Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Velikonocích

Zobrazit v mapě

Kostel29.03.2018
Zelený čtvrtek
30.03.2018
Velký pátek
31.03.2018
Velikonoční vigilie
01.04.2018
Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
02.04.2018
pondělí velikonočního oktávu
Abertamy, kostel Čtrnácti sv. Pomocníků 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Adamov, kostel sv. Barbory 17:00 17:00 18:127 8:30 8:30
Adršpach-Horní Adršpach, kostel Povýšení Sv. Kříže 14:00
Albrechtice nad Vltavou, kostel sv. Petra a Pavla 16:00-Křížová cesta
16:30
11:00 11:00
Albrechtice u Českého Těšína, kostel sv. apoštolů Petra a Pavla 16:00 15:00-polsky 18:00 8:00-polsky 8:00
Albrechtičky, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 18:00 9:00 9:00
Archlebov, kostel sv. Šebestiána a sv. Rocha 18:00 18:00 19:30 8:00 8:00
Babice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 19:00 15:00 21:00 7:15 7:15
Babice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 20:00 10:45 7:30
Babice u Lesonic, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30 20:00 10:30 10:30
Banín, kostel sv. Barbory 9:45
Bánov, kostel sv. Martina 18:00 18:00 19:30 10:30 10:30
Bartošovice, Kostel sv. Ondřeje, Petra a Pavla 15:00 10:15 10:15
Bartošovice v Orlických horách - Neratov, Poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově 17:30 17:30 23:00 10:00 10:00
Baška, kostel sv. Václava 18:30 15:00 10:00 10:00
Batňovice, kostel sv. Bartoloměje 10:00 10:00
Bavorov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 7:00 19:00 8:00
Bavory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Bečov nad Teplou, kostel sv. Jiří 9:00-mše svatá v den velikonoční slavnosti s žehnáním pokrmů
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 16:30 17:00 18:00 11:00 11:00
Běhařovice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 19:00 20:00 8:00 8:00
Bechyně, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 9:30
Bechyně, kostel sv. Matěje 18:30 17:00
Bělá, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 16:30 20:00 11:00 8:30
Bělá nad Radbuzou, kostel P. Marie Sedmibolestné 9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Bělá nad Svitavou, kostel Všech svatých 18:00
Bělá pod Pradědem - Dolní Domašov, Kostel sv. Tomáše 7:30
Bělčice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 11:15
Bělotín, kostel sv. Jiří 8:00 9:00
Benecko-Horní Štěpanice, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:30 19:00 8:00 9:00
Benešov nad Černou, kostel sv. Jakuba staršího 15:00 18:00 11:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 19:00 19:00 21:00 10:00 9:00
Benetice, kostel sv. Marka 16:30 16:30 9:30 9:15
Beňov, kostel sv. Františka z Assisi 17:00 15:00 8:00 8:00
Bernartice, kostel sv. Martina 16:30 16:30 20:30 11:00
Bernartice nad Odrou, kostel Navštívení Panny Marie 17:30 14:30-křížová cesta
15:00
19:00 9:15 9:15
Bernartice u Javorníku, kostel sv. Petra a Pavla 15:00 10:30
Besednice, kostel sv. Prokopa 15:00-Křížová cesta
18:00
8:15
Běstvina, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Běšiny, kostel Navštívení Panny Marie 17:15-pobožnost křížové cesty
18:00-obřady Velkého pátku
11:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 11:30-mše svatá
Bezděkov nad Metují, kostel sv. Prokopa 16:30 16:30 9:30 9:30
Bezdružice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 15:00-obřady Velkého pátku
Bílá, kostel sv. Bedřicha 10:30
Bílá Lhota, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 15:50 15:50 16:30 10:45 9:30
Bílá Voda, kostel Navštívení Panny Marie 18:30 16:00 21:00 11:00 8:00
Bílčice, kostel sv. Markéty 11:15
Bílov, kostel sv. Vavřince 10:30 9:00
Bílovec-Lubojaty, kostel sv. Jiří 16:30 16:30 19:00 9:15 8:00
Bílovec-Stará Ves, kostel sv. Jakuba 10:30
Bílovec, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 20:00 9:00 7:00
Bílovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 17:00 15:00 19:30 8:45 8:00
Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:30 18:30 20:00 10:00 10:00
Bílsko, kostel sv. Jakuba staršího 9:30
Bílý Újezd, kostel Proměnění Páně 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Biskupice, kostel sv. Petra a Pavla 15:00 15:00 11:00 11:00
Biskupice, kostel sv. Markéty 13:00
Biskupice u Hrotovic, kostel sv. Martina 17:30 17:30 18:00 9:30 10:00
Bítov, kostel sv. Václava 17:00 17:00 18:00 8:45 8:45
Blansko, kostel sv. Martina 19:00 19:00 21:00 7:00
8:45
8:00
Blatná, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:15 8:15
Blatnice pod Svatým Antonínkem - Svatý Antonínek, kaple sv. Antonína Paduánského 15:00
Blatnice pod Svatým Antonínkem, kostel sv. Ondřeje 18:00 18:00 20:00 7:30
10:30
7:30
10:30
Blatnička, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30 18:00 9:00 9:00
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 19:00 15:00 19:00 9:15 9:15
Blížejov, kostel sv. Martina 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 11:00-mše svatá
Blížkovice, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 19:30 10:30 10:30
Blovice, kostel sv. Jana Evangelisty 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně, po mši modlitba v Getsemanské zahradě 10:00-pobožnost křížové cesty
16:00-příležitost k přijetí svátosti smíření do 17:00
17:00-obřady slavení Památky umučení Páně
9:00-až do 18:45 možnost adorace u Božího hrobu
18:00-příležitost k přijetí svátosti smíření
19:30-Velikonoční vigilie Zmrtvýchvstání Páně
10:00-mše svatá v den velikonoční slavnosti 8:15-mše svatá
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 18:30 20:00 10:30 10:30
Bludov, kostel sv. Jiří 17:00 12:00-křížová cesta u kostelíčku
17:00
18:30 8:45 8:45
Bobrůvka, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 21:00 8:00 8:00
Bohdalov, kostel sv. Vavřince 17:30 17:30 10:00 10:00
Bohdaneč, kostel Zvěstování Panny Marie 9:45
Bohdašín, kaple Nejsvětější Trojice 17:00 15:00 19:00 15:00 7:30
Bohdíkov-Raškov, kostel sv. Jana Křtitele 10:30
Bohdíkov, kostel sv. Petra a Pavla 16:30 16:30 19:00
Bohumilice, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 16:30-Křížová cesta
17:00
19:30 9:30-Bohoslužba slova 9:30
Bohumín-Kopytov, kaple sv. Jana Nepomuckého 9:00-česky
Bohumín-Nový Bohumín, kostel Božského Srdce Páně 18:00 18:00 19:00 7:30-polsky
9:00
7:30-polsky
9:00
Bohumín-Pudlov, kaple 10:00
Bohumín-Skřečoň, kostel Panny Marie Sedmibolestné 16:00 16:00 17:00 10:30-polsky 10:30-polsky
Bohumín-Starý Bohumín, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 19:00 7:30-polsky
10:30
7:30-polsky
10:30
Bohumín-Vrbice, kostel Svaté Kateřiny Alexandrijské a sv. Jakuba staršího 18:00 18:00 19:00 9:00
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 15:30 15:30 20:00 7:15 7:15
Bohuňovice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 18:00 10:30 9:30
Bohuslavice, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 20:00 6:45
9:30
6:45
Bohuslavice, kostel sv. Bartoloměje 17:00 9:00 18:00 8:00 8:00
Bohuslavice nad Metují, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 11:00 11:00
Bohuslavice u Kyjova, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 15:00 19:00 9:00 9:00
Bohuslavice u Zlína, kaple Navštívení Panny Marie 9:45 9:45
Bohušov, kostel sv. Martina 18:00 18:00 20:00
Bohutice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 9:00
Bohutín, kostel Narození Panny Marie 7:30
Bochoř, kostel sv. Floriána 17:00 17:00 18:00 8:00 8:00
Bojanov, kostel sv. Víta 15:00 8:00 8:00
Bojkovice, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 21:00 6:45
9:30
6:45
Bolatice, kostel sv. Stanislava 18:00 15:00 20:00-Adorace 8:45-19:00 8:30
14:30
8:30
Boleradice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Bor u Tachova, kostel sv. Mikuláše 18:30-mše svatá na památku Večeře Páně 18:00-pobožnost křížové cesty
18:30-obřady Velkého pátku, na konci možnost adorace v Getsemanské zahradě do 20:00
10:00-možnost adorace u Božího hrobu, předkřestní obřady katechumenů
20:00-Velikonoční vigilie
9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 9:00-mše svatá
Borkovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 10:30
Borotín-Nový Kostelec, kostel Narození Panny Marie 10:00
Borotín, kostel Nanebevstoupení Páně 10:00
Borotín, kostel Povýšení sv. Kříže 10:00-křížová cesta 11:00 11:00
Borová, kostel sv. Markéty 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Borovany, kostel Navštívení Panny Marie 19:00 19:00 20:00 8:00 8:00
Borovnice, kostel sv. Víta 15:00 9:45
Boršice, kostel sv. Václava 18:00 18:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Boršice u Blatnice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 19:00 19:00 22:00 18:00 7:30
Boršov nad Vltavou, kostel sv. Jakuba staršího 17:00 17:00 19:00 7:45
Bořetice, kostel sv. Anny 18:00 8:00 8:00
Bořitov, kostel sv. Jiří 17:30 17:30 5:00-neděle 10:30 8:30
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 20:00 7:00
9:00
7:00
Bošilec, kostel sv. Martina 11:30 11:30
Bošovice, kostel sv. Stanislava 17:00 17:00 18:00 8:00 8:00
Bouzov, kostel sv. Gotharda 18:00 18:00 21:30 9:15 8:30
Božejov, kostel sv. Jiří 18:00 18:00 18:00 9:00 9:00
Brandýs nad Orlicí, kostel Nanebevstoupení Páně 9:45 10:00
Branišov, kostel sv. Václava 9:30
Branišovice, kostel sv. Vavřince 18:00 9:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 18:30 18:30 20:00 11:00 11:00
Branky, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 17:30 17:30 21:00 10:00 10:00
Branná, kostel sv. Michaela Archanděla 16:30 8:00
Brantice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
Bratčice, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 10:30
Bratrušov, kostel Všech svatých 10:30 10:30
Bratřejov, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:30 18:00 18:00 10:30 10:30
Bravantice, kostel sv. Valentina 19:15 19:15 8:00 9:00
Brloh-Kuklov, kostel sv. Šimona a Judy 17:00 17:00 19:00 11:00
Brno, jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00
19:00-anglicky
15:00-anglicky
17:00
20:00 7:30
10:00
12:15-angl.
21:00
7:30
10:00
Brno, kapucínský kostel Nalezení sv. Kříže 17:00 17:00 20:00 8:30
10:00
17:00
8:30
17:00
Brno, katedrála sv. Petra a Pavla 9:00
17:30
15:00 21:00 7:30
9:00
10:30
9:00
Brno, klášterní kostel sv. Leopolda a Václava 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Brno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie na Křenové 18:30 15:00 20:00 8:00
9:30
11:00
18:30
8:00
18:30
Brno, kostel sv. Augustina 18:00 15:00 20:30 7:00
9:00
18:00
8:00
Brno, kostel sv. Jakuba 19:00 19:00 20:00 8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
11:00
19:00
Brno, kostel sv. Janů 15:30 15:30 19:00 7:30
9:00
10:30
15:30
10:00
15:30
Brno, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 15:00-řeckokat.
18:00
15:00-řeckokat.
19:30
7:00
8:30
10:15-řeckokat.
18:00
7:00
8:30
10:15-řeckokat.
18:00
Brno, kostel sv. Michala 9:00
10:30
15:00-mis?l 1962
18:30
10:30
18:30
Brno, kostel sv. Tomáše 17:30 17:30 21:00 7:45
9:00
11:00
19:30
7:45
9:00
17:30
Brno, kostel Svaté Rodiny 17:00 16:00 18:00 8:00 8:00
Brno, řeckokatolický chrám sv. Josefa 19:00 19:00 10:00 5:00
8:30
10:00
Brno-Bystrc, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty 18:30 18:30 19:00 7:30
8:45
10:00
18:30
7:30
8:45
10:00
Brno-Bystrc, středisko Archa 20:00 16:30 21:30
Brno-Horní Heršpice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 8:00 8:00-boh. slova
Brno-Husovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 18:00 18:00 20:00 7:30
10:00
18:00
7:30
18:00
Brno-Jundrov, kaple Pána Ježíše v Getsemanech 8:30 8:30
Brno-Kohoutovice, kaple Svaté Rodiny 7:30
10:30
7:30
Brno-Komárov, kostel sv. Jiljí 18:00 18:00 20:00 8:00
9:30
8:00
Brno-Komín, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 21:00 10:00 10:00
Brno-Královo Pole, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 15:00 20:00 7:30
9:30
18:30
7:30
9:30
Brno-Lesná, Duchovní centrum 18:00 18:00 20:00 7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
Brno-Líšeň, kostel sv. Jiljí 18:00 15:00 20:00 7:00
10:00
18:00
7:00
10:00
Brno-Líšeň, salesiánské středisko 18:00 15:00 5:00-neděle 8:30 8:30
Brno-Obřany, kostel sv. Václava 18:00 18:00 20:00 9:00 8:00
Brno-Řečkovice, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 21:00 7:15
8:30
10:00
7:15
9:00
Brno-Slatina, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 15:00 20:00 8:30 8:30
Brno-Soběšice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie - klarisky 18:00 18:00 20:00 8:45 8:45
Brno-Staré Brno, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 7:30
9:30
11:00
7:30
9:30
11:00
Brno-Starý Lískovec, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 21:00 7:30
9:30
7:30
Brno-Tuřany, kostel Zvěstování Panny Marie 18:00 18:00 20:00 7:30
10:00
7:30
10:00
Brno-Zábrdovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:00
9:45
8:00
9:45
Brno-Žabovřesky, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 18:00 15:00 20:30 7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
18:00
Brno-Žebětín, kostel svatého Bartoloměje 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Brno-Židenice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 21:00 8:00
10:00
18:00
7:30
Brod nad Dyjí, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:30 8:30
Brodek u Konice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 16:00 18:30 9:45 9:30
Brodek u Prostějova, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 16:00 20:00 7:30
9:15
8:00
9:15
Broumov, děkanský kostel sv. Petra a Pavla 17:00 17:00 18:00 10:00
Broumov, opatský kostel sv. Vojtěcha 18:00
Brtnice, kostel sv. Jakuba 19:00 19:00 20:00 9:30 7:30
Brumov-Bylnice, kostel sv. Václava 18:00 18:00 19:30 7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
Brumovice, kostel sv. Antonína Paduánského 19:00 19:00 20:00 8:00 8:00
Brumovice, kostel Narození Panny Marie 9:30 9:30
Bruntál, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Brušperk, kostel sv. Jiří 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Bruzovice, kostel sv. Stanislava 17:30 17:30 4:30
Břasy-Stupno, kostel sv. Vavřince 14:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Břeclav, kostel sv. Václava 18:00 18:00 19:30 7:45
10:30
7:45
Břest, Sv. Jakuba 17:00 17:00 20:00 9:00 7:30
Březí, kostel sv. Jana Křitele 18:00 15:00 21:00 9:30 9:30
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 18:30 18:30 18:30 8:00 8:00
Březina u Křtin, kostel Panny Marie Matky církve 9:00
Březnice, kostel sv. Ignáce z Loyoly a sv. Františka Xaverského 18:00 15:00 19:00 9:30 9:30
Březnice, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00 9:30 9:30
Březolupy, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:30 10:30 9:00
Březová, kostel sv. Mikuláše 17:30 17:30 19:00 7:30 7:30
Březová, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 20:00 9:30 7:30
Březová, kostel Jména Panny Marie 17:00-mše svatá na památku Večeře Páně 17:00-obřady Velkého pátku 17:00-Velikonoční vigilie 9:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 9:30-mše svatá
Březová nad Svitavou, kostel sv. Bartoloměje 17:30 17:30 19:00 9:00
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 10:00
Břidličná, kostel sv. Tří králů 17:00 18:15 19:30 8:30 8:30
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 8:30 8:30
Budislav, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 15:00 11:00
Budislav, kaple Boží lásky 11:30
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 19:00 15:00 20:30 9:00 8:00
Budišov nad Budišovkou, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30
Budkov, kostel sv. Martina 17:00 17:00 19:00 11:15 11:15
Buchlovice, kostel sv. Martina 18:00 15:30 20:30 9:30
13:00
9:30
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Bukovany, kostel sv. Antonína Paduánského 11:00
Bukovec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00-polsky 16:30-Křížová cesta
17:00-česky
19:00-česky 7:30
18:00
7:30
18:00
Bukovinka, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
Bulhary, kostel sv. Jiljí 9:00
Bystré, kostel sv. Bartoloměje 17:00 15:00 20:00 8:15 9:00
Bystré, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Bystročice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00 18:00 17:00 10:40 10:40
Bystrovany, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Bystřec, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 19:00 9:00 8:00
Bystřice, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00-česky 15:00-polsky 19:30-česky 8:30-česky
10:00-polsky
10:00-česky
Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince 19:00 19:00 19:00 7:40
9:00
7:40
Bystřice pod Hostýnem - Bílavsko, kostel sv. Bartoloměje 16:00 16:00 8:00 8:00
Bystřice pod Hostýnem, kostel sv. Jiljí 17:30 17:30 20:00 6:30
7:45
9:30
7:45
9:30
Bystřice pod Lopeníkem, kaple sv. Josefa 9:00 9:00
Býšť, kostel sv. Jiří 17:00 15:45 18:00 11:00 11:00
Bzenec, kostel sv. Jana Křtitele 18:30 15:00 19:30 11:00 9:30
Cerekvice nad Loučnou, kostel sv. Václava 9:00 9:00
Cetechovice, kostel Navštívení Panny Marie 16:00 16:00 18:00 9:00
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 18:00 18:00 21:00 10:00 10:00
Cetoraz, kostel sv. Václava 8:00
Církvice, kostel sv. Vavřince 11:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 18:00 18:00 20:00 11:00 11:00
Citov, kostel sv. Jiří 17:00 17:00 20:30 10:45
Cotkytle, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00 11:00
Cvrčovice u Pohořelic, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00
Čachotín, kostel sv. Vavřince 11:15
Čakov, kostel sv. Linharta 16:00 16:00 7:45 7:45
Čáslav, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 20:00 9:00
18:00
9:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 16:00 16:00 18:15 8:45 8:45
Častohostice, kostel sv. Barbory 7:30 7:30
Častolovice, kostel sv. Víta 18:00 15:00 18:00 7:45 7:45
Častrov, kostel sv. Mikuláše 16:00 11:00
Čebín, kostel sv. Jiří 19:00 15:00 19:00 9:30 9:30
Čehovice, kostel sv. Prokopa 16:00 16:00 18:00 9:00 9:00
Čechy pod Kosířem, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 19:30 18:30 10:45 10:45
Čejč, kostel sv. Vendelína 17:00 9:00 9:00
Čejkovice, kostel sv. Kunhuty 18:00 18:00 19:45 7:30
10:30
8:00
Čeladná, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Čenkovice, kostel sv. Vavřince 11:00
Černá Hora, kostel sv. Vavřince 17:00 17:00 20:00 8:30 8:30
Černá v Pošumaví, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 14:00 14:00
Černá Voda, kostel Jména Panny Marie 9:00
Černčice, kostel sv. Jakuba staršího 17:30
Černíkovice, kostel Povýšení Sv. Kříže 17:00 8:00
Černilov, kostel Nalezení sv. Štěpána 18:00 18:00 20:30 8:30 8:30
Černotín, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:30 15:00 20:30 9:30 7:30
Černovice, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 17:00 17:00 20:00 11:00 11:00
Černožice, kaple Neposkvrněného Početí Panny Marie, domov pro seniory 9:30 9:30
Červená Lhota, kostel sv. Vavřince 16:30 15:00 17:30 9:00 9:00
Červená Řečice, kostel sv. Marie Magdalény 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Červená Voda, kostel sv. Matouše 18:00 18:00 21:30 10:00 10:00
Červené Janovice, kostel sv. Martina 18:00 18:00 18:00 11:10
Červenka, kostel sv. Alfonse 19:30 8:15
Červený Kostelec, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 15:00 21:00 7:00
9:00
7:00
9:00
Česká Bělá, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 20:00 8:00
Česká Skalice - Malá Skalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 17:00 19:00 8:00 8:00
Česká Třebová, kostel sv. Jakuba 18:30 17:00 5:00
10:30
Česká Ves, kostel sv. Josefa 15:00 15:00 18:00 9:00
České Budějovice, kaple sv. Josefa 16:00 17:00 19:00 6:30 6:30
České Budějovice, kaple sv. Otýlie 9:30 9:30
České Budějovice, katedrála sv. Mikuláše 9:30
17:00
8:00-Křížová cesta
17:00
20:00 9:00
10:30
17:00
9:00
17:00
České Budějovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 18:00 18:00 18:00 8:00 8:00
České Budějovice, kostel Obětování Panny Marie 8:00
18:30
České Budějovice, kostel P. Marie Růžencové 18:00 16:00 18:00 9:00 9:00
České Budějovice, kostel Panny Marie Královny Andělů 18:30 18:30 21:00 10:30 10:30
České Budějovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 20:00 8:30 8:30
České Budějovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 20:00 9:15 9:15
České Budějovice, kostel sv. Prokopa a Jana Křtitele 17:00 15:00 19:00 8:30 8:30
České Budějovice, kostel sv. Václava 11:00
České Budějovice, kostel sv. Vojtěcha, Čtyři Dvory 18:00 10:00-Křížová cesta
18:00
20:00 8:00
10:00
15:00-DD Máj
16:00-DD Hvízdal
18:00
8:00
10:00
České Heřmanice, kostel sv. Jakuba 17:00 8:00 8:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:15
České Libchavy, kostel sv. Víta 15:00 8:30 9:00
České Meziříčí, kostel sv. Kateřiny 19:00 19:00 19:00 9:30 9:30
České Petrovice, kostel sv. Petra a Pavla 11:30
České Velenice, kostel sv. Anežky České 18:00 19:00 11:00
Český Krumlov, kostel sv. Víta 18:00 8:00-Křížová cesta
18:00
20:00 9:30 9:30
Český Těšín - Horní Žukov, kostel 7:30-česky
Český Těšín - Koňakov, kostel Prozřetelnosti Boží 17:00 17:00-polsky 19:00-česky/polsky 10:30-česky
Český Těšín - Mosty, kaple 9:00-česky
Český Těšín - Svibice, kostel svaté Hedviky Slezské 7:30-polsky
Český Těšín, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 17:30-česky/polsky 17:30-polsky/česky 20:00-česky/polsky 7:30-česky
9:00-česky
10:30-polsky
17:30-polsky
7:30-polsky
9:00-česky
Čestice, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 9:45
Číhošť, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 11:00 11:00
Čimelice, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 17:00 10:30 10:30
Činěves, kostel sv. Václava, hřbitov 10:30
Čistá, kostel sv. Václava 18:00-obřady Velkého pátku 8:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Čistá, kostel sv. Mikuláše 9:00 9:00
Čížová, kostel sv. Jakuba staršího 16:30 15:00-Křížová cesta
15:30
8:00
11:00
11:00
Čkyně, kostel sv. Marie Magdalény 16:30 15:00-Křížová cesta
15:30
8:00
Čučice, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00
Dalečín, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 9:45 9:45
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 17:00 19:00 9:30 7:00
Dambořice, kostel sv. Martina 19:00 19:00 20:00 8:00
11:00
8:00
Darkovice, kostel sv. Hedviky 9:00-Křížová cesta 10:00 10:00
Dašice, kostel Narození Panny Marie 8:00 8:00
Deblín, kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 20:00 7:45 7:45
Deštná, kostel sv. Ottona 22:00-adorace Červená Lhota 15:00 11:00 11:00
Deštná, kostel sv. Petra a Pavla 11:15
Deštné v Orlických horách - Jedlová v Orlických horách, kostel sv. Matouše 16:30
Deštné v Orlických horách, kostel sv. Marie Magdalény 16:30 20:00 9:30 9:30
Dětmarovice, kostel sv. Máří Magdalény 15:00 20:00 9:15 9:15
Dětřichov, kostel sv. Petra a Pavla 16:30 9:00
Dírná, Kostel sv. Vavřince 15:00 15:00 8:00 8:00
Diváky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Dlažov, kostel sv. Antonína 8:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Dlouhá Lhota, kostel sv. Bartoloměje 16:30 16:30 20:00 9:00 10:30
Dlouhá Loučka, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 19:00 7:45 7:45
Dlouhá Ves, kostel sv. Mikuláše 8:00
Dlouhomilov, kostel Všech Svatých 11:00
Dobratice, kostel sv. Filipa a Jakuba 17:30 8:00-křížová cesta
16:00
19:45 10:00 9:00
Dobré, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 16:00 18:00 9:30 9:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 9:30 9:30
Dobromilice, kostel Všech svatých 18:00 18:00 11:00 11:00
Dobrovítov, kostel sv. Václava 11:00
Dobruška, kostel sv. Václava 18:00 18:00 20:00 8:30
19:30
8:30
19:30
Dobřany, kostel sv. Mikuláše 11:00
Dobřenice, kostel sv. Klementa 18:15 18:15 21:15 17:00 17:00-bohoslužba slova
Dobřínsko, kostel sv. Prokopa 18:30 18:30 21:00 8:00 8:00
Dolany-Véska, kaple sv. Petra a Pavla 10:00
Dolany, kostel sv. Matouše 17:30 17:00 20:30 10:00 7:30
Dolany, kostel sv. Petra a Pavla 15:00-pobožnost křížové cesty 10:10-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 10:10-mše svatá
Dolní Bělá, kostel Povýšení sv. Kříže 18:30-mše svatá na Památku Večeře Páně 18:00-křížová cesta
18:30-obřady Velkého pátku
20:30-Velikonoční vigilie 8:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Dolní Benešov - Zábřeh, kostel sv. Urbana 8:30 8:30
Dolní Benešov, kostel sv. Martina 18:00 17:00 19:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Dolní Bojanovice, kostel sv. Václava 18:00 18:00 21:00 7:00
8:30
10:00
7:00
10:00
Dolní Bukovsko - Horní Bukovsko, kostel sv. Štěpána 10:00
Dolní Bukovsko, kostel Narození Panny Marie 16:30 16:30 10:00
Dolní Čermná, kostel sv. Jiří 18:00 18:00 19:00 10:30 7:30
Dolní Dobrouč - Horní Dobrouč, kostel sv. Jana Křtitele 9:00
Dolní Dobrouč, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 19:30 9:00 7:30
Dolní Dunajovice, kostel sv. Jiljí 17:00 17:00 9:30 9:30
Dolní Dvořiště - Rychnov nad Malší, kostel sv. Ondřeje 15:00-Křížová cesta
Dolní Dvořiště, kostel sv. Jiljí 11:15
Dolní Kalná, kostel Navštívení Panny Marie a sv. Václava 11:00
Dolní Kounice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 19:00 7:45 7:45
Dolní Krupá, kostel sv. Víta 10:00
Dolní Lánov, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00
Dolní Lhota, kostel Panny Marie Karmelské 17:30 17:30 10:30 10:00
Dolní Lhota, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:30 8:30
Dolní Loučky, kostel sv. Martina 18:00 18:00 20:00 9:15
Dolní Lutyně - Věřňovice, kaple sv. Isidora 10:30 10:30
Dolní Lutyně, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 21:00 7:30
9:00
9:00
Dolní Němčí, kostel sv. Filipa a Jakuba 18:30 18:30 20:00 7:30
10:30
7:30
Dolní Nivy - Horní Nivy, kaple Panny Marie Pomocnice křesťanů 15:00-mše svatá
Dolní Roveň - Horní Roveň, kostel sv. Kateřiny 18:00 19:00 8:30
Dolní Studénky, kostel sv. Linharta 16:30 16:30 18:30 7:30 7:30
Dolní Újezd, kostel sv. Havla 18:00 18:15 18:00 9:00 9:00
Dolní Újezd, kostel sv. Martina 18:00 18:00 18:00 7:45
10:30
7:45
Dolní Žandov, kostel sv. Michaela Archanděla 16:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 11:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů
Dolní Životice, kostel Nejsvětějšího Spasitele 18:00 15:00 19:30 8:30 8:30
Doloplazy, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 17:00 21:00 11:00 11:00
Domanín, kostel sv. Václava 17:00 17:00 17:30 9:00 8:00
Domašov u Brna, kostel sv. Vavřince 19:00 19:00 20:00 8:30 8:30
Domažlice, arciděkanský kostel Narození Panny Marie 17:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 15:00-pobožnost křížové cesty
15:30-obřady Velkého pátku
20:30-Velikonoční vigilie 8:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů
9:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů
8:00-mše svatá
9:30-mše svatá
Domažlice, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 18:00-mše svatá
Doubrava, kostel sv. Hedviky 18:00 7:50 7:50
Doubravice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 16:00 9:45
Doubravník, kostel Povýšení sv. Kříže 19:00 19:15 20:00 10:00 10:00
Doudleby, kostel sv. Vincence 16:30 16:00 18:00 11:15
Drahanovice, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 7:30 7:30
Drahany, kostel sv. Jana Křtitele 18:30 18:30 19:00 10:30 10:30
Drahenice, kostel sv. Jana Křtitele a Panny Marie Karmelské, zámek 9:30-Bohoslužba slova 11:00
Drahoňův Újezd, kostel sv. Jakuba Většího 15:00-pobožnost křížové cesty 14:00-mše svatá
Drahov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
Dráchov, kostel sv. Václava 11:00
Drásov, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Dražice, kostel sv. Jana Křtitele 18:30-fara 8:30 8:30-Drhovice
Drážov-Dobrš, kostel Zvěstování Panny Marie 16:30 16:30 10:00 10:30
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Drnholec, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 10:30
Drnovice, kostel sv. Anežky České 11:00 11:00
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 19:45 8:00 8:00
Druztová, kaple sv. Jana Nepomuckého 16:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 16:30-obřady Velkého pátku 8:45-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 8:45-mše svatá
Drysice, kostel Panny Marie 17:00 17:00 9:00 9:30
Dřevohostice, kostel sv. Havla 19:00 19:00 19:00 7:30 7:30
Dříteč, kostel sv. Petra a Pavla 9:30
Dříteň-Bílá Hůrka, kostel sv. Štěpána 16:00 15:00 17:30 8:15 8:15
Dříteň, kostel sv. Dismase 11:00
Dub nad Moravou, poutní chrám Očišťování Panny Marie 17:00 17:00 21:00 9:00 9:00
Dubicko, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Dubné, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 19:00 9:30 9:30
Dukovany, kostel sv. Václava 8:00 7:30
Dušejov, kostel sv. Bartoloměje 10:30
Dvorce, kostel sv. Jiljí 18:00 18:00 21:00 8:00 8:00
Dvůr Králové nad Labem - Žireč, kostel sv. Anny 16:00 16:00 18:00 10:30 10:30
Dvůr Králové nad Labem, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 8:00
9:30
8:00
9:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 9:30
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 18:00 18:00 20:30 9:00
Dymokury, kostel Zvěstování Páně, hřbitov 10:30
Dýšina, kostel Nejsvětější Trojice a sv. Šimona a Judy 18:30-mše svatá na Památku Večeře Páně
19:30-možnost adorace a soukromé modlitby v Getsemanské zahradě do půlnoci
15:00-pobožnost křížové cesty na hřbitově u farního kostela
18:00-obřady Velkého pátku
9:00-ranní chvály a předkřestní obřady katechumenů
10:00-do 17:00 kostel otevřen k soukromé modlitbě u Božího hrobu
20:30-Velikonoční vigilie, začátek u hlavního kříže hřbitova
11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 11:00-mše svatá
Erpužice, kostel sv. Markéty 10:00-mše svatá
Francova Lhota, kostel sv. Štěpána 18:00 15:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Františkovy Lázně - Horní Lomany, kostel sv. Jakuba Staršího 11:30-mše svatá v den velikonoční slavnosti s žehnáním pokrmů 11:30-mše svatá
Františkovy Lázně, kostel Povýšení sv. Kříže 16:15-mše svatá na Památku Večeře Páně, po mši adorace v Getsemanské zahradě 15:00-křížová cesta
16:15-obřady slavení Památky umučení Páně
20:00-Velikonoční vigilie 9:00-mše svatá se svěcením pokrmů 9:00-mše svatá
Frenštát pod Radhoštěm, kostel sv. Martina 18:00 18:00 21:00 9:00 9:00
Fryčovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 16:30 8:00 8:00
Frýdek-Místek-Chlebovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 5:00 9:00
Frýdek-Místek-Lískovec, kostel sv. Šimona a Judy 7:30 7:30
Frýdek-Místek-Lysůvky, kostel Panny Marie Sněžné 7:30 7:30
Frýdek-Místek-Skalice, kostel sv. Martina 17:00 15:00 20:00 8:30 8:30
Frýdek-Místek, bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku 18:00 15:00 20:00 8:00
10:00
18:00
8:00
18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla v Místku 18:00 17:00 20:00 8:00
10:00
18:00
8:00
18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 20:30 7:00
9:30
11:00-Kapla Pstruží
9:00
Frymburk, kostel sv. Bartoloměje 17:00 15:00 18:00 9:30 9:45
Fryšava pod Žákovou horou, kostel sv. Matouše 17:00 15:00 18:00 9:00 9:00
Fryšták, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 20:00 8:00
10:00
8:00
Fulnek-Děrné, kostel sv. Petra a Pavla 10:30 8:00
Fulnek-Lukavec, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Barbory 8:00 10:30
Fulnek-Stachovice, kostel sv. Kateřiny 7:30 7:30
Fulnek-Vlkovice, kostel sv. Mikuláše 18:00
Fulnek, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 15:00 19:00 9:00 9:00
Golčův Jeníkov, kostel sv. Františka Serafinského s loretánskou kaplí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 8:00
Grygov, kaple sv. Jana Nepomuckého 9:30
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 8:00
Habry, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 9:30
Háj ve Slezsku, kostel sv. Valentina 18:00 15:00 20:30 9:00 9:00
Hajnice-Brusnice, kostel sv. Mikuláše 13:00
Halenkovice, kostel sv. Josefa 19:00 19:00 19:00 10:15 10:15
Hartmanice, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 16:30 15:00 18:00 7:30 7:30
Hať, farní kostel sv. Matouše 17:00 17:00 19:00 7:00
8:30
7:00
8:30
Havířov-Dolní Bludovice, kostel sv. Markéty 18:00 16:30 19:00 9:00 9:00
Havířov-Prostřední Suchá, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 15:00 18:00 8:45 8:45
Havířov, kostel sv. Anny 16:30 16:30 20:00 8:30
10:15
8:30
Havlíčkova Borová, kostel sv. Víta 17:00 15:00 18:00 9:30 9:30
Havlíčkův Brod - Svatý Kříž, kostel Nalezení Sv. Kříže 16:00 16:00 11:00
Havlíčkův Brod, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:30 7:30
9:00
18:00
8:00
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 11:15 11:15
Herálec, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Herálec, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 19:00 15:00 18:30 11:00 11:00
Heraltice, kostel sv. Jiljí 17:30 17:30 17:30 11:00 11:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 11:00 11:00
Heřmaň, kostel sv. Jiljí 16:00 16:00
Heřmanice u Oder - Véska, kostel Navštívení Panny Marie 17:00 15:00 18:00 8:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 20:00 9:00 9:00
Heřmanova Huť, kaple sv. Martina 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Heřmanovice, kostel sv. Ondřeje 8:00
Heřmanův Městec, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
Hladké Životice, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 20:00 8:00
Hlavatce, kostel sv. Ondřeje 17:00 11:30 11:30
Hlavnice, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30 18:30 10:30 9:00
Hlína u Ivančic, kostel sv. Kunhuty 17:00 8:30 8:30
Hlinsko, kostel sv. Bartoloměje 7:45 7:45
Hlinsko-Chlum, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 18:00 9:30 9:30
Hlinsko, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:00
10:00
8:00
10:00
Hlohovec, kostel sv. Bartoloměje 18:00 15:00 19:30 9:00 9:00
Hlubočec, kaple svatého Jana a Pavla 7:30
Hlubočky, kostel Božského Srdce Páně 17:00 17:00 21:30 9:30 9:30
Hluboká nad Vltavou - Kostelec, kostel sv. Vavřince 15:00 15:00 21:00 8:00
Hluboká nad Vltavou - Purkarec, kostel sv. Jiří 17:00
Hluboká nad Vltavou, kostel sv. Jana Nepomuckého 19:00 17:00 9:00
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 16:45 16:30 18:00 9:30 9:30
Hlučín-Darkovičky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 19:30 8:00
10:00
9:00
10:00-Domov u jezera
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 20:30 7:15
8:30
10:00
7:15
8:30
Hluk, kostel sv. Vavřince 18:30 18:30 20:00 8:00
10:30
8:00
10:30
Hlušice, kostel sv. Václava a sv. Barbory 9:30
Hnanice, kostel sv. Wolfganga 9:45 9:45
Hnátnice, kostel sv. Petra a Pavla 11:00
Hněvkovice, kostel sv. Bartoloměje 11:15 11:15
Hněvošice, kostel Krista Dobrého Pastýře 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30
Hněvotín, kostel sv. Leonarda 18:00 16:00 20:00 9:30 9:30
Hnojice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 20:00 9:00 9:00
Hnojník, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00-česky + polsky 15:00-česky + polsky 20:00-česky + polsky 7:30-polsky
8:45-česky
7:30-polsky
8:45-česky
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 11:00 11:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 9:30
Hodonín, kostel sv. Vavřince 17:45 17:45 19:00 6:50
8:00
9:15
17:45
6:50
8:00
Hodslavice, Kostel Božského Srdce Páně 18:00 17:00 19:00 8:00 8:00
Hojovice, kostel sv. Václava 11:00
Holčovice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 9:30
Holice, kostel sv. Martina 18:00 18:00 19:00 9:30
Holohlavy, kostel sv. Jana Křtitele, děkanský 17:00 17:00 19:00 8:00 8:00
Holubice, kostel sv. Václava 16:30 17:30 11:00 11:00
Honbice, kostel Sv. Kříže 11:00
Horka nad Moravou, kostel sv. Mikuláše 16:15 16:15 20:30 8:20 8:20
Horní Benešov, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 17:00 17:00 17:00 8:00 8:00
Horní Bludovice - Špluchov, kaple 16:00 11:00 11:00
Horní Bobrová, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:30 17:30 21:00 10:45 10:45
Horní Bojanovice, kostel sv. Vavřince 18:30 17:00 19:30 8:00 8:00
Horní Bory - Dolní Bory, kostel sv. Jiljí 9:45
Horní Bory, kostel sv. Martina 18:30 17:00 19:00 9:45 9:45-Doln? Bory
Horní Branná, kostel sv. Mikuláše 17:00 10:30 10:30
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00
Horní Cerekev, kostel Zvěstování Páně 18:00 18:00 20:00 10:30 10:30
Horní Domaslavice, kostel sv. Jakuba Většího 15:00 5:00 8:00
Horní Dubňany, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:00 17:30 21:30 8:00 7:30
Horní Dunajovice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 21:00 11:10 11:10
Horní Heřmanice, kostel sv. Jiří 16:00 7:00 11:00
Horní Jelení, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 19:00 8:45 8:45
Horní Kounice, kostel sv. Michaela archanděla 16:30 15:00 19:30 10:00 9:00
Horní Lhota, kostel sv. Dionýsia 16:00 15:30 20:00 9:00 9:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Lideč, kostel sv. Václava 16:30 15:00 20:00 9:00 9:00
Horní Loděnice, kostel sv. Isidora, rolníka 16:30 11:30
Horní Lomná - Salajka, poutní a farní kostel sv. Kříže 17:00 17:00 20:00 8:00
10:30
8:00
10:30
Horní Město - Rešov, kostel sv. Kateřiny 11:15
Horní Město, kostel Sv. Marie Magdalény 18:00 10:00
Horní Moštěnice - Moštěnice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:30 18:30 19:30 11:00 11:00
Horní Němčí, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 18:00 18:00 9:00
Horní Planá, kostel sv. Markéty 20:00 18:30 21:30 11:15 8:00
Horní Slavkov, Dům kultury 14:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Horní Stropnice - Dobrá Voda, kostel Nanebevzetí Panny Marie 13:30-CZ
15:00-D
13:30
Horní Stropnice - Rychnov u Nových Hradů, kostel sv. Jiljí 17:00 17:00 11:00
Horní Stropnice, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 10:30 10:30
Horní Studénky, kostel sv. Linharta 16:00 16:00 18:00 7:30 7:30
Horní Suchá, kostel sv. Josefa 18:00 18:00-polsky 21:00 10:00-polsky 10:00
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 16:00 16:00 18:00 8:30 8:30
Horní Újezd, kostel Narození Panny Marie 16:30 18:30 18:30 9:30 9:30
Horní Újezd u Třebíče, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:30 15:00 19:30 9:00 9:00
Horní Věstonice, kostel sv. Rozálie 18:00
Horní Vltavice, kostel sv. Rodiny 15:00-Bohoslužba slova
Horní Životice, kostel svatého Mikuláše 9:30
Horšice, kostel sv. Matěje 10:00-mše svatá v den velikonoční slavnosti
Horšovský Týn, kostel sv. Petra a Pavla 17:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 16:00-pobožnost křížové cesty
17:00-obřady Velkého pátku
18:00-Velikonoční vigilie 10:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 10:30-mše svatá
Hořepník, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30
Hořice, kostel Narození Panny Marie 18:00 15:00 21:00 9:00 9:00
Hořice na Šumavě, kostel sv. Kateřiny 9:30 8:00
Hořičky, kostel Svatého Ducha 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30
Hořiněves-Žíželeves, kostel sv. Mikuláše 11:00
Hořiněves, kostel sv. Prokopa 14:00
Hosín, kostel sv. Petra a Pavla 20:00 10:30
Hostěradice, kostel sv. Kunhuty 19:00 15:00 20:00 9:45 8:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 17:00 17:00 19:00 11:00 11:00
Hostinné, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 19:30 9:00 9:00
Hostouň, kostel sv. Jakuba Staršího 9:00-mše svatá
Hošťálková, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 20:00 10:30 10:30
Hošťálkovy, kostel sv. Michaela archanděla 15:00
Hoštejn, kostel sv. Anny 19:15 19:15 6:00 6:15 9:00
Hoštice, kostel Narození Panny Marie 11:00-Bohoslužba slova
Hoštice, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 14:00
Hoštice, kostel sv. Jana Křtitele 10:45 10:45
Hoštice-Heroltice-Hoštice, kostel sv. Jana 8:00 8:00
Hovězí, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 18:00 20:15 8:00
11:00
8:00
Hovorany, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Hraběšice, kostel sv. Filipa a Jakuba 10:30
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 17:30 17:30 9:00 9:00
Hrabyně, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:15 15:00 19:00 7:30
10:30
7:30
Hradčovice, kostel Všech svatých 18:00 15:00 20:00 7:30
10:00
7:30
10:00
Hradec Králové - Kukleny, kostel sv. Anny 10:00 10:00
Hradec Králové - Nový Hradec Králové, kostel sv. Antonína 18:30 18:30 20:00 8:30 8:30
Hradec Králové - Plotiště nad Labem, kostel sv. Petra 18:00 18:00 18:30 9:40
Hradec Králové - Pouchov, kostel sv. Pavla 18:00 15:00 19:00 8:00 8:00
Hradec Králové - Pražské Předměstí, kostel Božského Srdce Páně 17:30 15:00 18:30 8:00
20:00
8:00
Hradec Králové - Slezské předměstí, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 9:30 9:30
Hradec Králové - Třebeš, kostel sv. Jana Křtitele, Kopec Sv. Jana 10:10
Hradec Králové, katedrála Svatého Ducha 9:30-Missa chrismatis - celebruje diecézní biskup Mons. Jan Vokál spolu s kněžími z celé diecéze
18:30-mše sv. na památku Večeře Páně - celebruje diecézní biskup Mons. Jan Vokál
7:30-zpívané ranní chvály
15:00-velkopáteční obřady - celebruje diecézní biskup Mons. Jan Vokál
7:30-zpívané ranní chvály
20:00-obřady velikonoční vigilie - celebruje diecézní biskup Mons. Jan Vokál
6:30
9:30
11:00
17:30-zpívané nešpory
6:30
9:30
11:00
Hradec Králové, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
10:15
18:30
8:00
18:30
Hradec nad Moravicí, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 16:00 18:30 7:30
9:00
7:30
9:00
Hradec nad Svitavou, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 17:00 17:00 19:30 8:00 8:00
Hrádek-Chylice, kostel sv. Jakuba 9:00-mše svatá
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Hradiště-Bezděkov, kostel sv. Ondřeje 10:00
Hranice-Drahotuše, kostel sv. Vavřince 16:00 16:00 21:00 8:00 8:00
Hranice, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:30 8:30
10:00
18:30
8:30
18:30
Hrčava, dřevěný poutní kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:00-česky 16:30-Křížová cesta
17:00-česky
19:00-česky 11:00 11:00
Hrdibořice, kostel sv. Floriána 18:00
Hrochův Týnec, kostel sv. Martina 18:00 18:00 19:00 9:30 9:30
Hronov, kostel Všech svatých 17:00 17:00 18:00 8:00 8:00
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 19:00 19:00 20:00 9:30 9:30
Hroznětín, kostel sv. Petra a Pavla 11:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Hroznová Lhota, kostel sv. Jana Křtitele 18:30 15:00 19:00 7:30
10:00
7:30
10:00
Hruška, kostel sv. Jana Nepomuckého 14:30 16:00 18:00 8:45 7:45
Hrušky, kaple sv. Bartoloměje 7:45 10:00
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 19:00 19:00 19:00 10:30 8:00
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 11:00
Hukvaldy-Rychaltice, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 20:00 7:30 7:30
Hukvaldy, kostel sv. Maxmiliána 9:30 9:30
Hulín-Záhlinice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 20:00 8:00 8:00
Hulín, kostel sv. Václava 18:00 16:00 20:00 9:30 9:30
Humpolec, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 20:00 9:00
18:00
8:00
Husinec, kostel Povýšení sv. Kříže 16:30 16:30 8:00 8:00
Hustopeče nad Bečvou, kostel Povýšení svatého Kříže 18:00 15:00 21:00 8:00 9:00
Hustopeče u Brna, kostel sv. Václava a sv. Anežky České 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Huštěnovice, kostel sv. Anny 18:00 18:00 20:00 8:30 8:30
Huzová, kostel sv. Jiljí 17:00 18:00 8:30 8:30
Hvozdná, kostel Všech svatých 16:00 16:00 19:00 8:00 8:00
Hvožďany, kostel sv. Prokopa a Navštívení Panny Marie, hřbitov 10:10
Charváty, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 19:00 7:30 7:30
Cheb, farní dům - farní sál 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně (obřad mytí nohou)
19:00-eucharistická adorace v getsemanské zahradě
9:00-ranní chvály
15:00-křížová cesta centrem města, zahájení před farou v Chebu (vhodné pro všechny včetně dětí)
9:00-ranní chvály a předkřestní obřady katechumenů
22:30-Velikonoční vigilie (začátek obřadů v kostele v 22h)
10:00-rodinná mše svatá
Cheb, kostel sv. Mikuláše a sv. Alžběty 18:00-obřady Velkého pátku 10:00-bdění u Kristova hrobu - možno až do 16:00 hod.
22:00-Velikonoční vigilie (žehnání ohně u kostela), dále bohoslužba slova a slavení euchristie v kapli na faře
10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů
Chelčice, kostel sv. Martina 12:30
Chlebičov, kaple Panny Marie Růžencové 8:30
Chleny, kostel sv. Apolináře 16:00 8:00 8:00
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30
Chlum u Třebíče, kostel sv. Václava 15:30 15:30 21:30 10:00
Chlum u Třeboně - Lutová, kostel Všech svatých 11:00
Chlum u Třeboně, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Chlumec nad Cidlinou, kostel svaté Voršily 18:00 18:00 19:00 9:30
Choceň, kostel sv. Františka Serafínského 18:00 15:00 19:30 9:00 8:00
Chodov, kostel sv. Vavřince 17:30-mše svatá na Památku Večeře Páně, na konci možnost adorace v Getsemanské zahradě 9:00-modlitba breviáře, hodinka četby, ranní chvály
15:00-křížová cesta
16:00-obřady Velkého pátku
9:00-modlitba breviáře, hodinka četby, ranní chvály
20:00-Velikonoční vigilie
9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně, žehnání pokrmů 9:00-mše svatá
Chodová Planá, kostel Narození sv. Jana Křtitele 11:00-mše svatá
Chodský Újezd, kostel Povýšení sv. Kříže 11:00-mše svatá ze Slavnosti Vzkříšení Páně
Cholina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 21:30 9:30 8:00
Choltice, kostel sv. Romedia 11:00
Chomutice, kostel sv. Diviše 10:00
Chornice, kostel sv. Vavřince 16:30 11:00 9:30
Chotěboř, kostel sv. Jakuba staršího 18:00 15:00 20:00 9:00 8:00
Chotěbuz-Zpupná Lhota, kostel 9:00-polsky
Chotíkov, kostel Povýšení sv. Kříže 10:00-mše svatá v den velikonoční slavnosti
Chotoviny, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 18:00 21:00 8:15 8:15-dětská
Chotusice, kostel sv. Václava 16:30 10:30
Chotýčany, kaple sv. Václava 9:00
Choustník, kostel Navštívení Panny Marie 16:00 16:00 18:00 11:00 11:00
Choustníkovo Hradiště, kostel Povýšení Svatého Kříže 18:00
Chrast u Chrudimě, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 20:30 8:00 8:00
Chrastavec, kostel Nejsvětější Trojice 8:00
Chrášťany, kostel sv. Bartoloměje 16:30 8:00-Bohoslužba slova 8:00
Chraštice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 15:00-Bohoslužba slova 8:00 8:00
Chropyně, Kostel sv. Jiljí 18:30 18:30 20:00 7:30 9:00
Chroustovice, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00
Chrtníč, kostel sv. Bartoloměje 9:30
Chrudim, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:30 8:30
Chrudim, kostel sv. Kateřiny 18:00
Chřenovice, kostel sv. Václava 7:30 7:30
Chuchelná, kostel Povýšení sv. Kříže 16:30 15:00 19:30 8:30 8:00
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chválenice, kostel sv. Martina 19:30-Velikonoční vigilie 8:00-mše svatá
Chvalkovice, kostel sv. Jiljí 16:00 16:00 10:00 10:00
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 9:30
Chvalnov-Lísky-Chvalnov, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 6:30
Chvalovice, kostel sv. Markéty 8:00 8:00
Chvalšiny, kostel sv. Marie Magdalény 15:00-Křížová cesta 9:30
Chyjice, kostel sv. Šimona a Judy 16:00
Chyšky, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00 18:00 8:00 8:00
Ivaň, kostel sv. Bartoloměje 17:00 18:00 8:00 8:00
Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 19:30 7:00
9:00
9:00
Ivanovice na Hané - Chvalkovice na Hané, kostel sv. Ferdinanda 9:30 9:30
Ivanovice na Hané, kostel sv. Ondřeje 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Jablonec nad Jizerou, kostel sv. Prokopa 18:00 14:30 5:00
Jablonné nad Orlicí, kostel sv. Bartoloměje 18:30 18:30 22:00 8:00 8:00
Jablunkov, kostel Božího Těla 17:00-česky 7:00-Křížová cesta - polsky
17:00-polsky
19:00-česky 7:10-polsky
9:00-česky
10:30-polsky
18:00-česky
7:10-polsky
9:00-česky
10:30-polsky
18:00-česky
Jablunkov, kostel sv. Josefa v konventu sester alžbětinek 16:00-česky 15:00-polsky 22:00-polsky 8:45-polsky 6:00-česky
8:45-polsky
Jáchymov, kostel sv. Jáchyma 16:00-mše svatá na Památku Večeře Páně
17:00-do 17:30 eucharistická adorace v Getsemanské zahradě
15:30-křížová cesta
16:00-obřady Velkého pátku a od 17:00 do 17:30 adorace u Božího hrobu
18:00-Velikonoční vigilie 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Jakartovice-Bohdanovice, kostel sv. Michala 10:30
Jakartovice, kostel Narození Panny Marie 9:00
Jakubov u Moravských Budějovic, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 7:30 7:30
Jakubovice, kostel Panny Marie Nanebevzaté 7:30 7:30
Jalubí, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 20:00 9:00 8:00
Jamné nad Orlicí, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 17:00 9:30 9:30
Jamné u Jihlavy, kostel Nalezení sv. Kříže 16:15 15:00 17:00 8:00 8:00
Jamolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 16:30 19:00 9:30 9:30
Jámy, kostel sv. Martina 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30
Jankovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 10:30 11:00
Janov, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 16:00
Janovice, kostel sv. Josefa 19:00 19:00 17:30 10:30 10:30
Janské Lázně, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 19:00 9:30 9:30
Jaroměř-Josefov, kostel Nanebevstoupení Páně 18:00 15:00 20:00 9:30 9:30
Jaroměř, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 18:00 8:30 8:30
Jaroměřice, kostel Povýšení sv. Kříže, Kalvárie 8:30 8:30
Jaroměřice, kostel Všech svatých 18:00 18:00 19:00
Jaroměřice nad Rokytnou, kostel sv. Markéty 18:00 18:00 20:00 7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 18:00 11:00
Jarošov nad Nežárkou, kostel sv. Prokopa 16:30 9:30
Jasenná, kostel sv. Jiří 8:00 8:00
Jasenná, kostel sv. Marie Magdalény 17:00 7:30 9:00
Javornice, kostel sv. Jiří 11:00
Javorník-Travná, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 14:30-Křížová cesta 14:30
Javorník, kostel Nejsvětější Trojice 17:30 15:30 19:00 9:30 9:30
Jedlí, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 15:30 16:00 9:00 9:00
Jedlová, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Jedovnice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 21:00 7:30
10:30
7:30
Jemnice, farní chrám sv. Stanislava 19:00 15:00 21:00 8:00
9:45
8:00
9:45
Jeníkov, kostel sv. Václava 9:00
Jeřišno-Jeřišno, kostel sv. Václava 10:30
Jesenec, kostel sv. Libora 17:30 18:00 19:00 9:15 9:15
Jesenice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 20:00-Velikonoční vigilie 10:15-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Jeseník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 20:00 10:30 9:00
Jeseník nad Odrou, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 19:30 7:30 7:30
Jestřabí v Krkonoších - Křížlice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 10:45
Jevíčko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 21:00 9:30 8:00
Jevišovice, kostel sv. Josefa 16:00 16:00 18:00 8:00 8:00
Jevišovka, kostel sv. Kunhuty 7:30 7:30
Jezbořice, kostel sv. Václava 11:00
Jezernice, kostel sv. Martina 8:00 8:00
Jezeřany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:15
Ježov, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00
Jičín-Staré Město, kostel sv. Ignáce 18:00 18:00
Jičín-Staré Město, kostel sv. Jakuba 18:00 15:00 20:00 9:00
Jihlava, kostel sv. Ignáce 8:30
Jihlava, kostel sv. Jakuba Většího 18:00 15:00 19:15 10:30 8:00
18:00
Jihlava, kostel sv. Jana Křtitele 8:00
Jihlava, kostel u Matky Boží 17:00 17:00 19:00 8:00
10:00
17:00
8:00
10:00
17:00
Jilemnice, kostel sv. Vavřince 19:00 19:00 20:00 9:00 9:00
Jílovice, kostel sv. Jakuba staršího 17:00 9:30
Jimramov, kostel Narození Panny Marie 19:00 18:00 21:30 8:15 8:15
Jindřichov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30 20:30 9:30 9:30
Jindřichov, kostel sv. Mikuláše 11:00
Jindřichovice v Krušných horách, kostel sv. Martina 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Jindřichův Hradec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 19:30 9:30 9:30
Jinín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00-Bohoslužba slova
Jinošov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Jiřice, kostel sv. Jakuba Staršího 14:30 14:30 8:00 8:00
Jiřice u Miroslavi, kostel sv. Anny 16:00 9:30
Jistebnice, kostel sv. Michaela 19:00 15:00 21:00 8:45 8:45
Jistebník, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 16:00 16:00 10:30 10:30
Jívová, kostel sv. Bartoloměje 16:30 19:00 11:00
Josefov u Hodonína, kaple sv. Josefa 15:30 15:30 20:00 8:30 8:30
Kadov, kostel sv. Václava 10:00
Kadov, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 11:00 11:00
Kájov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 15:00 8:00 8:00
Kaliště, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 11:00 8:00
Kamenice, kostel sv. Jakuba Většího 17:00 20:00 7:30
10:45
10:30
Kamenice nad Lipou, kostel Všech svatých 18:00 18:00 20:30 9:30 9:30
Kameničky, kostel Nejsvětější Trojice 17:45 17:45 18:00 7:30
10:30
7:30
10:30
Kamenný Újezd, kostel Všech svatých 18:00 17:30 20:30 9:30 9:30
Kaňovice, kaple sv. Hedviky 8:00
Kaňovice, kaple sv. Hedviky 11:00
Kaplice-Blansko, kostel sv. Jiří 17:00-Křížová cesta 9:30
Kaplice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 8:00-Křížová cesta
18:00
20:30 9:30
Kardašova Řečice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 19:00 9:30 9:30
Karle, kostel sv. Bartoloměje 11:15
Karlova Studánka, kostel Panny Marie uzdravení nemocných 16:00 14:30
Karlovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:00
Karlovy Vary - Rybáře, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00-mše svatá na památku Večeře Páně
19:00-do 22:00 možnost adorace v Getsemanské zahradě
7:00-do 8:00 možnost tiché modlitby a adorace v getsemanské zahradě
15:00-křížová cesta
18:00-obřady Velkého pátku
19:00-do 22:00 možnost tiché modlitby a adorace u Božího hrobu
7:00-do 8:00 možnost tiché modlitby a adorace u Božího hrobu
19:30-Velikonoční vigilie
10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 9:00-mše svatá
Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magdalény 17:00-mše svatá na památku Večeře Páně 17:00-obřady Velkého pátku 20:00-Velikonoční vigilie, křest katechumenů, žehnání pokrmů 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů
17:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
10:00-mše svatá
Karolinka, kostel Panny Marie Karmelské 16:00 16:00 18:00 7:30 7:30
Karviná-Fryštát, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00-polsky 15:00-česky 4:00-česky/polsky 8:00-česky
9:30-polsky
11:00-česky
18:45-česky
6:30-polsky
8:00-česky
9:30-polsky
11:00-česky
Karviná-Louky, kostel sv. Barbory 16:30-česky/polsky 15:00-česky/polsky 17:00-česky/polsky 9:00-polsky 9:00-česky
Kařez, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00-mše svatá
Kašava, kostel sv. Kateřiny 16:30 16:30 17:00 9:00 9:00
Katovice, kostel sv. Filipa a Jakuba 17:00 17:00 8:30 8:30
Kbel, kostel Všech svatých 11:15-mše svatá v den velikonoční slavnosti
Kdousov, kostel sv. Linharta 16:45 16:45 20:00 8:00 8:00
Kelč, kostel sv. Kateřiny 10:00
Kelč, kostel sv. Petra a Pavla 18:30 17:00 20:30 7:00
10:00
7:00
Kestřany, kostel sv. Kateřiny 9:00 9:00
Ketkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Kladeruby, kostel sv. Cyrila a Metoděje 11:30
Kladky, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:35 11:00 16:00 11:00 11:00
Klášter, kostel Nejsvětější Trojice 10:30
Klášterec nad Orlicí, farní kostel Nejsvětější Trojice 18:30 18:30 19:00 10:00 10:00
Klatovy-Habartice, kostel sv. Petra a Pavla 9:00-mše svatá
Klatovy-Kydliny, kostel sv. Václava 15:00-křížová cesta 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Klatovy, kostel Narození Panny Marie 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně (s obřadem mytí nohou) 15:00-pobožnost křížové cesty
18:00-obřady Velkého pátku
19:30-možnost adorace u Božího hrobu až do soboty 31.3. do 19:00
19:00-překřestní obřady pro katechumeny
20:30-Velikonoční vigilie
10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
18:00-mše svatá
10:00-mše svatá
Klenovice na Hané, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 20:00 7:30 7:30
Klentnice, kostel sv. Jiří 11:00
Klimkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 18:00 18:00 18:00 7:30
8:30
7:30
Klobouky u Brna, kostel sv. Vavřince 19:00 15:00 19:00 7:30 7:30
Klučenice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Antonína opata 18:00 18:00 9:30 9:30
Kněždub, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 12:00 5:00
10:30
10:00
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 19:30 19:30 19:30 8:00 8:00
Kněžpole, kostel sv. Jana Křtitele 7:00 7:00
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 18:00 18:00 20:00 10:30 10:30
Kobeřice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 18:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 10:30 10:30
Kobylá nad Vidnavkou, kostel sv. Jáchyma 16:00 9:00
Kobylí, kostel sv. Jiří 18:00 11:00 11:00
Kocelovice, kaple sv. Bartoloměje 18:00 8:00
Koclířov, Českomoravská Fatima KOCLÍŘOV 18:00 15:00 18:00 9:00 9:00
Kojetín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00-křížová cesta
18:00
19:00 9:00 9:00
Kokory, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 19:00 21:00 9:00 9:00
Komňa, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 16:00 18:00 9:00 9:00
Komorní Lhotka, kostel Božského Srdce Páně 11:30-polsky
Komořany, kostel sv. Barbory 17:30 18:00 9:00 9:00
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 17:15 15:00 19:00 11:00 11:00
Konice, kostel Narození Panny Marie 19:00 16:00 21:15 7:45
10:45
7:45
Konice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00 8:00
Konstantinovy Lázně - Okrouhlé Hradiště, kostel Narození sv. Jana Křtitele 15:30-bohoslužba slova s žehnáním pokrmů, koncert
Konstantinovy Lázně, kostel Panny Marie Lurdské 19:00-Velikonoční vigilie a žehnání pokrmů 9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně, žehnání pokrmů
Kopidlno, kostel sv. Jakuba Staršího, děkanský 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Kopřivná, kostel Nejsvětější Trojice 11:15
Kopřivnice-Lubina, kostel sv. Václava, Větřkovice 18:00 18:00 19:30 8:30 8:30
Kopřivnice-Vlčovice, kostel Všech svatých 19:00 15:00 5:30 9:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje 18:00 15:00 20:30 6:45
9:45
6:45
9:45
Korolupy, kostel sv. Vavřince 17:00 17:00 18:00 8:30 8:30
Korouhev, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 16:00 18:00 11:00 11:00
Koryčany-Jestřabice, kostel sv. Anny 16:00 16:00 18:00 8:00 8:15
Koryčany, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 20:00 10:00 10:00
Korytná, kostel sv. Václava 17:00 17:00 21:00 9:00 9:00
Kostelany nad Moravou, kostel sv. Floriána 16:30 16:30 18:00 7:10
10:30
9:00
Kostelec na Hané, kostel sv. Jakuba staršího 19:00 19:00 20:00 9:30 9:30
Kostelec nad Orlicí, kostel sv. Jiří 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Kostelec nad Vltavou, kostel Narození Panny Marie 16:00 16:00 11:00 11:00
Kostelec u Jihlavy, kostel sv. Kunhuty 11:00
Kostelec u Kyjova, kostel sv. Václava 17:00 16:00 20:00 7:15
10:30
7:15
Kostelní Lhota, kostel Nanebevzetí Panny Marie 14:00
Kostelní Radouň, kostel sv. Víta 16:30 19:30 11:00
Koválovice-Osíčany-Koválovice, kostel sv. Antonína 8:00
Kovářov-Lašovice, kostel Navštívení Panny Marie 17:00 16:30 19:00 11:00 11:00
Kovářov-Předbořice, kostel sv. Filipa a Jakuba 8:00 8:00
Kovářov, kostel Všech svatých 18:00 18:00 20:30 9:30 9:30
Kozlov u Jihlavy, kostel sv. Jana a sv. Pavla 9:30
Kozlovice, kostel sv. Michaela archanděla a sv. Barbory 18:00 18:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Kozmice, kostel sv. Floriána 17:30 15:00 19:00 7:30
9:30
7:30
9:30
Kozojedy, kostel sv. Mikuláše 11:00-mše svatá
Kozolupy, kostel sv. Štěpána 8:15-mše svatá
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 9:30-boh. slova 7:00
Kralice na Hané, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:30 17:30 22:00 10:30 10:30
Kralice nad Oslavou, kostel sv. Martina 11:00
Králíky-Dolní Boříkovice, kostel Povýšení Sv. Kříže 19:00
Králíky-Hora Matky Boží, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 16:00 21:00 10:00 10:00
Králíky-Prostřední Lipka, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 11:30
Králíky, kostel sv. Michaela archanděla 17:00 17:00 20:00 8:00 8:00
Králova Lhota, kostel sv. Zikmunda 8:15
Kralovice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 18:00-obřady Velkého pátku 20:30-Velikonoční vigilie 9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Kraselov, kostel sv. Vavřince 10:00
Krásensko, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 4:00 9:15
Kraslice, kostel Nejsvětějšího Těla Kristova 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 15:00-obřady Velkého pátku 19:00-Velikonoční vigilie 9:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Krásná Hora, kostel Narození sv. Jana Křtitele 15:30 8:30 8:30
Krásné, kostel sv. Václava 10:30
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krásno, kostel sv. Kateřiny 15:00-mše svatá v den velikonoční slavnosti
Krasov, kostel sv. Kateřiny 9:30
Krašovice, kostel sv. Jiljí 8:00-mše svatá
Kratonohy, kostel sv. Jakuba Staršího 15:00-bohoslužba slova 15:00-bohoslužba slova
Kravaře-Kouty, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 19:30 7:00
9:00
7:00
Kravaře, kostel sv. Bartoloměje 18:00 15:00 19:30 8:00
10:00
18:30
7:00
Krčmaň, kostel sv. Floriána 9:45
Krhov u Hrotovic, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 11:00 11:00
Krhovice, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Krchleby, kostel sv. Václava 10:30
Krmelín, kostel sv. Jana a Pavla 16:45 15:00 20:00 8:45 8:45
Krnov-Cvilín, poutní kostel Sedmibolestné Panny Marie 10:00 10:00
Krnov-Kostelec, kostel sv. Benedikta 17:00 17:00 19:00 8:00 8:00
Krnov, klášterní kostel Narození Panny Marie, minorité 18:00 15:00 19:00 19:00 7:00
Krnov, kostel sv. Martina 18:00 20:00 7:00
10:00
18:00
Kroměříž-Hradisko, kostel Všech svatých 19:00 19:00 21:00 9:15 9:15
Kroměříž-Těšnovice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 17:00 11:00 1:00
Kroměříž-Zlámanka, kostel sv. Jiří 16:30 16:30 9:30 9:30
Kroměříž, kaple sv. Vincence 8:00 8:00
Kroměříž, klášterní kaple Povýšení sv. Kříže 17:00 15:00 20:00 7:30 7:30
Kroměříž, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:30 8:00
9:15
10:30
8:00
9:15
Kroměříž, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00
Kroměříž, kostel sv. Mořice 18:00 18:00 21:00 7:45
10:15
7:45
Krouna, kostel sv. Michaela archanděla 18:00 18:00 19:30 8:00 8:00
Krucemburk, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Krumsín, kostel sv. Bartoloměje 17:00 17:00 19:00 8:00 8:00
Krumvíř, kostel sv. Bartoloměje 9:00 9:00
Křeč, kostel sv. Jakuba staršího 17:00 9:30
Křelov-Břuchotín-Křelov, kostel sv. Jiljí 17:00 17:00 20:30 9:00 9:00
Křemže, kostel sv. Michaela Archanděla 19:00 15:00-Kčřížová cesta
19:00
21:00 9:30 9:30
Křenov, kostel sv. Jana Křtitele 8:00-křížová cesta 8:00 8:00
Křenovice, kostel sv. Vavřince 18:30 18:30 18:30 7:30
9:30
7:30
9:30
Křenovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30 10:30
Křepice u Hustopečí, kostel sv. Bartoloměje 17:00 18:00 18:00 9:30 9:30
Křesetice-Bykáň, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00
Křesetice, kostel sv. Markéty 18:00
Křešín, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Křetín, kostel sv. Jeronýma 16:30 16:30 22:00 8:30 8:30
Křišťanovice, kostel Navštívení Panny Marie 10:00
Křižanov, kostel sv. Václava 18:30 15:00 22:30 7:30
10:30
7:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 10:00
Křoví, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:15 17:15 18:00 9:30 9:30
Křtiny, kostel Jména Panny Marie 18:00 15:00 21:00 10:30 10:30
Ktiš, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 21:30 11:00
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 8:00 8:00
Kujavy, kostel sv. Michala 10:30
Kulířov, kaple sv. Anny 10:30
Kunčice pod Ondřejníkem, sv. Maří Magdalény 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30
Kunčina, kostel sv. Jiří 11:00
Kunín, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 15:00-Křížová cesta
15:30
19:30 8:45 8:45
Kunovice, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 19:00 20:30 7:30
10:30
7:30
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 19:00 15:00 21:00 8:00
11:00
8:00
Kunvald, kostel sv. Jiří 17:00 17:00 8:30
Kunžak, kostel sv. Bartoloměje 18:00 16:30 19:3 9:30 9:30-kaple Valtínov
Kurdějov, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 15:00 22:30 10:00 10:00
Kurovice, kostel sv. Kunhuty 11:00 11:00
Kuřim, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 18:00 20:00 8:00
9:30
8:00
Kuřimská Nová Ves, kostel sv. Antonína Paduánského 11:00 11:00
Kutná Hora - Malín, kostel sv. Štěpána 7:45
Kutná Hora - Sedlec, katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele 17:00 16:00 18:00 9:30 18:00
Kutná Hora, katedrála sv. Barbory 9:00
Kutná Hora, kostel Panny Marie na Náměti 18:00
Kutná Hora, kostel sv. Jakuba 18:00 16:00 20:00 9:00
Kuželov, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 17:00 18:00 9:00 9:00
Kvasice, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Nepomuckého 18:30 18:30 19:30 7:45 7:45
Květov, kostel sv. Jana Křtitele 15:00 8:00 8:00
Kvilda, kostel sv. Štěpána 17:30
Kyjov, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje 18:30 15:00 20:00 7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
Kyjovice, kaple sv. Víta 9:00 9:00
Kyselka-Radošov, kostel sv. Václava 16:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Kyselovice, kostel sv. Anděků strážných 17:00 17:00 18:00 10:30 10:30
Lačnov, kostel Panny Marie Královny 17:00 17:00 9:00 9:00
Ladná, kostel sv. Michala 9:30 9:30
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 11:11
Lanškroun, kostel sv. Václava 18:00 15:00 20:30 9:30 9:30
Lanžhot, kostel Povýšení sv. Kříže 18:30 15:45 19:30 8:00
10:00
9:00
Lanžov, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Laškov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 16:15 20:30 9:00 9:00
Lázně Bělohrad, kostel Všech svatých 18:00 17:00 19:30 9:00 9:00
Lázně Bohdaneč, kostel sv. Marie Magdalény 16:30 16:30 18:30 8:00 8:00
Lažánky u Veverské Bítýšky, kostel Nejsvětější Trojice 15:15 15:15 18:00 7:50 7:50
Lažiště, kostel sv. Mikuláše 16:00 18:00 18:00 9:30 9:30
Ledce, kostel sv. Jakuba 16:30-mše svatá na Památku Večeře Páně 16:30-obřady Velkého pátku 20:00-Velikonoční vigilie 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 10:00-mše svatá
Ledeč nad Sázavou, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 19:00 9:00
18:00
9:00
Ledenice, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 19:30 9:30 9:30
Lednice na Moravě, kostel sv. Jakuba Staršího 19:30 19:30 21:30 11:15 9:30
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 8:30 8:30
Lelekovice, kostel sv. Jakuba a Filipa 18:00 9:30 8:00
Leskovec nad Moravicí, kostel sv. Vavřince 9:30
Lesnice, kostel sv. Jakuba 17:00 17:00 18:00 9:30
Lešná, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 16:00 18:00 8:30 8:30
Letiny, kostel sv. Prokopa 8:15-mše svatá v den velikonoční slavnosti
Letohrad-Orlice, kostel Panny Marie 5:00 6:30 7:15
Letohrad, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 15:00
Letohrad, kostel sv. Václava a kaple sv. Jana Nepomuckého 18:00 15:00 10:15 7:15
Letonice, kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 19:00 9:30 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 17:00 18:00 18:00 10:30 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 19:00 15:00 20:00 7:30
9:00
7:30
Levínská Olešnice, kostel Všech svatých 10:45
Lhenice, kostel sv. Jakuba staršího 18:00-Bohoslužba slova 18:00 18:00 11:15
Lhota-Lhota u Malenovic, kostel sv. Anny 17:00 17:00 19:00 10:30 7:30
Lhota pod Libčany, kostel Nejsvětější Trojice 9:00
Lhotka, kaple 9:00 9:00
Libčany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 19:00 8:30 8:30
Libějovice-Nestanice, kostel Jména Panny Marie 11:00
Libhošť, kostel sv. Jakuba 17:00 15:00 18:00 9:30 9:30
Libchavy-Dolní Libchavy, kostel sv. Mikuláše 16:15 16:15 19:30 10:00 9:00
Libice nad Cidlinou, kostel sv. Vojtěcha 16:00 16:00 18:30 8:00 8:00
Libice nad Doubravou, kostel sv. Jiljí 11:00
Libina-Dolní Libina, kostel sv. Antonína 9:30
Libina, kostel sv. Jiří 9:30
Libkova Voda, kostel sv. Petra a Pavla 10:30 10:30
Libníč, kostel Nejsvětější Trojice 10:00
Libřice, kostel sv. Michaela archanděla 14:00
Libštát, kostel sv. Jiří 19:00 19:00 11:00
Licibořice, kostel sv. Michaela archanděla 18:00 21:00 9:30
Lično, kostel Zvěstování Páně 16:30 9:30 9:30
Lidečko, kostel sv. Kateřiny 18:00 17:00 5:00
10:30
7:30
15:00
Lichnov, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 17:00 20:00 9:00 8:00
Lichnov, kostel sv. Mikuláše 19:00
Lipnice nad Sázavou, kostel sv. Víta 17:00 17:00 18:00 10:00 10:00
Lipník nad Bečvou - Loučka, kostel sv. Karla Boromejského 9:30 9:30
Lipník nad Bečvou - Podhoří, kostel sv. Havla 18:00 18:00 19:00 11:00 11:00
Lipník nad Bečvou, klášterní kostel sv. Františka 18:30 18:30 20:00 9:30 9:30
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 17:00 11:00 9:00
Lipoltice, kostel sv. Matouše 8:00
Lipov, kostel Všech svatých 18:00 18:00 19:00 9:45 9:45
Lipová-lázně, kostel sv. Václava 14:00
Lipovec u Blanska, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 19:00 9:00 9:00
Liptál, kostel sv. Michaela Archanděla 17:00 17:00 17:00 8:45 8:45
Lipůvka, kostel sv. Cecílie 18:30 18:30 20:00 10:00 10:00
Lísek, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 21:00 10:30 9:00
Líšnice, kostel Sv. Rodiny, hřbitovní 8:00
Líšnice-Vyšehorky, kostel Všech svatých 18:00 18:00 22:00 9:00 9:00
Lišov, kostel sv. Václava 8:15 8:15
Líšťany, kostel sv. Petra a Pavla 11:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Litenčice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 17:00 17:00 9:15 9:15
Litobratřice, kostel sv. Jiří 8:30
Litohoř, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 9:00 9:00
Litomyšl, kostel Povýšení Svatého Kříže 18:00 18:00 20:00 7:35
10:30
17:45
7:35
10:30
17:45
Litovany, kaple sv. Pia X. 11:00
Litovel-Chudobín, kostel sv. Františka Serafinského 15:00 15:00 11:5 11:5
Litovel-Rozvadovice, kostel Nejsvětější Trojice 11:00
Litovel, kostel sv. Marka 18:00 18:00 21:00 9:30 8:00
Litultovice, kostel sv. Bartoloměje 16:00 15:00 16:00 10:30 8:00
Lnáře, kostel Nejsvětější Trojice 8:00
Lobodice, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 10:30 10:30
Loděnice u Moravského Krumlova, kostel sv. Markéty 18:00 18:00 20:00 10:45 10:45
Lochenice, kostel Narození Panny Marie 19:00 19:00 19:00 10:45 10:45
Loket, kostel sv. Václava 17:00-mše svatá na Památku Večeře Páně s adorací v Getsemanské zahradě 9:00-Ranní chvály a hodinka četby, do 14:00 možnost adorace v Getsemanské zahradě
14:00-křížová cesta
15:00-Velkopáteční obřady (zpívané pašije, improperia), na konci adorace u Božího hrobu
9:00-Ranní chvály a hodinka četby, předkřestní obřady katechumenů
20:00-Velikonoční vigilie Zmrtvýchvstání Páně
10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně, žehnání pokrmů 10:00-mše svatá
Lomnice, kostel Navštívení Panny Marie 17:15 17:15 20:00 9:30 9:30
Lomnice, kostel svatého Jiří 18:15 18:00 10:00
Lomnice nad Lužnicí, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 17:00 10:00-Bohoslužba slova 10:00-Bohoslužba slova
Lomnice nad Popelkou, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 21:00 9:30
Loštice, kostel sv. Prokopa 18:00 15:00 19:00 9:30 7:30
Loučná nad Desnou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:30 9:45 9:45
Loučovice-Kapličky, kostel sv. Oldřicha 18:00 17:00 9:45 9:45
Louka, kostel Panny Marie Růžencové 16:00 8:00 8:00
Loukov, kostel sv. Václava 16:30 16:30 18:30 11:00 11:00
Lovčice, kostel sv. Bartoloměje 17:30 11:00
Lovčice u Kyjova, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 18:00 18:00 9:15 9:15
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00
Lubenec, kostel sv. Vavřince 16:00-mše na Památku Večeře Páně 18:00-obřady Velkého pátku 22:30-Velikonoční vigilie 15:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Lubná, kostel sv. Anny 9:30
Lubnice, kostel sv. Jiří 10:00
Lubník, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 16:00 18:00 8:30 7:00
Luby, kostel sv. Ondřeje 16:00-křížová cesta
16:30-obřady Velkého pátku
12:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 12:00-mše svatá
Lučice, kostel sv. Markéty 18:00 17:30 20:00 8:30 8:30
Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše 17:00 15:00 19:00 6:00
8:00
10:00
6:00
8:00
Luhačovice, kostel svaté Rodiny 17:00 18:00 20:00 8:00
10:15
18:15
Luká, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 18:00 7:30 8:00
Luka nad Jihlavou, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 21:00 7:45
11:00
7:45
Lukavec, kostel sv. Václava 18:00 15:00 20:00 9:30 9:30
Lukov, kostel sv. Josefa 18:00 18:00 19:30 7:30
10:30
7:30
Lukov nad Dyjí, kostel sv. Jiljí 17:00 18:00
Lukov u Moravských Budějovic, kostel Narození Jana Křtitele 17:00 17:00 18:00 9:00 9:00
Luleč, kostel sv. Martina 18:00 18:00 20:00 10:00 10:00
Luže-Voletice, kostel sv. Jiří 11:00
Luže, kostel Panny Marie Pomocné na Chlumku v Luži 18:00 18:00 19:00 9:30
Luže, kostel sv. Bartoloměje 9:30
Lužice u Hodonína, kostel sv. Cyrila a Metoděje 19:00 19:00 20:00 9:00 9:00
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 20:30 8:00 8:00
Machov, kostel sv. Václava 16:30 16:30 11:00 11:00
Majdalena, kostel sv. Máří Magdalény 11:00
Majetín, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:30 15:00 17:00 7:30
Makov, kostel sv. Víta 10:30
Malá Morava, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30 18:30 11:15
Malá Morávka, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 15:00 19:30 8:30
Malé Hradisko, kaple Panny Marie Růžencové 8:00
Malé Svatoňovice, Poutní kostel Sedmi radostí Panny Marie 18:00 16:00 20:30 10:30 10:30
Malenice, kostel sv. Jakuba staršího 11:30 11:00
Malenovice-Borová, kostel sv. Ignáce z Loyoly 18:00 18:00 20:00 8:30 8:30
Maletín, kostel sv. Mikuláše 15:00
Malonty, kostel sv. Bartoloměje 16:30 16:30 18:00 8:00
Malšice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 18:00 10:00 10:00
Malý Beranov, kostel Božského Srdce Páně 9:30 9:30
Manětín-Rabštejn nad Střelou, kostel Panny Marie Sedmibolestné 14:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Manětín, kostel sv. Jana Křtitele 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 17:00-do 18.00 možnost k přijetí svátosti smíření
18:00-obřady Velkého pátku
20:00-Velikonoční vigilie 8:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 8:00-mše svatá
Mankovice, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 18:00 9:00 9:00
Meclov-Třebnice, kostel sv. Jiljí 14:30-mše svatá
Měčín, kostel sv. Mikuláše 14:00-mše svatá
Medlov, kostel sv. Petra a Pavla 16:30 16:30 18:00 9:30 9:30
Medlov, kostel sv. Bartoloměje 8:00 8:00
Melč, kostel sv. Antonína Paduánského 17:30 15:00 19:30 7:30 7:30
Měnín, kostel sv. Markéty 18:00 15:30 18:30 9:00 9:00
Merklín, kostel sv. Mikuláše 10:30-mše svatá
Měrotín, kostel sv. Martina 16:45 16:45 18:30 7:30 7:30
Měrovice nad Hanou, kostel sv. Bartoloměje 7:30 7:30
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 9:15
11:00
8:00
Městec Králové, kostel sv. Markéty 18:00 15:00 19:00 9:00
Městečko Trnávka, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 19:00 9:30 9:30
Město Albrechtice - Hynčice, kostel sv. Mikuláše 8:00
Město Albrechtice - Linhartovy, kostel Povýšení sv. Kříže 10:30
Město Albrechtice, kostel Navštívení Panny Marie 18:00-farní kostel + také klášter sester 15:00-klášter sester
16:00
19:00-klášter sester
20:00
7:00-klášter sester
9:30
7:00-klášter sester
8:30
Město Touškov, kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:15-mše svatá 18:15-Velkopáteční obřady 20:00-Velikonoční vigilie 10:00-mše svatá 18:15-bohoslužba
Metylovice, kostel Všech svatých 17:30 19:00 19:00 10:00 10:00
Meziměstí-Ruprechtice, kostel sv. Jakuba 10:00
Mičovice-Frantoly, kostel sv. Filipa a Jakuba 11:00
Mikulčice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 19:30 9:00 9:00
Mikulov, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 9:00
Mikulov, kostel sv. Václava 18:00 15:30 21:00 8:00
Mikulovice-Široký Brod, kostel Povýšení sv. Kříže 7:45
Mikulovice, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 19:30 10:30 7:30
Mikulovice, kostel sv. Václava 18:00 18:00 10:30
Mikulovice u Znojma, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:00 17:00 8:00 8:00
Milavče, kostel sv. Vojtěcha 17:00-mše svatá na Památku večeře Páně 17:00-Velkopáteční obřady 17:00-Velikonoční vigilie 8:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 8:00-mše svatá
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Miletín, kostel Zvěstování Páně 11:00
Milevsko, bazilika Navštívení Panny Marie 18:00 20:30 8:00 8:00
Milevsko, kostel sv. Bartoloměje 15:00
Miličín, kostel Narození Panny Marie 17:00 16:00 18:00 10:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 20:30 8:00 8:00
Milotice u Kyjova, kostel Všech svatých 19:00 16:00 19:30 8:00
10:00
8:00
Miroslav, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Miroslavské Knínice, kostel sv. Mikuláše 11:00
Mirošov, kostel sv. Josefa 9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Mirotice-Radobytce, kostel sv. Ondřeje 18:30 18:00 8:00 8:00
Mirotice, kostel sv. Jiljí 18:30 9:15 9:15
Mírov, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 7:30 7:30
Mirovice, kostel sv. Klementa 17:00 15:00 19:00 9:30 9:30-Bohoslužba slova
Mířkov, kostel sv. Víta 17:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Mistrovice, kostel sv. Jana a Pavla 8:45
Mistřice, kaple Nejsvětější Trojice 7:00 7:00
Míškovice, kostel sv. Antonína Paduánského 10:30
Mišovice-Pohoří, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00-Bohoslužba slova
Mladé Bříště, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 18:00 11:00 11:00
Mladé Buky, kostel sv. Kateřiny 11:00
Mladějov na Moravě, kostel Nejsvětější Trojice 9:30
Mladějovice, kostel sv. Maří Magdaleny 16:30 16:30 19:00 8:00
Mladkov, kostel sv. Jana Křtitele 19:00 11:30
Mladošovice, kostel sv. Bartoloměje 17:00 11:00
Mlázovice, kostel Nejsvětější Trojice 7:30
Mlékosrby, Kostel sv. Filipa a Jakuba 11:00
Mnich, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 8:00
Mnichov, kostel sv. Petra a Pavla 13:30-mše svatá s žehnáním pokrmů
Modrá Hůrka, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00 18:00 10:00 8:00
Mohelnice-Studená Loučka, kostel Maří Magdalény 11:15
Mohelnice, kostel sv. Tomáše Becketa 17:00 17:00 21:00 9:30 8:00
Mohelno, kostel Všech svatých 16:00 16:00 18:00 9:15 9:00
Mojné-Černice, kostel sv. Marie Magdalény 15:00 8:00
Mokré Lazce, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 15:00 9:00 9:00
Morašice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 20:00 7:45 7:45
Morašice, kostel sv. Víta 8:00
Moravany, kostel sv. Petra a Pavla 10:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 19:00 19:00 21:15 9:00
Moravec, domov pro kněze 8:00 8:00
Moravec, kostel Povýšení svatého Kříže 18:30 18:30 19:00 9:15 9:15
Moravice, kostel sv. Filipa a Jakuba 9:00
Moravičany, kostel sv. Jiří 18:00 15:00 19:00 8:00 8:00
Moravská Nová Ves, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 20:00 9:15 9:00
Moravská Třebová - Boršov, kostel sv. Anny 16:00 16:00 19:00 11:00 11:00
Moravská Třebová, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
Moravské Budějovice, Dům sv. Antonína 16:00 15:00 9:00 9:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí 18:30 18:30 20:00 7:30
10:30
7:30
10:30
Moravské Knínice, kostel sv. Markéty 11:00 7:00
Moravský Beroun, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 21:00 9:30 9:30
Moravský Krumlov - Rakšice, kostel sv. Vavřince 9:30
Moravský Krumlov, kostel Všech svatých 20:00 20:00 21:00 7:15
10:30
8:00
Moravský Písek, kostel sv. Anny 17:30 17:30 18:30 9:00 9:00
Moravský Žižkov, kostel Panny Marie Vítězné 9:00 9:00
Morkovice-Slížany-Morkovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 19:00 19:00 21:30 10:30 15:00
Mořkov, kostel sv. Jiří 18:00 17:00 20:00 8:30 8:30
Mostek, kostel sv. Anny 11:15 10:00
Mostkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 15:00 21:00 9:30 9:30
Mosty u Jablunkova, kostel sv. Hedviky 17:00-česky/polsky 15:00-česky/polsky 19:00-česky/polsky 6:10-česky/polsky
7:45-česky
9:45-polsky
6:10-česky/polsky
7:45-česky
9:45-polsky
Mošnov, kostel sv. Markéty 18:30 17:00 18:30 7:30 7:30
Moutnice, kostel sv. Jiljí 18:30 18:30 20:30 7:30
10:30
8:00
Mříčná, kostel sv. Kateřiny 17:00 7:45 7:45
Mutěnice, kostel sv. Kateřiny 18:00 18:00 19:30 7:30
10:30
8:00
Myslejovice, kostel Zvěstování Panny Marie 16:30 17:00 18:00 9:15 9:15
Myslibořice, kostel sv. Lukáše 9:00 9:00
Mysločovice, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 21:00 7:30
10:30
7:30
Mýto, kostel sv. Jana Křtitele 16:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Nadějkov, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Náchod, kostel sv. Vavřince 18:00 16:00 19:00 7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
Náklo, kostel sv. Jiří 18:00 18:00 21:00 9:00 8:00
Nákří, kostel sv. Petra a Pavla 17:30 17:00 20:00 9:45 9:45
Náměšť na Hané, kostel sv. Kunhuty 16:30 16:30 21:00 9:30 9:30
Náměšť nad Oslavou, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:30 9:00 9:00
Napajedla, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 21:00 9:00 9:00
Nasavrky, sv. Jiljí 18:00 16:30 20:00 9:30 9:30
Násedlovice, kostel sv. Martina, Cyrila a Metoděje 9:30 9:30
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:30 14:30
Nečtiny-Březín, kostel sv. Bartoloměje 14:00-mše svatá
Nečtiny, kostel sv. Jakuba Staršího 14:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Nedachlebice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 10:30 9:00
Nedakonice, kostel sv. Floriána 18:30 18:30 18:00 9:00 7:30
Nedašov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 19:00 7:15
9:00
10:30
7:15
9:00
10:30
Nedvědice, kostel sv. Kunhuty 18:00 18:00 18:00 8:30 8:30
Nedvězí, kostel sv. Prokopa 9:30
Nekoř, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 19:00 8:00 8:00
Němčany, kostel sv. Antonína 9:45 9:45
Němčice, kostel sv. Mikuláše 16:00 7:45
Němčice, kostel sv. Mikuláše 9:00 9:00
Němčice nad Hanou, kostel sv. Maří Magdalény 18:30 18:30 19:30 10:00 9:00
Němčičky u Hustopečí, kostel Navštívení Panny Marie 19:30 17:30 19:30 9:30 9:30
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Neplachovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:30 16:00 20:00 8:00 8:00
Neslovice, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 19:30 10:30 10:30
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 17:00 15:00 19:00 8:00 8:00
Netolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:30 9:30 9:30
Neustupov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:30
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 16:00 17:00 17:30 10:00 10:00
Nezamyslice, kostel. sv, Václava 17:00 16:30 20:30 9:30 9:30
Nezdenice, kostel sv. Petra a Pavla 16:45 16:45 19:00 8:00 8:00
Nezvěstice, kostel Všech svatých 11:00-mše svatá
Nikolčice, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 17:00 9:00 9:00
Nivnice, kostel sv. Andělů strážných 19:00 19:00 5:00
10:30
7:30
Nížkov, kostel sv. Mikuláše 17:30 15:00 20:00 7:00
8:30
8:30
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 18:00 18:00 19:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 18:00 8:00 8:00
Nová Bystřice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 17:00 21:00 9:00
Nová Cerekev, kostel sv. Tomáše Becketa 18:00 15:00 21:00 10:45 10:45
Nová Hradečná, kostel sv. Vavřince 16:30 16:30 20:00 7:50
Nová Lhota, kostel sv. Matouše 16:30 16:30 19:00 10:30 10:30
Nová Paka, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 15:00 19:30 9:00
Nová Paka, kostel sv. Mikuláše 9:00
Nová Včelnice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 11:00
Nová Ves nad Popelkou, kostel sv. Prokopa 15:00 15:00 18:00 8:00
Nová Ves u Chotěboře, kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00 9:30
Nové Hrady, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Nové Hrady, kostel sv. Jakuba Staršího 16:30 18:00 19:00 9:30 9:30
Nové Hutě, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 16:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 8:00 8:00
Nové Lublice, kostel Nejsvětější Trojice 10:30
Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty 18:00 17:00 18:30 7:30
9:00
8:00
Nové Město nad Metují, děkanský kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 19:00 9:00 9:00
Nové Město nad Metují, kostel Narození Panny Marie, klášterní 10:30 10:30
Nové Mitrovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 10:30-mše svatá
Nové Sedlice, kostel Božského Srdce Páně 10:30
Nové Sedlo, kostel Nanebevstoupení Páně 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně, žehnání pokrmů
Nové Syrovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:00 17:00 9:00 9:00
Nové Veselí, kostel sv. Václava 18:30 18:30 20:00 8:00 8:00
Novosedly, kostel sv. Oldřicha 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Novosedly nad Nežárkou - Mláka, kostel Zasnoubení Panny Marie 9:00-Mláka
Nový Bydžov, kostel sv. Vavřince 18:00 16:00 19:30 9:30 8:00
Nový Hrádek, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 19:00 8:30
Nový Hrozenkov, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 9:15
11:00
9:15
Nový Jičín, kostel Nanabevzetí Panny Marie 18:00 10:00-Křížová cesta
15:00
19:30 7:30
10:00
7:30
10:00-Žilina
Nový Jičín, Španělská kaple 18:30 18:30
Nový Malín, kostel Narození Panny Marie 19:00 15:00 21:00 10:15 10:15
Nový Rychnov - Křemešník, kostel Největější Trojice, poutní místo Křemešník 10:45 10:45
Nový Rychnov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:30 20:00 8:00 8:30
Nýdek, kostel sv. Mikuláše 11:30-polsky 11:30-česky
Obora u Kaznějova, kostel sv. Michaela Archanděla 10:00-mše svatá
Obyčtov, kostel Navštívení Panny Marie 18:30 18:00 20:15 10:00 10:00
Odry-Pohoř, kostel sv. Prokopa 9:30
Odry-Tošovice, kostel sv. Martina 10:30
Odry-Veselí u Oder, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30 8:00
Odry, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 20:00 9:30 8:00
Ohaře, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:30
Ohnišťany, kostel sv. Václava 10:00
Ohrozim, kostel sv. Václava 17:00 17:00 5:30 11:00
Ochoz u Brna, kostel sv. Václava 18:00 15:00 19:30 10:00 8:00
Okříšky, kostel Jména Panny Marie 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30
Olbramice, kostel sv. Bartoloměje 18:15 18:15 21:00 10:30 7:00
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 21:00 10:15 10:15
Olbramovice, kostel sv. Jakuba Staršího 21:00 10:00
Oldřišov, kostel Narození Panny Marie 17:45 17:00-Křížová cesta
17:45
17:45 10:00 10:00
Oleksovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00 17:00 10:30 10:00
Olešná na Moravě, kostel sv. Maří Magdalény 17:00 17:00 19:00 10:10 10:00
Olešnice, kostel sv. Václava 15:00 12:30
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 18:30 17:00 20:00 8:00 8:00
Olomouc-Hodolany, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 18:00 15:00 20:00 9:30 8:00
Olomouc-Holice, kostel sv. Urbana 18:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Olomouc-Chválkovice, kostel sv. Barbory 18:00 15:00 21:00 8:00 8:00
Olomouc-Klášterní Hradisko, kostel sv. Štěpána 16:45 16:45 19:00 10:00 10:00
Olomouc-Nová Ulice, kostel P. Marie Pomocné 18:00 18:00 18:00 9:00 9:00
Olomouc-Nové Sady, kostel sv. Filipa a Jakuba 17:15 17:15 20:00 9:35 9:35
Olomouc-Slavonín, kostel sv. Ondřeje 17:15 17:15 19:45 8:00 8:00
Olomouc-Svatý Kopeček, bazilika Navštívení Panny Marie 18:00 15:00 20:30 7:30
9:00
10:30
15:00
9:00
15:00
Olomouc, dominikánský kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 18:00 15:00 21:00 9:30
18:00
9:30
18:00
Olomouc, kaple sv. Jana Sarkandra 15:00
Olomouc, kostel Panny Marie Sněžné 19:00 19:00
Olomouc, kostel sv. Kateřiny 11:00 11:00
Olomouc, kostel sv. Mořice 19:00 19:00 20:00 7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
Olomouc, kostel Zvěstování Páně-kapucínský 17:00 17:00 20:00 10:00
17:00
17:00
Oloví, kostel sv. Michaela archanděla 14:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Olšany-Klášterec, kostel Zvěstování Páně 18:30 18:30 20:00 7:20 7:20
Olšany u Prostějova, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 15:00 19:00 9:45 9:45
Olší u Tišnova, kostel sv. Jiří 16:30 16:30 18:30 8:00
Omlenice-Omlenička, kostel Panny Marie Bolestné a sv. Jana Nepomuckého 10:00-Křížová cesta 8:00
Onšov, kostel sv. Martina 16:00 16:00 11:00 11:00
Opatov, kostel sv. Antonína, poustevníka 18:00 18:00 19:00 7:45 7:45
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 17:30 17:30 17:30 8:00 11:00
Opatovec, kostel Narození Panny Marie 10:30 9:00
Opatovice nad Labem, kostel sv. Vavřince 18:00 15:00 18:00 8:00
Opava-Jaktař, kostel sv. Petra a Pavla 17:30 17:30 20:00 7:15
9:30
7:15
Opava-Kateřinky, kostel sv. Kateřiny 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30
Opava-Komárov, kostel sv. Prokopa 18:00 17:30-křížová cesta
18:00
19:00 8:45 8:45
Opava-Kylešovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 19:00 9:00 9:00
Opava-Malé Hoštice, kaple Panny Marie Lurdské 16:30 8:30
Opava-Suché Lazce, kaple sv. Andělů strážných 10:30
Opava, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 18:00 10:30
Opava, kostel Nejsvětější Trojice 16:30
Opava, kostel sv. Ducha 17:00 17:00 18:30 7:00
8:00
9:30
7:00
8:00
9:30
Opava, kostel sv. Vojtěcha 16:00 16:00 21:00 18:00 18:00
Opava, Marianum 11:00 11:00
Opočnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:00 8:00
Opočno, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Orlické Podhůří - Říčky, kostel sv. Andělů strážných 18:00 11:00 11:00
Orličky, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00
Orlík nad Vltavou, kostel sv. Prokopa 8:00 8:00
Orlová-Město, kostel Narození Panny Marie 18:00 16:00 20:00 9:00-polsky
10:00-česky
9:00-česky
Orlovice, kostel sv. Václava 16:30 16:30 18:00 11:00 11:00
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 11:00
Ořechov u Brna, kostel sv. Jiří 8:00 8:00
Ořechov u Brna, kostel Všech svatých 17:30 17:30 19:00 9:15 9:15
Osečnice, kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00 11:00 11:00
Osek, kostel Panny Marie Nanebevzaté 11:00-mše svatá
Osek nad Bečvou, kostel Povýšení Svatého Kříže 17:00 17:00 21:00 10:30
Osice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:00 10:00
Oskava, kostel sv. Floriána 11:00
Oslavany, kostel sv. Mikuláše - pouť k Panně Marii Karmelské 17:00 15:00 18:00 9:30 9:30
Oslov, kostel sv. Linharta 13:30-Křížová cesta
14:00
8:00
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 20:00 9:30 9:30
Ostrava-Antošovice, kaple 10:15 8:30
Ostrava-Heřmanice, kostel sv. Marka 18:00 18:00 19:00 9:30 9:30
Ostrava-Hošťálkovice, kostel Všech svatých 17:35 17:00-Křížová cesta
17:35
19:00 8:20 8:20
Ostrava-Hrabová, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 16:00 15:00 16:00 8:00 8:00
Ostrava-Hrabůvka, kostel Panny Marie, Královny posvátného růžence 17:00 10:00-Křížová cesta
14:15-Křížová cesta
15:00
19:00 7:00
8:30
10:00
7:00
8:30
Ostrava-Hrušov, kostel sv. Františka a Viktora 18:00 17:30-Křížová cesta
18:00
18:00 8:40 8:40
Ostrava-Krásné Pole, kostel sv. Hedviky 18:00 18:00 20:00 10:30 7:30
Ostrava-Kunčičky, kostel sv. Antonína z Padovy 17:00 16:00-Křížová cesta
17:00
18:00 8:00 8:00
Ostrava-Mariánské Hory, kostel Panny Marie Královny 18:00 18:00 20:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Ostrava-Michálkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 15:00 19:00 8:10 8:10
Ostrava-Moravská Ostrava, katedrála Božského Spasitele 9:00-Missa Chrismatis
18:00
10:00-Křížová cesta
15:00
9:00-Ranní chvály
20:00
7:30
9:30-Pontifikální mše svatá
19:00
7:30
9:30
Ostrava-Moravská Ostrava, kostel sv. Josefa (Don Bosco) 16:30 10:30-křížová cesta
16:30
20:00 8:00
9:30
17:30
9:30
Ostrava-Nová Ves, kostel sv. Bartoloměje 8:45 8:45
Ostrava-Plesná, kostel sv. Jakuba 17:30 17:30 20:00 9:00 9:00
Ostrava-Polanka nad Odrou, kostel sv. Anny 17:45 17:45 19:00 8:30 8:30
Ostrava-Poruba, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00-Křížová cesta
18:00
20:00 6:30
9:00
10:15
18:00
6:30
9:00
Ostrava-Proskovice, kostel sv. Floriána 10:00
Ostrava-Přívoz, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 17:00 17:00 19:00 8:00
10:30
17:00
8:00
17:00
Ostrava-Pustkovec, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:00 15:00-Křížová cesta
17:00
21:00 7:30
9:00
7:30
9:00
17:00
Ostrava-Radvanice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 18:00 17:00 20:30 9:00 9:00
Ostrava-Slezská Ostrava, kostel sv. Josefa 7:45
10:30-tridentská
7:45
Ostrava-Stará Bělá, kostel sv. Jana Nepomuckého a sv. Mikuláše 18:00 18:00 21:00 7:30
9:00
7:30
Ostrava-Svinov, kostel Krista Krále 18:30 15:00 20:00 8:00
10:00
8:00
Ostrava-Třebovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:30 10:00-Křížová cesta
15:00
20:00 7:30
9:30
7:30
9:30
Ostrava-Vítkovice, kostel sv. Pavla 17:00 15:00 18:00 8:15 7:30
Ostrava-Výškovice, kaple 18:00 7:15
Ostrava-Zábřeh, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 8:00-Křížová cesta
18:00
8:00-Ranní chvály
19:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Ostrava-Zábřeh, kostel Svatého Ducha 18:00 8:30-Křížová cesta
18:00
8:30-Ranní chvály 4:30
8:30
10:30
8:30
10:30
Ostravice, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 18:00 8:00 9:00
Ostrov, kostel sv. Mikuláše 7:30
Ostrov nad Ohří - Staré město, kostel sv. Michaela Archanděla a Panny Marie Věrné 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně
19:30-do půlnoci možnost adorace v Getsemanské zahradě
9:00-hodinka četby (kniha Pláč), Ranní chvály
15:00-křížová cesta
16:00-obřady Velkého pátku
17:30-až do soboty 31.3.2018, 18:00 hod. možnost adorace u Božího hrobu
9:00-hodinka četby (kniha Pláč), Ranní chvály
18:00-žehnání velikonočních pokrmů
21:00-Velikonoční vigilie
8:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 9:00-mše svatá
Ostrov nad Oslavou, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 16:30 4:30 11:00 8:30
Ostrov u Macochy, kostel sv. Maří Magdalény 16:30 16:30 17:00 7:45 7:45
Ostrovačice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Václava 19:00 18:00 19:00 7:30 8:30
Ostrožská Lhota, kostel sv. Jakuba staršího 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Ostružná, kostel Zjevení Páně 11:00
Ostružno, kostel Povýšení Sv. Kříže 10:30
Ostřetín, kostel Zvěstování Panny Marie 16:00 8:00
Osvětimany, kostel sv. Havla 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Otaslavice, kostel sv. Michaela, archanděla 10:30
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 18:30 18:30 20:00 9:30 9:30
Otovice, kostel sv. Barbory 8:30
Otradov, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Otročín, kostel sv. Michaela Archanděla 10:30-mše svatá v den velikonoční slavnosti s žehnáním pokrmů
Otrokovice-Kvítkovice, kaple sv. Anny 9:00 9:00
Otrokovice, kostel sv. Vojtěcha 18:30 15:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Paběnice, kostel sv. Jakuba Staršího 10:30
Pacov, kostel sv. Michaela 18:00 18:00 19:00 9:30
Pačlavice, kostel sv. Martina 17:45 17:45 19:30 9:00
Palkovice, kostel sv. Jana Křtitele 19:00 17:30 21:00 8:30 10:00
Paračov, kostel sv. Petra a Pavla 10:00-Bohoslužba slova
Pardubice-Na Skřivánku, kostel sv.Václava 18:30 16:00-15:30 křížová cesta 21:00 8:30
10:00
Pardubice-Pardubičky, kostel sv. Jiljí 17:00
Pardubice-Rosice, kostel sv. Václava 17:30 17:30 18:00 8:00 8:00
Pardubice-Svítkov, kostel Narození Panny Marie 16:00
Pardubice-Zelené Předměstí, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 16:00 22:00
Pardubice, kostel Bolestné Panny Marie - Kostelíček 16:00 16:00 16:00 3:00
10:00
10:00
Pardubice, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 19:00 7:00
9:00
19:00
7:00
9:00
19:00
Pardubice, kostel Zvěstování Panny Marie (klášterní kostel) 10:00
Paršovice, Kostel sv. Markéty 16:30 15:00 9:00 9:00
Partutovice, kostel sv. Mikuláše 18:30 19:00 18:30 9:35 9:00
Paseka, kostel sv. Kunhuty 11:00
Paskov, kostel sv. Vavřince 17:00 17:00 18:00 9:00 9:00
Pasohlávky, kostel sv. Anny 19:00 19:00 21:00 11:00 11:00
Pašovice, kaple sv. Jana Sarkandra 10:30 10:30
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 18:00 18:00 19:30 9:30 9:30
Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 17:00 17:00 19:30 9:30 9:30
Pavlovice u Kojetína, kostel sv. Ondřeje 16:45 16:00 22:30 11:15 10:30
Pavlovice u Přerova, kostel sv. Jiljí 17:30 17:30 8:55 8:55
Pazderna, kaple sv. Jana Nepomuckého 9:30
Pecka, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 18:00 8:00 8:00
Pěčín, kostel Narození sv. Jana Křtitele 8:30
Pelhřimov-Chvojnov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 19:30 8:00 8:00
Pelhřimov, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 21:00 7:00
9:00
7:00
9:00
Perálec, kostel Narození sv. Jana Křtitele 11:00
Perná, kostel sv. Mikuláše 19:00 15:00 8:00 8:00
Pernink, kostel Nejsvětější Trojice 11:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Petrov, kostel sv. Václava 16:45 9:00 9:00
Petrovice, kostel sv. Rocha 9:30
Petrovice, kostel sv. Františka Xaverského 9:00
Petrovice u Blanska, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:30 17:30 19:00 9:00 9:00
Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice, kostel Nanebevstoupení Páně 10:00-polsky 10:00-česky
Petrovice u Karviné, kostel sv. Martina 18:00 18:00-polsky 18:00-česky/polsky 8:30-česky 8:30-polsky
Petrovice u Moravského Krumlova, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 17:00 17:00 8:00 8:00
Petřvald u Karviné, kostel sv. Jindřicha 18:00 18:00 20:00 10:30 8:00
Petřvald u Nového Jičína, kostel sv. Mikuláše 17:00 15:00 21:00 10:00 10:00
Pila, kaple Vzkříšení Páně 13:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Písařov, kostel Rozeslání apoštolů 16:00 16:00 19:00 8:30 8:30
Písečná, kostel sv. Kateřiny 15:00 11:00
Písečná, kostel sv. Jana Křtitele 9:00 9:00
Písek, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 20:30 9:00
18:00
9:00
Písek, kostel Povýšení sv. Kříže 10:30 10:30
Písek, kostel Božího Milosrdenství 17:00-polsky 16:30-Křížová cesta
17:00-česky
19:00-česky 9:00 9:00
Píšť, kostel sv. Vavřince a Mariánské poutní místo Panny Marie Częstochovské 17:30 17:30 19:00 7:30
10:00
7:30
Pitín, kostel sv. Stanislava 16:00 16:00 20:00 8:15
10:30
10:30
Pivín, kostel sv. Jiří 18:30 15:30 9:15 9:15
Planá, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 17:00-obřady Velkého pátku 8:00-od 18:00 možnost adorace u Božího hrobu
19:00-Velikonoční vigilie
9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 11:00-mše svatá
Planá nad Lužnicí, kostel sv. Václava 18:00 16:00 8:00 8:00
Plánice, kostel sv. Blažeje 17:30-mše svatá na památku Večeře Páně 9:00-křížová cesta
17:30-obřady Velkého pátku
20:00-Velikonoční vigilie 9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Plasy-Žebnice, kostel sv. Jakuba Většího 16:00-obřady Velkého pátku
Plasy, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00-obřady Velkého pátku
20:30-Vleká křížová cesta - začátek u kostela
21:00-Velikonoční vigilie 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 17:30 17:30 19:00 9:00 9:00
Plesná, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 15:00-křížová cesta 8:15-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů
Pluhův Žďár, kostel Narození Panny Marie 14:00
Plzeň-Bory, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00-mše svatá, do 20:00 adorace v Gesemanské zahradě 15:30-pobožnost křížové cesty
16:00-Velkopáteční obřady, do 20:00 adorace u Božího hrobu
8:00-pobožnost u Božího hrobu, od 9.00 předkřestní obřady katechumenů
20:00-obřady Velikonoční vigilie s udílením křtu a biřmování, po obřadech žehnání pokrmů
9:00-mše svatá ze Slavnosti Vzkříšení Páně
11:00-mše svatá (slovenská)
15:00-mše svatá (polská)
18:00-mše svatá
9:00-mše svatá
11:00-mše svatá (slovenská)
18:00-mše svatá
Plzeň-Doubravka, kostel sv. Jiří 8:45-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 8:45-mše svatá
Plzeň-Lobzy, kostel sv. Martina a Prokopa 8:00-ranní modlitba chval a četby
15:00-křížová cesta v parku, začátek ve farním kostele
18:00-obřady Velkého pátku
8:00-ranní modlitba chval a četby, obřady bezprostřední přípravy na křest
21:00-Velikonoční vigilie
7:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
7:30-mše svatá
10:00-mše svatá
Plzeň-Malesice, kostel sv. Jiří 15:15-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 15:15-mše svatá
Plzeň-Roudná, kostel Všech Svatých 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně (s obřadem mytí nohou) 15:00-pobožnost křížové cesty
16:00-obřady Velkého pátku
22:00-Velikonoční vigilie 10:00-mše svatá
Plzeň-Skvrňany, krypta 19:00-mše svatá na Památku Večeře Páně s adorací v Getsemanské zahradě 8:00-ranní chvály a čtení
18:00-obřady Velkého pátku
8:00-ranní chvály a čtení
21:00-Velikonoční vigilie s udílením iniciačních svátostí
9:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Plzeň, katedrála sv. Bartoloměje 9:30-Missa chrismatis - mše svatá se svěcením olejů
18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně
16:30-obřady Velkého pátku 21:00-Velikonoční vigilie 7:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
10:30-mše svatá (s otcem biskupem) ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s udělením apoštolského požehnání
7:00-mše svatá
10:30-mše svatá
Plzeň, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00-křížová cesta 8:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
20:00-mše svatá se Slavnosti Zmrtvýchstání Páně, žehnání pokrmů
8:00-mše svatá
Plzeň, Lochotínský pavilon 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Pňovice, kostel sv. Václava 16:30 15:00 19:00 10:30 7:00
Počaply-Stražiště, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Počátky, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 19:00 9:00 9:00
Počenice-Tetětice-Počenice, kostel sv. Bartoloměje 16:00 16:00 18:00 9:30
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 8:00
Poděbrady-Poděbrady I, kostel Povýšení sv. Kříže 17:30 17:30 20:00 10:00
16:00
10:00
Podivice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 19:00-adorace 15:00 7:30 11:00
Podivín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:00 11:00 11:00
Podolí, kostel Ducha Svatého 10:30 10:30
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 20:00 9:00 8:00
Pohled, kostel sv. Ondřeje 18:00 18:00 18:00 9:00
Pohledy-Horní Hynčina, kostel sv. Mikuláše 15:00
Pohnání, kostel sv. Prokopa 11:30
Pohorská Ves - Pohoří na Šumavě, kostel Panny Marie Dobré Rady 15:00
Pohořelice, farní kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Pohoří, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 11:00 11:00
Polánka u Moravského Krumlova, kaple Narození Panny Marie 11:00
Poleň, kostel Všech svatých 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Polešovice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 15:00 20:00 7:30
10:45
9:00
Police nad Metují, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Polička, kostel sv. Jakuba 18:00 18:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Polkovice, kostel sv. Bartoloměje 12:00
Polná, kostel Nanebevzetí Panny Marie, děkanský 18:00 15:00 18:00 8:15
18:30
8:15
Pomezí, kostel sv. Jiří 9:00
Popice, kostel sv. Ondřeje 17:00 17:00 19:30 9:30 9:30
Popovice, kostel Růžencové Panny Marie 18:00 18:00 20:00 9:15 9:15
Poříčí u Litomyšle - Mladočov, kostel sv. Bartoloměje 18:30 18:30 19:00 8:30 8:30
Postřelmov, farní kostel sv. Matouše 18:30 18:30 20:30 9:30 8:00
Pošná, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Poštorná, kostel Navštívení Panny Marie 17:30 17:30 19:00 9:30 8:00
Potštát, farní kostel sv. Bartoloměje 18:00 17:30 19:00 11:00 10:00
Potštejn, kostel sv. Vavřince 11:00
Potvorov u Kralovic, kostel sv. Mikuláše 11:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Pouzdřany, kostel sv. Mikuláše a sv. Václava 17:00 14:00
Pozděchov, kostel sv. Jiří 17:00 17:00 18:00 11:00 11:00
Pozlovice, kostel sv. Martina 18:00 18:00 20:00 8:00
10:00
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 21:00 7:30
9:30
7:30
9:30
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 17:00 19:00 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 9:30
Prachatice, kostel sv. Jakuba 18:00 18:00 19:30 9:30
18:30
Prachovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
Prakšice, kostel Ježíše Krista Krále 17:00 16:00 19:00 8:30 8:30
Prasek, kostel Božského Srdce Páně 11:15
Prasklice, kostel sv. Anny 16:30 16:30 7:30
Pravčice, kostel sv. Floriána 17:00 17:00 18:00 11:00 11:00
Pražmo, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 17:00 20:00 7:00
8:40
7:00
8:40
Proseč u Skutče, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Prosenice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 16:00 7:45 7:45
Prosetín, kostel sv. Markéty 18:00 17:30 18:00 8:00 8:00
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 18:30 18:30 20:30 8:00
Prostějov-Krasice, kostel sv. Josefa 18:00
Prostějov-Vrahovice, kostel sv. Bartoloměje 18:00 15:30 21:00 9:15 9:15
Prostějov-Žešov, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:30 17:00 18:00 10:30 10:30
Prostějov, kaple Cyrilometodějského gymnázia 9:00
Prostějov, kostel Povýšení svatého Kříže 18:00 15:00 20:00 7:30
10:30
7:30
10:30
Prostějov, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00
Prostřední Bečva, filiální kostel sv.Zdislavy 16:30 15:30 5:30 10:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 16:30 16:30 4:00-(neděle ráno) 11:00 8:00
Protivín-Krč, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Protivín-Myšenec, kostel sv. Havla 8:00 8:00
Protivín, kostel sv. Alžběty 18:15 18:15 20:30 9:30 9:30
Provodov, kostel Panny Marie Sněžné 17:00 16:00 18:30 10:15 10:15
Prštice, kaple sv. Jana Nepomuckého 11:00
Prusinovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 17:30 17:30 19:00 9:45 9:45
Prusy-Boškůvky-Moravské Prusy, kostel sv. Jiří 17:00 17:00 18:00 11:00 11:00
Prušánky, kostel sv. Izidora 18:00 18:00 20:00 10:00 10:00
Pržno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:30 10:00
Přáslavice, kostel sv. Rocha 11:00
Předhradí, kostel Panny Marie Sedmibolestné 16:30 18:00 18:00 9:30 9:30
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 17:00 17:00 22:00 10:00 7:30
Přední Výtoň, kostel sv. Filipa a Jakuba 8:30
Předslav, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00-mše svatá
Předslavice, kostel sv. Václava 8:00
Přelouč, kostel sv. Jakuba Většího 18:00 15:00 20:00 9:30 8:00
Přemyslovice, kostel Všech svatých 17:45 18:00 5:30 7:30
Přepychy, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00 20:00 10:00 10:00
Přerov-Penčice, kostel sv. Petra a Pavla 10:30
Přerov, kostel sv. Maří Magdalény, Předmostí 18:00 17:15-křížová cest
18:00
20:00 8:45 8:45
Přerov, kostel sv. Michala 7:30 7:30
Přerov, kostel sv. Vavřince 18:30 15:00-křížová cesta
18:30
21:00 9:00
10:30
18:30
9:00
18:30
Přeskače, kostel Všech svatých 9:00
Přeštice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:30-mše svatá na Památku Večeře Páně 17:30-obřady slavení Památky umučení Páně 17:30-Velikonoční vigilie Zmrtvýchvstání Páně 8:30-mše svatá v den velikonoční slavnosti 8:30-mše svatá
Přibice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 17:00 11:00 8:00
Příbor-Hájov, kaple Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Příbor, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 20:30 9:30 18:00
Přibyslav, kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 19:00 8:00
9:30
18:00
8:00
9:30
Přibyslavice u Třebíče, poutní kostel Narození Panny Marie 18:30 15:00 20:30 8:00 8:00
Přídolí, kostel sv. Vavřince 11:15 11:15
Přísnotice, kostel sv. Václava 18:30 18:30 20:00 7:00 7:30
Přítluky, kostel sv. Markéty 9:00
Ptení, kostel sv. Martina 19:00 17:00 21:00 10:30 10:30
Puklice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30
Pustá Kamenice, kostel sv. Anny 16:00 15:00 9:30 9:30
Pustá Polom, kostel sv. Martina 18:00 15:00 20:30 10:30 10:30
Pustějov, kostel sv. Maří Magdalény 9:30
Pustiměř, kostel sv. Benedikta 19:00 19:00 20:00 10:30 8:00
Putim, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 4:00
Pyšel, kostel sv. Barbory 17:00 17:00 5:00 10:00
Radějov, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 20:30 9:00 9:00
Radešínská Svratka, kostel sv. Václava 18:30 18:30 19:30 8:30 8:30
Radhostice-Lštění, kostel sv. Vojtěcha 17:00-Křížová cesta 11:45 11:15-Bohoslužba slova
Radhošť, kostel sv. Jiří 16:00 10:00
Radim, kostel sv. Jiří 10:30
Radiměř, kostel sv. Anny 16:00 16:00 11:00
Radkov, kostel Narození Panny Marie 10:30
Radnice, kostel sv. Václava 17:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 17:00-obřady Velkého pátku 17:00-Velikonoční vigilie 10:45-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Radomyšl, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
Radomyšl, kostel sv. Martina 16:00 11:00 11:00
Radostice, kostel sv. Šimona a Judy 11:00
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 22:00 7:45
11:00
7:45
Radošovice, kaple Panny Marie 7:45
Raduň, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 14:30-křížová cesta
15:00
7:30 7:30
Rájec nad Svitavou, kostel Všech svatých 18:00 18:00 19:30 8:00 8:00
Rajhrad, kostel Božského Srdce Páně 17:00 17:00 19:30 9:00 9:00
Rajhrad, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 21:00 8:00 8:00
Rajhrad, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 21:00 8:00 8:00
Rajnochovice, kostel sv. Anny 18:00 15:00 20:00 9:00 7:30
Rakvice, kostel sv. Jana Křtitele 9:00
Raná, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 20:00 9:30 8:00
Rancířov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30
Rapšach, kostel sv. Zikmunda 9:30
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Rataje, kostel sv. Petra Pavla 20:00 20:00 22:00 11:00 8:00
Ratibořské Hory - Ratibořice, kostel sv. Bartoloměje 10:30
Ratibořské Hory, kostel sv. Vojtěcha 17:00 17:30 19:00 10:15
Ratíškovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 19:00 8:00
10:00
8:00
Razová, kostel sv. Michaela Archanděla 11:00
Rejchartice, kostel sv. Michala 15:00
Rohatec, kostel sv. Bartoloměje 17:30 17:30 19:00 9:00 9:00
Rohle, kostel sv. Martina 9:30 9:30
Rohov, kaple sv. Petra a Pavla 7:00 7:00
Rohovládova Bělá, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 9:30 9:30
Rohozná, kostel sv. Erasma 11:00
Rokycany, kostel Panny Marie Sněžné 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně
19:00-do 20:00 hod. možnost adorace v Getsemanské zahradě
18:00-velkopáteční obřady 20:00-Velikonoční vigilie 9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 9:00-mše svatá
Rokytnice, kostel sv. Jakuba Staršího 19:00 15:00 18:00 7:30 7:30
Rokytnice nad Jizerou - Dolní Rokytnice, kostel sv. Michaela archanděla 19:00 15:00 20:30 10:30 10:30
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 17:30 15:00 20:00 8:00 8:00
Rokytnice v Orlických horách, kostel Všech svatých 17:00 15:00
17:00
19:00 10:00 9:00
Ropice, kostel Zvěstování Panny Marie 16:30 15:30 16:30 8:00 8:00
Rosice u Brna, kostel sv. Martina 18:30 18:30 20:30 9:15 9:15
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Roštín, kostel sv. Anny 17:00 17:00 20:30 9:00 9:00
Roubanina, kostel sv. Ondřeje 10:00
Roudná-Janov, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:00
Roudno, kostel sv. Michaela archanděla 11:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:30 10:30 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 17:30 17:30 10:40
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 7:30 8:00
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 19:00 15:00 21:00 9:00
Rovečné, kostel sv. Martina 15:30 17:00 9:30 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 11:00 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 17:00 15:30 8:00
Rozsochy, kostel sv. Bartoloměje 17:30 17:30 9:15 9:15
Rozstání, kostel sv. Michaela Archanděla 17:00 17:00 9:15 9:15
Rožmberk nad Vltavou, kostel sv. Mikuláše 10:00
Rožmitál na Šumavě, kostel sv. Šimona a Judy 15:00-Křížová cesta 18:00
Rožmitál pod Třemšínem - Starý Rožmitál, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 15:00 20:00 8:30 8:30-město
Rožná, kostel sv. Havla 16:00 16:00 7:45 7:45
Rožnov pod Radhoštěm, kostel Všech svatých 18:00 18:00 20:00 7:00
8:15
10:00
7:00
8:15
Rtyně v Podkrkonoší, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 18:00 18:00 8:30 8:30
Ruda nad Moravou, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 20:30 9:00 9:00
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 19:00 19:00 19:00 8:00 8:00
Rudice, kostel sv. Václava 16:30 15:00 9:00 9:00
Rudíkov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:30 11:00 10:30
Rudná pod Pradědem, kostel sv. Jana Křtitele 8:00
Rudolfov, kostel sv. Víta 18:00 18:30 20:30 10:00
Rudoltice, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Ruprechtov, kostel sv. Václava 17:00 17:00 10:30 10:30
Rusava, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 19:00 11:30 11:30
Rusín, kaple Navštívení Panny Marie 8:00
Růžďka, kostel sv. Bartoloměje 16:00 16:00 17:30 7:10 7:10
Růžená, kostel sv. Maří Magdalény 17:00 17:00 19:30 10:00 10:00
Rybí, kostel Povýšení sv. Kříže 18:30 16:30 20:30 8:00 8:00
Rybná nad Zdobnicí, kostel sv. Jakuba 16:00 8:00
Rybníky na Moravě, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:00 11:00
Rychnov na Moravě, kostel sv. Mikuláše a lesní kaple P. Marie 18:00 18:00 19:00 9:30
Rychnov nad Kněžnou, kostel sv. Havla 18:00 18:00 20:00 9:00
Rychnovek-Zvole, kostel sv. Justa 16:00 11:00 11:00
Rychvald, kostel sv. Anny 17:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Rýmařov-Jamartice, kostel Narození Panny Marie 10:15
Rýmařov, kostel sv. Archanděla Michaela 17:00 17:00-16:30 Křížová cesta 19:30 9:00 9:00
Rymice, kostel sv. Bartoloměje 18:00 15:00 20:00 8:00 8:00
Rynárec, kostel sv. Vavřince 16:00 7:30 7:30
Ryžoviště, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 10:00
Řenče, kostel sv. Cyrila a Metoděje 10:00-mše svatá
Řepiště, kostel sv. Michaela Archanděla 10:45 10:45
Řepníky, kostel sv. Vavřince 8:00
Řetová, kostel sv. Maří Magdalény 8:00
Řeznovice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:00 17:00 11:00
Říčany u Brna, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00
Říkovice, kostel sv. Anny 15:00 15:00 15:00
Římov, kostel Ducha Svatého 19:00 19:00 21:00 9:45 9:45
Sádek, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 18:00 20:30 9:00 9:00
Salaš, kaple 8:30 8:30
Samšina, kostel sv. Václava 10:30
Sázavka, kostel Narození sv. Jana Křtitele 11:00
Sebranice, kostel sv. Mikuláše 18:00 17:00 20:00 7:30
9:45
7:30
9:45
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 19:00 9:30 9:30
Seč, kostel sv. Vavřince 8:00-žalmy 8:00-žalmy 9:30
Sedlec u Náměště nad Oslavou, kaple sv. Anny 11:00
Sedlec u Mikulova, kostel sv. Víta 9:30
Sedlice, kostel svatého Jakuba 18:00 18:00 9:30 9:30
Sedliště, kostel Všech svatých 16:00 16:00 8:00
Sedlnice, kostel sv. Michaela Archanděla 16:30 16:30 18:00 8:00 8:00
Semín, kostel sv. Jana Křtitele 9:30
Sendražice, kostel sv. Stanislava 11:00
Senice na Hané, kostel sv. Maří Magdalény 18:30 18:30 19:00 8:00 8:00
Senožaty, kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00 16:00 18:00 9:00
Sepekov, kostel Jména Panny Marie 16:30 17:30 18:00 11:00 11:00
Sezemice, kostel Nejsvětější Trojice 18:30 18:00 20:30 9:30 9:30
Sezimovo Ústí, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 16:00 10:15 10:15
Sirákov, kostel Navštívení Panny Marie 10:00
Skalice, kostel sv. Šimona a Judy 11:00
Skalice-Číbuz, kostel sv. Václava 18:00 10:00
Skalička, lesní kaple sv. Teodora 11:30
Skalná, kostel sv. Jana Křtitele 18:00-mše svatá na památku Večeře Páně, následně do 21:00 možnost adorace v Getsemanské zahradě 8:00-celodenní možnost eucharistické adorace v Getsemanské zahradě
18:00-křížová cesta
18:30-obřady Velkého pátku
9:00-možnost bdění u Kristova hrobu až do 16:00 hod.
20:00-Velikonoční vigilie
10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 10:00-mše svatá
Skaštice, kostel sv. Floriána 18:00 10:30 7:30
Sklené, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Skočice, kostel Navštívení Panny Marie 8:00
Skoronice, kostel sv. Floriána 7:30 7:30
Skorošice, kostel sv. Martina 16:30 14:00 18:00 9:30
Skrbeň, kostel sv. Floriána 19:30 16:30 19:00 7:30 9:00
Skřípov, kostel Nanebevzetí Páně 18:00 10:45
Skřipov, kostel sv. Jana Křtitele 16:15 15:00-křížová cesta
16:15
20:00 10:45 10:45
Skřivany, kaple sv. Anny 11:15
Skuhrov, kostel sv. Mikuláše 16:30 16:30 17:30 11:30
Skuhrov nad Bělou, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00
Skuteč, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 16:00 20:00 8:00 8:00
Slabčice, kostel sv. Josefa 8:00 8:00-Bohoslužba slova
Slatina, kostel sv. Petra a Pavla 9:00
Slatina nad Úpou - Boušín, kostel Navštívení Panny Marie 15:00 11:00 11:00
Slatina u Bílovce, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 8:00
Slatina u Bílovce, kostel Tísek 18:00 18:00 18:00 10:30 10:30
Slatiňany, kostel sv. Martina 18:30 16:00 18:30 10:30
Slatiny, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:30
Slavče, kostel sv. Filipa 11:00
Slavičín, kostel sv. Vojtěcha 18:00 17:00 20:00 7:15
9:15
11:00
7:15
9:15
Slavíkovice u Jemnice, kostel sv. Kateřiny 17:00 11:00
Slavkov, kaple sv. Zdislavy 9:00
Slavkov, kostel sv. Anny 17:30 16:30 20:00 9:15 9:15
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 18:00 15:00 20:30 9:30
18:00
7:30
Slavkovice, poutní kostel Božího milosrdenství 10:30 10:30
Slavoňov, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 15:00 19:00 9:00 9:00
Slepotice, kostel Povýšení Sv. Kříže 17:00 10:00
Slezské Pavlovice, kostel sv. Ondřeje 11:00
Slezské Rudoltice, kostel sv. Kateřiny 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30
Slopné, kostel sv. Rocha 8:15 8:15
Sloup v Moravském krasu, kostel Panny Marie Bolestné 18:00 15:15 19:30 7:30
10:30
7:30
Sloupnice-Horní Sloupnice díl 1, kostel sv. Mikuláše 17:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Slup, kostel Jména Panny Marie 8:00
Slušovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 19:00 19:00 20:00 7:35
9:30
7:35
9:30
Služovice, kaple Nanebevzetí Panny Marie 8:15 8:15
Smržice, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 15:30 21:00 9:00 7:30
Sněžné, kaple Nanebevzetí Panny Marie 10:30
Sněžné na Moravě, kostel sv. Kříže 18:30 18:30 20:30 10:30
Soběchleby, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 10:30 15:00
Soběnov, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00-Křížová cesta 11:30 11:15
Soběslav-Nedvědice, kostel sv. Mikuláše 8:00
Soběslav, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 17:00 20:30 9:30 9:30
Soběšovice, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 10:00 10:00
Sobíňov-Sopoty, kostel Navštívení Panny Marie 16:30
Sobkovice, kostel sv. Prokopa, opata 11:00
Sobotín, kostel sv. Vavřince 15:30 11:15 11:15
Sobůlky, kostel Nejčistšího Srdce Panny Marie 10:30
Solnice, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 18:30 9:00 9:00
Sopotnice, kostel sv. Zikmunda 17:30 20:00 11:10 8:00
Sosnová, kostel sv. Kateřiny 17:00 11:00 10:30
Spálené Poříčí, kostel sv. Mikuláše 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 17:00-křížová cesta
18:00-obřady Velkého pátku
20:00-Velikonoční vigilie 8:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 8:30-mše svatá
Spálov, farní kostel sv. Jakuba 18:30 18:00 19:30 9:30 9:30
Spytihněv, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:30 17:30 21:00 8:45 8:45
Stachy, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 18:00 20:00 10:15
Stanovice-Dražov, kostel sv. Víta 15:00-obřady Velkého pátku 15:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Stanovice, kaple na faře 19:00-mše svatá na památku Večeře Páně 19:00-obřady Velkého pátku 19:00-Velikonoční vigilie
Stanovice, kostel Zjevení Páně 17:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 17:00-mše svatá
Stará Červená Voda, kostel Božího Těla 8:00
Stará Paka, kostel sv. Vavřince 7:30
Stará Ves, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:15 16:30 21:30 9:30 9:30
Stará Ves, kostel Povýšení sv. Kříže 17:15 17:00-16:30 Křížová cesta 19:30 10:30 10:00
Stará Ves nad Ondřejnicí, kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 17:30-Křížová cesta
20:00
10:30 8:00
Stará Voda, kostel sv. Václava 8:00
Staré Město, kostel sv. Kateřiny 16:00 16:00 20:00 9:30 9:30
Staré Město, kostel Sv. Ducha 18:00 18:00 20:00 8:00
10:00
7:00
10:00
Staré Město pod Landštejnem, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 12:00
Staré Město pod Sněžníkem, kostel sv. Anny 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Staré Sedliště, kostel sv. Prokopa a Oldřicha 8:00-slavná mše svatá s žehnáním pokrmů
Staré Sedlo, kostel Nejsvětější Trojice 17:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvých Páně
Staré Těchanovice, kostel sv. Petra a Pavla 11:00
Staré Ždánice, kostel sv. Václava 10:45
Stárkov, kostel sv. Josefa 9:45 9:45
Starovice, kostel sv. Jiří a Mikuláše 16:30 16:30 8:00 8:00
Starovičky, kostel sv. Kateřiny 15:30 15:00 11:00 11:00
Starý Hrozenkov, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Starý Jičín, kostel sv. Václava 17:00 17:00 19:00 7:45 7:45
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 18:30 18:30 20:00 10:20 10:20
Starý Plzenec, kostel Narození Panny Marie, Malá Strana 18:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 16:00-křížová cesta vedená dětmi
16:15-obřady Velkého pátku
9:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 9:30-mše svatá
Starý Poddvorov, kostel sv. Martina 9:00 9:00
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 17:30 20:45 10:30 10:30
Staříč, kostel Nalezení svatého Kříže 16:30 16:30 20:00 7:30 7:30
Stašov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00
Stěbořice, farní kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00
20:30-křížová cesta
20:30 7:00
9:00
8:00
Stěžery, kostel sv. Marka 17:00
Stínava, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 16:00 19:00 9:00 9:00
Stod, kostel sv. Maří Magdalény 19:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 19:00-obřady Velkého pátku 20:00-Velikonoční vigilie 10:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 10:30-mše svatá
Stojice, kostel Všech svatých 11:00
Stonava, kostel sv. Máří Magdalény 18:15-česky/polsky 17:00-česky/polsky 19:15-česky/polsky 10:15-polsky 10:15-česky
Strahovice, kostel sv. Augustina 18:00 17:00 22:00 7:00
10:00
9:00
Strachotice, kostel sv. Jiří 17:00 8:00
Strachotín, kostel sv. Oldřicha a sv. Metoděje 11:00 11:00
Strakonice-Podsrp, kostel Panny Marie Bolestné 8:00
Strakonice, kostel sv. Markéty 21:00 9:30 9:30
Strakonice, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00
Strání, kostel Povýšení svatého Kříže 18:30 18:30 19:00 7:30
10:30
7:30
Strašice, kostel sv. Vavřince 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Stráž-Bernartice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00-mše svatá
Stráž, kostel sv. Václava 15:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Stráž nad Nežárkou, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 21:00 9:00
Strážek, kostel sv. Šimona 16:00 16:00 19:00 8:00 8:00
Stražisko, kostel Andělů Strážných 17:30 18:30 6:30 7:30
Strážiště, kostel sv. Martina 9:00-mše svatá
Strážnice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:30 18:30 20:00 7:30
10:30
7:30
10:30
Strmilov, kostel sv. Jiljí 15:00 8:00
Strunkovice nad Blanicí, kostel sv. Dominika 18:00 18:00 20:00 9:15 9:15
Střelice u Brna, klášter 18:00 15:00 19:00 8:15 8:15
Střelice u Brna, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 19:00 19:00 7:00
10:10
7:00
10:00
Střelná, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 17:00 18:00 9:00 9:00
Střelské Hoštice, kostel sv. Martina 13:00 11:30
Střevač-Nadslav, kostel sv. Prokopa 9:00
Střezimíř, kostel sv. Havla 10:00
Stříbrné Hory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Stříbrnice, kostel sv. Prokopa 16:30 16:30 18:00 8:30 8:30
Stříbro, kostel Všech svatých 17:30-příležitost k přijetí svátosti smíření
18:00-mše svatá, na konci možnost adorace v Getsemanské zahradě
15:00-obřady Velkého pátku 19:30-Velikonoční vigilie 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Střítež, kostel sv. Michaela archanděla 18:00 17:00 19:00 9:30 9:30
Střítež, kostel sv. Floriána 10:30
Střítež nad Ludinou, kostel sv. Matouše 18:00 18:00 18:00 8:00 8:00
Střížov, kostel sv. Martina 17:30 17:30 19:00 8:15 8:15
Střížov u Jihlavy, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 8:00 8:30
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 16:30 9:15 9:15
Studené, kaple sv. Anny 9:00
Studénka-Butovice, kostel Všech svatých 17:00 15:00 9:00 9:00
Studénka, kostel sv. Bartoloměje 19:00 17:00 19:00 7:30 7:30
Studnice, kostel sv. Zdislavy 11:00 11:00
Studnice, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 16:00 18:00 8:00 8:00
Studnice, kostel sv. Jiljí 16:00 16:00 8:00 8:00
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 19:00 10:00 8:30
Sudoměřice, kostel Krista Krále 18:00 18:00 18:00 10:30 10:30
Sudoměřice u Bechyně, kostel Všech Svatých 15:00 8:00 8:00
Suchá Loz, kostel sv. Ludmily 16:45 16:45 18:00 7:30 7:30
Suchdol-Jednov, kostel Navštívení Panny Marie 18:30 17:45 21:00 8:00 8:00
Suchdol nad Lužnicí, kostel sv. Mikuláše 17:30 20:00 9:30
Suchdol nad Odrou, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30 9:30 9:30
Suchohrdly u Miroslavi, kostel sv. Markéty 9:30
Suchonice, kostel sv. Václava 10:30
Suchov, kaple sv. Lukáše 16:30 9:00
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 18:00 20:00 9:45 9:45
Sulkovec, kostel sv. Havla 16:00 19:00 11:15 7:00
Supíkovice, kostel sv. Hedviky 18:30 18:30 18:30 7:30 7:30
Svatá Maří, kostel sv. Marie Magdalény 10:00
Svatobořice-Mistřín, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 16:00 20:00 8:00
10:00
8:00
10:00
Svatojanský Újezd, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Svatoslav u Tišnova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 18:00 11:00 11:00
Svatý Jiří, kostel sv. Jiří 16:00 16:00 19:00
Svébohov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 18:00 10:30 10:30
Světlá nad Sázavou, kostel sv. Václava 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Světlík, kostel sv. Jakuba staršího 8:00 11:15
Sviadnov, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:00 9:00
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 16:30 20:00 11:00 8:00
Svitavy, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 18:00 19:30 7:30
9:30
16:30
7:30
9:30
16:30
Svoboda nad Úpou, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00
Svratka, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 19:30 9:00 9:00
Svratouch, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30
Syrovice, kostel sv. Augustina 18:30 18:30 19:30 8:30 8:30
Syrovín, kostel Obrácení sv. Pavla 11:00 11:00
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šakvice, kostel sv. Barbory 18:00 18:00 21:00 8:00 8:00
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 17:30 17:30 20:00 9:00 9:00
Šardice, kostel sv. Michaela archanděla 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Šatov, kostel sv. Martina 9:45
Šebkovice, kostel sv. Maří Magdalény 17:30 17:30 8:00 8:00
Šebrov-Kateřina, kostel sv. Kateřiny 16:00 10:00
Šenov, kostel Prozřetelnosti Boží 18:00 7:00-Křížová cesta
18:00
7:00-7:00 - 15:00 Adorace 7:00
10:30
7:00
Šenov u Nového Jičína, kostel sv. Martina Tourského 16:30 10:15 10:15
Ševětín, kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 19:30 8:30 8:30
Šilheřovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 18:30 6:45
8:15
7:00
Široký Důl, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Šitbořice, farní kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 20:30 7:30
10:30
7:30
10:30
Škrdlovice, kaple sv. Cyrila a Metoděje 11:00
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:30 7:00
8:45
18:30
7:00
8:45
Šlapanov, kostel sv. Petra a Pavla 16:15 16:15 20:00 10:30
Špičky, kostel sv. Šimona a Judy 9:30 7:30
Špindlerův Mlýn, kostel sv. Petra 14:00
Štáblovice, kostel sv. Vavřince 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30
Šťáhlavy, kostel sv. Vojtěcha 16:30-mše svatá na Památku Večeře Páně 8:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Štarnov, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 8:00 8:00
Štěpánkovice, kostel sv. Kateřiny 18:00 15:00 18:00 7:30
9:30
14:00-Nešpory
8:30
Štěpánov-Moravská Huzová, kostel sv. Floriána 17:00 7:30 7:30
Štěpánov, kostel sv. Vavřince 18:30 18:30 20:00 10:30 10:30
Štěpánov nad Svratkou, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:15 19:00 10:00 10:00
Štěpánovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:30
Šternberk, kaple sv. Anežky České 19:00 15:00 20:00 8:00 8:00
Šternberk, kostel Nejsvětější Trojice 7:30 15:00
Šternberk, kostel Zvěstování Panny Marie 18:00 18:00 21:00 9:00
Štichovice-Křečov, kostel sv. Petra a Pavla 17:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 9:30-adorace u Božího hrobu 9:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 9:30-mše svatá
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 17:00 17:00 19:30 7:30 7:30
Štítná nad Vláří-Popov, kostel sv. Josefa 17:30 17:30 19:00 6:00
9:30
11:00
8:00
10:00
Štíty, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Štoky, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 8:00 8:00
Štramberk, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:30 16:30 20:30 8:30 8:30
Študlov, kostel sv. Matouše 17:00 15:00 10:30 10:30
Šubířov, kostel Sedmibolestné Panny Marie 11:15 11:00
Šumavské Hoštice, kostel sv. Filipa a Jakuba 10:15-Bohoslužba slova
Šumice, kostel Narození Panny Marie 18:00 17:00 5:00
10:30
7:30
10:30
Šumná, kostel sv. Ducha 11:30
Šumperk, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 17:30 21:00 7:00
9:00
18:00
7:00
9:00
15:00-německy
Šumvald, kostel sv. Mikuláše 9:30
Švábenice, kostel sv. Michaela 19:00 19:00 20:00 9:30 9:30
Švihov, kostel sv. Václava 18:30-mše svatá na Památku Večeře Páně, mezi 19:00-23:00 možnost adorace v Getsemanské zahradě 17:30-obřady slavení Památky umučení Páně, mezi 18:30-23:00 možnost adorace u Božího hrobu 20:00-Velikonoční vigilie Zmrtvýchvstání Páně 8:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 8:30-mše svatá
Tábor-Klokoty, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 19:30 10:00
16:00-řeckokatolická
10:00
Tábor, klášterní kostel Narození P. Marie 18:00 18:00 21:00 8:30
18:00
8:30
Tachov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00-do 18:00 příležitost k přijetí svátosti smíření
18:00-mše svatá na památku poslední večeře Páně, adorace v Getsemanské zahradě až do 21:00
10:00-do 11:00 příležitost k přijetí svátosti smíření
15:00-křížová cesta
17:00-do 18:00 příležitost k přijetí svátosti smíření
18:00-velkopáteční obřady se zpěvem pašijí a s uctíváním svatého kříže
9:00-do 12:00 zpřístupněn Boží hrob
18:30-Vigilie slavnosti Zmrtvývstání Páně
10:00-slavná mše svatá s žehnáním pokrmů, zpěvem doprovází Tachovský chrámový sbor 10:00-mše svatá
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:00 10:30 8:00
10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 18:00 18:00 20:00 11:00
Tatenice, kostel sv. Jana Křtitele 17:30 17:30 20:30 10:00 8:00
Tatrovice, kostel sv. Erharda 14:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Tavíkovice, kostel Panny Marie Matky jednoty křesťanů 11:00
Těchonín, kostel sv. Markéty, panny a mučednice 9:45
Telecí, kostel sv. Marie Magdalény 10:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 20:00 9:00 7:45
Těmice, kostel sv. Jana, apoštola a evangelisty 17:00
Teplá, farní kostel sv. Jiljí 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně, žehnání pokrmů
Teplá, klášterní kostel Zvěstování Páně 18:00-mše svatá na památku Večeře Páně 15:00-křížová cesta
18:00-obřady Velkého pátku
21:00-Velikonoční vigilie 10:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 10:00-mše svatá
Teplice nad Metují, kostel sv. Vavřince 18:00 15:00 20:00 8:30 8:30
Terezín u Čejče, kostel Božského Srdce Páně 9:00 9:00
Těrlicko-Horní Těrlicko, kostel sv. Vavřince 18:00-česky 18:00-polsky 19:00-česky 8:30-polsky 8:30-česky
Těšany, kostel sv. Barnabáše 17:00 17:00 18:00 9:00 9:00
Těšetice, kostel sv. Petra a Pavla 18:15 17:30 9:00 9:00
Těškovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 9:15 9:15
Tichá, kostel sv. Mikuláše 16:30 16:30 18:30 10:30 8:00
Tichov, kaple Krista Krále 19:00 15:00 7:30 7:30
Tis-Kněž, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Tišnov, kostel sv. Václava 19:00 15:00 19:00 6:35
8:45
8:45
Tištín, kostel sv. Petra a Pavla 8:00
Tlumačov, kostel sv. Martina 16:30 16:30 19:00 9:00 9:00
Tochovice, kostel sv. Martina 11:00 11:00-bohoslužba slova
Topolany, kostel sv. Mikuláše 18:30 18:30 10:45 10:45
Topolná, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 19:00 17:00 21:30 8:45 8:00
Tovačov, kostel sv. Václava 18:00 15:00-křížová cesta
18:00
20:00 9:00 9:00
Trhová Kamenice, kostel sv. Filipa a Jakuba 16:30 15:00 18:00 8:00 8:00
Trhové Sviny, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Trnava, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 18:00 19:00 8:00
10:00
8:00
10:00
Trnava u Třebíče, kostel sv. Petra a Pavla 16:30 8:00 8:30
Trnávka, kostel sv. Kateřiny 15:30 13:00 16:00 8:45 8:45
Trojovice, kostel sv. Michaela archanděla 11:00
Troskotovice, kostel sv. Václava 14:00
Troubelice, kostel Navštívení Panny Marie 7:50
Troubky, kostel sv. Markéty 8:00-ranní chvály
18:00
8:00-ranní chvály
15:00
8:00-ranní chvály
20:00
8:30 8:30
Troubsko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 7:30
9:00
7:30
9:00
Trpín, kostel sv. Václava 16:00 16:00 9:40
Trstěnice, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 9:45
Trstěnice, kostel Nalezení Sv. Kříže 17:00 17:00 19:00 10:00 10:00
Tršice, kostel Narození Panny Marie 17:00 17:00 19:00 9:45 9:45
Trutnov-Horní Staré Město, kostel sv. Václava 18:30 18:30 21:00 8:00 8:00
Trutnov-Poříčí, kostel sv. Petra a Pavla 7:40
Trutnov-Vnitřní Město, kostel Narození Panny Marie 18:00 16:00 20:00 9:00
18:30
8:30
Třanovice, filiální kostel sv. Bartoloměje 10:00-polsky 10:00-česky
Třebechovice pod Orebem, kostel sv. Ondřeje 18:00 18:00 19:00 9:00 9:00
Třebětice, kostel sv. Vendelína 9:30 9:30
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 18:00 15:00 20:00 7:30
9:00
7:30
Třebíč-město, kostel sv. Martina 17:00 18:00 18:00 8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
Třebíč-Sokolí, kaple Nejsvětějšího Srdce Páně 8:30
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 19:00 16:30 21:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Třebom, kostel sv. Jiří 15:00 15:00 16:00 8:30 10:00
Třeboň, kostel P. Marie Královny a sv. Jiljí 18:00 18:00 21:00 9:00
18:30
9:00
Třebonín, kostel sv. Matouše 16:00 16:00 10:30
Třebosice, kostel Povýšení Sv. Kříže 15:00 19:00 8:30
Třemešná u Krnova, kostel sv. Šebestiána 11:00
Třemošná, dům Exodus 15:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 15:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Třešť, kostel sv. Kateřiny Sienské 18:00
Třešť, kostel sv. Martina 18:00 15:00 20:00 9:00 8:00
Třeština, kostel sv. Ant. Paduánského 11:00 11:00
Třinec-Guty, kostel Božího Těla 15:00 14:00 11:00 11:00
Třinec, kostel sv. Alberta 17:00-polsky 16:00-česky 4:30-česky/polsky
8:00-česky
10:00-polsky
17:00-česky
6:30-česky
8:00-polsky
10:00-česky
17:00-polsky
Tupesy, kostel Navštívení Panny Marie 7:00 7:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 22:00 7:45
10:45
7:45
Tvarožná Lhota, kostel sv. Anny 18:30 15:00 21:00 8:30 8:30
Tvrdkov-Ruda u Rýmařova, kostel Panny Marie Sněžné 20:00-Křížová cesta 13:30
Tvrdonice, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 19:00 10:30 8:30
Týn nad Bečvou, kostel Jména Panny Marie 11:00
Týn nad Vltavou, kostel svatého Jakuba 18:00 15:00 21:00 9:30 9:30
Týnec, poutní kostel Stětí sv. Jana Křtitele - pouť k Panně Marii Pomocnici 10:00 8:00
Týnec nad Labem, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 18:00 18:30 9:45
Týniště nad Orlicí, kostel sv. Mikuláše 18:00 16:00 20:00 9:00 9:00
Úbislavice-Stav, kostel sv. Petra a Pavla 10:45
Úbislavice, kostel Narození Panny Marie 17:00
Uhelná, kostel sv. Kateřiny 16:00 14:00 17:00 11:00 11:00
Uhelná Příbram, kostel sv. Michaela archanděla 10:30 10:30
Uherčice u Hustopečí, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 17:30 18:00 8:00 8:00
Uherské Hradiště - Jarošov, kaple Panny Marie Růžencové 18:00 15:00 19:00 10:30 9:00
Uherské Hradiště - Mařatice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30
Uherské Hradiště - Míkovice, kostel bl. Anežky 9:00 9:00
Uherské Hradiště - Sady, kostel Narození Panny Marie 18:30 18:30 20:00 7:30
10:30
7:30
10:30
Uherské Hradiště, klášterní kostel Zvěstování Panny Marie 18:00 15:00 19:00 7:00
18:00
7:00
Uherské Hradiště, kostel sv. Františka Xaverského 19:00 17:00 21:00 8:30
10:00
8:30
Uhersko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Uherský Brod - Újezdec, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 7:45
9:45
7:45
9:45
Uherský Brod, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 15:00 5:00
8:45
18:00
8:45
Uherský Brod, kostel Neposkvrněného početí P. Marie 18:00 18:00 21:00 7:00
10:15
7:00
Uherský Ostroh, kostel sv. Ondřeje 18:30 18:30 21:00 7:30
10:30
7:30
10:30
Uhřice u Kyjova, kostel sv. Jana Křtitele 17:30 17:30 9:30 9:30
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 20:00 7:45 7:45
Újezd, kostel sv. Mikuláše 17:00 15:00 19:30 7:00
9:40
7:00
9:40
Újezd, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 21:00 11:00
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 15:00 21:00 8:00
11:00
8:00
Újezd u Černé Hory, kostel Všech svatých 8:30 8:30
Újezd u Chocně, kostel sv. Víta 10:30
Újezd u Přelouče, kostel sv. Jiljí 11:00
Újezd u Svatého Kříže, kostel Povýšení sv. Kříže 12:00-mše svatá
Únanov, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00 19:30 8:00 8:00
Uničov-Renoty, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:30 11:00 11:00
Uničov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 21:00 8:00 8:00
Unín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:30 15:30 18:00 8:00 8:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Úpice, kostel sv. Jakuba 18:00 15:00 20:00 8:00 8:00
Určice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 19:00 21:00 8:00 8:00
Úsobí, kostel sv. Petra a Pavla 15:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Úsobrno, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:45 9:45
Úsov, kostel sv. Jiljí 8:00
Ústí, kostel sv. Petra a Pavla 7:00 7:00
Ústí nad Orlicí - Černovír, kostel sv. Gotharda 11:10
Ústí nad Orlicí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 5:00
10:00
8:00
Úterý, kostel sv. Jana Křtitele 15:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů
Úvalno, kostel sv. Mikuláše 17:00 8:30
Uzeničky-Černívsko, kostel Nejsvětější Trojice 15:00 15:00
Vacenovice, kostel Božského Srdce Páně 18:00 17:00 20:00 7:30
10:00
8:00
Václavovice, kostel sv. Václava 15:00-Křížová cesta 8:45 8:45
Vacov, kostel sv. Mikuláše 16:30 17:00-16:30 - křížová cesta 11:30 11:30
Val-Hamr, kostel Nejsvětější Trojice 11:30
Valašské Klobouky, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 15:00 20:00 7:00
8:45
10:30
18:10
7:00
8:45
10:30
Valašské Meziříčí - Jasenice, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Valašské Meziříčí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:30 17:30 19:00 6:30
8:00
9:30
18:30
6:30
8:00
9:30
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 19:30 19:00 21:30 8:00 8:00
Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 10:30 10:30
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Vamberk, kostel sv. Prokopa 18:00 15:00 18:15 9:30 8:00
Vápenná, farní kostel sv. Filipa 18:00 15:00 19:30 10:00 7:00
Vápenný Podol, kostel sv. Václava 16:00
Vápno, kostel sv. Jiří 11:00
Vážany, kaple sv. Josefa 15:00 7:30
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 20:00 7:30 7:30
Včelákov, kostel sv. Marie Magdalény 16:00 16:00 18:00 8:00 8:00
Vedrovice, kostel sv. Kunhuty 19:00 7:45
Vejprnice, kostel sv. Vojtěcha 8:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 8:00-mše svatá
Vejvanovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30
Velehrad, bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 20:30 7:30
10:00
15:00
7:30
10:00
Velešín, kostel sv. Václava 16:00 16:00-15:00 hod. - křížová cesta 20:00 9:45 9:45
Velešovice, kostel sv. Barbory 19:00 10:45 9:00
Velichovky, kostel Proměnění Páně 10:15
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 8:00
9:30
8:00
Velká Bystřice, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 18:15 18:15 19:30 8:00 8:00
Velká Chyška, kostel sv. Jana Křtitele 9:30
Velká Jesenice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30
Velká Losenice, kostel sv. Jakuba Staršího 19:00 17:30 20:30 8:00
11:00
8:00
Velká nad Veličkou, kostel sv. Maří Magdalény 18:30 18:30 21:00 10:45 10:45
Velká Polom, kostel sv. Václava 18:00 18:00 18:00 10:00 10:00
Velká Štáhle, kostel Nejsvětější Trojice 11:00
Velké Albrechtice, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 16:30 7:30 8:00
Velké Bílovice, kostel Narození Panny Marie 17:40 17:00 19:30 7:30
10:30
7:30
Velké Heraltice - Sádek, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:30
Velké Heraltice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 19:30 19:30 5:00 8:45
Velké Hoštice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 18:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Velké Karlovice, kostel Panny Marie Sněžné 18:00 15:00 19:30 8:00
10:30
8:00
Velké Kunětice, kostel sv. Alžběty 16:00 9:00 9:00
Velké Losiny - Žárová, kostel sv. Martina 14:30
Velké Losiny, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 20:00 8:15 8:15
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 21:00 7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
Velké Němčice, kostel sv. Václava a sv. Víta a Panny Marie 18:00 19:00 20:00 11:00 11:00
Velké Opatovice, kostel sv. Jiří 17:00 15:00 20:00 8:00 8:00
Velké Pavlovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 21:00 11:00 11:00
Velké Poříčí, kostel Navštívení Panny Marie 11:15
Velké Svatoňovice - Markoušovice, kostel sv. Jana Křtitele 13:30
Velký Beranov, kaple sv. Anny 9:30
Velký Ořechov, kostel svatého Václava 17:30 16:00 20:00 7:20
8:45
7:20
8:45
Velký Týnec, kostel P. Marie Nanebevzaté 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Velký Újezd, kostel sv. Jakuba Staršího 16:30 17:00 19:00 8:00 8:00
Velký Újezd u Jemnice, kaple Povýšení sv. Kříže, Domov sv. Anežky 15:30 15:00 18:30 8:30 8:30
Velký Újezd u Jemnice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:30 18:30 20:30 9:45 9:45
Vémyslice, kostel Narození Panny Marie 18:30 18:30 19:00 9:30 9:30
Vendolí, kostel sv. Ondřeje 16:30 16:30 17:00 10:00 10:00
Vendryně, kostel sv. Kateřiny 17:00-česky 15:00-polsky 19:30-česky 7:45-polsky 7:45-česky
Verměřovice, kostel sv. Jana Křtitele 9:00
Vernířovice, kostel sv. Matouše 16:00
Veselá, kostel sv. Jakuba staršího 18:30 18:30 8:00 8:00
Veselí nad Lužnicí, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 20:30 9:30 8:00
Veselí nad Moravou - Milokošť, kaple Svatého Ducha 10:00
Veselí nad Moravou, kostel sv. Andělů strážných 18:00 15:00 20:00 7:30
10:00
18:00
7:30
10:00
Veselíčko, kostel sv. Anny 9:30 9:30
Věteřov, kostel sv. Cyrila a Metoděje a zemských patronů 18:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Větrný Jeníkov, kostel Narození Panny Marie 16:00
Větřkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 15:00 17:00 9:00 9:00
Větřní, kostel sv. Jana Nepomuckého 16:30 16:30-8:00 Křížová cesta 8:00 8:00
Veverská Bítýška, kostel sv. Jakuba 18:30 17:15 20:15 9:30 9:30
Veverské Knínice, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 21:00 10:30
Věž-Skála, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 19:00 10:30
Věž, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30
Věžky, kostel sv. Alžběty 18:00
Věžná, kostel sv. Jiří 9:30
Věžovatá Pláně, kostel sv. Anny 15:00 15:00 11:15 11:15
Vícov, kostel sv. Floriána 17:00 17:00 18:00 8:00 8:00
Vidlatá Seč, kaple Navštívení Panny Marie 9:00
Vidnava, kostel sv. Kateřiny 17:00 15:00-Koncert 10:00-kaple Charity
Vidochov, kostel sv. Andělů strážných 18:00
Vilantice-Chotěborky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 8:00
Vilémov, kostel sv. Kateřiny 18:30 15:00 20:00 9:30 9:30
Vilémov-Klášter, kostel sv. Václava 18:00 18:00 19:00 9:00 9:00
Vimperk-Vimperk I, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:30 8:30
Vinary-Smidarská Lhota, kaple Panny Marie Sedmibolestné 16:00
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 16:00 18:00 8:00 8:00
Višňové u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 19:00 19:00 9:30 9:30
Vítějeves, kostel sv. Kateřiny 8:00
Vitějovice, kostel sv. Markéty 16:30 16:30 8:00 8:00
Vítkov-Klokočov, kostel sv. Ondřeje 15:00 15:00 7:30
Vítkov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 20:30 9:15 8:00
Vítkovice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 9:30
Vítonice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00 16:00 18:00 10:45 10:45
Vizovice, kostel sv. Vavřince 18:30 18:30 20:00 9:00 7:30
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 18:30 8:00 8:00
Vlachovice, kostel sv. Michaela Archanděla 17:00 17:00 19:00 8:45
10:30
8:45
10:30
Vlachovo Březí, kostel Zvěstování Páně 18:00 15:00 20:30 11:00 8:00
Vlasatice, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 8:00 8:00
Vlčice, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Vlčkov, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 10:30
Vlčkovice v Podkrkonoší - Horní Vlčkovice, kostel sv. Josefa 16:00
Vlčnov, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 20:30 7:30
9:30
7:30
9:30
Vlkaneč, kostel sv. Jakuba Většího 18:00 17:00 8:00 8:00
Vlkoš, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00 19:00 9:30 9:30
Vlkoš u Kyjova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 20:00 9:00 9:00
Vnorovy, kostel sv. Alžběty Uherské Durynské 18:00 18:00 20:00 7:30
10:00
7:30
10:00
Voděrady, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 18:00 10:45 10:45
Vodňany, kostel Narození Panny Marie 18:00 17:00 20:30 9:30 9:30
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 8:00 8:00
Vojnův Městec, kostel sv. Ondřeje 11:00
Vojslavice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00 19:00 10:00
Volary, kostel sv. Kateřiny 17:30 17:30 20:00 9:30 9:30
Volenice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 20:00 10:00
Volenice-Pročevily, kostel sv. Barbory, hřbitov 8:00-Bohoslužba slova 9:30
Volyně, kostel Proměnění Páně 18:00 18:00 19:00 8:00
Vraclav, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30
Vracov, kostel sv. Vavřince 19:00 15:00 23:00 10:30 10:30
Vranov, kostel Narození Panny Marie 18:30 18:30 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 22:00 9:15 9:15
Vranová Lhota, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 16:00 16:00-křížová cesta 8:00 8:00
Vranovice, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 15:00 20:00 9:30 9:30
Vranovice-Kelčice-Vranovice u Prostějova, kostel sv. Kunhuty 18:00 19:00 21:00 8:30 8:30
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 15:30 7:30 7:30
Vratimov, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 18:30 9:15 9:15
Vražné, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Vrbátky-Dubany, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 21:00 8:30 8:30
Vrbatův Kostelec, kostel sv. Havla 15:00 15:00 18:00 10:00 10:00
Vrbice, kostel sv. Havla 15:00 8:00
Vrbice u Velkých Pavlovic, kostel sv. Jiljí 19:30 9:30 9:30
Vrbno pod Pradědem, kostel sv. Michaela Archanděla 18:00 18:00 20:00 10:30 8:00
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 11:00 10:00
Vrdy-Dolní Bučice, kostel Všech svatých 16:30 7:30 7:30
Vrchlabí, kostel sv. Vavřince 18:00 15:00 20:00 9:00
Vrchoslavice, kostel sv. Michaela 15:30 16:30
Vrchy, kostel sv. Jiří 10:30 10:30
Vřesina, kostel sv. Antonína Paduánského 17:00 16:00-Křížová cesta
17:00
20:00 8:30 8:30
Vřeskovice, sv. Jana Křtitele 12:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 12:00-mše svatá
Vřesovice, kostel sv. Petra a Pavla 20:00 18:00 10:40 10:40
Vsetín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 19:00 7:00
8:30
10:30
18:00
7:00
10:30
Všechovice, kostel Nejsvětější Trojice 18:30 18:30 20:30 8:00 8:00
Všemina, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:45 17:45 20:00 7:15
9:30
7:15
Všemyslice-Neznašov, kostel Nejsvětější Trojice 8:00-Bohoslužba slova 18:00
Všestary, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30 16:30 8:00
Výčapy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30
Vyklantice, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 8:00
Výprachtice, kostel Proměnění Páně 16:00 10:30 9:30
Vyskytná, kostel Jména Panny Marie 15:00 9:15 9:30
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:30 18:30 19:30 9:30 7:00
Vysoká-Pitárné, kostel Navštívení Panny Marie 10:00
Vysoké Chvojno, kostel sv. Gotharda 11:00
Vysoké Mýto - Knířov, kostel Zvěstování Páně 13:30
Vysoké Mýto, kostel sv. Vavřince 17:30 17:30 20:00 9:00 7:30
Vysoké Popovice, kostel sv. Jana Křtitele 17:30 15:00 19:00 8:00 8:00
Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 19:00 19:00 11:00 8:00
Vysoké Veselí, kostel sv. Mikuláše Tolentinského 18:00 18:00 20:00 8:30 8:30
Vysoký Újezd, kostel sv. Jakuba Staršího 7:45 7:45
Vyškov-Dědice, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 17:00 19:00 7:30 7:30
Vyškov-Rychtářov, kostel Panny Marie 16:30 16:30 18:00 9:15 9:15
Vyškov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 9:00
17:30
9:00
Výšovice, kostel sv. Vavřince 17:00 21:00 8:00 8:00
Vyšší Brod, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 10:00
Vyšší Brod, kostel sv. Bartoloměje 8:00 8:00
Záblatí, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 11:00-bohoslužba slova
Záboří, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Zábřeh na Moravě, kostel sv. Bartoloměje 18:00 18:00 20:30 6:50
8:30
18:00
6:50
8:30
Zadní Chodov, kostel Nejsvětější Trojice 14:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Zahájí, kostel Zvěstování Páně 11:00
Zahnašovice, kostel Navštívení Panny Marie 11:00 7:00
Záhornice, kostel sv. Matouše 14:00
Zahořany-Stanětice, kostel sv. Kunhuty 9:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně s žehnáním pokrmů 9:30-mše svatá
Záhoří-Horní Záhoří, farní kostel sv. Michaela, archanděla 18:00 17:30-Křížová cesta
18:00
8:00-adorace do 16:00 hod.
20:00
9:30 9:30
Zachotín, kostel Narození Panny Marie 16:30 9:45
Zaječí, kostel sv. Jana Křtitele 15:30
Zálší, kostel Navštívení Panny Marie 11:00 11:00-bohoslužba slova
Zalužany, kostel sv. Karla Boromejského 11:00-Bohoslužba slova 9:30-Bohoslužba slova
Zámrsk, kostel sv. Martina 7:30
Zastávka, kaple sv. Jana Křtitele 11:00
Zašová, poutní kostel Navštívení Panny Marie 18:00 18:00 20:30 7:30
10:30
7:30
Zátor, kostel Nejsvětější Trojice 17:50 17:50 10:00
Závada, kaple sv. Urbana 8:00 8:00
Závišice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:00 15:00 18:30 10:00 10:00
Zbiroh, kostel sv. Mikuláše 19:00-mše svatá na Památku Večeře Páně 19:00-obřady Velkého pátku 19:00-Velikonoční vigilie 9:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Zborovice, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 19:30 7:30 7:30
Zborovy-Nicov, kostel Narození Panny Marie 16:30-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Zborovy, kostel sv. Jana Křtitele 14:00-mše svatá
Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí 16:45 17:45 17:45 11:00 8:00
Zbraslavice, kostel sv. Vavřince 8:00
Zbýšov, kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:30 15:00 20:00 9:30 9:30
Zbýšov u Brna, kostel sv. Martina 18:30 15:00 20:00 8:00 8:00
Zbytiny, kostel sv. Víta 11:45
Zděchov, kostel Proměnění Páně 16:30 16:30 18:00 9:30 9:30
Zdíkov-Zdíkovec, kostel sv. apoštolů Petra a Pavla 9:00
Zdíkov, kostel sv. Ludmily 9:00
Zdobnice-Souvlastní, kostel Panny Marie Královny 11:30
Zdounky, kostel Nejsvětější Trojice 18:30 18:30 22:00 10:30 10:30
Zhoř, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
Zhoř u Jihlavy, kostel sv. Markéty 17:15 16:30 18:30 9:15 9:15
Zlatá Koruna, klášter a kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 8:00
Zlaté Hory - Ondřejovice, kostel sv. Martina a Panny Marie Sedmibolestné 11:00 11:00
Zlaté Hory, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Zlaté Hory, poutní kostel Panny Marie Pomocné, Maria Hilf 10:30
15:00
10:30
Zlechov, kostel sv. Anny 17:00 17:00 19:00 8:00 8:00
Zlín-Jižní Svahy, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 19:00 15:00 4:00
8:00
10:00
11:30
20:30
8:00
Zlín-Malenovice, kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 21:00 7:30
9:00
9:00
Zlín-Salaš, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 11:00
Zlín, kostel sv. Filipa a Jakuba 18:00 18:00 20:00 7:00
8:30
10:00
11:30
18:30
7:00
8:30
18:30
Zlobice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 20:00 8:00
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 19:00 19:00 20:00 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Znojmo-Mramotice, kostel Panny Marie Bolestné 11:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 9:30
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 18:30 18:00 20:30 9:30 9:30
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 18:00 18:00 20:00 8:00
10:00
8:00
10:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 16:00 16:00 18:00 9:00 9:00
Zvíkovec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30-mše svatá
Zvole-Zvole, kostel Neposkvrněného početí P. Marie 18:00 15:00 6:00 8:00
Zvole nad Pernštejnem, kostel sv. Václava 19:00 19:00 19:00 10:45 10:45
Žacléř, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 11:00
Žádovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:00
Žákava, kostel sv. Vavřince 11:00-mše svatá ze Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Žalkovice, kostel sv. Mikuláše 16:00 17:00 11:00 11:00
Žamberk, kostel sv. Václava 19:00 19:00 20:30 9:30 8:30
Žarošice, kostel sv. Anny - pouť ke Staré Matce Boží Žarošické 19:00 19:00 20:00 8:00
11:00
8:00
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30
Ždánice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 16:00 20:15 10:45 7:45
Žďár nad Sázavou, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 21:00 9:00 9:00
Žďár nad Sázavou, kostel sv. Prokopa 19:00 15:00 20:00 7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
Žďárec, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:00 10:45 8:00
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 17:00 17:00 19:00 8:00 8:00
Ždírec-Horní Studenec, kostel sv. Václava 8:00
Ždírec, kostel sv. Václava 18:00 16:00 18:00 10:30 10:30
Žehuň, kostel sv. Gotharda 9:30
Žehušice, kostel sv. Marka, hřbitov 9:00
Želeč, kostel sv. Bartoloměje, apoštola 17:30 17:30 18:00 9:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 17:30 17:30 19:00 10:30 10:30
Želetava, kostel sv. Michaela archanděla 17:30 17:30 18:30 8:00 8:00
Želetice, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 18:00 9:20 9:20
Železnice, kostel sv. Jiljí 18:00 18:00 18:00 8:30 8:30
Želiv-Lhotice, kostel sv. Jiří 13:30 9:30 9:30
Želiv, opatský chrám Narození Panny Marie 18:00 18:00 20:00 10:30 10:30
Ženklava, kostel Navštívení Panny Marie 16:30 9:00-Křížová cesta
14:00
18:00 8:00 8:00
Žeranovice, kostel sv. Vavřince 17:10 17:10 20:00 8:00 8:00
Žeravice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Žermanice, kaple Narození Panny Marie 9:30
Žerotice, kostel sv. Martina 17:00 17:00 19:30 8:00 8:00
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 20:00 20:00 20:00 9:30
18:00
9:30
Žihle, kostel sv. Václava 11:00-mše svatá
Žimutice, kostel sv. Martina 14:00 14:00 21:00 9:30 9:30
Žirovnice, kostel sv. Filipa a Jakuba 18:00 9:30 9:30
Životice u Nového Jičína, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 15:00 17:00 9:30 9:30
Žiželice, kostel sv. Prokopa 18:00 11:00
Žižkovo Pole, kostel sv. Michaela archanděla 11:00
Žleby, kostel Narození Panny Marie 18:00 15:00 19:00 10:30
Žlutava, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:00 10:30 10:30
Žulová, kostel sv. Josefa 8:45
Žumberk, kostel Všech svatých 16:00 14:00 8:00

Celkem kostelů: 2145

Celkem bohoslužeb: 8019