršího 7:30 7:30 17:00 7:30
Jamolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Jámy, kostel sv. Martina 16:00
23:00
8:30 8:30 18:00 8:30
Janov, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 11:00
Janovice, kostel sv. Josefa 20:00 10:30 10:30 15:00 10:30
Janské Lázně, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 9:30
Jaroměř-Josefov, kostel Nanebevstoupení Páně 24:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Jaroměř, kostel sv. Mikuláše 24:00 8:30 8:30 16:00 15:00
Jaroměřice nad Rokytnou, kostel sv. Markéty 14:00
22:00
7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
18:00
18:00 7:30
10:30
18:00
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 21:00 11:00 11:00 17:00
Jarošov nad Nežárkou, kostel sv. Prokopa 11:00 17:00
Jasenice, kostel sv. Klimenta 11:15
Jasenná, kostel sv. Jiří 15:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Javornice, kostel sv. Jiří 11:00 11:00
Javorník-Travná, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 14:30 14:30
Javorník, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Jedlová, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Jedlová, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 11:00
Jedovnice, kostel sv. Petra a Pavla 15:30
23:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Jemnice, farní chrám sv. Stanislava 24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
18:00
23:30-adorace
8:00
9:45
Jeníkov, kostel sv. Václava 9:00
Jeřice, kostel sv. Marie Magdalény 22:00 11:00 11:00
Jeřišno-Jeřišno, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Jesenice, kostel sv. Petra a Pavla 22:30-vánoční mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Jeseník nad Odrou, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:30 7:30 7:30
Jeseník, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 10:30 10:30 17:00 10:30
Jestřabí v Krkonoších - Křížlice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 10:30 14:00
Jevišovice, kostel sv. Josefa 22:00 8:00 8:00 15:00
Jevišovka, kostel sv. Kunhuty 7:30 7:30 7:30
Jezbořice, kostel sv. Václava 11:00
Jezeřany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00 9:15 9:15 17:00 9:15
Jičín-Staré Město, kostel sv. Ignáce 16:00 18:00 18:00 16:00 18:00
Jičín-Staré Město, kostel sv. Jakuba 24:00 9:00 9:00 9:00
Jihlava, kostel sv. Ignáce 8:30 8:30 8:30
Jihlava, kostel sv. Jakuba Většího 16:00
23:00
10:30 10:30 8:00
15:00
10:30
19:00
Jihlava, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 8:00 8:00 8:00
Jilemnice, kostel sv. Vavřince 24:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Jílovice, kostel sv. Jakuba staršího 22:00 11:00 11:30-BS
Jimramov, kostel Narození Panny Marie 21:30 8:15 8:15 8:15
Jindřichov, kostel sv. Mikuláše 21:30 11:00
Jindřichovice v Krušných horách, kostel sv. Martina 21:00-mše svatá s koledami 11:00-mše svatá s koledami 15:00-mše svatá na poděkování
Jindřichův Hradec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
22:00
9:30 9:30 17:00 9:30
Jindřichův Hradec, kostel sv. Kateřiny 18:00
Jinín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00-BS 9:30
Jinošov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Jiřice u Miroslavi, kostel sv. Anny 22:00 9:30 9:30
Jiřice, kostel sv. Jakuba Staršího 17:30 8:00 8:00 8:00
Jistebnice, kostel sv. Michaela 23:30 8:45 8:45 8:45
Jistebník, kostel sv. Petra a Pavla 15:00 10:30 10:30 10:30 10:30
Jivno, kaple sv. Vojtěcha 16:00
Josefov u Hodonína, kaple sv. Josefa 20:00 8:30 8:30 10:00 8:30
Kadov, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 11:00
Kadov, kostel sv. Václava 9:45
Kájov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Kaliště, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 16:00 11:00
Kamenice nad Lipou, kostel Všech svatých 23:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Kameničky, kostel Nejsvětější Trojice 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
15:00 7:30
10:30
Kamenný Újezd, kostel Všech svatých 23:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Kaňovice, kaple sv. Hedviky 8:00
Kaplice-Blansko, kostel sv. Jiří 22:00 11:00 17:00
Kaplice, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 9:30 9:30 17:30 9:30
Kardašova Řečice, kaple v klášteře Školských sester de Notre Dame 17:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Kardašova Řečice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Karle, kostel sv. Bartoloměje 16:00 11:15 11:15
Karlova Studánka, kostel Panny Marie uzdravení nemocných 14:00
Karlovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 9:10 9:10
Karlovy Vary - Otročín, sv. Michael 21:00-mše svatá - V noci (se zpěvy koled) 10:30-slavnostní mše svatá 10:30-slavnostní mše svatá
Karlovy Vary - Rybáře, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování 10:00-slavnostní mše svatá
Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magdalény 23:30-půlnoční mše svatá z Vigilie Narození Páně 10:00-slavnostní mše svatá s koledami
17:00-slavnostní mše svatá s koledami
10:00-mše svatá s koledami 16:00-mše svatá na poděkování 10:00-slavnostní mše svatá
17:00-slavnostní mše svatá
Karviná-Fryštát, kostel Povýšení sv. Kříže 15:00-PRO DĚTI
22:00-Č
5:00-P
6:30-P
8:00-Č
9:30-P
11:00-Č
18:45
6:30-P
8:00-Č
9:30-P
11:00-Č
15:00-Č,P 6:30-P
8:00-Č
9:30-P
11:00-Č
18:45
Karviná-Louky, kostel sv. Barbory 16:00-Č,P 9:00-P 9:00-Č 15:30-P 9:00-Č
Kařez, kostel sv. Jana Nepomuckého 14:00-mše svatá
Kasejovice, kostel sv. Jakuba staršího 16:00-DĚTSKÁ
24:00
10:00 10:00 18:00 10:00
Kašperské Hory, kostel Panny Marie Sněžné 15:00
Kašperské Hory, kostel sv. Markéty 24:00 9:30 9:30 9:30
Katovice, kostel sv. Filipa a Jakuba 23:00 8:30 8:30 17:00 8:30
Kbel, kostel Všech svatých 11:15-slavnostní mše svatá 11:15-slavnostní mše svatá
Kdousov, kostel sv. Linharta 22:00 8:00 8:00 14:00 8:00
Kestřany, kostel sv. Kateřiny 21:00 9:00 9:00 17:00 9:30
Ketkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Klášter, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 10:30
Klatovy-Habartice, kostel sv. Petra a Pavla 8:00-mše svatá
Klatovy-Kydliny, kostel sv. Václava 11:00-slavnostní mše svatá
Klatovy-Štěpánovice, kaple sv. Michaela 10:00-mše svatá
Klatovy, kostel Narození Panny Marie 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně - pro rodiny s dětmi 18:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování s prosbou o Boží pomoc do nového roku 18:00-slavnostní mše svatá
Klatovy, kostel Neposkvrněného početí P. Marie a sv. Ignáce 23:59-půlnoční půlnoční bohoslužba slova 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Klentnice, kostel sv. Jiří 22:00 15:30
Klimkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 21:00 7:30
8:30
8:30 17:00
Klobouky u Brna, kostel sv. Vavřince 22:30 7:30 7:30 18:00 7:30
Klučenice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Antonína opata 24:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Kluky, kaple Navštívení Panny Marie 11:00 11:00
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 11:00 8:00 17:00 8:00
Kněžice, kostel sv. Petra a Pavla 14:30
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 16:30 8:30 8:30 16:00 8:30
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 16:00 11:00 10:30 10:30
Kobeřice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00
10:00
7:00
10:00
17:00 8:00
10:00
Kobylá nad Vidnavkou, kostel sv. Jáchyma 8:30 8:30
Kobylí, kostel sv. Jiří 16:00 11:00 11:00 16:00 11:00
Kocelovice, kaple sv. Bartoloměje 8:00
Koclířov, Českomoravská Fatima KOCLÍŘOV 22:00 9:00 9:00 23:00 9:00
Koldín, kostel sv. Anny 10:30
Kolinec-Mlázovy, kostel sv. Jana Křtitele 21:00-BS
Kolinec, kostel sv. Jakuba 22:30 11:00 11:00 11:00
Komorní Lhotka, kostel Božského Srdce Páně 15:30-Č 11:30-P 15:30-Č+P 11:30-P
Komořany, kostel sv. Barbory 20:30 9:00 9:00 9:00
Konecchlumí, kostel sv. Petra a Pavla 14:00
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 9:00 11:00
Konice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 8:00 8:00
Konstantinovy Lázně - Okrouhlé Hradiště, kostel Narození sv. Jana Křtitele 21:00-Vánoční bohoslužba slova a koncert
Konstantinovy Lázně, kostel Panny Marie Lurdské 9:00-slavnostní mše svatá 9:00-mše svatá na poděkování 9:00-slavnostní mše svatá
Kopidlno, kostel sv. Jakuba Staršího, děkanský 24:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Kopřivnice-Lubina, kostel sv. Václava 15:30-pro děti
22:00
8:30 8:30 17:00 8:30
Kopřivnice-Vlčovice, kostel Všech svatých 17:00 8:00 10:00
15:30-J
16:30-adorace Mniší 10:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje 16:00-pro děti
23:00
6:45
9:45
6:45
9:45
17:00 6:45
9:45
Korolupy, kostel sv. Vavřince 20:00 8:30 8:30
Korouhev, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 11:00 11:00 17:00 11:00
Kostelec nad Orlicí, kostel sv. Jiří 24:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Kostelec nad Vltavou, kostel Narození Panny Marie 21:30 11:00 11:00 16:00 11:00
Kostelec u Jihlavy, kostel sv. Kunhuty 15:30 11:15 11:15
Kostelní Lhota, kostel Nanebevzetí Panny Marie 14:00 14:00
Kostelní Myslová, kostel sv. Václava 20:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Kostelní Radouň, kostel sv. Víta 21:00-BS 11:00 11:00-BS
Kostelní Vydří, poutní kostel Panny Marie Karmelské 22:00 8:00
9:30
8:00 23:00 8:00
9:30
Košetice, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 9:00 9:00
Kotvrdovice, kaple Božského Srdce Páně 9:00
Kovářov-Lašovice, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 11:00 11:00 16:00 11:00
Kovářov-Předbořice, kostel sv. Filipa a Jakuba 16:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Kovářov, kostel Všech svatých 23:30 9:30 9:30 16:00 9:30
Kozlov u Jihlavy, kostel sv. Jana a sv. Pavla 17:00
Kozlovice, kostel sv. Michaela archanděla a sv. Barbory 14:50
24:00
7:30
10:30
7:30 16:00 7:30
10:30
14:50
Kozmice, kostel sv. Floriána 21:00 7:30
9:30
7:30
9:30
16:30 7:30
9:30
Kozojedy, kostel sv. Mikuláše 21:00-vánoční bohoslužba slova 11:30-slavnostní mše svatá 11:30-slavnostní mše svatá
Kozolupy, kostel sv. Štěpána 8:15-slavnostní mše svatá 8:15-mše svatá 8:15-slavnostní mše svatá
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 7:00 7:00
Kralice nad Oslavou, kostel sv. Martina 15:30
Králíky-Dolní Boříkovice, kostel Povýšení Sv. Kříže 14:30
Králíky-Hora Matky Boží, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 10:00 10:00 24:00 10:00
Králíky-Prostřední Lipka, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 11:30
Králíky, kostel sv. Michaela archanděla 22:00 8:00 8:00 17:15 8:00
Králova Lhota, kostel sv. Zikmunda 11:00 11:00
Kralovice, kostel sv. Petra a Pavla 16:00-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční mše svatá
10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 17:00-mše svatá na poděkování 10:00-slavnostní mše svatá
Kraselov, kostel sv. Vavřince 15:00
Kraslice, kostel Nejsvětějšího Těla Kristova 23:59-půlnoční mše svatá s Českou mší vánoční J. J. Ryby 9:30-mše svatá s koledami 17:00-mše svatá na poděkování (v zimní kapli)
Krásná Hora, kostel Narození sv. Jana Křtitele 14:30 8:30 8:30 8:30 8:30
Krásné, kostel sv. Václava 10:30
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krásno, kostel sv. Kateřiny 15:00-slavnostní mše svatá 15:00-slavnostní mše svatá
Krasonice, kostel sv. Vavřince 21:30 9:30 9:30 14:00 9:30
Krasov, kostel sv. Kateřiny 9:30 9:30
Kratonohy, kostel sv. Jakuba Staršího 19:45 17:00
Kravaře-Kouty, kostel sv. Mikuláše 24:00 7:00
9:00
7:00
9:00
16:30 8:00
14:00
Kravaře, kostel sv. Bartoloměje 24:00 8:00
10:00
18:30
8:00
10:00
18:30
15:30 8:00
14:00
Krhov u Hrotovic, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 11:00 11:00 11:00
Krchleby, kostel sv. Václava 10:30 10:30
Krmelín, kostel svatého Jana a Pavla 22:00 8:45 8:45 17:00 8:45
Krnov-Cvilín, poutní kostel Sedmibolestné Panny Marie 21:30 10:00 10:00 23:00 10:00
Krnov-Kostelec, kostel sv. Benedikta 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Krnov, klášterní kostel Narození Panny Marie, minorité 16:00 16:00 16:00 18:00 19:00
Krnov, kostel sv. Martina 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
17:00 7:00
10:00
Krouna, kostel sv. Michaela archanděla 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Krucemburk, kostel sv. Mikuláše 22:00 8:00 9:30 16:00 9:30
Krumvíř, kostel sv. Bartoloměje 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Kružberk, kostel sv. Floriána 20:00 10:00
Křeč, kostel sv. Jakuba staršího 18:00 9:30 9:30
Křemže, kostel sv. Michaela Archanděla 22:00 9:30 19:00 9:30
Křenovice, kostel sv. Vavřince 22:00 7:30
9:30
7:30
9:30
15:00 7:30
9:30
Křepice u Hustopečí, kostel sv. Bartoloměje 20:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Křesetice, kostel sv. Markéty 22:00 9:00
Křešín, kostel sv. Bartoloměje 11:00 9:30
Křetín, kostel sv. Jeronýma 22:00 8:30 8:30 16:30 8:30
Křišťanovice, kostel Navštívení Panny Marie 11:00 11:00
Křižanov, kostel sv. Václava 24:00 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 10:00 10:00
Křoví, kostel sv. Petra a sv. Pavla 20:00 9:30 9:30 9:30
Křtiny, kostel Jména Panny Marie 15:58
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Ktiš, kostel sv. Bartoloměje 20:00 11:00
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:30 10:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 16:00
Kujavy, kostel sv. Michala 22:00 10:30 8:00 8:00
Kulířov, kaple sv. Anny 10:30 10:30 10:30
Kunčice pod Ondřejníkem, sv. Maří Magdalény 20:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Kunětice, kostel sv. Bartoloměje 18:00
Kunín, kostel Povýšení sv. Kříže 21:30 8:45 8:45 17:00 8:45
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 22:00 8:00
11:00
8:00 16:00 8:00
11:00
Kunžak, kostel sv. Bartoloměje 21:30 9:30 15:00 9:30
Kurdějov, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 10:00 10:00 16:00 10:00
Kuřim, kostel sv. Maří Magdalény 15:00
22:00
8:00
9:30
8:00 16:00 8:00
9:30
Kuřimská Nová Ves, kostel sv. Antonína Paduánského 18:00 11:00 11:00 11:00
Kutná Hora - Malín, kostel sv. Štěpána 16:00 9:30 8:00
Kutná Hora - Sedlec, katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 8:00 9:00 9:30
Kutná Hora, katedrála sv. Barbory 9:00 16:00
Kutná Hora, kostel Panny Marie na Náměti 18:00 18:00
Kutná Hora, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
9:00 9:00
Kvášňovice, kostel sv. Bartoloměje 16:00 11:00 15:00
Květov, kostel sv. Jana Křtitele 22:00-BS 8:00 8:00 8:00
Kvilda, kostel sv. Štěpána 14:00 16:00-BS
Kyjovice, kaple sv. Víta 9:00 9:00 9:00
Kyselka-Radošov, kostel sv. Václava 11:45-slavnostní mše svatá
Ladná, kostel sv. Michala 20:30 9:30 9:30 9:30
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 11:11
Lanškroun, kostel sv. Václava 15:00
24:00
9:30 9:30 15:00 9:30
Lanžhot, kostel Povýšení sv. Kříže 15:00
22:00
8:00
10:00
14:30-požehnání
8:00
10:00
13:30-žehnání koní
16:00
21:00-adorace na závěr roku do
22:00
8:00
10:00
14:30-požehnání
Lanžov, kostel sv. Bartoloměje 15:00
Lázně Bělohrad, kostel Všech svatých 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Lázně Bohdaneč, kostel sv. Marie Magdalény 24:00 8:00 8:00 16:15 8:00
Lažánky u Veverské Bítýšky, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 7:50 7:50 16:00 17:00
Lažiště, kostel sv. Mikuláše 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Ledce, kostel sv. Marie Magdalény 10:30
Ledeč nad Sázavou, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 9:00
17:00
9:00 15:00 9:00
17:00
Ledenice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Lednice na Moravě, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 11:15 11:15 11:15 11:15
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:30 8:30
Lelekovice, kostel sv. Jakuba a Filipa 24:00 9:30 16:00 9:30
Leskovec nad Moravicí, kostel sv. Vavřince 9:30 9:30
Leština u Světlé - Dobrnice, kostel Všech svatých 11:00
Letiny, kostel sv. Prokopa 23:59-půlnoční mše svatá 10:00-mše svatá 11:45-slavnostní mše svatá
Letohrad-Orlice, kostel Panny Marie 16:00 10:15
Letonice, kostel sv. Mikuláše 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 22:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 16:00
24:00
7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Levínská Olešnice, kostel Všech svatých 10:45 10:45
Lhenice, kostel sv. Jakuba staršího 24:00-BS 11:15 11:15
Lhota pod Libčany, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 9:00 9:00
Lhotka, kaple 21:00 9:00 9:00 9:00
Lhoty u Potštejna - Malá Lhota, kostel Panny Marie Bolestné, Homole 14:30
Libá, kostel sv. Kateřiny 16:00-mše svatá z vigilie Slavnosti Narození Páně
Libčany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 8:30 9:30 8:30
Libějovice-Nestanice, kostel Jména Panny Marie 22:00 11:00 11:00 11:00
Liberk, kostel sv. Petra a Pavla 16:00
Libhošť, kostel sv. Jakuba 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Libchavy-Dolní Libchavy, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:00 10:00 10:00
Libice nad Cidlinou, kostel sv. Vojtěcha 22:00 8:00 8:00 8:00
Libice nad Doubravou, kostel sv. Jiljí 11:00 11:00 11:00
Libkova Voda, kostel sv. Petra a Pavla 20:30 10:30 10:30 10:30
Libníč, kostel Nejsvětější Trojice 10:00
Libřice, kostel sv. Michaela archanděla 14:00 14:00
Libštát, kostel sv. Jiří 22:00 11:00 18:00 11:00
Licibořice, kostel sv. Michaela archanděla 20:00 9:30 9:30
Lično, kostel Zvěstování Páně 16:00 9:30 9:30 9:30
Lidmaň, kostel Narození Panny Marie 16:00
Lichkov, kostel sv. Josefa 10:00
Lichnov, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00
Lichnov, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 10:00 8:00
16:30-J
18:00 8:00
Lipnice nad Sázavou, kostel sv. Víta 16:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Lipolec, kostel sv. Lamberta 20:30 11:00 11:00 16:30 11:00
Lipoltice, kostel sv. Matouše 11:00 8:00
Lipová-lázně, kostel sv. Václava 20:00 7:30 7:30
Lipovec u Blanska, kostel Narození Panny Marie 16:00 9:00 9:00 9:00
Lipovec-Licoměřice, kostel sv. Kateřiny 11:00
Lísek, kostel sv. Mikuláše 21:30 10:30 10:30 18:00 10:30
Líšná, kostel sv. Václava 14:00-mše svatá na poděkování
Líšnice, kostel Sv. Rodiny, hřbitovní 15:00 7:30
Lišov-Dolní Slověnice, kostel sv. Mikuláše a sv. Linharta 11:30
Lišov, kostel sv. Václava 16:00
24:00
8:15 8:15 18:00 8:15
Litobratřice, kostel sv. Jiří 20:00 9:00
Litohoř, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 9:00 9:00 9:00
Litomyšl, kostel Povýšení Svatého Kříže 16:00
22:00
7:35
10:15
17:45
7:35
10:15
17:45
16:00 7:35
10:15
17:45
Litultovice, kostel sv. Bartoloměje 20:00 10:30 8:00 16:30 10:30
Litvínovice-Mokré, kaple 23:00
Lnáře, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 8:00
Loděnice u Moravského Krumlova, kostel sv. Markéty 22:00 10:30 16:00 10:30
Lochenice, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:45 10:45 10:45
Loket, kostel sv. Václava 22:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně (doprovod: Česká mše vánoční J. J. Ryby) 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá s koledami 15:00-děkovná mše svatá se svátostným požehnáním 10:00-slavnostní mše svatá
Lomnice nad Lužnicí, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 10:00 10:00-BS 16:00-BS 10:00-BS
Lomnice nad Popelkou, kostel sv. Mikuláše 24:00 9:30 9:30
Lomnice, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Lomnice, kostel svatého Jiří 20:30 11:30 11:30
Loučovice-Kapličky, kostel sv. Oldřicha 22:00 9:45 9:45 9:45
Lovčice u Kyjova, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 10:45 9:15 16:00 9:15
Lovčice, kostel sv. Bartoloměje 16:00 11:00 11:00 11:00
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Lubenec, kostel sv. Vavřince 21:00-vánoční mše svatá 8:30-mše svatá 15:30-slavnostní mše svatá
Lubnice, kostel sv. Jiří 16:00
Luboměř-Heltínov, kaple Nejsvětější Trojice 24:00 9:00
Luboměř, kostel sv. Vavřince 19:00 9:00 17:00
Luby, kostel sv. Ondřeje 22:00-půlnoční mše svatá 12:00-slavnostní mše svatá 12:00-mše svatá 12:00-slavnostní mše svatá
Lučice, kostel sv. Markéty 22:00 9:00 8:30 16:00 9:00
Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše 15:00
22:00
6:00
8:00
10:00
8:00
10:00
17:00 6:00
8:00
10:00
Ludvíkov, kostel Navštívení Panny Marie 8:00
Luka nad Jihlavou, kostel sv. Bartoloměje 21:30 7:45
11:00
7:45 16:00 7:45
11:00
Lukavec, kostel sv. Václava 16:00
22:00
9:30 9:30 15:00 11:00
Lukavice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30-bohoslužba slova
Lukov nad Dyjí, kostel sv. Jiljí 21:00
Lukov u Moravských Budějovic, kostel Narození Jana Křtitele 20:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Luleč, kostel sv. Martina 20:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Lužany, kostel sv. Marie Magdalény 15:15
Luže-Voletice, kostel sv. Jiří 11:00
Luže, kostel Panny Marie Pomocné na Chlumku v Luži 23:00 9:30 9:30
Luže, kostel sv. Bartoloměje 15:30 9:30 14:30
Lužice u Hodonína, kostel sv. Cyrila a Metoděje 20:00 8:30 8:30 8:30
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 15:00
22:00
8:00 8:00 8:00
Lysovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 10:00
Machov, kostel sv. Václava 21:30 11:00 11:00 11:00
Majdalena, kostel sv. Máří Magdalény 16:00-BS 11:00 11:00
Makov, kostel sv. Víta 17:30 10:15 10:30
Malá Morávka, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 17:30 9:30
Malé Hradisko, kaple Panny Marie Růžencové 7:00 7:00
Malé Svatoňovice, Poutní kostel Sedmi radostí Panny Marie 22:00 10:30 16:00 10:30
Maleč-Jeníkovec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
Malenice, kostel sv. Jakuba staršího 16:00 11:30 11:00 11:30
Malenovice-Borová, kostel sv. Ignáce z Loyoly 21:00-pro děti 8:30 8:30 17:00 8:30
Malešov, kostel sv. Václava 10:00
Malešovice, kostel sv. Štěpána 10:30
Malonty, kostel sv. Bartoloměje 16:30 8:00 16:00 8:00
Malšice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 10:00 10:00 10:00
Malý Beranov, kostel Božského Srdce Páně 22:00 9:30 9:30 9:30
Malý Bor, kostel sv. Marie Magdalény 14:00 8:00 8:00
Manětín-Rabštejn nad Střelou, kostel Panny Marie Sedmibolestné 23:59-půlnoční mše svatá
Manětín, kostel sv. Jana Křtitele 22:00-půlnoční mše svatá 8:00-slavnostní mše svatá 8:00-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování 8:00-slavnostní mše svatá
Mankovice, kostel Navštívení Panny Marie 19:00 8:00 8:00 19:00 8:00
Mariánské Lázně - Úšovice, kostel sv. Antonína 24:00 8:30 8:30 8:30
Mariánské Lázně, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 10:15 10:15 17:00 10:15
Markvartovice, kaple Nejsvětější Trojice 20:00
Martínkov, kostel Navštívení Panny Marie 20:00 9:30 9:30 9:30
Martínkovice, kostel sv. Jiří a sv. Martina 8:30
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 9:00 9:00 15:00
Matějovec, kostel sv. Oldřicha a sv. Linharta 22:00 11:00 11:00 16:30 11:00
Meclov-Třebnice, kostel sv. Jiljí 14:30-slavnostní mše svatá, od 14:00 zpívání koled u betléma
Měčín, kostel sv. Mikuláše 16:00-bohoslužba slova z Vigilie Narození Páně 14:00-slavnostní mše svatá 14:00-slavnostní mše svatá
Medlov, kostel sv. Bartoloměje 17:30 8:00 8:00 8:00
Měcholupy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 11:15 17:00-DĚKOVNÁ
Melč, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 7:30 7:30 15:30 7:30
Mělčany u Ivančic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:15
Měnín, kostel sv. Markéty 21:00 10:00 10:00 16:00 10:00
Merklín, kostel sv. Mikuláše 23:59-půlnoční bohoslužba 10:30-mše svatá
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:15
11:00
9:15
11:00
15:00
23:00
9:15
11:00
Městec Králové, kostel sv. Markéty 24:00 8:15 9:00
Město Albrechtice - Hynčice, kostel sv. Mikuláše 8:00 8:00
Město Albrechtice - Linhartovy, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 10:30 10:30 10:30
Město Albrechtice, kostel Navštívení Panny Marie 17:00-klášter sester
23:00
7:00-klášter sester
9:30
7:00-klášter sester
9:30
15:00-klášter sester
17:30
7:00-klášter sester
9:30
Město Touškov, kostel Narození sv. Jana Křtitele 23:59-půlnoční mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování 10:00-slavnostní mše svatá
Metylovice, kostel Všech svatých 23:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Meziměstí-Ruprechtice, kostel sv. Jakuba 22:00
Meziměstí-Vižňov, kostel sv. Anny 10:00
Mičovice-Frantoly, kostel sv. Filipa a Jakuba 11:00
Mikulčice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Mikulov, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00
Mikulov, kostel sv. Václava 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Mikulovice u Znojma, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00
Mikulovice-Široký Brod, kostel Povýšení sv. Kříže 7:45 7:45
Mikulovice, kostel sv. Mikuláše 22:30 10:30 10:30 16:00 10:30
Mikulovice, kostel sv. Václava 22:00 10:30 10:30
Milavče, kostel sv. Vojtěcha 21:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 8:00-slavnostní mše svatá 8:00-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování 8:00-slavnostní mše svatá
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Miletín, kostel Zvěstování Páně 16:00 11:00 11:00
Milevsko, bazilika Navštívení Panny Marie 23:00-BS 9:30 9:30 9:30
Milevsko, kostel sv. Bartoloměje 16:00 18:00
Miličín, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:00 15:00 10:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 8:00 8:00 19:00 8:00
Milovice u Hořic, kostel sv. Petra a Pavla 11:00
Miroslav, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Mirošov, kostel sv. Josefa 22:00-půlnoční mše svatá 8:15-slavnostní mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Mirotice-Radobytce, kostel sv. Ondřeje 8:00 8:00 8:00
Mirotice, kostel sv. Jiljí 22:00 9:15 9:15 9:15
Mirovice, kostel sv. Klementa 16:00 9:30 9:30-BS 17:00 9:30
Mířkov, kostel sv. Víta 20:00-vánoční mše svatá
Mistrovice, kostel sv. Jana a Pavla 18:00-děkovná
Mišovice-Pohoří, kostel sv. Petra a Pavla 14:00 11:00 11:00-BS 11:00
Mladá Vožice, kostel sv. Martina 22:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Mladé Bříště, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00 16:30 11:00
Mladé Buky, kostel sv. Kateřiny 16:00
Mladkov-Vlčkovice, kaple Narození Panny Marie, hřbitovní 11:00
Mladkov, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 10:00
Mladošovice, kostel sv. Bartoloměje 15:30 8:00 11:00
Mladý Smolivec - Budislavice, kostel sv. Jiljí 11:30
Mlázovice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 7:30 7:30
Mlečice, kostel Nejsvětější Trojice 14:00-mše svatá
Mlékosrby, Kostel sv. Filipa a Jakuba 22:00 11:00 11:00 11:00
Mnich, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 8:00 8:00
Mnichov, kostel sv. Petra a Pavla 13:30-mše svatá
Modrá Hůrka, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 13:30 9:00 16:00 13:30
Mohelno, kostel Všech svatých 19:30 9:30 9:30 18:00 9:00
Mojné-Černice, kostel sv. Marie Magdalény 16:00 8:00 8:00
Mokré Lazce, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:00 9:30 17:00 9:00
Morašice, kostel sv. Anny 11:00 11:00 11:00
Morašice, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 7:45 7:45 8:00 7:45
Morašice, kostel sv. Víta 15:00 8:00 8:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 23:00 10:45 10:45 10:45
Moravany, kostel sv. Petra a Pavla 10:00 10:00
Moravec, domov pro kněze 8:00 8:00
Moravec, kostel Povýšení svatého Kříže 21:00 9:15 9:15 9:15
Moravice, kostel sv. Filipa a Jakuba 15:00-PRO DĚTI 9:00 9:00
Moravská Nová Ves, kostel sv. Jakuba Staršího 22:30 9:15 9:00 8:00 9:15
Moravské Budějovice, Dům sv. Antonína 21:00 9:00 9:00 6:30 9:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
18:30 7:30
10:30
Moravské Knínice, kostel sv. Markéty 11:00 9:30 11:00
Moravské Křižánky, kostel Panny Marie Pomocnice 24:00
Moravský Beroun, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:30 9:30 9:30 18:00 9:30
Moravský Krumlov - Rakšice, kostel sv. Vavřince 10:30
Moravský Krumlov, kostel Všech svatých 16:00
22:30
8:00
10:30
8:00 17:00 8:00
Moravský Žižkov, kostel Panny Marie Vítězné 21:00 9:00 9:00 9:00
Mořkov, kostel sv. Jiří 24:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Mostek, kostel sv. Anny 22:00 11:15 10:00 11:15
Mosty u Jablunkova, kostel sv. Hedviky 16:00-PRO DĚTI
22:00-P
6:10-Č
7:45-Č
9:45-P
6:10-P
7:45-Č
9:45-P
7:45-P
17:00-Č
7:45-Č
9:45-P
17:00-Č
Mošnov, kostel sv. Markéty 20:00 7:30 7:30 7:30
Moutnice, kostel sv. Jiljí 16:00
24:00
7:30
10:30
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Mrákotín u Telče, kostel sv. Jiljí 21:00 7:30 7:30 17:00 7:30
Mříčná, kostel sv. Kateřiny 16:00 7:45 7:45 14:30 7:45
Mutěnice, kostel sv. Kateřiny 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
15:00 7:30
10:30
Myslibořice, kostel sv. Lukáše 20:00 9:00 9:00 16:30 9:30
Myslív, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:30 8:00 8:00
Mýto, kostel sv. Jana Křtitele 22:00-půlnoční mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 16:00-slavnostní mše svatá
Nadějkov, kostel Nejsvětější Trojice 23:30 8:00 8:00 15:00 8:00
Náchod, kostel sv. Vavřince 24:00 7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
15:00 7:30
9:00
15:00
Nákří, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 9:45 9:45 9:45
Naloučany, kostel sv. Jakuba 11:00
Nalžovské Hory - Těchonice, kostel sv. Filipa a Jakuba 21:00 14:00 14:00
Nalžovské Hory, kostel sv. Kateřiny 19:30 10:00 10:00 10:00
Náměšť nad Oslavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
24:00
9:00 9:00 16:00 9:00
Nasavrky, kostel sv. Jiljí 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Násedlovice, kostel sv. Martina, Cyrila a Metoděje 16:00 9:30 9:30 9:30
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:30 14:30
Nečtiny-Březín, kostel sv. Bartoloměje 14:00-mše svatá
Nečtiny, kostel sv. Jakuba Staršího 14:00-slavnostní mše svatá 14:00-slavnostní mše svatá
Neděliště-Horní Neděliště, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:30 15:30
Nedvědice, kostel sv. Kunhuty 20:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Nedvězí, kostel sv. Prokopa 9:30
Nechanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 11:00 11:00 11:00
Nekoř, kostel sv. Mikuláše 16:00
22:00
8:00 8:00 17:00 8:00
Němčany, kostel sv. Antonína 23:00 9:45 9:45 9:45
Němčice, kostel sv. Mikuláše 20:00 9:00 9:00 9:00
Němčice, kostel sv. Mikuláše 22:00 7:45 7:45
Němčičky u Hustopečí, kostel Navštívení Panny Marie 20:00 9:30 9:30 9:30
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 23:00 11:00 11:00 16:00 11:00
Nenkovice, kaple Nanebevzetí Panny Marie 10:45
Neplachovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 24:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Nepomuk, kostel sv. Jakuba staršího 23:00
Nepomuk, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:45 9:45 18:30-DĚKOVNÁ 9:45
Neslovice, kostel Narození Panny Marie 16:00
22:00
10:30 10:30 16:00 10:30
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 21:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Netolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Netolice, kostel sv. Václava 24:00
Neurazy, kostel sv. Martina 11:15 11:15-BS
Neustupov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:30 11:30
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 10:00 10:00 17:00 10:00
Nezamyslice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 11:00 11:00
Nezdice, kostel sv. Prokopa 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně
Nezvěstice, kostel Všech svatých 17:00-Vánoční bohoslužba slova 11:00-mše svatá s koledami
Nicov, kostel sv. Martina 10:30
Nikolčice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 9:00 9:00 9:00
Nížkov, kostel sv. Mikuláše 22:00 7:00
8:30
8:30 16:00 7:00
8:30
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 22:00 9:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:00 9:00 16:30 9:00
Nová Bystřice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 9:00 18:00 9:00
Nová Cerekev, kostel sv. Tomáše Becketa 22:00 10:40 10:40 10:40
Nová Paka, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 9:00 15:00 9:00
Nová Paka, kostel sv. Mikuláše 9:00
Nová Říše, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 8:00
11:00
8:00
11:00
16:00 8:00
11:00
Nová Včelnice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 11:00-BS 8:00 11:00
Nová Ves nad Popelkou, kostel sv. Prokopa 20:00 8:00 8:00
Nová Ves u Chotěboře, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Nové Hrady, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Nové Hrady, kostel sv. Petra a Pavla 8:00
24:00
9:00 9:00 17:00 9:00
Nové Hutě, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 16:00-BS 16:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 17:30 8:00 8:00 8:00
Nové Lublice, kostel Nejsvětější Trojice 23:30 10:30 10:30
Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty 16:00 7:30 7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Nové Město nad Metují - Krčín, kostel Svatého Ducha 15:30
Nové Město nad Metují, děkanský kostel Nejsvětější Trojice 24:00 7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
18:00
16:00 7:30
9:00
18:00
Nové Město nad Metují, kostel Narození Panny Marie, klášterní 10:30 10:30
Nové Mitrovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30-slavnostní mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování za končící občanský rok
Nové Sady u Písečného, kostel sv. Oldřicha 18:00 9:30 18:00 9:30
Nové Sedlice, kostel Božského Srdce Páně 10:30 10:30
Nové Sedlo, kostel Nanebevstoupení Páně 10:00-do 12:00 rozdávání Betlémského světla
20:00-vánoční mše svatá
11:00-slavnostní mše svatá 11:00-zpívání u jesliček (děti ze ZŠ Nové Sedlo) 11:00-slavnostní mše svatá s koledami
Nové Syrovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Nové Veselí, kostel sv. Václava 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Novosedly nad Nežárkou - Mláka, kostel Zasnoubení Panny Marie 15:00
Novosedly nad Nežárkou, kostel sv. Václava 11:00
Novosedly, kostel sv. Oldřicha 20:30 9:00 9:00 16:30 9:00
Nový Bydžov, kostel sv. Vavřince 24:00 9:30 9:30 9:30 9:30
Nový Hrádek, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Nový Jičín, kostel Nanabevzetí Panny Marie 23:00 7:30
10:00
7:30
10:00
15:00 7:30
10:00
Nový Jičín, Španělská kaple 15:00-pro děti 18:30 18:30 18:30
Nový Kostel - Kopanina, kostel sv. Jiří 8:00-mše svatá 13:00-mše svatá na poděkování
Nový Rychnov - Křemešník, kostel Největější Trojice, poutní místo Křemešník 22:00 10:45 10:45 10:45
Nový Rychnov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 8:00 9:00 16:00 9:30
Nýdek, kostel sv. Mikuláše 11:30-Č 11:30-P 11:30-P
Obora u Kaznějova, kostel sv. Michaela Archanděla 10:00-mše svatá
Obyčtov, kostel Navštívení Panny Marie 20:00 10:00 10:00 8:00 10:00
Odry-Klokočůvek, kaple sv. Antonína z Padovy 11:00
Odry-Pohoř, kostel sv. Prokopa 9:30 8:00
Odry-Tošovice, kostel sv. Martina 11:00 10:30 18:00
Odry-Veselí u Oder, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 9:30 9:30
Odry, kostel sv. Bartoloměje 15:00
24:00
9:30 8:00 19:00 9:30
Ohaře, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:00 8:30 8:30
Ohnišov, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00
Ohnišťany, kostel sv. Václava 22:00 10:00
Ochoz u Brna, kostel sv. Václava 16:00 10:00 17:00 10:00
Okřesaneč, kostel sv. Bartoloměje, hřbitov 11:00
Okříšky, kostel Jména Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Olbramice, kostel sv. Bartoloměje 21:00 10:30 17:00 17:00 10:30
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 10:15 10:15 15:00
Olbramovice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 10:00 10:00 10:00
Oldřišov, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:00 10:00 15:00 10:00
Oleksovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 10:30 10:30 10:30
Olešná na Moravě, kostel sv. Maří Magdalény 16:00 10:00 10:00 17:30 10:00
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 14:30
22:00
8:00 8:00 17:30 8:00
Olešnice v Orlických horách, kostel sv. Marie Magdalény 22:00
Olešnice, kostel sv. Václava 21:00 11:00 12:30
Oloví, kostel sv. Michaela archanděla 16:00-mše svatá s koledami (v kapli na faře) 14:30-mše svatá (v kapli na faře) 14:30-slavnostní mše svatá (v kapli na faře)
Olší u Tišnova, kostel sv. Jiří 16:00 8:00 8:00 8:00
Omice, kostel sv. Jakuba Staršího 7:45 7:45
Omlenice-Omlenička, kostel Panny Marie Bolestné a sv. Jana Nepomuckého 22:00 8:00 8:00
Onšov, kostel sv. Martina 16:00 11:00 11:00 11:00
Opařany-Hodušín, kostel sv. Václava 14:00
Opařany, kostel sv. Františka Xaverského 22:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 19:30 9:30 11:00 15:30 9:30
Opatov, kostel sv. Antonína, poustevníka 22:00 10:15 7:45 10:15
Opatovec, kostel Narození Panny Marie 9:00 9:00
Opatovice u Rajhradu, kostel sv. Karla Boromejského 16:00 9:30 9:30 9:30
Opava-Jaktař, kostel sv. Petra a Pavla, Opavsko 21:30 7:15
9:30
7:15
9:30
16:30 7:15
17:30
Opava-Kateřinky, kostel sv. Kateřiny 22:00 8:30 8:30 8:30
Opava-Komárov, kostel sv. Prokopa 22:00 8:45 8:45 15:30 8:45
Opava-Kylešovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Opava-Malé Hoštice, kaple Panny Marie Lurdské 8:30 8:30
Opava-Suché Lazce, kaple sv. Andělů strážných 15:00 10:30 15:00
Opava, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 10:30
Opava, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30
Opava, kostel sv. Ducha 15:00-PRO DĚTI
21:00
7:00
8:00
9:30
11:00
8:00
9:30
11:00
8:00 7:00
8:00
9:30
Opava, kostel sv. Vojtěcha 21:00 18:00 18:00 18:00
Opava, Marianum 21:00 9:00 9:00 18:00 11:00
Opočnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00 8:00 8:00
Opočno, kostel Narození Páně 9:00 7:30
Opočno, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 9:00 15:30-děkovná pobožnost 9:00
Oráčov, kostel sv. Jakuba Většího 20:00-vánoční mše svatá
Orel, kostel sv. Jiří 23:00
Orlické Podhůří - Říčky, kostel sv. Andělů strážných 23:00 12:15 12:15 12:15
Orlické Záhoří - Kunštát, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
Orlík nad Vltavou, kostel sv. Prokopa 8:00 8:00 8:00
Orlová-město, kostel Narození Panny Marie 24:00 9:00-P
10:00-Č
10:00-Č 16:00-Č 9:00-P
17:00-Č
Ořechov u Brna, kostel sv. Jiří 16:00 14:30 18:00
Ořechov u Brna, kostel Všech svatých 9:00 9:00 9:00
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 21:00 11:00 11:00 11:00
Osečnice, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 11:00 11:00 11:00
Osek, kostel Panny Marie Nanebevzaté 22:00-vánoční bohoslužba slova 10:00-mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Oselce-Kotouň, kostel Narození Panny Marie 11:30
Osice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:15 10:00 10:00 10:00
Oslavany, kostel sv. Mikuláše - pouť k Panně Marii Karmelské 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Oslov, kostel sv. Linharta 21:00 11:00 8:00
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 24:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Ostrava-Antošovice, kaple 21:00 10:20 9:00 10:15
Ostrava-Heřmanice, kostel sv. Marka 21:00 9:30 10:00 16:00 9:30
Ostrava-Hošťálkovice, kostel Všech svatých 21:00 8:20 8:20 16:00 8:20
Ostrava-Hrabová, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 15:00 8:00 8:00 8:00
Ostrava-Hrabůvka, kostel Panny Marie, Královny posvátného růžence 15:00-pro děti
22:00
7:00
8:30
10:00
17:00
7:00
8:30
17:00 7:00
8:30
10:00
17:00
Ostrava-Hrušov, kostel sv. Františka a Viktora 21:00 8:40
10:00-Řeckokatolická bohoslužba
8:40
10:00-Řeckokatolická bohoslužba
23:00-Adorace 8:40
10:00-Řeckokatolická bohoslužba
Ostrava-Krásné Pole, kostel sv. Hedviky 22:00 10:30 7:30 15:00 10:30
Ostrava-Kunčičky, kostel sv. Antonína z Padovy 9:00
22:00
8:00 10:00 9:00 8:00
Ostrava-Mariánské Hory, farní kostel Panny Marie Královny 15:30-otevírání Betléma
22:00
7:00
10:00
7:00
10:00
17:00 7:00
10:00
Ostrava-Michálkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 8:15 8:15 14:30 8:15
Ostrava-Moravská Ostrava, katedrála Božského Spasitele 15:00-pro děti
24:00-Pontifikální mše svatá
7:30
9:30-Pontifikální mše svatá
19:00
7:30
9:30
15:00-Pontifikální mše svatá 7:30
9:30-Pontifikální mše svatá
19:00
Ostrava-Moravská Ostrava, kostel sv. Josefa (Don Bosco) 15:30-pro děti
22:00
8:00
9:30
17:30
8:00
9:30
16:30 8:00
9:30
17:30
Ostrava-Nová Ves, kostel sv. Bartoloměje 8:45 8:45 8:45
Ostrava-Plesná, kostel sv. Jakuba 22:00 9:00 9:00 15:30 9:00
Ostrava-Polanka nad Odrou, kostel sv. Anny 22:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Ostrava-Poruba, kostel sv. Mikuláše 15:30-pro děti
22:00
6:30
9:00
10:15
18:00
9:00
10:15
17:00 6:30
9:00
10:15
18:00
Ostrava-Proskovice, kostel sv. Floriána 22:00 10:00 10:00 10:00
Ostrava-Přívoz, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, Ostrava - Přívoz 15:00-Pro děti
23:00
8:00
10:30
17:00
8:00
10:30
17:00
17:00 8:00
10:30
17:00
Ostrava-Pustkovec, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:30-Pro děti
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
16:00 7:30
9:00
Ostrava-Radvanice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Ostrava-Slezská Ostrava, kostel sv. Josefa 7:45 7:45 7:45 7:45
Ostrava-Stará Bělá, kostel sv. Jana Nepomuckého a sv. Mikuláše 15:00-Pro děti
22:00
7:30
10:00
7:30
10:00
17:00 7:30
10:00
Ostrava-Svinov, kostel Krista Krále 15:00-otevírání Betléma
24:00
8:00
10:00
8:00 15:00 8:00
10:00
Ostrava-Třebovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00-otevírání Betléma
22:00
7:30
9:30
7:30
9:30
16:00 7:30
9:30
Ostrava-Vítkovice, kostel sv. Pavla 15:00
20:30-bohoslužba slova
9:00 8:15 15:30 9:00
Ostrava-Výškovice, kaple 7:15
18:00
7:15 7:15
18:00
Ostrava-Zábřeh, kostel Navštívení Panny Marie 15:00-pro děti
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Ostrava-Zábřeh, kostel Svatého Ducha 16:00-pro děti
23:00
8:30
10:30
8:30
10:30
18:00 8:30
10:30
Ostravice, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 8:00 9:00 16:00 8:00
Ostroměř, kostel Nejsvětější Trojice 14:00
Ostrov nad Ohří - Staré město, kostel sv. Michaela Archanděla a Panny Marie Věrné 21:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 8:30-slavnostní mše svatá 9:00-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování za uplynulý občanský rok
23:30-Eucharistická pobožnost na konci občanského roku s Novoročním požehnáním
9:00-slavnostní mše svatá
Ostrov nad Oslavou, kostel sv. Jakuba Staršího 15:30 8:00 8:00 9:00 8:00
Ostrov u Macochy, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 7:45 7:45 7:45
Ostrov, kostel sv. Mikuláše 14:30
Ostrovačice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Václava 20:30 7:45 7:45 15:00 7:45
Ostružno, kostel Povýšení Sv. Kříže 22:00 10:30 10:30
Ostřetín, kostel Zvěstování Panny Marie 16:00 8:00 8:00
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Otovice, kostel sv. Barbory 8:30
Otradov, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Paběnice, kostel sv. Jakuba Staršího 10:00-bohoslužba slova
Pacov, kostel sv. Michaela 15:00
22:00
9:30 15:30 9:30
Pačejov, kostel P. Marie Sněžné 21:30 11:00 11:00
Palkovice, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 8:30 8:30 17:00 8:30
Palupín, kostel sv. Václava 9:45 9:45
Panské Dubenky, kostel Zjevení Páně 20:00 9:30
Paračov, kostel sv. Petra a Pavla 10:00-BS 10:00-BS
Pardubice-Na Skřivánku, kostel sv.Václava 16:00
22:00
8:30
10:00
8:30 16:00 8:30
10:00
Pardubice-Pardubičky, kostel sv. Jiljí 17:00 17:00
Pardubice-Rosice, kostel sv. Václava 16:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Pardubice-Svítkov, kostel Narození Panny Marie 16:00 16:00
Pardubice-Zelené Předměstí, kostel sv. Jana Křtitele 6:30
Pardubice, kostel Bolestné Panny Marie - Kostelíček 16:00 10:00 10:00 16:00 10:00
Pardubice, kostel sv. Bartoloměje 16:00-pro děti
22:00
24:00
7:00
9:00
19:00
7:00
9:00
19:00
16:00 7:00
9:00
19:00
Pardubice, kostel Zvěstování Panny Marie (klášterní kostel) 7:00
24:00
10:00 10:00
Paskov, kostel sv. Vavřince 24:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Pasohlávky, kostel sv. Anny 20:00 11:00 11:00 18:30 11:00
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 23:00 9:30 9:30 17:00
Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory 22:00 9:30 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 9:30 9:30 15:45 9:30
Pazderna, kaple sv. Jana Nepomuckého 11:00 11:00
Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, kostel Nejsvětější Trojice 15:00
Pecka, kostel sv. Bartoloměje 20:00 8:00 16:30 16:00 8:00
Pelhřimov-Chvojnov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Pelhřimov, kostel sv. Bartoloměje 16:00
24:00
7:00
9:00
7:00
9:00
16:00 7:00
9:00
Perálec, kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00 11:00
Perná, kostel sv. Mikuláše 24:00 11:00 8:00 11:00
Pernink, kostel Nejsvětější Trojice 10:00-slavnostní mše svatá
Petrohrad, kaple sv.Vavřince, starý Petrohrad-zámek 22:30-vánoční mše svatá
Petrovice u Blanska, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:00 9:00 9:00
Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice, kostel Nanebevstoupení Páně 22:00 10:00-P 10:00-Č 10:00
Petrovice u Karviné, kostel sv. Martina 16:00 8:30-Č 8:30-P 15:00 8:30
Petrovice u Moravského Krumlova, kostel Povýšení sv. Kříže 20:30 8:00 8:00 17:00 8:00
Petrovice u Sušice - Svojšice, kostel sv. Jana Křtitele 12:00 12:00
Petrovice u Sušice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 10:30 10:30 16:00 10:30
Petrovice, kostel sv. Františka Xaverského 9:00
Petrovice, kostel sv. Rocha 18:00 9:30
Petřvald, kostel sv. Jindřicha 22:00 10:30 9:00 16:00 9:00
Petřvald, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:00 10:00 17:00 10:00
Pila, kaple Vzkříšení Páně 13:00-slavnostní mše svatá 13:00-slavnostní mše svatá
Písečná, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 9:00 9:00
Písečná, kostel sv. Kateřiny 16:30 11:15 11:15
Písek, kostel Božího Milosrdenství 21:00-Č+P 9:00-Č 9:00-P 9:00-Č+P 9:00-P
Písek, kostel Narození Panny Marie 8:00
22:00
9:00
17:00
9:00 15:00 9:00
17:00
Písek, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 10:30 10:30 10:30
Píšť, chrám sv. Vavřince a Mariánské poutní místo Panny Marie Częstochovské 22:00 7:30
10:00
7:30
10:00
16:00 7:30
10:00
Pištín, kostel sv. Vavřince 22:30 9:30
Planá nad Lužnicí, kostel sv. Václava 23:00 8:00 8:00
Planá-Otín, kostel Jména Panny Marie 14:30-mše svatá
Planá, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:59-půlnoční bohoslužba slova 9:00-slavnostní mše svatá 15:00-mše svatá na poděkování 9:00-slavnostní mše svatá
Plánice-Zdebořice, kostel sv. Jiljí 14:00-mše svatá
Plánice, kostel sv. Blažeje 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 9:00-slavnostní mše svatá
Plasy-Žebnice, kostel sv. Jakuba Většího 16:00-štědrovečerní mše svatá
Plasy, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00-půlnoční mše svatá 11:00-slavnostní mše svatá 18:00-mše svatá na poděkování 11:00-slavnostní mše svatá
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:00 9:00 16:00
Plesná, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 20:30-půlnoční mše svatá 8:15-slavnostní mše svatá 8:15-slavnostní mše svatá
Pluhův Žďár, kostel Narození Panny Marie 14:00
Plzeň-Bory, kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00-Vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi a pro starší
17:00-do 18:00 rozdávání Betlémského světla
23:59-půlnoční mše svatá
9:00-slavnostní vánoční mše svatá
11:00-slavnostní vánoční slovenská mše svatá
18:00-slavnostní vánoční mše svatá
9:00-mše svatá
11:00-slovenská mše svatá
15:00-koncert Plzeňského smyčcového orchestru: J. J. Ryba - Česká mše vánoční
18:00-mše svatá
16:00-mše svatá na poděkování za uplynulý rok, od 17:00 pobožnost na ukončení občanského roku 9:00-slavnostní novoroční mše svatá
11:00-slavnostní novoroční slovenská mše svatá
18:00-slavnostní novoroční mše svatá
Plzeň-Doubravka, kostel sv. Jiří 7:15-rorátní mše svatá
22:00-půlnoční mše svatá
9:00-slavnostní mše svatá 9:00-mše svatá 9:00-slavnostní mše svatá
Plzeň-Lobzy, kostel sv. Martina a Prokopa 16:00-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční bohoslužba slova
7:30-slavnostní mše svatá
10:00-slavnostní mše svatá pro rodiny s dětmi
7:30-mše svatá
10:00-mše svatá
17:00-mše svatá na poděkování 7:30-slavnostní mše svatá
10:00-slavnostní mše svatá pro rodiny s dětmi
Plzeň-Malesice, kostel sv. Jiří 21:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 15:15-slavnostní mše svatá 15:15-slavnostní mše svatá
Plzeň-Roudná, kostel Všech Svatých 16:00-vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční mše svatá
10:00-mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Plzeň-Skvrňany, krypta 23:00-půlnoční mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 16:00-mše svatá s děkovnou pobožností 10:00-slavnostní mše svatá
Plzeň, katedrála sv. Bartoloměje 23:59-půlnoční bohoslužba slova 7:00-slavnostní mše svatá
10:30-pontifikální mše svatá
16:00-pontifikální nešpory
7:00-mše svatá
10:30-mše svatá
8:00-mše svatá
16:00-mše svatá na zakončení občanského roku
7:00-slavnostní mše svatá
10:30-pontifikální mše svatá
Plzeň, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00-půlnoční mše svatá 8:00-slavnostní mše svatá
20:00-slavnostní mše svatá
8:00-mše svatá 23:59-mše svatá na zakončení občanského roku 8:00-slavnostní mše svatá
20:00-slavnostní mše svatá
Plzeň, Lochotínský pavilon 10:00-slavnostní mše svatá
Počaply-Stražiště, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Počátky, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 7:45 18:00
Poděbrady-Poděbrady I, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00
24:00
10:00
16:00
10:00 17:30 10:00
16:00
Podivín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:30 11:00 11:00 16:00 11:00
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 9:00 9:00 18:00 9:00
Pohled, kostel sv. Ondřeje 21:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Pohnání, kostel sv. Prokopa 21:00 11:30
Pohorská Ves - Pohoří na Šumavě, kostel Panny Marie Dobré Rady 15:00
Pohorská Ves, kostel sv. Linharta 16:00
Pohořelice, kostel sv. Jakuba staršího 16:00
24:00
11:00 9:30 17:00 9:30
Pohoří, kostel sv. Jana Křtitele 17:15 11:00 11:00 17:00-děkovná pobožnost 11:00
Polánka u Moravského Krumlova, kaple Narození Panny Marie 9:30
Poleň, kostel Všech svatých 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně
Police nad Metují, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Polička, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
7:30
10:30
9:00 16:00 7:30
10:30
Polná-Hrbov, kaple sv. Vavřince 16:30
Polná, kostel Nanebevzetí Panny Marie, děkanský 23:00 8:15
18:00
8:15 15:00 8:15
18:00
Pomezí, kostel sv. Jiří 21:00 9:00 9:00
Poniklá, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 17:00 8:30
Popelín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 11:00
Popice, kostel sv. Ondřeje 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Poříčí u Litomyšle - Mladočov, kostel sv. Bartoloměje 23:00 8:30 8:30 17:00 8:30
Pošná, kostel sv. Bartoloměje 8:00 11:00
Poštorná, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:45 9:30 9:45
Potěhy, kostel sv. Gotharda 9:30 9:30
Potštejn, kostel sv. Vavřince 22:00 11:00 11:00
Potvorov u Kralovic, kostel sv. Mikuláše 11:30-slavnostní mše svatá 11:30-slavnostní mše svatá
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
23:00
7:30
9:30
7:30
9:30
17:30 7:30
9:30
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:30 10:30 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:00 9:30 9:30 17:30
Prachatice, kostel sv. Jakuba 16:00-D
24:00
9:30
18:00
9:30 16:00 9:30
18:00
Prachovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
Prasek, kostel Božského Srdce Páně 11:15
Praskačka, kostel Nejsvětější Trojice 16:00
Pravlov, kostel Navštívení Panny Marie 19:00
Pražmo, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 7:00
8:40
7:00
8:40
17:00 7:00
8:40
Proseč u Skutče, kostel sv. Mikuláše 24:00 8:00 8:00 17:30 8:00
Prosetín, kostel sv. Markéty 21:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 21:00 8:00 8:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 16:00
23:00
8:15
11:00
8:00 17:00 8:15
11:00
Protivín-Krč, kostel sv. Václava 21:00 11:00
Protivín-Myšenec, kostel sv. Havla 11:00 8:00
Protivín, kostel sv. Alžběty 22:30 9:30 9:30
Protivín, kostel sv. Anny 18:15
Prštice, kaple sv. Jana Nepomuckého 10:30 10:30
Prušánky, kostel sv. Izidora 22:00 10:00 10:00 17:00 10:00
Pržno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:00-pro děti 10:00 10:00
Předhradí, kostel Panny Marie Sedmibolestné 22:00 9:30 9:30 14:00 9:30
Předín, kostel sv. Václava 18:00 11:00 11:00 11:00
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 22:00 10:00 10:00 17:00 10:00
Přední Výtoň, kostel sv. Filipa a Jakuba 20:30
Předslav-Němčice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:59-půlnoční bohoslužba slova
Předslav, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00-mše svatá
Předslavice, kostel sv. Václava 11:00 11:00-BS
Přelouč, kostel sv. Jakuba Většího 24:00 9:30 8:00 16:00 9:30
Přepychy, kostel sv. Prokopa 16:00 10:00 10:00 17:00-děkovná pobožnost 10:00
Přeskače, kostel Všech svatých 9:30
Přešovice, kaple sv. Petra a Pavla 0:00
Přeštice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00-půlnoční mše svatá 8:30-slavnostní mše svatá 8:30-mše svatá 17:30-mše svatá na poděkování 8:30-slavnostní mše svatá
Přibice, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 8:15 8:15 16:00 8:15
Příbor-Hájov, kaple Nanebevzetí Panny Marie 16:00 11:00 11:00 16:00 11:00
Příbor, kostel Narození Panny Marie 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Přibyslav, kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:00
24:00
8:00
9:30
18:00
8:00
9:30
15:00 8:00
9:30
18:00
Přibyslavice u Třebíče, poutní kostel Narození Panny Marie 16:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Přídolí, kostel sv. Vavřince 11:15 11:15 17:00 11:15
Přimda, kostel sv. Jiří 15:00-vánoční mše svatá (z Vigilie Narození Páně) 15:00-slavnostní mše svatá
Přísnotice, kostel sv. Václava 15:30 9:00 9:00 9:00
Přítluky, kostel sv. Markéty 9:00 16:00
Puklice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Pustá Kamenice, kostel sv. Anny 16:00 9:30 9:30 14:30 9:30
Pustá Polom, kostel sv. Martina 14:30-pro děti
22:00
10:30 10:30 8:00 10:30
Pustějov, kostel sv. Maří Magdalény 9:30 8:00 9:30
Putim, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30
Pyšel, kostel sv. Barbory 20:30 10:00 10:00 17:00 10:30
Rabí, kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00-BS 8:00 16:30
Radenín-Hroby, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:30 11:30
Radenín, kostel sv. Markéty 10:00
Radešínská Svratka, kostel sv. Václava 23:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Radhostice-Lštění, kostel sv. Vojtěcha 11:30 11:15-BS 11:15
Radhošť, kostel sv. Jiří 10:00 10:00 16:00 10:00
Radim, kostel sv. Jiří 21:00 10:30 10:30
Radkov u Telče, kostel sv. Bartoloměje 21:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Radkov, kostel Narození Panny Marie 10:30 9:00 10:30
Radnice, kostel sv. Václava 22:00-půlnoční mše svatá 10:45-slavnostní mše svatá 10:45-slavnostní mše svatá
Radomyšl, kostel sv. Jana Křtitele 14:00
Radomyšl, kostel sv. Martina 20:00 11:00
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 22:00 7:45
11:00
7:45 17:30 0:15
11:00
17:00
Radošovice, kaple Panny Marie 21:00 11:30 11:3 11:30
Raduň, kostel Nejsvětější Trojice 20:30 7:30 7:30 14:00 7:30
Rájec nad Svitavou, kostel Všech svatých 20:30 8:00 8:00 8:00
Rajhrad, kostel Božského Srdce Páně 20:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Rajhrad, kostel Povýšení sv. Kříže 11:00 11:00 11:00
Rajhrad, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Rakvice, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 9:00
Raná, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Rancířov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30 16:30
Rančířov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 11:00 15:00 11:00
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Rataje, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 15:00
Ratibořské Hory, kostel sv. Vojtěcha 11:30 11:30
Ratíškovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 23:00 8:00
10:00
8:00
10:00
16:00 8:00
10:00
Razová, kostel sv. Michaela Archanděla 11:00 11:00
Rejštejn, kostel sv. Bartoloměje 16:00
Rohenice, kostel sv. Jana Křtitele 8:00
Rohov, kaple sv. Petra a Pavla 20:45 7:00 7:00 15:30 7:00
Rohovládova Bělá, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 9:30 9:30 9:30
Rohozná, kostel sv. Erasma 10:00 10:15
Rokycany, kostel Panny Marie Sněžné 10:00-žehnání a rozdávání Betlémského světla 10.00 - 11.00
15:00-zpívání koled u jesliček, živý betlém - "Než přijde Ježíšek"
16:00-vánoční bohoslužba slova pro rodiny s dětmi
23:59-půlnoční mše svatá
10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování s prosbou o Boží požehnání do nového roku 10:00-slavnostní mše svatá
Rokytnice nad Jizerou - Dolní Rokytnice, kostel sv. Michaela archanděla 22:00 10:30 8:30 13:30
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 15:30
21:00
8:00 8:00 15:30 11:00
Rokytnice v Orlických horách, kostel Všech svatých 24:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Ropice, kostel Zvěstování Panny Marie 20:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Roseč, kostel sv. Šimona a Judy a sv. Anny 15:00
Rosice u Brna, kostel sv. Martina 24:00 9:15 9:15 9:15
Rosice u Chrasti, kostel sv. Václava 9:30
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
Rotava, kostel sv. Petra a Pavla 22:30-půlnoční mše svatá s koledami 8:00-mše svatá s koledami 16:00-mše svatá na poděkování 10:00-slavnostní mše svatá
Roudná-Janov, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:00
Roudno, kostel sv. Michaela archanděla 11:00 11:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 11:00 11:00 16:00 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 20:30 10:40 10:40
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 15:30
22:00
7:30 16:00 7:30
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 9:00 9:00 9:00
Rovečné, kostel sv. Martina 16:00 9:30 9:30 14:30-ekum. boh. 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 11:00 11:00 15:30 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 16:30 10:45 17:00
Rozseč u Třešti, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 20:00 11:00 11:00 11:00
Rozsochy, kostel sv. Bartoloměje 16:00 9:15 9:15 9:15
Roztoky u Jilemnice, kostel sv. Filipa a Jakuba 22:00 9:30 15:00 9:30
Rožmitál na Šumavě, kostel sv. Šimona a Judy 15:00 17:00
Rožmitál pod Třemšínem - Starý Rožmitál, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 8:30 8:30 23:45-ADORACE 8:30
Rožná, kostel sv. Havla 17:30 7:45 7:45 15:00 7:45
Rtyně v Podkrkonoší, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 8:30 8:30 18:00 8:30
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Rudice, Kaple svaté Barbory, Rudice u Blanska 17:00
Rudíkov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 20:30 11:00 10:30 9:00 11:00
Rudná pod Pradědem, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Rudolfov, kostel sv. Víta 22:00 10:00 10:00
Rudoltice, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00 11:00
Rusín, kaple Navštívení Panny Marie 11:00 15:00 15:00
Rušinov-Modletín, kostel sv. Anny 14:30
Růžená, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 10:45 10:00 16:00 10:45
Rybí, kostel Povýšení sv. Kříže 20:30 8:00 8:00 17:30 8:00
Rybná nad Zdobnicí, kostel sv. Jakuba 16:00 8:00 8:00
Rybník, kostel Rozeslání svatých apoštolů 11:00
Rybníky na Moravě, kostel sv. Cyrila a Metoděje 11:00 11:00
Rychnov nad Kněžnou, kostel Nejsvětější Trojice, zámecký 22:00 9:00 9:00
Rychnov nad Kněžnou, kostel sv. Havla 16:00-dětská 19:00-muzikál Narozený 16:00
Rychnovek-Zvole, kostel sv. Justa 11:00 11:00 11:00
Rychvald, kostel sv. Anny 24:00 9:00 9:00 17:00 7:30
9:00
Rýmařov-Jamartice, kostel Narození Panny Marie 9:00
Rýmařov-Stránské, kostel svaté Kateřiny 10:30
Rýmařov, kostel sv. Archanděla Michaela 22:30-Ondřejov - bohoslužba slova 15:30 9:00 9:00 16:00 9:00
Rynárec, kostel sv. Vavřince 22:00 7:30 7:30 17:00
Ryžoviště, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00
Řenče, kostel sv. Cyrila a Metoděje 11:45-slavnostní mše svatá 15:00-slavnostní mše svatá
Řepiště, kostel sv. Michaela Archanděla 10:45 10:45 10:45
Řepníky, kostel sv. Vavřince 8:15 16:00 8:15
Řestoky, kostel sv. Václava 16:00
Řetová, kostel sv. Maří Magdalény 22:00 8:00 8:00
Řeznovice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 20:30 11:00 11:00
Říčany u Brna, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:00 9:00 9:00
Říčky v Orlických horách, kostel Nejsvětější Trojice 8:30 16:30
Římov, kostel Ducha Svatého 16:00
24:00
9:45 9:45 17:30 9:45
Sádek, kostel Nejsvětější Trojice 21:00 9:00 9:00 16:00
21:00
9:00
Samšina, kostel sv. Václava 10:30 10:30
Sázavka, kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Seč-Hoješín, kaple Nejsvětější Trojice 11:00 17:00 11:00
Seč, kostel sv. Vavřince 15:38-setkání u betléma 9:30 9:30
Sedlec u Mikulova, kostel sv. Víta 23:30 17:00
Sedlec, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:00 11:00 11:00
Sedlice, kostel svatého Jakuba 22:00 9:45 9:45-BS 9:45
Sedliště, kostel Všech svatých 21:00 8:00 8:00
Sedlnice, kostel sv. Michaela Archanděla 20:30 8:00 8:00 15:00 8:00
Sedloňov, kostel Všech svatých 16:00 11:00
Semanín, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Semněvice, kostel sv. Jiří 15:00-slavnostní mše svatá
Sendražice, kostel sv. Stanislava 21:30 11:00 11:00
Senetářov, kostel sv. Josefa 9:00
Senožaty, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:30 8:00 8:00 8:00
Sepekov, kostel Jména Panny Marie 22:00 11:00 11:00 16:30 11:00
Sezemice, kostel Nejsvětější Trojice 24:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Sezimovo Ústí, kostel Povýšení sv. Kříže 20:30 10:15 10:15 18:00 10:15
Sirákov, kostel Navštívení Panny Marie 16:00 10:00 10:00 10:00
Skalice u Znojma, kaple sv. Víta 24:00 18:00 18:00
Skalice-Číbuz, kostel sv. Václava 16:00 10:00 10:00
Skalice, kostel sv. Šimona a Judy 14:00
Skalná, kostel sv. Jana Křtitele 23:59-půlnoční mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 17:00-děkovná mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Skočice, kostel Navštívení Panny Marie 16:00-BS 8:00 9:00-BS 8:00
Skorošice, kostel sv. Martina 8:30 16:00 8:00
Skořenice, kostel sv. Maří Magdalény 12:00 12:00
Skřipov, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 10:45 10:45 10:45 10:45
Skřivany, kaple sv. Anny 11:15
Skuhrov nad Bělou, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00-dětská 11:00 11:00
Skuhrov, kostel sv. Mikuláše 20:30 10:30 10:30 10:30
Skuteč-Štěpánov, kostel sv. Matouše 11:00
Skuteč, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
24:00
8:00
18:00
8:00 15:00 8:00
18:00
Slabčice, kostel sv. Josefa, dělníka 21:00-BS 8:00 10:00-BS 8:00-BS
Slatina nad Úpou - Boušín, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 11:00 11:00 11:00
Slatina u Bílovce, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 8:00 8:00 8:00
Slatina u Bílovce, kostel Tísek 20:30 10:30 10:30 17:00 10:30
Slatina, kostel sv. Petra a Pavla 10:00
Slatiňany, kostel sv. Martina 22:00 10:30 17:00 10:30
Slatiny, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 11:30 11:30
Slavče, kostel sv. Filipa 16:00
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 15:30
23:00
9:30 9:30 16:00 9:30
Slavkov, kostel sv. Anny 15:00-bohoslužba slova pro děti
22:00
9:15 9:15 17:30 9:15
Slavkovice, poutní kostel Božího milosrdenství 21:00 10:30 10:30 16:00
Slavonice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00
Slavoňov, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Slepotice, kostel Povýšení Sv. Kříže 20:00 10:00
Slezské Pavlovice, kostel sv. Ondřeje 20:00-Bohosužba slova 8:00 17:00
Slezské Rudoltice, kostel sv. Kateřiny 21:30-Bohosužba slova 10:00-Bohosužba slova 8:00 17:00-Bohosužba slova 8:00
Sloup v Moravském krasu, kostel Panny Marie Bolestné 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Sloupnice-Horní Sloupnice díl 1, kostel sv. Mikuláše 22:00 8:30 8:30 17:00 8:30
Slup, kostel Jména Panny Marie 22:30 9:30 9:30
Služovice, kaple Nanebevzetí Panny Marie 15:00 8:15 8:15 8:15
Smilovy Hory, kostel Rozeslání apoštolů 17:00 11:00 11:00
Sněžné na Moravě, kostel sv. Kříže 20:30 10:30 10:30
Sněžné, kaple Nanebevzetí Panny Marie 10:15
Soběslav-Nedvědice, kostel sv. Mikuláše 11:00-BS - Debrník 8:00 8:00
Soběslav, kostel sv. Petra a Pavla 16:00
22:00
9:30 9:30 16:00 9:30
Soběšovice, kostel Navštívení Panny Marie 15:30 10:00 10:00 16:00 10:00
Sobětuchy-Pouchobrady, kostel Nejsvětější Trojice 14:00
Sobíňov-Sopoty, kostel Navštívení Panny Marie 16:30 16:30
Sobkovice, kostel sv. Prokopa, opata 11:00 11:00
Solnice, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 22:00 9:00 9:00 18:00 9:00
Sopotnice, kostel sv. Zikmunda 22:3 11:10 11:10 11:10
Sosnová, kostel sv. Kateřiny 10:45 10:45 11:00
Spálené Poříčí, kostel sv. Mikuláše 22:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 8:30-slavnostní mše svatá
Spálov, farní kostel sv. Jakuba 22:00 9:00 9:30
Srní, kostel Nejsvětější Trojice 14:30
Sruby, kostel Nanebevstoupení Páně 7:30
Stádlec, kostel Panny Marie Bolestné 11:00 11:00
Stachy, kostel Navštívení Panny Marie 21:00 10:15 10:15
Stálky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
Stanovice-Dražov, kostel sv. Víta 21:00-půlnoční mše svatá 15:00-slavnostní mše svatá 15:00-slavnostní mše svatá
Stanovice, kaple na faře 17:00-slavnostní mše svatá 17:00-mše svatá 17:00-slavnostní mše svatá
Stanovice, kostel Zjevení Páně 22:00-vánoční bohoslužba slova
Stará Červená Voda, kostel Božího Těla 10:30 10:30 10:30
Stará Paka, kostel sv. Vavřince 15:30 7:30 7:30
Stará Říše, kostel Všech svatých 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Stará Ves nad Ondřejnicí, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:00 10:30 8:00 16:00 10:30
Stará Ves, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 10:30 10:30 14:30 10:30
Stará Voda, kostel sv. Václava 22:00-bohoslužba slova 8:00 8:00 8:00
Staré Heřminovy, kostel sv. Václava 16:00 15:00 15:00
Staré Hobzí, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ondřeje 20:00 9:30 9:30 9:30
Staré Město pod Landštejnem, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 12:00
Staré Sedliště, kostel sv. Prokopa a Oldřicha 16:00-večerní mše svatá 8:00-slavná mše svatá 8:00-novoroční mše svatá
Staré Sedlo, kostel Nejsvětější Trojice 17:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 17:00-slavnostní mše svatá 17:00-slavnostní mše svatá
Staré Těchanovice, kostel sv. Petra a Pavla 14:00 11:00 11:00
Staré Ždánice, kostel sv. Václava 16:00 10:45 16:00
Stárkov, kostel sv. Josefa 11:15 16:00 11:15
Starovice, kostel sv. Jiří a Mikuláše 20:00 8:00 8:00 14:00 8:00
Starovičky, kostel sv. Kateřiny 21:30 11:00 11:00 15:30 11:00
Starý Jičín, kostel sv. Václava 22:00 7:45 7:45 15:00 7:45
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 20:00 10:20 10:20
Starý Plzenec, kostel Narození Panny Marie, Malá Strana 22:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 9:30-slavnostní mše svatá s koledami 9:30-mše svatá s koledami 9:30-slavnostní mše svatá s koledami
Starý Plzenec, kostel sv. Jana Křtitele 16:00-mše svatá na poděkování
Starý Poddvorov, kostel sv. Martina 21:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 8:45 8:45 17:00 8:45
Staříč, kostel Nalezení svatého Kříže 21:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Stašov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:15
Stavěšice, kaple sv. Floriána 10:45
Stěbořice, farní kostel Narození Panny Marie 21:00 7:00
9:00
7:00
9:00
17:00 7:00
9:00
Stěžery, kostel sv. Marka 22:00 17:00 17:00
Stod, kostel sv. Maří Magdalény 22:00-půlnoční mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování 10:00-slavnostní mše svatá
Stojice, kostel Všech svatých 11:00
Stonava, kostel sv. Máří Magdalény 21:00-Č,P 10:30-P 10:30-Č 17:00-P 10:30-Č
Stračov, kostel sv. Jakuba Staršího 9:15
Strahovice, kostel sv. Augustina 21:30 7:00
10:00
10:00 14:00 7:00
10:00
Strachotice, kostel sv. Jiří 24:00 8:00 8:00 16:15
Strachotín, kostel sv. Oldřicha a sv. Metoděje 24:00 11:00 11:00 15:30 11:00
Strakonice-Podsrp, kostel Panny Marie Bolestné 8:00 8:00
Strakonice, kostel sv. Markéty 16:00 9:30 9:30 16:00 17:00
Strakonice, kostel sv. Prokopa 22:00
Strašice, kostel sv. Vavřince 23:59-půlnoční mše svatá 12:00-slavnostní mše svatá 12:00-slavnostní mše svatá
Strašín, kostel Narození Panny Marie 16:00 11:00 11:00
Stráž nad Nežárkou, kostel sv. Petra a Pavla 15:30 8:00 8:00
Stráž-Bernartice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00-vánoční mše svatá (z Vigilie Narození Páně)
Stráž, kostel sv. Václava 20:00-půlnoční mše svatá 11:00-slavnostní mše svatá 11:00-slavnostní mše svatá
Strážek, kostel sv. Šimona 19:30 8:00 8:00 16:00 8:00
Strážiště, kostel sv. Martina 8:30-mše svatá
Strážovice, kaple Nejsvětější Trojice 17:30 17:30
Strmilov, kostel sv. Jiljí 20:00 8:00 8:00
Strunkovice nad Blanicí, kostel sv. Dominika 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Strýčice, kostel sv. Petra a Pavla 20:30 17:00
Střelice u Brna, klášter 16:00 8:15 8:15 16:00 8:15
Střelice u Brna, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
17:00 7:00
10:00
Střevač-Nadslav, kostel sv. Prokopa 9:00
Střezimíř, kostel sv. Havla 10:00 9:00
Stříbrné Hory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00 11:00
Stříbro, kostel Všech svatých 16:00-štědrovečerní mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá 16:00-děkovná mše svatá 10:00-slavnostní mše svatá
Střítež, kostel sv. Floriána 16:00 10:30 10:30
Střítež, kostel sv. Marka 15:00
Střítež, kostel sv. Michaela archanděla 21:30 9:30 9:30 14:30 9:30
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 15:30 9:15 9:15 9:15
Střížov, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 8:00 17:00 9:30
Střížov, kostel sv. Martina 22:00 8:15 8:15 15:00 8:15
Studená, kostel sv. Prokopa 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Studené, kaple sv. Anny 9:45
Studenec u Horek - Zálesní Lhota, kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00-dětská 11:00
16:30
11:00
Studenec u Horek, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Studenec u Třebíče, kaple sv. Václava 0:00
Studénka-Butovice, kostel Všech svatých 20:00 9:00 9:00 9:00
Studénka, kostel sv. Bartoloměje 22:00 7:30 7:30 18:00 7:30
Studnice, kostel sv. Zdislavy 11:00 11:00 11:00
Studnice, Sv. Jana Nepomuckého 24:00 8:00 8:00 8:00
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 10:00 8:30 17:00 10:00
Sudoměřice u Bechyně, kostel Všech Svatých 20:30 9:30 9:30 9:30
Sudslava, kostel Proměnění Páně 11:00 11:00 11:00
Suchdol nad Lužnicí, kostel sv. Mikuláše 22:00 11:00
Suchdol nad Odrou, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 7:30 9:30 9:30
Suchohrdly u Miroslavi, kostel sv. Markéty 9:30
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 24:00 9:45 9:45 18:00 9:45
Sulislav, kostel sv. Vavřince 14:00-štědrovečerní mše svatá
Sulkovec, kostel sv. Havla 11:15 11:15 11:15
Supíkovice, kostel sv. Hedviky 16:00 7:30 7:30 16:00 7:30
Sušice-Albrechtice, kostel sv. Petra a Pavla 15:00
Sušice, děkanský kostel sv. Václava 24:00 9:00 9:00 18:00 9:00
Sušice, klášterní kostel sv. Felixe 16:00 18:00 18:00 8:00
Svatá Maří, kostel sv. Marie Magdalény 21:00-BS 10:00 10:00-BS
Svatojanský Újezd, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Svatoňovice, kostel Nejsvětější Trojice 11:00
Svatoslav u Tišnova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 11:00 11:00 16:00 11:00
Svatý Jiří, kostel sv. Jiří 15:30 8:40 8:40 15:00 8:15
Svatý Mikuláš, kostel sv. Mikuláše 8:00
Světlá nad Sázavou, kostel sv. Václava 22:00 9:30 9:30 9:30
Světlík, kostel sv. Jakuba staršího 20:00 8:00 11:15 11:15
Sviadnov, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:30 9:00 9:00 9:00
Svídnice-Práčov, kostel sv. Jakuba Staršího 14:00
Svinčany, kostel sv. Vavřince 11:00
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Svoboda nad Úpou, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:00 11:00
Svojanov-Starý Svojanov, kostel sv. Mikuláše 20:00 8:30 8:45
Svratka, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:00 8:00 15:00 9:00
Svratouch, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30
Syrovice, kostel sv. Augustina 21:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šakvice, kostel sv. Barbory 21:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 21:30 9:00 9:00 17:00 9:00
Šardice, kostel sv. Michaela archanděla 21:00 8:30 8:30 18:00 8:30
Šatov, kostel sv. Martina 24:00 9:45 9:45
Šebířov-Vrcholtovice, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 11:00 11:00
Šebířov, kostel sv. Havla 17:00-BS 9:30 9:30
Šebkovice, kostel sv. Maří Magdalény 20:00 8:00 8:00 8:30 10:30
Šebrov-Kateřina, kostel sv. Kateřiny 10:00 15:00 10:00
Šenov u Nového Jičína, kostel sv. Martina Tourského 16:00-pro děti 10:15 10:15 16:00 10:15
Šenov, kostel Prozřetelnosti Boží 15:30-Bohoslužba pro děti
24:00
7:00
10:30
7:00 16:00 7:00
10:30
Ševětín, kostel sv. Mikuláše 7:30
22:00
8:30 8:30 16:00 8:30
Šilheřovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:00
8:30
8:00 9:00
17:00-s nedělní platností
8:30
17:00
Široká Niva, kostel sv. Martina 19:00 8:00
Šitbořice, kostel sv. Mikuláše 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Škrdlovice, kaple sv. Cyrila a Metoděje 11:00
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
21:30
7:00
8:45
7:00
8:45
16:00 7:00
8:45
18:30
Šlapanov, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 10:30 10:30 10:30
Šošůvka, kaple sv. Václava a Anežky České 16:00
Špindlerův Mlýn, kostel sv. Petra 24:00 11:00 14:00
Štáblovice, kostel sv. Vavřince 21:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Šťáhlavy, kostel sv. Vojtěcha 16:30-Vánoční bohoslužba slova 8:00-slavnostní mše svatá s koledami 11:00-slavnostní mše svatá s koledami
Štěnovice, kostel sv. Prokopa 12:00-do 15:00 - rozdávání Betlémského světla
22:00-"půlnoční" mše svatá s koledami
15:30-mše svatá 15:30-slavnostní mše svatá
Štěpánkovice, kostel sv. Kateřiny 24:00 7:30
9:30
7:30
9:30
16:00 9:00
16:00
Štěpánov nad Svratkou, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:30 10:00 10:00 10:00
Štěpánovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:30 11:30
Štichovice-Křečov, kostel sv. Petra a Pavla 16:00-štědrovečerní mše svatá 9:30-slavnostní mše svatá 9:30-mše svatá 9:30-slavnostní mše svatá
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 22:00 7:30 7:30 17:00
Štoky, kostel sv. Jakuba Staršího 21:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Štramberk, kostel sv. Jana Nepomuckého 24:00-pro děti 8:30 8:30 17:30 8:30
Šumavské Hoštice, kostel sv. Filipa a Jakuba 21:00 10:15 10:15-BS
Šumná, kostel sv. Ducha 16:00 11:15
Švihov, kostel sv. Václava 21:00-bohoslužba slova z Vigilie Narození Páně 8:30-slavnostní mše svatá 8:30-mše svatá 16:00-mše svatá na poděkování 8:30-slavnostní mše svatá
Tábor-Klokoty, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
24:00
10:00
16:00-řec
10:00 17:00 10:00
Tábor, klášterní kostel Narození P. Marie 18:00 18:00
Tábor, kostel Proměnění Páně 21:30 8:30 8:30 18:00 8:30
Tachov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:59-půlnoční mše svatá, zpívá sbor pana Brabence (směs vánočních koled) 10:00-slavná mše svatá, zpívá Chrámový sbor (Vánoční mši svatou: Missa pastoralis - Brixi)
14:00-14:00 - 17:00 kostel otevřen, zpřístupněn betlém
16:00-16:00 - 17:00 zpívání koled u betléma
10:00-mše svatá
15:00-15:00 - 18:00 kostel otevřen
17:00-tradiční vánoční koncert Chrámového sboru
18:00-děkovná mše svatá se svátostným požehnáním a se zpěvem Te Deum 10:00-novoroční mše svatá se zpěvem Veni Sancte Spiritus (možno získat plnomocné odpustky)
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:30 8:00
10:30
17:00 8:00
10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 22:00 11:00 16:00
Tatrovice, kostel sv. Erharda 14:00-slavnostní mše svatá
Tavíkovice, kostel Panny Marie Matky jednoty křesťanů 8:00
Těchonín, kostel sv. Markéty, panny a mučednice 9:45 9:45
Telč-Staré Město, kostel Matky Boží - pouť k Panně Marii Staroměstské 10:30 10:30 10:30
Telč, kostel Jména Ježíš 7:30 7:30 17:00 7:30
Telč, kostel sv. Jakuba Staršího 23:00 9:00 9:00 9:00
Telecí, kostel sv. Marie Magdalény 8:00 10:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 8:00 8:00 8:00
Těmice, kostel sv. Jana, apoštola a evangelisty 11:00
Teplá, farní kostel sv. Jiljí 17:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 11:00-slavnostní mše svatá 11:00-mše svatá s děkovnou pobožností 11:00-slavnostní mše svatá
Teplá, klášterní kostel Zvěstování Páně 22:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 10:00-slavnostní mše svatá 10:00-mše svatá 17:00-mše svatá na poděkování 10:00-slavnostní mše svatá
Teplice nad Metují - Zdoňov, kostel Nejsvětější Trojice 14:00
Teplice nad Metují, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 16:00 8:30
Terezín u Čejče, kostel Božského Srdce Páně 16:00 9:00 9:00 9:00
Těrlicko-Horní Těrlicko, kostel sv. Vavřince 20:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Těšany, kostel sv. Barnabáše 22:00 9:00 9:00 17:30 9:00
Těšetice, kostel Nejsvětější Trojice 24:00
Těškovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:15 9:15 16:00 9:15
Tichá, kostel sv. Mikuláše 20:00 10:00 10:00 16:00 10:00
Tis-Kněž, kostel sv. Bartoloměje 21:00 9:30 9:30
Tisová, kostel sv. Mikuláše 14:00-mše svatá
Tišnov, kostel sv. Václava 16:00
24:00
6:35
8:45
6:35
8:45
15:00 6:35
8:45
Tochovice, kostel sv. Martina 20:00 11:00 11:00-BS 11:00-BS
Trhová Kamenice, kostel sv. Filipa a Jakuba 24:00 8:00 8:00 17:10 8:00
Trhové Sviny, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:00 9:00 18:00 18:00
Trnava u Třebíče, kostel sv. Petra a Pavla 8:30 8:30 11:00 16:00
Trnávka, kostel sv. Kateřiny 15:30 8:15 8:45 8:45
Trojovice, kostel sv. Michaela archanděla 11:00 9:30
Troskotovice, kostel sv. Václava 11:00 14:00
Troubsko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
15:30 7:30
9:00
Trpín, kostel sv. Václava 16:00 9:40 9:40
Trstěnice, kostel Nalezení Sv. Kříže 21:00 10:00 10:00 15:30 10:00
Trstěnice, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 9:45 9:45 14:00 9:45
Trutnov-Horní Staré Město, kostel sv. Václava 24:00 8:00 8:00 17:30 8:00
Trutnov-Poříčí, kostel sv. Petra a Pavla 7:40 7:40
Trutnov-Vnitřní Město, kostel Narození Panny Marie 24:00 9:00
18:30
9:00 16:00 9:00
18:30
Třanovice, filiální kostel sv. Bartoloměje 22:00-P 10:00-Č 10:00-P 17:00-Č+P 10:00-P
Třebechovice pod Orebem, kostel sv. Ondřeje 24:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Třebětice u Dačic, kostel sv. Václava 9:15 9:15 14:30 9:15
Třebětín, kostel Navštívení Panny Marie 9:45
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 22:30 7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Třebíč-město, kostel sv. Martina 16:00
20:30
8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
18:00
23:00
8:00
10:30
18:00
Třebíč-Sokolí, kaple Nejsvětějšího Srdce Páně 8:30
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
16:00 7:00
10:00
Třebihošť, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Třebohostice-Zadní Zborovice, kaple sv. Ludmily 17:00-BS 16:00-BS
Třebom, kostel sv. Jiří 19:30 8:30 10:00 14:00 8:30
Třeboň, kostel P. Marie Královny a sv. Jiljí 22:00 9:00 9:00 15:00 9:00
18:30
Třebonín, kostel sv. Matouše 16:00 10:45 10:45
Třebosice, kostel Povýšení Sv. Kříže 22:00 8:30 8:30
Třebovice, kostel sv. Jiří 8:00
Třemešná u Krnova, kostel sv. Šebestiána 21:30 11:00 11:00
Třešť, kostel sv. Kateřiny Sienské 17:30 17:30 17:30
Třešť, kostel sv. Martina 22:30 9:00 8:00 9:00
Tři Dvory, kaple Nanebevzetí Panny Marie 10:00
Třinec-Guty, kostel Božího Těla 23:00 11:00 11:00 13:00 11:00
Třinec, kostel sv. Alberta 6:35-P
15:30
6:30-P
8:00-Č
10:00-P
17:00-Č
6:30-Č
8:00-P
10:00-Č
17:00-P
6:35
17:00
6:30-Č
8:00-P
10:00-Č
17:00-P
Tučapy, kostel sv. Jakuba staršího 16:00 11:00 14:30
Turkovice, kostel sv. Martina 22:30 11:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 23:00 7:45
10:45
7:45
10:45
15:00 7:45
10:45
Tvrdkov-Ruda u Rýmařova, kostel Panny Marie Sněžné 13:00 13:00
Tvrdonice, kostel sv. Mikuláše 16:00
22:00
10:30 10:30 16:00 10:30
Týn nad Vltavou, kostel svatého Jakuba 24:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Týnec nad Labem, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 22:30 9:45 9:45
Týnec, poutní kostel Stětí sv. Jana Křtitele - pouť k Panně Marii Pomocnici 7:45 10:00 17:30 10:30
Týniště nad Orlicí - Křivice, kostel sv. Vavřince 15:00
Týniště nad Orlicí, kostel sv. Mikuláše 24:00 10:00 16:00 9:00
Úbislavice-Stav, kostel sv. Petra a Pavla 10:45
Úbislavice, kostel Narození Panny Marie 17:00 17:00
Uhelná Příbram, kostel sv. Michaela archanděla 10:30 10:30
Uhelná, kostel sv. Kateřiny 17:00 11:00 11:00 15:30 11:00
Uherčice u Hustopečí, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 8:00 8:00 18:00 8:00
Uhersko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Uhlířská Lhota - Rasochy, kostel sv. Havla, hřbitov 9:30
Uhřice u Kyjova, kostel sv. Jana Křtitele 15:00 9:30 9:30 14:30 9:30
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 7:30 7:30 8:00 7:30
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
17:00 8:00
11:00
Újezd u Černé Hory, kostel Všech svatých 16:00 8:30 8:30 8:30
Újezd u Chocně, kostel sv. Víta 10:30 10:30
Újezd u Přelouče, kostel sv. Jiljí 11:00
Újezd u Svatého Kříže, kostel Povýšení sv. Kříže 11:30-mše svatá 12:00-mše svatá na poděkování
Únanov, kostel sv. Prokopa 21:00 8:00 8:00 15:00
Unín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:30 8:00 8:00 14:30 8:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:10 11:00
Úpice, kostel sv. Jakuba 22:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Urbanov, kostel sv. Jana Křtitele 23:00 10:30 10:30 9:00 10:30
Úsobí, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 9:30 9:30 17:00 9:30
Ústí nad Orlicí - Černovír, kostel sv. Gotharda 11:10
Ústí nad Orlicí - Hylváty, kaple sv. Anny 11:10
Ústí nad Orlicí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
24:00
7:00
8:30
8:30 16:30 8:30
Úterý, kostel sv. Jana Křtitele 16:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 16:00-slavnostní mše svatá 16:00-slavnostní mše svatá
Úvalno, kostel sv. Mikuláše 20:30 8:30 8:30 8:30
Uzeničky-Černívsko, kostel Nejsvětější Trojice 11:30 11:30
Václavov u Bruntálu, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 9:00
Václavovice, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45 8:45
Vacov, kostel sv. Mikuláše 22:00 15:30 11:30 11:30
Val-Hamr, kostel Nejsvětější Trojice 11:00
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 10:30 10:30 8:00 10:30
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00
Vamberk, kostel sv. Prokopa 6:30-roráty
24:00
9:30 9:30 15:00 9:30
Vápenná, farní kostel sv. Filipa 24:00 8:00 16:00
Vápenný Podol, kostel sv. Václava 16:00 16:00
Vápno, kostel sv. Jiří 21:30 11:00 11:00
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 20:00 7:30 7:30 7:30
Včelákov, kostel sv. Marie Magdalény 20:00 8:00 8:00 8:00
Vedrovice, kostel sv. Kunhuty 22:00 7:45 7:45
Vejprnice, kostel sv. Vojtěcha 17:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 8:30-slavnostní mše svatá 8:30-mše svatá 8:30-slavnostní mše svatá
Vejvanovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 10:30 10:30
Velešovice, kostel sv. Barbory 22:00 10:45 10:45 10:45
Velhartice-Hory Matky Boží, kostel Jména Panny Marie 11:00-BS 10:00 11:00
Velhartice, kostel Narození Panny Marie 24:00 8:00 8:00 9:00 8:00
Velichovky, kostel Proměnění Páně 10:15
Veliš, kostel sv. Václava 20:30 9:00
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
24:00
8:00
9:30
8:00
9:30
17:00 8:00
9:30
Velká Chyška, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 17:00
Velká Jesenice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Velká Losenice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
18:00 8:00
11:00
Velká Polom, kostel sv. Václava 22:00 10:00 10:00 10:00
Velká Štáhle, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 8:00
Velké Albrechtice, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 7:30 16:00 7:30
Velké Bílovice, kostel Narození Panny Marie 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
14:00 7:30
10:30
Velké Heraltice - Sádek, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:30
Velké Heraltice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 22:00 8:00 8:30 9:30
Velké Hoštice, kostel sv. Jana Křtitele 23:00 7:00
10:00
7:00
10:00
16:00 7:00
10:00
Velké Kunětice, kostel sv. Alžběty 9:00 9:00 9:00
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 15:30
23:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
10:30
18:00
16:00 7:30
9:00
10:30
18:00
Velké Němčice, kostel sv. Václava a sv. Víta a Panny Marie 23:00 11:00 11:00 18:00 11:00
Velké Pavlovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 11:00 11:00 18:00 11:00
Velké Poříčí, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 9:45 9:45
Velké Svatoňovice - Markoušovice, kostel sv. Jana Křtitele 13:30 13:30
Velký Beranov, kaple sv. Anny 9:30
Velký Bor, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 9:30
Velký Třebešov, kostel sv. Štěpána 15:00
Velký Újezd u Jemnice, kaple Povýšení sv. Kříže, Domov sv. Anežky 20:30 8:30 8:30 15:30 8:30
Velký Újezd u Jemnice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 9:45 9:45 16:00 9:45
Vémyslice, kostel Narození Panny Marie 20:30 9:30 9:30 15:30 9:30
Vendryně, kostel sv. Kateřiny 22:00-P 7:45-Č 7:45-P 8:00-Č 7:45-P
Verměřovice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 9:00 9:00
Vernéřovice, kostel sv. Michaela archanděla 10:00
Veselá, kostel sv. Jakuba staršího 22:00 9:00 9:00 9:00
Veselí nad Lužnicí, kostel Povýšení sv. Kříže 16:30
23:00
9:30 9:30 17:30 9:30
Veselíčko, kostel sv. Anny 16:00 9:30 9:30 9:30
Věteřov, kostel sv. Cyrila a Metoděje a zemských patronů 22:00 9:00 9:00 9:00 9:00
Větrný Jeníkov, kostel Narození Panny Marie 9:30
Větřkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 9:00 9:00 9:00 9:00
Větřní, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Veverská Bítýška, kostel sv. Jakuba 22:00 10:00 10:00 17:00 10:00
Veverské Knínice, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 16:30 10:30
Věž-Skála, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 11:00 11:00 11:00
Věžná, kostel sv. Jiří 11:00 11:00
Věžnice-Horní Věžnice, kostel Panny Marie, Pomocnice křesťanů 16:00 18:00-adorace 18,00 - 21,00
Věžovatá Pláně, kostel sv. Anny 22:00 11:15 11:15 15:00 11:15
Vícenice u Náměště nad Oslavou, kostel sv. Marka 11:00
Vidlatá Seč, kaple Navštívení Panny Marie 9:00
Vidnava, kostel sv. Kateřiny 20:30 10:00-kaple Charity 16:00 9:00
Vidochov, kostel sv. Andělů strážných 14:00 15:00
Vilantice-Chotěborky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 8:00 8:00
Vilémov-Klášter, kostel sv. Václava 20:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Vimperk-Vimperk I, kostel Navštívení Panny Marie 16:00-BS
23:00
8:30 8:30 16:00 8:30
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Višňové u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 17:30 9:30
Vítějeves, kostel sv. Kateřiny 17:00 7:30
Vitějovice, kostel sv. Markéty 22:00 8:00 8:00 8:00
Vítkov-Klokočov, kostel sv. Ondřeje 16:00 7:30 7:30
Vítkov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:15 9:15 17:00 9:15
Vítkovice, kostel sv. Petra a Pavla 17:15 10:30 10:30
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Vlachovo Březí, kostel Zvěstování Páně 13:00-D
24:00
8:00 8:00 16:00-BS 8:00
Vlasatice, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 9:30 7:00 7:00
Vlčice, kostel sv. Bartoloměje 20:30 9:30 17:00 9:30
Vlčkov, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 10:00 10:00
Vlčkovice v Podkrkonoší - Horní Vlčkovice, kostel sv. Josefa 16:00
Vlkaneč, kostel sv. Jakuba Většího 20:30 8:00 8:00 13:30 8:00
Voděrady, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 10:45 10:45 15:00 10:45
Vodňany, kostel Narození Panny Marie 16:00
24:00
9:30 9:30 15:00 9:30
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 8:00 8:00 8:00
Vojnův Městec, kostel sv. Ondřeje 20:00 11:00 11:00-bohoslužba slova
Vojslavice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 9:30 9:30 9:30
Volary, kostel sv. Kateřiny 23:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Volenice-Bubovice, kostel sv. Václava 14:00 8:00 9:30 17:00
Volenice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 10:00 10:00 10:00
Volfířov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Volyně, kostel Všech svatých 22:00 8:00 9:30 16:00 8:00
Vortová, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Vrábče, kostel sv. Václava 16:00
Vraclav, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 10:10 10:10
Vračovice-Orlov-Vračovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:15 9:15
Vranov, kostel Narození Panny Marie 15:00
22:00
8:00
11:00
16:00
22:00-adorace v Duch. centru
23:30
8:00
11:00
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 7:30 7:30
Vratimov, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:15 9:15 15:30 9:15
Vražné, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 11:00 11:00 11:00
Vrbatův Kostelec, kostel sv. Havla 21:00 11:00 11:00 11:00
Vrbice u Velkých Pavlovic, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00 8:00 9:30
Vrbice, kostel sv. Havla 8:00
Vrbno pod Pradědem, kostel sv. Michaela Archanděla 22:00 10:30 9:00 8:00 10:30
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 9:30 9:30
Vrčeň, kostel sv. Vavřince 20:00 11:15-BS 11:15
Vrdy-Dolní Bučice, kostel Všech svatých 22:00 7:30 7:30 7:30
Vrchlabí, kostel sv. Vavřince 24:00 16:00 9:00
Vrchy, kostel sv. Jiří 10:30 10:30 10:30
Vřesina, kostel svatého Antonína Paduánského 22:00 8:30 8:30 17:00 8:30
Vřeskovice, sv. Jana Křtitele 19:00-mše svatá z Vigilie Narození Páně 12:00-slavnostní mše svatá 12:00-mše svatá 12:00-slavnostní mše svatá
Všemyslice-Neznašov, kostel Nejsvětější Trojice 15:30-BS 8:00-BS 8:00 15:30
Všestary, kostel Nejsvětější Trojice 23:00 8:00 8:00
Výčapy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30
Vyklantice, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 8:00 8:00 8:00
Výrava, kaple Narození sv. Jana Křtitele 17:00
Vyskytná nad Jihlavou, kostel sv. Vavřince 23:00 11:00 15:00 11:00
Vyskytná, kostel Jména Panny Marie 9:15 9:15 9:15
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:30 9:30 9:30 18:00 9:30
Vysoká-Pitárné, kostel Navštívení Panny Marie 23:00-Bohosužba slova 10:00-Bohosužba slova 10:00-Bohosužba slova
Vysoká, kostel sv. Urbana 8:00 15:00-Bohosužba slova
Vysoké Chvojno, kostel sv. Gotharda 22:30 11:00 11:00
Vysoké Mýto - Knířov, kostel Zvěstování Páně 20:30 13:30 13:30
Vysoké Mýto, kaple, děkanství 17:30
Vysoké Mýto, kostel sv. Vavřince 24:00 8:30 8:30 16:30 8:30
Vysoké Popovice, kostel sv. Jana Křtitele 15:00
20:00
8:00 8:00 14:00 8:00
Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 11:00 11:00 17:00 11:00
Vysoké Veselí, kostel sv. Mikuláše Tolentinského 24:00 8:30 8:30 18:00 8:30
Vysokov, kostel Božského Srdce Páně 22:00
Vysoký Újezd, kostel sv. Jakuba Staršího 7:45 7:45 7:45
Vyšší Brod, kostel sv. Bartoloměje 8:00 8:00 8:00 8:00
Záblatí, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 20:00 11:00-BS 11:00
Záboří nad Labem, kostel sv. Prokopa 11:00
Záboří, kostel sv. Petra a Pavla 11:30
Zadní Chodov, kostel Nejsvětější Trojice 21:00-mše svatá 14:00-mše svatá
Zahájí, kostel Zvěstování Páně 11:00 11:00
Záhornice, kostel sv. Matouše 14:00
Zahořany-Stanětice, kostel sv. Kunhuty 22:00-půlnoční mše svatá z Vigilie Narození Páně 9:30-slavnostní mše svatá 9:30-mše svatá 9:30-slavnostní mše svatá
Záhoří-Horní Záhoří, farní kostel sv. Michaela, archanděla 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Zachotín, kostel Narození Panny Marie 16:00 9:45 9:45
Zaječí, kostel sv. Jana Křtitele 19:15 15:30
Zálší, kostel Navštívení Panny Marie 17:00 11:00 11:00-BS 11:00
Zalužany, kostel sv. Karla Boromejského 20:00 11:00-BS 11:00
Zámrsk, kostel sv. Martina 22:00 16:00
Zastávka, kaple sv. Jana Křtitele 16:00 8:00 17:30
Zátor, kostel Nejsvětější Trojice 23:00 11:00 9:00 11:00
Závada, kaple sv. Urbana 22:00 8:00 8:00 8:00
Závišice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00-pro děti 10:00 10:00 16:00 10:00
Zavlekov, kostel Nejsvětější Trojice 21:00-BS 8:15 8:15 16:00 8:15
Zbiroh, kostel sv. Mikuláše 23:59-půlnoční mše svatá 9:00-slavnostní mše svatá 9:00-slavnostní mše svatá
Zborovy-Nicov, kostel Narození Panny Marie 15:00-slavnostní mše svatá
Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí 11:00-bohoslužba slova
22:00
11:00 11:00 16:30 11:00
Zbraslavice, kostel sv. Vavřince 15:30-bohoslužba slova 8:00 8:00
Zbýšov u Brna, kostel sv. Martina 20:30 8:00 8:00 8:00
Zbýšov, kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:30 9:30 9:30 15:00 9:30
Zbytiny, kostel sv. Víta 11:45
Zdechovice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00
Zdíkov-Zdíkovec, kostel sv. apoštolů Petra a Pavla 9:00 9:00
Zdíkov, kostel sv. Ludmily 22:15 9:00
Zdobnice-Kačerov, kostel sv. Kateřiny 20:00
Zdobnice-Souvlastní, kostel Panny Marie Královny 11:30
Zdobnice, kostel Dobrého Pastýře 21:15-bohoslužba slova
Zhoř u Tábora, kaple Nanebevzetí Panny Marie 14:00
Zhoř, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00
Zlatá Koruna, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00
Zlaté Hory - Ondřejovice, kostel sv. Martina a Panny Marie Sedmibolestné 15:00 7:30 7:30 7:30
Zlaté Hory, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Zlaté Hory, poutní kostel Panny Marie Pomocné, Maria Hilf 10:30 15:00 10:30
15:00
Zliv, kostel sv. Václava 24:00 9:30 9:30 8:00
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 22:00 10:30 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 16:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 11:00
Znojmo-Popice u Znojma, kostel sv. Zikmunda 22:00
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 22:00 9:30 9:30 17:30
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 16:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
17:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 15:00
24:00
9:00 9:00 15:00
Zvíkovec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 14:00-slavnostní mše svatá
Zvole nad Pernštejnem, kostel sv. Václava 22:00 10:45 10:45 16:10 10:45
Žacléř, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 11:00 16:00 11:00
Žákava, kostel sv. Vavřince 11:00-slavnostní mše svatá s koledami 14:30-slavnostní mše svatá s koledami
Žamberk, kostel sv. Václava 24:00 9:15 9:15 17:30 9:15
Žarošice, kostel sv. Anny - pouť ke Staré Matce Boží Žarošické 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
16:00
24:00
8:00
11:00
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Ždánice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 9:15 7:45 15:00 10:45
Žďár nad Sázavou - Klášter, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 21:00 9:00 9:00 9:00
Žďár nad Sázavou - Klášter, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého, Zelená hora 23:00
Žďár nad Sázavou, kostel sv. Prokopa 16:00
24:00
7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
18:00
Žďárec, kostel sv. Petra a sv. Pavla 20:00 10:45 10:45 10:45
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 16:00 8:00 8:00 8:00
Ždírec-Horní Studenec, kostel sv. Václava 9:30 8:00
Ždírec, kostel sv. Václava 16:00 10:30 10:30 10:30
Žehuň, kostel sv. Gotharda 9:30 9:30
Žehušice, kostel sv. Marka, hřbitov 9:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:30 10:30 10:30 16:00 10:30
Želetava, kostel sv. Michaela archanděla 16:00
22:00
8:00 8:00 18:00 8:00
Želetice, kostel sv. Jakuba Staršího 9:20 9:20 9:20 9:20
Železná Ruda, kostel Panny Marie Pomocnice 16:00 17:00 17:00
Železnice, kostel sv. Jiljí 23:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Želiv-Lhotice, kostel sv. Jiří 9:30 9:30 9:30
Želiv, opatský chrám Narození Panny Marie 16:00
22:00
10:30 10:30 10:30
Želnava, kostel sv. Jakuba staršího 11:00
Ženklava, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Žermanice, kaple Narození Panny Marie 21:00 9:30 16:00
Žernov, kaple Panny Marie Sněžné 13:30
Žerotice, kostel sv. Martina 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 24:00 9:30
18:00
9:30 15:00 9:30
18:00
Žihle, kostel sv. Václava 21:00-vánoční mše svatá 10:00-mše svatá
Žihobce, kostel Proměnění Páně 22:30 11:00-BS 11:00 9:30
Žimutice, kostel sv. Martina 20:00 11:30-BS 11:30 11:30
Žinkovy, kostel sv. Václava 22:00-BS 15:30
Žirovnice, kostel sv. Filipa a Jakuba 20:00 11:00 11:00 11:00
Životice u Nového Jičína, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 9:30-adorace Mniší 9:30
Žiželice, kostel sv. Prokopa 24:00 11:00 11:00
Žižkovo Pole, kostel sv. Michaela archanděla 1:00 11:00
Žleby, kostel Narození Panny Marie 24:00 8:00 8:00 8:00
Žlunice, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Žulová, kostel sv. Josefa 22:00 10:00 10:00
Žumberk, kostel Všech svatých 24:00 8:00 8:00

Celkem kostelů: 1948

Celkem bohoslužeb: 7557