Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Vánocích

Zobrazit v mapě

Kostel24.12.2017
4. neděle adventní
24.12.2017
vigilie Slavnosti Narození Páně
25.12.2017
Slavnost Narození Páně
26.12.2017
svátek sv. Štěpána
01.01.2018
Slavnost Matky Boží Panny Marie
Adamov, kostel sv. Barbory 8:30 21:00 8:30 8:30 8:30
Archlebov, kostel sv. Šebestiána a sv. Rocha 8:00 15:30
24:00
10:00 8:00 8:00
Babice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
22:00
10:45 10:45 10:45
Babice u Lesonic, kostel Nejsvětější Trojice 15:30 10:30 10:30 10:30
Bavory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 20:30 11:00 11:00 11:00
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 20:00 11:00 11:00 11:00
Běhařovice, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 22:00 8:00 9:00 8:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Benetice, kostel sv. Marka 22:00 9:30 9:30 9:30
Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:30-sobota 15:00
22:30
10:00 10:00 10:00
Biskupice u Hrotovic, kostel sv. Martina 10:00 20:00 9:30 10:00 9:30
Bítov, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45
Blansko, kostel sv. Martina 7:00
8:45
23:00 7:00
8:45
8:00-latinská 8:00
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 9:15 21:00 9:15 9:15 9:15
Blížkovice, kostel sv. Bartoloměje 10:30 21:30 10:30 10:30 10:30
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 20:00 10:30 10:30 10:30
Bobrůvka, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 23:00 8:00 8:00
Bohdalov, kostel sv. Vavřince 10:00 24:00 10:00 10:00 10:00
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 7:15 15:00 7:15 7:15 7:15
Bohuslavice u Kyjova, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 9:00 9:00 9:00
Bohutice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Boleradice, kostel sv. Jana Křtitele 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Borkovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 24:00 10:30 10:30 10:30
Bořetice, kostel sv. Anny 18:00-sobota 20:30 8:00 8:00 8:00
Bořitov, kostel sv. Jiří 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 7:00
9:00
22:00 7:00
9:00
7:00
9:00
7:00
9:00
Bošovice, kostel sv. Stanislava 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Branišovice, kostel sv. Vavřince 9:00 21:00 9:00 9:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 11:00 22:00 11:00 11:00 11:00
Bratčice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 10:30 10:30 10:30
Brno, kapucínský kostel Nalezení sv. Kříže 8:30
10:00
16:30 8:30
10:00
17:00
8:30
17:00
8:30
10:00
17:00
Brno, katedrála sv. Petra a Pavla 7:30
9:00
16:00
24:00
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
9:00
10:30
Brno, klášterní kostel sv. Leopolda a Václava 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Brno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie na Křenové 8:00
9:30
11:00
15:00
22:00
Brno, kostel sv. Augustina 7:00
9:00
16:00
24:00
7:00
9:00
11:00
7:00
9:00
7:00
9:00
11:00
18:00
Brno, kostel sv. Jakuba 8:00
9:30
11:00
22:00 8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
9:30
11:00
19:00
Brno, kostel sv. Janů 7:30
9:00
10:30
15:30
24:00
7:30
9:00
10:30
15:30
10:00
15:30
7:30
9:00
10:30
15:30
Brno, kostel sv. Maří Magdalény 7:00
8:30
10:15-?eckokatolick
16:00 7:00
8:30
10:15-řeckokat
18:00
7:00
8:30
18:00
7:00
8:30
10:127-řeckokat
18:00
Brno, kostel sv. Michala 9:00
10:30
14:00-MR 1962
16:00
23:00
9:00
10:30
15:00-MR 1962
18:30
18:30 9:00
10:30
15:00-MR 1962
18:30
Brno, kostel sv. Tomáše 7:45
9:00
11:00
16:00
24:00
7:45
9:00
11:00
19:30
7:45
9:00
17:30
7:45
9:00
11:00
19:30
Brno, kostel Svaté Rodiny 8:00 15:30
24:00
8:00 8:00 8:00
Brno-Bystrc, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty 7:30
8:45
16:00
22:00
7:30
8:45
10:00
18:00
7:30
8:45
10:00
7:30
8:45
10:00
18:00
Brno-Bystrc, středisko Archa 24:00
Brno-Horní Heršpice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 16:00-boh. slova 8:00
Brno-Husovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 7:30 16:00
24:00
7:30
10:00
18:00
7:30
18:00
8:00
10:00
18:00
Brno-Jundrov, kaple Pána Ježíše v Getsemanech 8:30 22:00 8:30 8:30
Brno-Kohoutovice, kaple Svaté Rodiny 7:30 16:00 7:30
10:30
10:30 7:30
10:30
Brno-Komárov, kostel sv. Jiljí 8:00
9:30
22:00 8:00
9:30
8:00
9:30
8:00
9:30
Brno-Komín, kostel sv. Vavřince 10:00 24:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Brno-Královo Pole, kostel Nejsvětější Trojice 7:30
9:30
15:00
22:00
7:30
9:30
18:30
7:30
9:30
8:00
9:30
11:00
18:30
Brno-Lesná, Duchovní centrum 7:30
9:00
15:30
22:00
7:30
9:00
10:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
Brno-Líšeň, kostel sv. Jiljí 7:00
10:00
22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
18:00
Brno-Líšeň, salesiánské středisko 8:30 15:00-boh. slova
22:00-boh. slova
8:30 8:30 8:30
Brno-Obřany, kostel sv. Václava 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Brno-Řečkovice, kostel sv. Vavřince 7:15
8:30
16:00
23:00
7:15
8:30
10:00
7:15
8:30
10:00
8:00
10:00
Brno-Slatina, kostel Povýšení sv. Kříže 8:30 15:00
22:00
8:30 8:30 8:30
Brno-Soběšice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie - klarisky 22:00 8:45 8:45 8:45
Brno-Staré Brno, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 7:30
9:00
11:00
15:00
22:00
7:30
9:00
11:00
18:00 9:00
11:00
18:00
Brno-Starý Lískovec, kostel sv. Jana Nepomuckého 7:30 15:00
22:30
7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Brno-Tuřany, kostel Zvěstování Panny Marie 7:30
10:00
16:00
22:00
7:30
10:00
7:30
10:00
7:30
10:00
Brno-Zábrdovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
9:45
24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
8:00
9:45
Brno-Žabovřesky, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 7:30 15:00
22:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
10:30
18:00
Brno-Žebětín, kostel svatého Bartoloměje 9:00 15:00
23:00
9:00 9:00 9:00
Brno-Židenice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00 15:30
24:00
8:00
10:00
18:00
8:00
10:00
8:00
10:00
18:00
Brod nad Dyjí, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 8:00 8:00 8:00
Brtnice, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
10:30 9:30 10:30
Brumovice, kostel sv. Antonína Paduánského 8:00
17:00-sobota
22:30 8:00 8:00 8:00
Břeclav, kostel sv. Václava 7:45 16:00
22:00
7:45
10:30
7:45
10:30
7:45
10:30
Březí, kostel sv. Jana Křitele 23:30 9:30 9:30 9:30
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Březina u Křtin, kostel Panny Marie Matky církve 9:00 9:00
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 9:30 9:30
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 22:00 9:00 9:00
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:30 15:30 8:30 8:30
18:00
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 8:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Budkov, kostel sv. Martina 11:15 22:00 11:15 11:15 11:15
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Bukovinka, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 9:00 9:00
Bulhary, kostel sv. Jiljí 9:00 20:30 9:00 9:00
Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince 7:40
9:00
16:00
23:00
7:40
9:00
7:40 7:40
9:00
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 10:00 21:00 10:00 10:00 10:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 20:30 11:00 11:00
Cvrčovice u Pohořelic, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00-sobota 11:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 8:45 16:00 8:45 8:45 8:45
Častohostice, kostel sv. Barbory 7:30 7:30 7:30 7:30
Čebín, kostel sv. Jiří 9:30 21:00 9:30 9:30 9:30
Čejč, kostel sv. Vendelína 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Čejkovice, kostel sv. Kunhuty 8:00 22:30 7:30
10:30
8:00
10:30
10:30
14:00
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 11:00 11:00 11:00 11:00
Červená Lhota, kostel sv. Vavřince 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:15 10:15
Čučice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00 11:00
Dalečín, kostel sv. Jakuba Staršího 9:45 24:00 9:45 9:45 9:45
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:30 9:30 9:30
Dambořice, kostel sv. Martina 8:00 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
8:00
11:00
Deblín, kostel sv. Mikuláše 7:45 22:00 7:45 7:45 7:45
Diváky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 16:00 11:00 11:00 11:00
Dlouhá Lhota, kostel sv. Bartoloměje 10:30 10:30 10:30 10:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 9:30 9:30 9:30 9:30
Dobřínsko, kostel sv. Prokopa 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Dolní Bojanovice, kostel sv. Václava 7:00
10:00
23:00 7:00
8:30
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
18:30
Dolní Dunajovice, kostel sv. Jiljí 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Dolní Kounice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 7:45 7:45 7:45
Dolní Loučky, kostel sv. Martina 9:15 22:00 9:15 9:15 9:15
Domašov u Brna, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 8:30
Doubravice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 18:00-sobota 22:30 9:45 9:45 9:45
Doubravník, kostel Povýšení sv. Kříže 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Drásov, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 17:00 8:00 8:00 8:00
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 8:00 20:00 8:00 8:00 8:00
Drnholec, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30 9:30 9:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Dukovany, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 7:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 16:00 9:30 9:30
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 24:00 11:00
Fryšava pod Žákovou horou, kostel sv. Matouše 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 10:45
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 7:30 21:00 7:30 7:30 7:30
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 23:00 11:15 11:15
Herálec, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00 11:00 11:00 11:00
Heraltice, kostel sv. Jiljí 20:00 11:00 11:30 11:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 11:00 21:30 11:00 11:00 11:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00
Hlína u Ivančic, kostel sv. Kunhuty 20:30 8:30 8:30 8:30
Hlohovec, kostel sv. Bartoloměje 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:30
Hnanice, kostel sv. Wolfganga 20:00 9:45 9:45
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 11:00 21:30 11:00 11:00 11:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 15:00 9:30 9:00
Hodonín, kostel sv. Vavřince 6:50
8:00
9:15
16:00
22:00
6:50
8:00
9:15
17:45
6:50
8:00
6:50
8:00
9:15
17:45
Holubice, kostel sv. Václava 20:30 11:00 11:00 11:00
Horní Bobrová, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:45 22:30 10:45 10:45 10:45
Horní Bojanovice, kostel sv. Vavřince 8:00 22:30 8:00 8:00 8:00
Horní Bory, kostel sv. Martina 9:45 16:00 9:45 9:45-Dolní Bory 9:45
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00
Horní Dubňany, kostel sv. Petra a sv. Pavla 8:00 21:00 8:00 8:00
Horní Dunajovice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 11:10 11:10 11:10
Horní Kounice, kostel sv. Michaela archanděla 10:00 10:00 10:00 10:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Horní Újezd u Třebíče, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Hostěradice, kostel sv. Kunhuty 8:00 8:00 8:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 10:00 10:00
Hovorany, kostel sv. Jana Křtitele 8:30
10:30
22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 9:00
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 8:00 8:00
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 8:00 22:00 9:30 9:30 9:30
Hrušky, kaple sv. Bartoloměje 10:30 7:45 10:00 10:45
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 22:30 10:30 10:30
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 22:00 11:00 0:00
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30 10:30
Chlum u Třebíče, kostel sv. Václava 17:00-sobota 24:00 10:00 10:00 10:00
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 9:30 20:00 9:30 9:30
Chvalovice, kostel sv. Markéty 16:00 8:00 8:00
Ivaň, kostel sv. Bartoloměje 20:00 8:00 8:00
Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:00
9:00
9:00 7:00
9:00
Jakubov u Moravských Budějovic, kostel sv. Jakuba Staršího 7:30 17:00 7:30 7:30 7:30
Jamolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 20:00 9:30 9:30 9:30
Jámy, kostel sv. Martina 8:30 16:00
23:00
8:30 8:30 8:30
Jaroměřice nad Rokytnou, kostel sv. Markéty 7:30 15:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 21:00
Jedovnice, kostel sv. Petra a Pavla 7:30
10:30
15:30
23:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Jemnice, farní chrám sv. Stanislava 8:00
9:45
24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
8:00
9:45
Jevišovice, kostel sv. Josefa 22:00 8:00 8:00
Jevišovka, kostel sv. Kunhuty 7:30 7:30 7:30
Jezeřany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:15 16:00 9:15 9:15 9:15
Jihlava, kostel u Matky Boží 8:00
10:00
16:00
22:00
8:00
10:00
17:00
8:00
10:00
17:00
8:00
10:00
17:00
Jimramov, kostel Narození Panny Marie 8:15 21:30 8:15 8:15 8:15
Jinošov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Jiřice u Miroslavi, kostel sv. Anny 9:30 22:15 9:30 9:30
Josefov u Hodonína, kaple sv. Josefa 8:30 20:00 8:30 8:30 8:30
Kadov, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 11:00
Kdousov, kostel sv. Linharta 22:00 8:00 8:00 8:00
Ketkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Klentnice, kostel sv. Jiří 22:00
Klobouky u Brna, kostel sv. Vavřince 7:30 22:30 7:30 7:30 7:30
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00 22:30 11:00 8:00 8:00
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 10:30 16:30 10:30 10:30 10:30
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 16:00 11:00 10:30 10:30
Kobylí, kostel sv. Jiří 17:00-sobota 16:00 11:00 11:00 11:00
Komořany, kostel sv. Barbory 9:00 9:00 9:00
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 11:00
Konice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 8:00 8:00
Korolupy, kostel sv. Vavřince 20:00 8:30 8:30
Kostelec u Jihlavy, kostel sv. Kunhuty 15:30 11:15 0:00 11:15
Kozlov u Jihlavy, kostel sv. Jana a sv. Pavla 17:00
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 7:00 7:00
Kralice nad Oslavou, kostel sv. Martina 15:30 11:00
Krásné, kostel sv. Václava 10:30
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krhov u Hrotovic, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 11:00 11:00 11:00
Krumvíř, kostel sv. Bartoloměje 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Křenovice, kostel sv. Vavřince 7:30
9:30
22:00 7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Křepice u Hustopečí, kostel sv. Bartoloměje 17:00-sobota 20:00 9:30 9:30 9:30
Křetín, kostel sv. Jeronýma 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Křižanov, kostel sv. Václava 7:30 23:00 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:00 22:00 10:00 10:00
Křoví, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:30 20:00 9:30 9:30 9:30
Křtiny, kostel Jména Panny Marie 7:30 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30 10:30
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 10:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 16:00 8:00 8:00
Kulířov, kaple sv. Anny 10:30 10:30 10:30
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 8:00 22:00 8:00
11:00
8:00 8:00
11:00
Kurdějov, kostel sv. Jana Křtitele 10:00 24:00 10:00 10:00 10:00
Kuřim, kostel sv. Maří Magdalény 8:00 15:00
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
8:00
9:30
Kuřimská Nová Ves, kostel sv. Antonína Paduánského 18:00 11:00 11:00 11:00
Ladná, kostel sv. Michala 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 11:11
Lanžhot, kostel Povýšení sv. Kříže 9:00 15:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Lažánky u Veverské Bítýšky, kostel Nejsvětější Trojice 17:15-sobota 20:00 7:50 7:50 17:15
Lednice na Moravě, kostel sv. Jakuba Staršího 11:15 22:00 11:15 11:15 11:15
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:30 8:30
Lelekovice, kostel sv. Jakuba a Filipa 9:30 24:00 9:30 9:3 9:30
Letonice, kostel sv. Mikuláše 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 9:00 16:00
24:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Lipovec u Blanska, kostel Narození Panny Marie 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Lipůvka, kostel sv. Cecílie 22:00 10:00 10:00 10:00
Lísek, kostel sv. Mikuláše 10:30 21:00 10:30 10:30 10:30
Litobratřice, kostel sv. Jiří 20:00 9:00
Litohoř, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:00 9:00 9:00 9:00
Loděnice u Moravského Krumlova, kostel sv. Markéty 10:45 22:00 10:45 10:45
Lomnice, kostel Navštívení Panny Marie 8:00 22:00 9:30 9:30 9:30
Lovčice u Kyjova, kostel sv. Petra a Pavla 9:15 16:00 9:15 9:15 9:15
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00 11:00 11:00
Lubnice, kostel sv. Jiří 10:00
Luka nad Jihlavou, kostel sv. Bartoloměje 7:45
11:00
21:30 7:45
11:00
7:45 7:45
11:00
Lukov nad Dyjí, kostel sv. Jiljí 20:30
Lukov u Moravských Budějovic, kostel Narození Jana Křtitele 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Luleč, kostel sv. Martina 10:00 20:00 10:00 10:00 10:00
Lužice u Hodonína, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:30 20:00 10:00 8:30 8:30
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 15:00
22:00
8:00 8:00 8:00
Malé Hradisko, kaple Panny Marie Růžencové 7:00 7:00
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 9:00 9:00
Medlov, kostel sv. Bartoloměje 8:00 17:30 8:00 8:00 8:00
Měnín, kostel sv. Markéty 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 8:00
18:00-sobota
22:00 9:15
11:00
9:15
11:00
9:15
11:00
Mikulčice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:30 20:00 9:00 9:00 9:00
Mikulov, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00 11:00
Mikulov, kostel sv. Václava 22:00 8:00 8:00
Mikulovice u Znojma, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Miroslav, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Mohelno, kostel Všech svatých 19:30 9:30 9:30 9:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 9:00 23:00 9:00 9:00 9:00
Moravec, kostel Povýšení svatého Kříže 9:15 21:00 9:15 9:15 9:15
Moravská Nová Ves, kostel sv. Jakuba Staršího 9:15 22:30 9:15 9:00 9:15
Moravské Budějovice, Dům sv. Antonína 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí 7:30 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Moravské Knínice, kostel sv. Markéty 10:00 11:00 11:00 11:00
Moravský Krumlov - Rakšice, kostel sv. Vavřince 10:00
Moravský Krumlov, kostel Všech svatých 7:15
10:30
16:00
20:30
8:00
10:30
8:00 8:00
10:30
Moravský Žižkov, kostel Panny Marie Vítězné 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Moutnice, kostel sv. Jiljí 7:30
10:30
16:00
21:00
10:30 7:30
10:30
7:30
10:30
Mutěnice, kostel sv. Kateřiny 7:30
10:30
22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Myslibořice, kostel sv. Lukáše 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Náměšť nad Oslavou, kostel sv. Jana Křtitele 9:00 16:00
24:00
9:00 9:00 9:00
Násedlovice, kostel sv. Martina, Cyrila a Metoděje 8:00 16:00 9:30 9:30 9:30
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:30 14:30 14:30
Nedvědice, kostel sv. Kunhuty 8:30 20:00 8:30 8:30 8:30
Němčany, kostel sv. Antonína 9:45 23:00 9:45 9:45 9:45
Němčice, kostel sv. Mikuláše 20:00 9:00 9:00 9:00
Němčičky u Hustopečí, kostel Navštívení Panny Marie 18:00-sobota 17:00 9:30 9:30 9:30
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 11:00 11:00 11:00 11:00
Neslovice, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:30 10:30 10:30
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 8:00 21:00 8:00 8:00 8:00
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 17:30 10:00 10:00 10:00
Nikolčice, kostel sv. Jakuba Staršího 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 8:15 18:00 8:15 8:15 8:15
Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty 8:00 16:00 7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Nové Syrovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Nové Veselí, kostel sv. Václava 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Novosedly, kostel sv. Oldřicha 20:30 9:00 9:00 9:00
Obyčtov, kostel Navštívení Panny Marie 10:00 20:30 10:00 10:00 10:00
Ochoz u Brna, kostel sv. Václava 8:30 16:00 10:00 8:00 10:00
Okříšky, kostel Jména Panny Marie 16:00 9:30 9:30 9:30
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 10:15 10:15
Olbramovice, kostel sv. Jakuba Staršího 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Oleksovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 16:00 10:30 10:30 10:30
Olešná na Moravě, kostel sv. Maří Magdalény 10:00 16:00 10:00 10:00 10:00
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 8:00 14:30
22:00
8:00 8:00 8:00
Olší u Tišnova, kostel sv. Jiří 16:00-sobota 16:00 8:00 8:00 8:00
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 20:00 9:00 10:00
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 11:00 20:30 11:00 10:00 11:00
Ořechov u Brna, kostel sv. Jiří 17:00 8:00 8:00 8:00
Ořechov u Brna, kostel Všech svatých 21:30 9:15 9:15 9:15
Oslavany, kostel sv. Mikuláše - pouť k Panně Marii Karmelské 22:00 9:30 9:30 9:30
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Ostrov nad Oslavou, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00 15:30 8:30 8:30
Ostrov u Macochy, kostel sv. Maří Magdalény 7:45 18:00 7:45 7:45 7:45
Ostrovačice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Václava 20:30 7:45 7:45 7:45
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Pasohlávky, kostel sv. Anny 23:00 11:00 11:00 11:00
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 9:30 9:30
Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory 22:00 9:30 9:30 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 17:30-sobota 16:00 9:30 9:30 9:30
Perná, kostel sv. Mikuláše 23:30 11:00 8:00 8:00
Petrovice u Blanska, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Petrovice u Moravského Krumlova, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:00 9:00
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00
Podivín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 22:00 11:00 11:00 11:00
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Polánka u Moravského Krumlova, kaple Narození Panny Marie 11:00
Popice, kostel sv. Ondřeje 9:30-sobota 22:00 9:30 9:30 9:30
Poštorná, kostel Navštívení Panny Marie 9:45 24:00 9:30 9:45 9:45
Pouzdřany, kostel sv. Mikuláše a sv. Václava 21:30 11:00 8:00 17:00
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:30 15:00
22:00
7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 10:30 20:00 10:30 10:30 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:00 9:30
Prosetín, kostel sv. Markéty 8:00 21:00 8:00 8:00 8:00
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 22:30 8:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 8:00
11:00
16:00
23:00
8:00
11:00
8:00 8:00
11:00
Prštice, kaple sv. Jana Nepomuckého 11:00 11:00
Prušánky, kostel sv. Izidora 10:00 22:00 8:30 10:00 10:00
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Přibice, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 11:00 17:00 11:00
Přibyslavice u Třebíče, poutní kostel Narození Panny Marie 8:00 8:00 8:00 8:00
Přísnotice, kostel sv. Václava 7:30 15:30 7:30 7:30 12:00
Přítluky, kostel sv. Markéty 9:00
Puklice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30 9:30
Pyšel, kostel sv. Barbory 10:00 20:00 10:30 10:30 10:30
Radešínská Svratka, kostel sv. Václava 8:30 23:00 8:30 8:30 8:30
Radostice, kostel sv. Šimona a Judy 11:00
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 7:45
11:00
22:00 7:45
11:00
7:45 11:00
17:00
24:00
Rájec nad Svitavou, kostel Všech svatých 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Rakvice, kostel sv. Jana Křtitele 8:30 20:30 8:30 9:00
Rancířov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Ratíškovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
10:00
23:00 8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 8:00 15:30
21:00
8:00 8:00 11:00
Rosice u Brna, kostel sv. Martina 21:00 9:15 9:15 9:15
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 11:00 11:00 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 20:30 10:40 10:40
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 15:30
22:00
7:30 9:00
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 9:00 9:00 9:00
Rovečné, kostel sv. Martina 9:30 16:00 9:30 9:30 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 11:00 11:00 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 10:45 24:00 10:45
Rozsochy, kostel sv. Bartoloměje 16:00 9:15 9:15 9:15
Rožná, kostel sv. Havla 17:30 7:45 7:45 7:45
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Rudíkov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00 11:00 10:30 11:00
Růžená, kostel sv. Maří Magdalény 10:00 20:30 10:45 10:00 10:45
Rybníky na Moravě, kostel sv. Cyrila a Metoděje 11:00 11:00
Řeznovice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 11:00 11:00
Říčany u Brna, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:00 9:00 9:00
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 16:30 9:30 9:30 9:30
Sedlec u Mikulova, kostel sv. Víta 23:30
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 8:30 15:30
23:00
9:30 9:30 9:30
Slavkovice, poutní kostel Božího milosrdenství 10:30 21:00 10:30 10:30
Sloup v Moravském krasu, kostel Panny Marie Bolestné 7:30 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Slup, kostel Jména Panny Marie 22:30 8:00
Sněžné na Moravě, kostel sv. Kříže 10:30 20:30 10:30 10:30
Starovice, kostel sv. Jiří a Mikuláše 16:00-sobota 20:00 8:00 8:00 8:00
Starovičky, kostel sv. Kateřiny 9:30 11:00 11:00 11:00
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 20:00 10:20 10:20
Starý Poddvorov, kostel sv. Martina 9:15 21:00 9:00 9:00 9:00
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 10:30 21:30 10:30 10:30 10:30
Strachotice, kostel sv. Jiří 21:00
Strachotín, kostel sv. Oldřicha a sv. Metoděje 11:00-sobota 20:00 11:00 11:00 11:00
Strážek, kostel sv. Šimona 19:30 8:00 8:00 8:00
Střelice u Brna, klášter 16:00 8:15 8:15 8:15
Střelice u Brna, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Střížov u Jihlavy, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 8:00 9:00
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 15:30 9:15 9:15 9:15
Suchohrdly u Miroslavi, kostel sv. Markéty 9:30
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 9:45 16:30 9:45 9:45 9:45
Sulkovec, kostel sv. Havla 11:15 11:15 11:15 11:15
Svatoslav u Tišnova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 11:00 11:00 11:00
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 11:00 11:00 11:00
Syrovice, kostel sv. Augustina 8:30 21:00 8:30 8:30 8:30
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šakvice, kostel sv. Barbory 8:00-sobota 21:00 8:00 8:00 8:00
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Šardice, kostel sv. Michaela archanděla 8:30 21:00 8:30 8:30 8:30
Šatov, kostel sv. Martina 24:00 9:45 9:45
Šebkovice, kostel sv. Maří Magdalény 20:00 8:00 8:00 10:30
Šebrov-Kateřina, kostel sv. Kateřiny 15:00-sobota 10:00 10:00
Šitbořice, farní kostel sv. Mikuláše 7:30
18:00-sobota
22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:00
8:45
16:00
21:30
7:00
8:45
7:00
8:45
7:00
8:45
18:30
Štěpánov nad Svratkou, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:00 19:30 10:00 10:00 10:00
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 22:00 7:30 7:30
Šumná, kostel sv. Ducha 16:00 11:15
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 8:00 24:00 10:30 8:00
10:30
10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 22:00 11:00
Tavíkovice, kostel Panny Marie Matky jednoty křesťanů 11:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Terezín u Čejče, kostel Božského Srdce Páně 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Těšany, kostel sv. Barnabáše 9:00 22:30 9:00 9:00 9:00
Tišnov, kostel sv. Václava 6:35
18:00-sobota
16:00
24:00
6:35
8:45
6:35
8:45
6:35
8:45
Trnava u Třebíče, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00
Troskotovice, kostel sv. Václava 14:00 15:00 11:00 14:00
Troubsko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Trstěnice, kostel Povýšení sv. Kříže 9:45 22:00 9:45 9:45 9:45
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 7:30
9:00
22:30 7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Třebíč-město, kostel sv. Martina 8:00
10:30
16:00
20:30
8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
8:00
10:30
18:00
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 7:00
10:00
22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Třešť, kostel sv. Kateřiny Sienské 17:30 17:30
Třešť, kostel sv. Martina 8:00 22:30 9:00 8:00 9:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 7:45
10:45
23:00 7:45
10:45
7:45
10:45
7:45
10:45
Tvrdonice, kostel sv. Mikuláše 17:00-sobota 16:00
22:00
10:30 10:30 10:30
Týnec, poutní kostel Stětí sv. Jana Křtitele - pouť k Panně Marii Pomocnici 8:00 10:45 8:00 7:127
Uherčice u Hustopečí, kostel sv. Jana Křtitele 18:00-sobota 21:30 8:00 8:00 8:00
Uhřice u Kyjova, kostel sv. Jana Křtitele 15:00 9:30 9:30 9:30
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 7:45 16:00 7:45 7:45 7:45
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
8:00
11:00
Újezd u Černé Hory, kostel Všech svatých 16:00 8:30 8:30 8:30
Únanov, kostel sv. Prokopa 21:00 8:00 8:00
Unín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:30 8:00 8:00 8:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00 11:10 11:00
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 20:00 8:00 8:00 8:00
Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 20:00 7:30 7:30 7:30
Vedrovice, kostel sv. Kunhuty 7:45 20:30 7:45 7:45
Velešovice, kostel sv. Barbory 22:00 10:45 10:45 10:45
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 15:30
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
8:00
9:30
Velké Bílovice, kostel Narození Panny Marie 7:30
10:30
22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 7:30
9:00
16:00
23:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
10:30
18:00
Velké Němčice, kostel sv. Václava a sv. Víta a Panny Marie 18:00-sobota 23:00 11:00 11:00 11:00
Velké Pavlovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00-sobota 24:00 11:00 11:00 11:00
Velký Beranov, kaple sv. Anny 9:30
Velký Újezd u Jemnice, kaple Povýšení sv. Kříže, Domov sv. Anežky 20:30 8:30 8:30 8:30
Velký Újezd u Jemnice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:45 24:00 9:45 9:45 9:45
Vémyslice, kostel Narození Panny Marie 9:30 20:30 9:30 9:30 9:30
Věteřov, kostel sv. Cyrila a Metoděje a zemských patronů 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Veverská Bítýška, kostel sv. Jakuba 18:30-sobota 22:00 9:30 9:30 10:00
Veverské Knínice, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 10:30
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Višňové u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 8:00 8:00 8:00
Vlasatice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00-sobota 21:30 9:30 8:00 8:00
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 8:00 8:00 8:00
Vranov, kostel Narození Panny Marie 8:00
11:00
15:00
22:00
8:00
11:00
8:00
11:00
8:00
11:00
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:15 9:15
Vranovice, kostel Navštívení Panny Marie 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 7:30 7:30
Vrbice u Velkých Pavlovic, kostel sv. Jiljí 16:00-sobota 22:00 9:30 9:30 9:30
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 9:30 9:30
Výčapy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 11:00 11:00
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Vysoké Popovice, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 9:00 8:00 9:00
Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 19:00 11:00 11:00 11:00
Zaječí, kostel sv. Jana Křtitele 19:15 15:30
Zastávka, kaple sv. Jana Křtitele 16:00 8:00
Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí 13:00 11:00 11:00 11:00
Zbýšov u Brna, kostel sv. Martina 20:30 8:00 8:00 8:00
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 22:00 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 8:00 21:00 8:00 8:00 8:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 11:00
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 22:30 9:30 9:30
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 16:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 15:00
24:00
9:00 9:00
Zvole nad Pernštejnem, kostel sv. Václava 10:45 21:30 10:45 10:45 10:45
Žarošice, kostel sv. Anny - pouť ke Staré Matce Boží Žarošické 8:00
11:00
22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
0:00
8:00
11:00
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 16:00 9:30 9:30 9:30
Ždánice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:45 21:00 10:45 7:45 10:45
Žďár nad Sázavou, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Žďár nad Sázavou, kostel sv. Prokopa 7:30
10:30
16:00
24:00
7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
7:30
10:30
18:30
Žďárec, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00-sobota 20:00 10:45 10:45 10:45
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 10:30 17:00 10:30 10:30 10:30
Želetice, kostel sv. Jakuba Staršího 9:20 22:00 9:20 9:20 9:20
Žerotice, kostel sv. Martina 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 9:30 24:00 9:30
18:00
9:30 9:30
18:00

Celkem kostelů: 477

Celkem bohoslužeb: 2350