Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Bohoslužby o Vánocích Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Vánocích

Zobrazit v mapě

Kostel24.12.2018
vigilie Slavnosti Narození Páně
25.12.2018
Slavnost Narození Páně
26.12.2018
svátek sv. Štěpána
31.12.2018
sv. Silvestra
01.01.2019
Slavnost Matky Boží Panny Marie
Adamov, kostel sv. Barbory 21:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Archlebov, kostel sv. Šebestiána a sv. Rocha 24:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Arnolec, kaple sv. Vendelína 10:30
Babice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 10:30 10:30 16:00 10:30
Babice u Lesonic, kostel Nejsvětější Trojice 15:30 10:30 10:30 15:30 10:30
Batelov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 8:30 8:30 8:30 8:30
Bavory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 20:30 11:00 11:00 11:00
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 20:00 11:00 11:00 9:00 11:00
Běhařovice, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 8:00 9:00 16:00 8:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:00 10:00 10:00
Benetice, kostel sv. Marka 22:00 9:30 9:30 9:30
Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:00
22:30
10:00 10:00 17:30 10:00
Biskupice u Hrotovic, kostel sv. Martina 20:00 9:30 10:00 9:30
Bítov, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45
Blansko, kostel sv. Martina 23:00 7:00
8:45
7:00-latinská
8:45
7:00
8:45
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 21:00 9:15 9:15 17:00 9:15
Blížkovice, kostel sv. Bartoloměje 20:00 10:30 10:30 15:30 10:30
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30 10:30 10:30 17:00 10:30
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 8:00 8:00
Bohdalov, kostel sv. Vavřince 24:00 10:00 10:00 15:00 10:00
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 15:00 7:15 7:15 11:00 7:15
Bohuslavice u Kyjova, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Bohutice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00
Boleradice, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 9:30 9:30 16:00 9:30
Borkovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Bořetice, kostel sv. Anny 15:30 9:30 9:30 9:30
Bořitov, kostel sv. Jiří 22:00 8:30 8:30 8:30
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 7:00
9:00
7:00
9:00
16:00 7:00
9:00
Bošovice, kostel sv. Stanislava 20:30 8:00 8:00 15:00 8:00
Branišovice, kostel sv. Vavřince 9:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 22:00 11:00 11:00 17:30 11:00
Bratčice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 10:30 10:30 10:30 10:30
Brno, jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
21:00
7:30
10:00
12:15-anglicky
7:30
10:00
12:15 7:30
10:00
12:15-anglicky
21:00
Brno, kapucínský kostel Nalezení sv. Kříže 16:30 10:00
17:00
17:00 17:00 10:00
17:00
Brno, katedrála sv. Petra a Pavla 16:00
24:00
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
7:30
16:00
9:00
10:30
Brno, klášterní kostel sv. Leopolda a Václava 20:30 8:00 8:00 17:00 8:00
Brno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie na Křenové 15:00
22:00
8:00
9:30
11:00
18:30
8:00
9:30
11:00
18:30
6:00
16:00
8:00
9:30
11:00
18:30
Brno, kostel sv. Augustina 16:00
24:00
7:00
9:00
11:00
7:00
9:00
16:00 7:00
9:00
11:00
18:00
Brno, kostel sv. Jakuba 22:00 8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
17:00
22:30-adorace
23:15
8:00
9:30
11:00
19:00
Brno, kostel sv. Janů 15:30
24:00
7:30
9:00
10:30
15:30
10:00
15:30
10:00
15:30
7:30
9:00
10:30
15:30
Brno, kostel sv. Maří Magdalény 16:00 7:00
8:30
10:15-řeckokat
18:00
7:00
8:30
10:15-?eckokat
18:00
7:00
8:30
18:00
7:00
8:30
10:15-řeckokat
18:00
Brno, kostel sv. Michala 16:00
23:00
9:00
10:30
15:00-MR 1962
18:30
18:30 16:00 9:00
10:30
15:00-MR 1962
18:30
Brno, kostel sv. Tomáše 16:00
24:00
7:45
9:00
11:00
19:30
7:45
9:00
17:30
7:00
16:00
7:45
9:00
11:00
19:30
Brno, kostel Svaté Rodiny 15:30 8:00 8:00 15:30 8:00
Brno-Bystrc, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty 16:00
22:00
7:30
8:45
10:00
18:00
7:30
8:45
10:00
16:00 7:30
8:45
10:00
18:00
Brno-Bystrc, středisko Archa 24:00
Brno-Horní Heršpice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 16:00-boh. slova 8:00 8:00-boh. slova 8:00
Brno-Husovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 16:00
24:00
7:30
10:00
18:00
18:00 17:00 7:30
10:00
18:00
Brno-Jundrov, kaple Pána Ježíše v Getsemanech 22:00 8:30 8:30
Brno-Kohoutovice, kaple Svaté Rodiny 16:00
22:30
7:30
10:30
10:30 16:00 7:30
10:30
Brno-Komárov, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00
9:30
8:00
9:30
17:00 8:00
9:30
Brno-Komín, kostel sv. Vavřince 24:00 7:00
10:00
17:00 7:00
10:00
Brno-Královo Pole, kostel Nejsvětější Trojice 15:00
22:00
7:30
9:30
18:30
7:30
9:30
16:00 7:30
18:30
Brno-Lesná, Duchovní centrum 15:30
22:00
7:30
9:00
10:30
9:00
10:30
16:00 9:00
10:30
Brno-Líšeň, kostel sv. Jiljí 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
16:00-adorace
17:00
7:00
10:00
Brno-Líšeň, salesiánské středisko 15:00-boh. slova
22:00-boh. slova
8:30 8:30 8:30 8:30
Brno-Obřany, kostel sv. Václava 22:00 9:00 9:00 16:00
23:45-adorace
9:00
Brno-Řečkovice, kostel sv. Vavřince 16:00
23:00
7:15
8:30
10:00
7:15
8:30
10:00
17:00
23:00-adorace
8:00
10:00
Brno-Slatina, kostel Povýšení sv. Kříže 15:00
22:00
8:30 8:30 16:00 8:30
Brno-Soběšice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie - klarisky 22:00 8:45 8:45 8:45 8:45
Brno-Staré Brno, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:30
9:00
11:00
7:30
9:00
11:00
16:00 9:00
11:00
18:00
Brno-Starý Lískovec, kostel sv. Jana Nepomuckého 15:00
22:30
7:30
9:30
7:30
9:30
16:00 7:30
9:30
Brno-Tuřany, kostel Zvěstování Panny Marie 16:00
22:00
7:30
10:00
7:30
10:00
16:00 7:30
10:00
Brno-Zábrdovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
8:00
9:45
23:00
8:00
9:45
Brno-Žabovřesky, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 15:00
22:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
18:00
7:30
15:00-adorace
16:00
7:30
9:00
10:30
18:00
Brno-Žebětín, kostel svatého Bartoloměje 15:00
23:00
9:00 9:00 17:00 9:00
Brno-Židenice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:30
24:00
8:00
10:00
18:00
8:00
10:00
17:00
23:00-adorace
24:00
8:00
10:00
18:00
Brod nad Dyjí, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Brtnice, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
10:30 9:30 18:00 10:30
Brumovice, kostel sv. Antonína Paduánského 23:00 8:00 8:00 8:00
Břeclav, kostel sv. Václava 16:00
22:00
7:45
10:30
7:45
10:30
16:00 7:45
10:30
Březí, kostel sv. Jana Křitele 23:30 9:30 9:30 9:30
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 20:30 8:00 8:00 17:00 8:00
Březina u Křtin, kostel Panny Marie Matky církve 8:30 8:30 8:30
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 11:00 10:00
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 22:00 9:00 9:00
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
22:00
8:30 8:30 8:30 8:30
18:00
Budeč, kostel Zvěstování Páně 20:30 18:00
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 18:30 9:00
Budkov, kostel sv. Martina 22:00 11:15 11:15 17:00 11:15
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Bukovinka, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:00 10:00 10:00
Bulhary, kostel sv. Jiljí 20:30 9:00 9:00
Bystřice nad Pernštejnem - Vítochov, kostel sv. Michaela archanděla 9:00
Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince 16:00
23:00
7:40
9:00
7:40 9:00
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 21:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 20:30 11:00 11:00
Cizkrajov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 11:00 11:00
Cvrčovice u Pohořelic, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 11:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 16:00 8:45 8:45 16:00 8:45
Častohostice, kostel sv. Barbory 7:30 7:30 7:30 7:30
Čebín, kostel sv. Jiří 21:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Čejč, kostel sv. Vendelína 20:00 9:00 9:00 9:00
Čejkovice, kostel sv. Kunhuty 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
17:00 10:30
14:00
Čejkovice u Znojma, kostel Panny Marie Sněžné 17:00 10:30
Černá Hora, kostel sv. Vavřince 20:00 8:30 8:30 9:00
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 17:30 11:00 11:00 11:00
Červená Lhota, kostel sv. Vavřince 20:00 9:00 9:00 17:00 9:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:15 10:15
Český Rudolec, kostel Narození Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Čučice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00 11:00
Dačice, klášterní kostel sv. Antonína Paduánského 10:30 10:30
Dačice, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 15:30 8:00
Dalečín, kostel sv. Jakuba Staršího 9:45 9:45 9:45
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:30 9:30 9:30
Dambořice, kostel sv. Martina 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
16:00 8:00
11:00
Deblín, kostel sv. Mikuláše 22:00 7:45 7:45 17:00 7:45
Dešná u Dačic, kostel Narození Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00 11:00
Diváky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30 11:00 11:00 11:00
Dlouhá Brtnice, kostel sv. Václava 22:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Dlouhá Lhota, kostel sv. Bartoloměje 16:00 10:30 10:30 10:30
Dobré Pole, kostel sv. Cecílie 20:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 22:00 9:30 9:30 9:30
Dobřínsko, kostel sv. Prokopa 22:00 8:00 8:00 17:30 8:00
Dolní Bojanovice, kostel sv. Václava 23:00 7:00
8:30
10:00
7:00
10:00
23:00 7:00
10:00
18:30
Dolní Cerekev, kostel sv. Maří Magdalény 16:00 10:00 10:00-Rohozn 10:00
Dolní Dubňany, kostel sv. Václava 16:00 8:00 17:00
Dolní Dunajovice, kostel sv. Jiljí 21:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Dolní Kounice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 7:45 7:45 7:45 7:45
Dolní Loučky, kostel sv. Martina 22:00 9:15 9:15 18:00-požehnání 9:15
Dolní Věstonice, kostel sv. Michaela archanděla 21:00-boh. slova
Domamil, kostel sv. Prokopa 20:30 8:00 10:30
Domašov u Brna, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 8:30
Doubravice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 22:30 9:45 9:45 9:45
Doubravník, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:00 10:00 10:00
Drásov, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 19:30 8:00 8:00 15:00 8:00
Drnholec, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 10:30 10:30 10:30
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30 9:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Dubňany, kostel sv. Josefa 16:00
22:30
7:30
10:30
7:30 16:00 7:30
10:30
Dukovany, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 7:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 16:00 9:30 9:30
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 24:00 9:30 17:00
Fryšava pod Žákovou horou, kostel sv. Matouše 16:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 9:30
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 21:00 7:30 7:30 14:00 7:30
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 23:00 11:15
Herálec, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 8:00 11:00 11:00 11:00
Heraltice, kostel sv. Jiljí 20:00 11:00 11:30 11:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 11:00 11:00 11:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00
Hlína u Ivančic, kostel sv. Kunhuty 20:30 8:30 8:30 15:00 8:30
Hlohovec, kostel sv. Bartoloměje 20:30 9:00 9:00 9:00
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:30 17:00
Hnanice, kostel sv. Wolfganga 20:00 9:45
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 11:00 11:00 11:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 15:00 9:30 9:00
Hodonín, kostel sv. Vavřince 16:00
22:00
6:50
8:00
9:15
17:45
6:50
8:00
16:00 6:50
8:00
9:15
17:45
Holubice, kostel sv. Václava 20:30 10:45 10:45 16:00 10:45
Horní Bobrová, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:30 10:45 10:45 10:45
Horní Bojanovice, kostel sv. Vavřince 22:30 8:00 8:00 8:00
Horní Bory, kostel sv. Martina 16:00 9:45 9:45-Dolní Bory 9:45 9:45
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00 17:00
Horní Dubňany, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 8:00 8:00
Horní Dunajovice, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 9:15 9:15 9:15
Horní Kounice, kostel sv. Michaela archanděla 10:00 10:00 14:00 10:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Slatina, kostel sv. Jiljí 8:00 7:30 9:00
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Horní Újezd u Třebíče, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:00 9:00 10:00 10:00
Horní Věstonice, kostel sv. Rozálie 20:00
Hostěradice-Míšovice, kaple Nanebevzetí Panny Marie 23:00-s Modlitbou se ?ten
Hostěradice, kostel sv. Kunhuty 8:00 8:00 8:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 20:00 11:00 11:00
Hovorany, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 9:00
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 11:00
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 9:30
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 22:30 10:30 10:30
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 22:00 11:00
Hustopeče u Brna, kostel sv. Václava a sv. Anežky České 16:00
22:30
9:30 9:30 15:30 9:30
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30 10:30
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 20:00 9:30 9:30
Chvalovice, kostel sv. Markéty 16:00 8:00 8:00
Ivaň, kostel sv. Bartoloměje 20:00 8:00 8:00 8:00
Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:00
9:00
9:00 16:00 7:00
9:00
Jakubov u Moravských Budějovic, kostel sv. Jakuba Staršího 7:30 7:30 17:00 7:30
Jamné u Jihlavy, kostel Nalezení sv. Kříže 14:30 8:00 8:00 8:00 8:00
Jamolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:15 9:30 9:30 16:15 9:30
Jámy, kostel sv. Martina 16:00
23:00
8:30 8:30 17:00 8:30
Jaroměřice nad Rokytnou, kostel sv. Markéty 15:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
18:00 7:30
10:30
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 21:00
Jedovnice, kostel sv. Petra a Pavla 15:30
23:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Jemnice, farní chrám sv. Stanislava 24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
18:00
23:30-adorace
8:00
9:45
Jevišovice, kostel sv. Josefa 22:00 8:00 8:00
Jevišovka, kostel sv. Kunhuty 7:30 7:30 7:30
Jezeřany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00 9:15 9:15 18:00 9:15
Jihlava, kostel u Matky Boží 16:00
22:00
8:00
10:00
17:00
8:00
10:00
17:00
7:00
17:00
8:00
10:00
17:00
Jimramov, kostel Narození Panny Marie 21:30 8:15 8:15 8:15
Jiřice u Miroslavi, kostel sv. Anny 22:00 9:30 9:30
Josefov u Hodonína, kaple sv. Josefa 20:00 8:30 8:30 8:30
Kadov, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:30 11:00 17:30 11:00
Kamenice, kostel sv. Jakuba Většího 16:00
22:00
7:30
10:45
10:30 18:30 10:30
Kdousov, kostel sv. Linharta 22:00 8:00 8:00 14:00 8:00
Ketkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Klentnice, kostel sv. Jiří 22:00
Klobouky u Brna, kostel sv. Vavřince 22:30 10:00 10:00 18:00 10:00
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 10:00 8:00 8:00
Knínice, kostel Povýšení Sv. Kříže 18:00
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 16:30 10:30 10:30 18:00 10:30
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 16:00 10:30 10:30 10:30
Kobylí, kostel sv. Jiří 20:30 11:00 11:00 16:00 11:00
Komořany, kostel sv. Barbory 21:00 9:30 9:30 9:30
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 9:30 11:00
Konice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 11:15
Kostelec u Jihlavy, kostel sv. Kunhuty 16:00
Kostelní Myslová, kostel sv. Václava 22:00 10:30 8:00 18:00 10:30
Kostelní Vydří, poutní kostel Panny Marie Karmelské 22:00 8:00
9:30
8:00 23:00 8:00
9:30
Kotvrdovice, kaple Božského Srdce Páně 9:00
Kozlov u Jihlavy, kostel sv. Jana a sv. Pavla 17:00
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 7:00 7:00
Krásné, kostel sv. Václava 10:30
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krasonice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 14:00 9:30
Krumvíř, kostel sv. Bartoloměje 21:00 8:30 8:30 16:30 8:30
Křenovice, kostel sv. Vavřince 22:00 7:30
9:30
7:30
9:30
15:00 7:30
9:30
Křepice u Hustopečí, kostel sv. Bartoloměje 21:30 9:30 9:30 9:30
Křetín, kostel sv. Jeronýma 22:00 8:30 8:30 16:30 8:30
Křižanov, kostel sv. Václava 23:00 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:30 9:30
Křoví, kostel sv. Petra a sv. Pavla 20:00 9:30 9:30 9:30
Křtiny, kostel Jména Panny Marie 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 10:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 16:00 8:00 8:00
Kulířov, kaple sv. Anny 10:30 10:30 10:30
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 22:00 8:00
11:00
8:00 16:00 8:00
11:00
Kurdějov, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 10:00 10:00 16:00 10:00
Kuřim, kostel sv. Maří Magdalény 15:00
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
16:00 8:00
9:30
Kuřimská Nová Ves, kostel sv. Antonína Paduánského 18:00 11:00 11:00 11:00
Ladná, kostel sv. Michala 20:00 9:30 9:30 9:30
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 11:11
Lanžhot, kostel Povýšení sv. Kříže 15:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
16:00 8:00
10:00
Lázně Kynžvart, kostel sv. Markéty 16:00 14:30
Lednice na Moravě, kostel sv. Jakuba Staršího 21:00 11:15 11:15 15:00 11:15
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:30 8:30
Lelekovice, kostel sv. Jakuba a Filipa 24:00 9:30 9:3 16:00 9:30
Lesná, kaple sv. Terezie Veliké 20:30
Letonice, kostel sv. Mikuláše 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 22:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 16:00
24:00
7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Lipolec, kostel sv. Lamberta 20:30 11:00 11:00 16:30 11:00
Lipovec u Blanska, kostel Narození Panny Marie 16:00 9:00 9:00 9:00
Lipůvka, kostel sv. Cecílie 21:30 10:00 10:00 10:00
Lísek, kostel sv. Mikuláše 21:00 10:30 10:30
Litobratřice, kostel sv. Jiří 20:00 9:00
Litohoř, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 9:00 9:00 9:00
Loděnice u Moravského Krumlova, kostel sv. Markéty 22:00 10:45 10:45
Lomnice, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Lovčice u Kyjova, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 9:15 9:15 15:00 9:15
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Luka nad Jihlavou, kostel sv. Bartoloměje 21:30 7:45
11:00
7:45 16:00 7:45
11:00
Lukov u Moravských Budějovic, kostel Narození Jana Křtitele 20:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Luleč, kostel sv. Martina 20:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Lužice u Hodonína, kostel sv. Cyrila a Metoděje 20:00 8:30 8:30 8:30
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Lysovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 10:00
Malé Hradisko, kaple Panny Marie Růžencové 7:00 7:00
Malešovice, kostel sv. Štěpána 10:45
Mariánské Lázně - Úšovice, kostel sv. Antonína 24:00 8:30 8:30
Mariánské Lázně, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 10:15 10:15 17:00 10:15
Martínkov, kostel Navštívení Panny Marie 20:00 9:30 9:30 9:30
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 9:00 9:00
Matějovec, kostel sv. Oldřicha a sv. Linharta 20:30 11:00 11:00 16:30 11:00
Medlov, kostel sv. Bartoloměje 17:30 8:00 8:00 8:00
Mělčany u Ivančic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:15
Měnín, kostel sv. Markéty 20:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 7:45
9:15
7:45
9:15
16:00 7:45
9:15
Mikulčice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Mikulov, kostel sv. Václava 22:00 9:127 9:30 16:00 9:30
Mikulovice u Znojma, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 8:00 17:30 8:00
Miroslav, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Miroslavské Knínice, kostel sv. Mikuláše 11:00
Modřice, kostel sv. Gotharda 22:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Mohelno, kostel Všech svatých 19:30 9:30 9:30 9:00
Morašice, kostel sv. Anny 11:00 11:00 11:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 22:00 9:00 9:00 19:00 9:00
Moravec, kostel Povýšení svatého Kříže 21:00 9:15 9:15 9:15
Moravské Budějovice, Dům sv. Antonína 21:00 9:00 9:00 6:30 9:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
18:30 7:30
10:30
Moravské Knínice, kostel sv. Markéty 11:00 11:00 11:00
Moravské Křižánky, kostel Panny Marie Pomocnice 24:00
Moravský Krumlov - Rakšice, kostel sv. Vavřince 11:00
Moravský Krumlov, kostel Všech svatých 23:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Moravský Žižkov, kostel Panny Marie Vítězné 21:00 9:00 9:00 9:00
Moutnice, kostel sv. Jiljí 16:00
21:30
7:30
10:30
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Mrákotín u Telče, kostel sv. Jiljí 21:00 7:30 7:30 17:00 7:30
Mutěnice, kostel sv. Kateřiny 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
15:00 7:30
10:30
Myslibořice, kostel sv. Lukáše 9:00 9:00-z?mek 9:00-z?mek
Násedlovice, kostel sv. Martina, Cyrila a Metoděje 16:00 9:30 9:30 9:30
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:30 14:30 14:30
Nedvědice, kostel sv. Kunhuty 20:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Němčany, kostel sv. Antonína 11:00 11:00 11:00
Němčice, kostel sv. Mikuláše 20:00 9:00 9:00 9:00
Němčičky u Hustopečí, kostel Navštívení Panny Marie 17:00 9:30 9:30 9:30
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 16:30 11:00 11:00
Neslovice, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:30 10:30 16:00 10:30
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 21:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 17:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Nikolčice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 9:00 9:00 9:00
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 22:00 9:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Nová Říše, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 8:00
11:00
8:00
11:00
16:00 8:00
11:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 18:00 8:15 8:15 8:15
Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty 16:00 7:30
9:00
7:30
9:00
16:00 7:30
9:00
Nové Sady u Písečného, kostel sv. Oldřicha 18:00 9:30 9:30
Nové Syrovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:30 9:00 9:00 17:00 9:00
Nové Veselí, kostel sv. Václava 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Novosedly, kostel sv. Oldřicha 20:30 9:00 9:00 9:00
Nyklovice, kostel Povýšení sv. Kříže 11:15
Obyčtov, kostel Navštívení Panny Marie 20:30 10:00 10:00 10:00
Ochoz u Brna, kostel sv. Václava 16:00 9:00 9:00 18:00 9:00
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 10:15 10:15
Olbramovice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 10:00 10:00
Oleksovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 10:30 10:30 10:30
Olešná na Moravě, kostel sv. Maří Magdalény 16:00 10:00 10:00 17:00 10:00
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 14:30
22:00
8:00 8:00 17:30 8:00
Olomučany, kostel Božského Srdce Páně 16:00 10:45
Olší u Tišnova, kostel sv. Jiří 16:00 8:00 8:00 8:00
Omice, kostel sv. Jakuba Staršího 7:45 7:45
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 20:00 8:00 10:00 10:00
Opatovice u Rajhradu, kostel sv. Karla Boromejského 16:00 9:30 9:30 9:30
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 20:30 11:00 10:00 11:00
Ořechov u Brna, kostel sv. Jiří 17:00 8:00 8:00 8:00
Ořechov u Brna, kostel Všech svatých 21:30 9:15 9:15 17:30 9:15
Oslavany, kostel sv. Mikuláše - pouť k Panně Marii Karmelské 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Oslnovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 9:00
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Ostrov nad Oslavou, kostel sv. Jakuba Staršího 15:30 8:30 8:30 8:30
Ostrov u Macochy, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 7:45 7:45 7:45
Ostrovačice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Václava 20:30 7:45 7:45 15:00 7:45
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Palupín, kostel sv. Václava 9:30
Panské Dubenky, kostel Zjevení Páně 20:00
Pasohlávky, kostel sv. Anny 23:00 11:00 11:00 18:00 11:00
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 21:00 9:30 9:30
Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory 22:00 9:30 9:30 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 9:30 9:30 15:45 9:30
Perná, kostel sv. Mikuláše 23:30 11:00 11:00 11:00
Petrovice u Blanska, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:00 9:00 9:00
Petrovice u Moravského Krumlova, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 7:30 7:30 7:30
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:00 9:00
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00
Podivín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:00
21:30
11:00 11:00 16:00 11:00
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Pohořelice, kostel sv. Jakuba staršího 16:00
24:00
11:00 9:30 16:00 9:30
Polánka u Moravského Krumlova, kaple Narození Panny Marie 11:00
Popelín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:30 9:30
Popice, kostel sv. Ondřeje 21:30 9:30 9:30 9:30
Pouzdřany, kostel sv. Mikuláše a sv. Václava 19:00 11:00 17:00
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:30
9:15
7:30
9:15
17:30 7:30
9:15
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 10:30 10:30 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:00 9:30
Pravlov, kostel Navštívení Panny Marie 19:00
Prosetín, kostel sv. Markéty 21:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 16:00
23:00
9:30 9:30 18:00 8:00
11:00
Prštice, kaple sv. Jana Nepomuckého 10:30 10:30
Prušánky, kostel sv. Izidora 22:00 10:00 10:00 17:00 10:00
Předín, kostel sv. Václava 18:00 11:00 11:00 11:00
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 22:00 10:15 10:15 17:00 10:15
Přeskače, kostel Všech svatých 9:00
Přibice, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 11:00 17:00 11:00
Přísnotice, kostel sv. Václava 15:30 7:30 7:30 7:30
Přítluky, kostel sv. Markéty 9:00
Puklice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Pyšel, kostel sv. Barbory 20:00 10:30 10:30 17:00 10:30
Radešínská Svratka, kostel sv. Václava 23:00 8:30 8:30 16:00
Radkov u Telče, kostel sv. Bartoloměje 21:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Radkovice u Hrotovic, kostel sv. 14 Pomocníků 20:00 11:00 11:00
Radostice, kostel sv. Šimona a Judy 10:30
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 22:00 7:45
11:00
7:45 24:00 11:00
17:00
Rájec nad Svitavou, kostel Všech svatých 20:30 8:00 8:00 8:00
Rajhrad, kostel Božského Srdce Páně 20:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Rajhrad, kostel Povýšení sv. Kříže 11:00 11:00 11:00
Rajhrad, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Rakvice, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 9:00
Rancířov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30 16:30
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 9:30
Ratíškovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 23:00 8:00
10:00
8:00
10:00
16:00 8:00
10:00
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 15:30
21:00
8:00 8:00 23:55-adorace 10:30
Rosice u Brna, kostel sv. Martina 24:00 9:15 9:15 18:00 9:15
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 11:00 11:00 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 8:00
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 22:00 8:00 16:00 8:00
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 15:30 9:30 9:30
Rovečné, kostel sv. Martina 16:00 9:30 9:30 14:30-ekum. boh. 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 11:00 11:00 15:30 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 16:30 10:45
Rozseč u Třešti, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 20:00 11:00 11:00 11:00
Rozsochy, kostel sv. Bartoloměje 16:00 9:15 9:15 9:15
Rožná, kostel sv. Havla 17:30 7:45 7:45 7:45
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Rudice, Kaple svaté Barbory, Rudice u Blanska 17:00
Růžená, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 10:45 10:00 16:30 10:45
Rybníky na Moravě, kostel sv. Cyrila a Metoděje 11:10
Řeznovice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:00-latinsky
11:00
17:00 9:00-latinsky
11:00
Říčany u Brna, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:00 9:00 9:00
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Sedlec u Náměště nad Oslavou, kaple sv. Anny 11:00
Sedlec u Mikulova, kostel sv. Víta 23:30
Senetářov, kostel sv. Josefa 9:00
Skalice u Znojma, kaple sv. Víta 24:00 18:00
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 15:30
23:00
9:00 9:00 16:00 9:00
Slavkovice, poutní kostel Božího milosrdenství 21:00 10:30 10:30 23:00 10:30
Slavonice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 23:00-kaple fara 8:00
Sloup v Moravském krasu, kostel Panny Marie Bolestné 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Slup, kostel Jména Panny Marie 22:45 8:00
Sněžné na Moravě, kostel sv. Kříže 20:30 10:30 10:30
Sokolnice, kaple Povýšení svatého Kříže 22:00 7:45 7:45
Stálky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
Stará Říše, kostel Všech svatých 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Staré Hobzí, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ondřeje 22:00 9:30 9:30 9:30
Starovice, kostel sv. Jiří a Mikuláše 21:30 8:00 8:00 14:00 8:00
Starovičky, kostel sv. Kateřiny 20:00 11:00 11:00 17:00 11:00
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 20:00 10:20 10:20
Starý Poddvorov, kostel sv. Martina 21:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 10:30 10:30 17:30 10:30
Strachotice-Micmanice, kaple sv. andělů 8:00
Strachotice, kostel sv. Jiří 16:00 8:00
Strachotín, kostel sv. Oldřicha a sv. Metoděje 21:00 11:00 11:00
Strážek, kostel sv. Šimona 19:30 8:00 8:00 8:00
Střelice u Brna, klášter 16:00 8:15 8:15 16:00 8:15
Střelice u Brna, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
17:00 7:00
10:00
Střítež, kostel sv. Marka 15:00
Střížov u Jihlavy, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 8:00 17:00 9:00
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 15:30 9:15 9:15 9:15
Studená, kostel sv. Prokopa 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Suchohrdly u Miroslavi, kostel sv. Markéty 9:30
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 24:00 9:45 9:45 9:45 9:45
Sulkovec, kostel sv. Havla 11:15 8:15 11:15
Svatoslav u Tišnova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 11:00 11:00 11:00
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 11:00 11:00 11:00
Syrovice, kostel sv. Augustina 21:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šakvice, kostel sv. Barbory 23:00 11:00 8:00 11:00
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Šardice, kostel sv. Michaela archanděla 21:00 10:00 10:00 18:30 10:00
Šatov, kostel sv. Martina 24:00 9:45
Šebkovice, kostel sv. Maří Magdalény 20:00 8:00 8:00 8:30 10:30
Šebrov-Kateřina, kostel sv. Kateřiny 10:00 15:00 10:00
Šitbořice, farní kostel sv. Mikuláše 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
21:30
7:00
8:45
7:00
8:45
15:00 7:00
8:45
18:30
Šošůvka, kaple sv. Václava a Anežky České 16:00
Štěpánov nad Svratkou, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:30 10:00 10:00 10:00
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 22:00 7:30
Šumná, kostel sv. Ducha 16:00 11:15
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:30 8:00
10:30
17:00 10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 22:00 11:00
Tavíkovice, kostel Panny Marie Matky jednoty křesťanů 16:00 11:00 11:00
Telč-Staré Město, kostel Matky Boží - pouť k Panně Marii Staroměstské 10:30 10:30
Telč, kostel Jména Ježíš 7:30 17:00 7:30
Telč, kostel sv. Jakuba Staršího 23:00 9:00 9:00 9:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 9:00 9:00 8:00 9:00
Terezín u Čejče, kostel Božského Srdce Páně 16:00 9:00 9:00 9:00
Těšany, kostel sv. Barnabáše 22:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Těšetice, kostel Nejsvětější Trojice 24:00
Tišnov, kostel sv. Václava 16:00
24:00
6:35
8:45
6:35
8:45
15:00 6:35
8:45
Troskotovice, kostel sv. Václava 20:00 11:00 14:00
Troubsko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
15:30 7:30
9:00
Trstěnice, kostel sv. Víta 15:30
Trstěnice, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 9:45 9:45 9:45
Třebětice u Dačic, kostel sv. Václava 9:15 9:15 14:30 9:15
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 22:30 7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Třebíč-město, kostel sv. Martina 16:00
20:30
8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
7:15
23:00
8:00
10:30
18:00
Třebíč-Sokolí, kaple Nejsvětějšího Srdce Páně 8:30
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
16:00 7:00
10:00
Třešť, kostel sv. Kateřiny Sienské 18:00 18:00 18:00
Třešť, kostel sv. Martina 22:00 9:00 8:00 9:00
Tři Sekery, kostel 14 svatých pomocníků 22:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 23:00 7:45
10:45
7:45
10:45
15:00 7:45
10:45
Tvrdonice, kostel sv. Mikuláše 16:00
22:00
10:30 10:30 10:30
Uherčice u Hustopečí, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 8:00 8:00 18:00 8:00
Uhřice u Kyjova, kostel sv. Jana Křtitele 15:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 11:00 11:00 15:00 11:00
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
17:00 8:00
11:00
Újezd u Černé Hory, kostel Všech svatých 16:00 8:30 8:30 8:30
Únanov, kostel sv. Prokopa 21:00 8:00 8:00 15:00
Unín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:30 8:00 8:00 14:30 8:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:10 11:00
Urbanov, kostel sv. Jana Křtitele 23:00 10:30 10:30 9:00 10:30
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 8:00 8:00 8:00
Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 10:30 8:00 10:30
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 20:00 7:30 7:30 7:30
Vedrovice, kostel sv. Kunhuty 20:30 7:45 7:45
Velešovice, kostel sv. Barbory 11:00 11:00
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 15:30
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
17:00 8:00
9:30
Velká Hleďsebe, kostel sv. Anny 8:30 8:30 8:30
Velké Bílovice, kostel Narození Panny Marie 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
14:00 7:30
10:30
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 16:00
23:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
18:00
16:00 7:30
9:00
10:30
18:00
Velké Němčice, kostel sv. Václava a sv. Víta a Panny Marie 23:00 11:00 11:00 17:00 11:00
Velké Pavlovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 11:00 11:00 11:00
Velký Beranov, kaple sv. Anny 9:30
Velký Újezd u Jemnice, kaple Povýšení sv. Kříže, Domov sv. Anežky 9:00 9:00 16:00 9:00
Velký Újezd u Jemnice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 9:45 9:45 16:00 9:45
Vémyslice, kostel Narození Panny Marie 20:30 11:10 16:00 11:10
Věteřov, kostel sv. Cyrila a Metoděje a zemských patronů 22:00 9:00 9:00 9:00 9:00
Veverské Knínice, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 16:30 10:30
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Višňové u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 17:30 9:30
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Vlasatice, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 9:30 8:00 8:00
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 8:00 8:00 8:00
Volfířov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Vranov, kostel Narození Panny Marie 15:00
22:00
8:00
11:00
8:00
11:00
16:00
22:00-adorace v Duch. centru
23:00
8:00
11:00
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:15 9:15
Vranovice, kostel Navštívení Panny Marie 23:00 9:30 9:30 9:30
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 7:30 7:30
Vrbice u Velkých Pavlovic, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00 8:00 8:00
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 11:00 11:00
Výčapy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 17:30 17:30
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:30 9:30 9:30 9:30 9:30
Vysoké Popovice, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 9:00 8:00 14:00 9:00
Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 11:00 11:00 17:00 11:00
Zaječí, kostel sv. Jana Křtitele 19:15 15:30
Zakřany, kaple sv. Donáta 10:00
Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí 22:00 11:00 11:00 11:00
Zbýšov u Brna, kostel sv. Martina 20:30 8:00 8:00 8:00
Zhoř u Jihlavy, kostel sv. Markéty 16:00 9:15 9:15 9:15 9:15
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 22:00 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 16:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 9:30
Znojmo-Popice u Znojma, kostel sv. Zikmunda 20:00
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 22:30 9:30 9:30
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 16:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
17:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 15:00
24:00
9:00 9:00 15:00
Zvole nad Pernštejnem, kostel sv. Václava 21:30 10:45 10:45 10:45
Žarošice, kostel sv. Anny - pouť ke Staré Matce Boží Žarošické 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
16:00
24:00
8:00
11:00
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Ždánice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 10:45 7:45 16:00 10:45
Žďár nad Sázavou - Zelená hora, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého 23:00
Žďár nad Sázavou, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 21:00 9:00 9:00 9:00
Žďár nad Sázavou, kostel sv. Prokopa 16:00
24:00
7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
18:30
Žďárec, kostel sv. Petra a sv. Pavla 20:00 10:45 10:45 10:45
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 16:00 8:00 8:00 8:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 17:00 10:30 10:30 10:30
Želetava, kostel sv. Michaela archanděla 16:00
22:00
8:00 8:00 17:00 8:00
Želetice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 9:20 9:20 8:00 9:20
Žernůvka, kaple Panny Marie Bolestné 20:00 10:00 10:00 15:00 10:00
Žerotice, kostel sv. Martina 22:00 8:00 8:00 8:00
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 24:00 9:30
18:00
9:30
18:80
15:00 9:30
18:00

Celkem kostelů: 551

Celkem bohoslužeb: 2478