Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Vánocích

Zobrazit v mapě

Kostel24.12.2017
4. neděle adventní
24.12.2017
vigilie Slavnosti Narození Páně
25.12.2017
Slavnost Narození Páně
26.12.2017
svátek sv. Štěpána
01.01.2018
Slavnost Matky Boží Panny Marie
Adamov, kostel sv. Barbory 8:30 21:00 8:30 8:30 8:30
Adršpach-Horní Adršpach, kostel Povýšení Sv. Kříže 15:00-"dětská půlnoční"
Albrechtice nad Vltavou, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Albrechtice u Českého Těšína, kostel Sv. apoštolů Petra a Pavla 24:00-česky 8:00-polsky 8:00-česky 8:00-česky
15:00-polsky
Albrechtičky, kostel sv. Mikuláše 16:00 9:00 9:00 9:00
Archlebov, kostel sv. Šebestiána a sv. Rocha 8:00 15:30
24:00
10:00 8:00 8:00
Babice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 7:15 7:15 7:15 7:15
Babice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
22:00
10:45 10:45 10:45
Babice u Lesonic, kostel Nejsvětější Trojice 15:30 10:30 10:30 10:30
Banín, kostel sv. Barbory 9:45
Bánov, kostel sv. Martina 14:00
23:00
10:30 10:30 10:30
Bartošovice, Kostel sv. Ondřeje, Petra a Pavla 21:00 10:15 10:15 10:15
Bartošovice v Orlických horách - Neratov, Poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově 10:00 24:00 10:00 10:00 10:00
Baška, kostel sv. Václava 15:00-pro děti
22:00
10:00 10:00 10:00
Batňovice, kostel sv. Bartoloměje 16:00-"dětská půlnoční" 10:00 10:00 10:00
Bavorov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 8:00 8:00 8:00
Bavory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 20:30 11:00 11:00 11:00
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 20:00 11:00 11:00 11:00
Běhařovice, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 22:00 8:00 9:00 8:00
Bechyně, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 22:00 9:30 9:30
Bechyně, kostel sv. Matěje
Bělá, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Bělá nad Svitavou, kostel Všech svatých 15:30 11:00
Bělá pod Pradědem - Dolní Domašov, Kostel sv. Tomáše 16:00 7:30 7:30
Bělčice, kostel sv. Petra a Pavla 11:15
Bělotín, kostel sv. Jiří 15:00 11:00 11:00
Benecko-Horní Štěpanice, kostel Nejsvětější Trojice 24:00 10:30 9:00 9:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Benetice, kostel sv. Marka 22:00 9:30 9:30 9:30
Beňov, kostel sv. Františka z Assisi 8:00 8:00 8:00 8:00
Bernartice, kostel sv. Martina 22:30 11:00 11:00 11:00
Bernartice nad Odrou, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 9:15 9:15 9:15
Bernartice u Javorníku, kostel sv. Petra a Pavla 20:30-vánoční koledování 9:45
Besednice, kostel sv. Prokopa 15:30 8:15 8:15
Běstvina, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00 11:00
Bezděkov nad Metují, kostel sv. Prokopa 23:00 9:30 9:30 9:30
Bílá, kostel sv. Bedřicha 10:30 10:30 10:30
Bílá Lhota, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 16:00-dětská 10:45 10:45 11:00
Bílá Voda, kostel Navštívení Panny Marie 22:30 11:00 11:00-kaple Institutu Krista Velekněze 11:00
Bílčice, kostel sv. Markéty 10:00 10:00
Bílov, kostel sv. Vavřince 15:00 10:30 10:30 10:30
Bílovec-Lubojaty, kostel sv. Jiří 15:00 9:15 15:30 9:15
Bílovec-Stará Ves, kostel sv. Jakuba 10:30 9:00
Bílovec, kostel sv. Mikuláše 22:30 9:00 9:00 9:00
Bílovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:30 8:45 8:45 8:45
Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 17:30-sobota 15:00
22:30
10:00 10:00 10:00
Bílsko, kostel sv. Jakuba staršího 9:30 9:30
Bílý Újezd, kostel Proměnění Páně 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Biskupice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 11:00 11:00 11:00
Biskupice, kostel sv. Markéty 13:00 13:00
Biskupice u Hrotovic, kostel sv. Martina 10:00 20:00 9:30 10:00 9:30
Bítov, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45
Blansko, kostel sv. Martina 7:00
8:45
23:00 7:00
8:45
8:00-latinská 8:00
Blatná, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:15 8:15 16:00
Blatnice pod Svatým Antonínkem - Svatý Antonínek, kaple sv. Antonína Paduánského
Blatnice pod Svatým Antonínkem, kostel sv. Ondřeje 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Blatnička, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:00 9:00 9:00
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 9:15 21:00 9:15 9:15 9:15
Blížkovice, kostel sv. Bartoloměje 10:30 21:30 10:30 10:30 10:30
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 20:00 10:30 10:30 10:30
Bludov, kostel sv. Jiří 8:45 17:00 10:30 8:45 10:30
Bobrůvka, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 23:00 8:00 8:00
Bohdalov, kostel sv. Vavřince 10:00 24:00 10:00 10:00 10:00
Bohdašín, kaple Nejsvětější Trojice 7:30 7:30 7:30
Bohdíkov-Raškov, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 10:30
Bohdíkov, kostel sv. Petra a Pavla 20:00 7:30
Bohumilice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 22:30-bohoslužba slova 10:00 9:30 9:30
Bohumín-Kopytov, kaple sv. Jana Nepomuckého 22:00
Bohumín-Nový Bohumín, kostel Božského Srdce Páně 22:00-česky 7:30-polsky
9:00-česky
7:30-polsky
9:00-česky
7:30-polsky
9:00-česky
Bohumín-Pudlov, kaple 21:00-česky
Bohumín-Skřečoň, kostel Panny Marie Sedmibolestné 20:00-Č,P 10:30-Č 10:30-Č 10:30-Č
Bohumín-Starý Bohumín, kostel Narození Panny Marie 24:00-česky 7:30-polsky
10:30-česky
10:30-česky
Bohumín-Vrbice, kostel Svaté Kateřiny Alexandrijské a sv. Jakuba staršího 20:00 9:00
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 7:15 15:00 7:15 7:15 7:15
Bohuňovice, kostel sv. Jana Křtitele 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Bohuslavice, kostel Nejsvětější Trojice 24:00 9:30 6:45
9:30
6:45
9:30
Bohuslavice, kostel sv. Bartoloměje 24:00 8:00 8:00 8:00
Bohuslavice nad Metují, kostel sv. Mikuláše 23:00 9:15 9:15 9:15
Bohuslavice u Kyjova, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 9:00 9:00 9:00
Bohuslavice u Zlína, kaple Navštívení Panny Marie 20:00 9:45 9:45 9:45
Bohušov, kostel sv. Martina 23:00 9:30 8:00
Bohutice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Bohutín, kostel Narození Panny Marie 7:30 7:30 7:30
Bochoř, kostel sv. Floriána 22:00 8:00 8:00 8:00
Bojanov, kostel sv. Víta 22:00 8:00 8:00 8:00
Bojkovice, kostel sv. Vavřince 9:30 22:00 6:45
9:30
6:45
9:30
6:45
9:30
Bolatice, kostel sv. Stanislava 8:30 14:30
24:00
8:30
14:30
8:30 8:30
14:30
Boleradice, kostel sv. Jana Křtitele 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Borkovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 24:00 10:30 10:30 10:30
Borotín-Nový Kostelec, kostel Narození Panny Marie 10:00
Borotín, kostel Nanebevstoupení Páně 10:00 10:00
Borotín, kostel Povýšení sv. Kříže 11:00 11:00 11:00
Borová, kostel sv. Markéty 15:00
23:00
8:00 8:00 8:00
Borovany, kostel Navštívení Panny Marie 8:00 24:00 8:00 8:00 8:00
Borovnice, kostel sv. Víta 16:00 9:45 9:45
Boršice, kostel sv. Václava 23:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Boršice u Blatnice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 24:00 18:00 10:00 18:00
Boršov nad Vltavou, kostel sv. Jakuba staršího 21:00 7:45 7:45
Bořetice, kostel sv. Anny 18:00-sobota 20:30 8:00 8:00 8:00
Bořitov, kostel sv. Jiří 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 7:00
9:00
22:00 7:00
9:00
7:00
9:00
7:00
9:00
Bošilec, kostel sv. Martina 14:00 11:30 11:30-bohoslužba slova 11:30
Bošovice, kostel sv. Stanislava 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Bouzov, kostel sv. Gotharda 21:00 9:15 9:15 9:30
Božejov, kostel sv. Jiří 8:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Brandýs nad Orlicí, kostel Nanebevstoupení Páně 9:45 9:45 9:45 9:45
Branišov, kostel sv. Václava 15:30
Branišovice, kostel sv. Vavřince 9:00 21:00 9:00 9:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 11:00 22:00 11:00 11:00 11:00
Branky, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 24:00 10:00 10:00 10:00
Branná, kostel sv. Michaela Archanděla 8:00 20:30 11:00 11:00
Brantice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 7:30 14:00
Bratčice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 10:30 10:30 10:30
Bratrušov, kostel Všech svatých 10:30 20:30 10:30 10:30 10:30
Bratřejov, kostel sv. Cyrila a Metoděje 10:30 21:00 10:30 10:30 10:30
Bravantice, kostel sv. Valentina 16:30 8:00 18:30 8:00
Brloh-Kuklov, kostel sv. Šimona a Judy 9:30 11:00 11:00 11:00
Brno, kapucínský kostel Nalezení sv. Kříže 8:30
10:00
16:30 8:30
10:00
17:00
8:30
17:00
8:30
10:00
17:00
Brno, katedrála sv. Petra a Pavla 7:30
9:00
16:00
24:00
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
9:00
10:30
Brno, klášterní kostel sv. Leopolda a Václava 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Brno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie na Křenové 8:00
9:30
11:00
15:00
22:00
Brno, kostel sv. Augustina 7:00
9:00
16:00
24:00
7:00
9:00
11:00
7:00
9:00
7:00
9:00
11:00
18:00
Brno, kostel sv. Jakuba 8:00
9:30
11:00
22:00 8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
9:30
11:00
19:00
Brno, kostel sv. Janů 7:30
9:00
10:30
15:30
24:00
7:30
9:00
10:30
15:30
10:00
15:30
7:30
9:00
10:30
15:30
Brno, kostel sv. Maří Magdalény 7:00
8:30
10:15-?eckokatolick
16:00 7:00
8:30
10:15-řeckokat
18:00
7:00
8:30
18:00
7:00
8:30
10:127-řeckokat
18:00
Brno, kostel sv. Michala 9:00
10:30
14:00-MR 1962
16:00
23:00
9:00
10:30
15:00-MR 1962
18:30
18:30 9:00
10:30
15:00-MR 1962
18:30
Brno, kostel sv. Tomáše 7:45
9:00
11:00
16:00
24:00
7:45
9:00
11:00
19:30
7:45
9:00
17:30
7:45
9:00
11:00
19:30
Brno, kostel Svaté Rodiny 8:00 15:30
24:00
8:00 8:00 8:00
Brno-Bystrc, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty 7:30
8:45
16:00
22:00
7:30
8:45
10:00
18:00
7:30
8:45
10:00
7:30
8:45
10:00
18:00
Brno-Bystrc, středisko Archa 24:00
Brno-Horní Heršpice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 16:00-boh. slova 8:00
Brno-Husovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 7:30 16:00
24:00
7:30
10:00
18:00
7:30
18:00
8:00
10:00
18:00
Brno-Jundrov, kaple Pána Ježíše v Getsemanech 8:30 22:00 8:30 8:30
Brno-Kohoutovice, kaple Svaté Rodiny 7:30 16:00 7:30
10:30
10:30 7:30
10:30
Brno-Komárov, kostel sv. Jiljí 8:00
9:30
22:00 8:00
9:30
8:00
9:30
8:00
9:30
Brno-Komín, kostel sv. Vavřince 10:00 24:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Brno-Královo Pole, kostel Nejsvětější Trojice 7:30
9:30
15:00
22:00
7:30
9:30
18:30
7:30
9:30
8:00
9:30
11:00
18:30
Brno-Lesná, Duchovní centrum 7:30
9:00
15:30
22:00
7:30
9:00
10:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
Brno-Líšeň, kostel sv. Jiljí 7:00
10:00
22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
18:00
Brno-Líšeň, salesiánské středisko 8:30 15:00-boh. slova
22:00-boh. slova
8:30 8:30 8:30
Brno-Obřany, kostel sv. Václava 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Brno-Řečkovice, kostel sv. Vavřince 7:15
8:30
16:00
23:00
7:15
8:30
10:00
7:15
8:30
10:00
8:00
10:00
Brno-Slatina, kostel Povýšení sv. Kříže 8:30 15:00
22:00
8:30 8:30 8:30
Brno-Soběšice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie - klarisky 22:00 8:45 8:45 8:45
Brno-Staré Brno, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 7:30
9:00
11:00
15:00
22:00
7:30
9:00
11:00
18:00 9:00
11:00
18:00
Brno-Starý Lískovec, kostel sv. Jana Nepomuckého 7:30 15:00
22:30
7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Brno-Tuřany, kostel Zvěstování Panny Marie 7:30
10:00
16:00
22:00
7:30
10:00
7:30
10:00
7:30
10:00
Brno-Zábrdovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
9:45
24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
8:00
9:45
Brno-Žabovřesky, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 7:30 15:00
22:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
10:30
18:00
Brno-Žebětín, kostel svatého Bartoloměje 9:00 15:00
23:00
9:00 9:00 9:00
Brno-Židenice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00 15:30
24:00
8:00
10:00
18:00
8:00
10:00
8:00
10:00
18:00
Brod nad Dyjí, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 8:00 8:00 8:00
Brodek u Konice, kostel sv. Petra a Pavla 17:30 9:30 9:30 9:30
Brodek u Prostějova, kostel Povýšení sv. Kříže 22:30 8:00 7:30
Broumov, děkanský kostel sv. Petra a Pavla 10:00 24:00 10:00 10:00
Broumov, opatský kostel sv. Vojtěcha 17:00 17:00
Brtnice, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
10:30 9:30 10:30
Brumov-Bylnice, kostel sv. Václava 7:30
9:00
15:00
24:00
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
17:00
Brumovice, kostel sv. Antonína Paduánského 8:00
17:00-sobota
22:30 8:00 8:00 8:00
Brumovice, kostel Narození Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Bruntál, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 9:00
Brušperk, kostel sv. Jiří 22:30 9:30 9:30 9:30
Bruzovice, kostel sv. Stanislava 16:00 9:30 9:30
Břeclav, kostel sv. Václava 7:45 16:00
22:00
7:45
10:30
7:45
10:30
7:45
10:30
Břest, Sv. Jakuba 7:00 22:30 10:30 9:00 17:30
Březí, kostel sv. Jana Křitele 23:30 9:30 9:30 9:30
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Březina u Křtin, kostel Panny Marie Matky církve 9:00 9:00
Březnice, kostel sv. Ignáce z Loyoly a sv. Františka Xaverského 9:30 22:00-bohoslužba slova 9:30 9:30 9:30
Březnice, kostel sv. Bartoloměje 8:00 8:00 8:00
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 9:30 9:30
Březolupy, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 10:30 10:30 10:30
Březová, kostel sv. Mikuláše 21:30 7:30 7:30 7:30
Březová, kostel sv. Cyrila a Metoděje 7:30
9:30
24:00 9:30 7:30
9:30
9:30
Březová nad Svitavou, kostel sv. Bartoloměje 15:00 9:00 9:00
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 22:00 9:00 9:00
Břidličná, kostel sv. Tří králů 20:00 8:30 8:30 8:30
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:30 15:30 8:30 8:30
18:00
Budislav, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Budislav, kaple Boží lásky 16:00 9:30
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 8:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Budišov nad Budišovkou, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Budkov, kostel sv. Martina 11:15 22:00 11:15 11:15 11:15
Buchlovice, kostel sv. Martina 15:00
21:30
9:30 9:30 9:30
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Bukovany, kostel sv. Antonína Paduánského 14:00-bohoslužba slova 11:00 11:00
Bukovec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:30 21:00-P 7:30-P
10:30-Č
7:30-Č
10:30-P
7:30-Č
10:30-P
Bukovinka, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 9:00 9:00
Bulhary, kostel sv. Jiljí 9:00 20:30 9:00 9:00
Bystré, kostel sv. Bartoloměje 16:00 9:30 9:30 9:30
Bystré, kostel sv. Jana Křtitele 23:00 8:00 8:00 8:00
Bystročice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 20:00 10:40 10:40 10:40
Bystrovany, kostel sv. Bartoloměje 16:00 11:00 11:00
Bystřec, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 8:00 8:00 8:00
Bystřice, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00-P 8:30-P
10:00-Č
8:30-Č
10:00-P
8:30-Č
10:00-P
Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince 7:40
9:00
16:00
23:00
7:40
9:00
7:40 7:40
9:00
Bystřice pod Hostýnem - Bílavsko, kostel sv. Bartoloměje 8:00 8:00 8:00 8:00
Bystřice pod Hostýnem, kostel sv. Jiljí 22:00 6:30
7:45
9:30
6:30
7:45
9:30
6:30
7:45
9:30
Bystřice pod Lopeníkem, kaple sv. Josefa 9:00 9:00 9:00
Býšť, kostel sv. Jiří 11:00 17:00 11:00 11:00 11:00
Bzenec, kostel sv. Jana Křtitele 15:00-pobožnost u jeslí
24:00
11:00 9:30 9:30
Cerekvice nad Loučnou, kostel sv. Václava 17:30 9:00 9:00 9:00
Cetechovice, kostel Navštívení Panny Marie 7:30 20:30 7:30 7:30 16:00
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 10:00 21:00 10:00 10:00 10:00
Cetoraz, kostel sv. Václava 18:00 8:00 8:00
Církvice, kostel sv. Vavřince 11:00 11:00 11:00 11:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 20:30 11:00 11:00
Citov, kostel sv. Jiří 15:00 10:45 10:45
Cotkytle, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00 11:00 11:00
Cvrčovice u Pohořelic, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00-sobota 11:00
Čakov, kostel sv. Linharta 17:30 10:30 10:30 10:30
Čáslav, kostel sv. Petra a Pavla 9:00 16:00
24:00
9:00
18:00
9:00 9:00
17:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 8:45 16:00 8:45 8:45 8:45
Častohostice, kostel sv. Barbory 7:30 7:30 7:30 7:30
Častolovice, kostel sv. Víta 7:45 22:00 7:45 7:45 7:45
Častrov, kostel sv. Mikuláše 11:00 16:00 11:00
Čebín, kostel sv. Jiří 9:30 21:00 9:30 9:30 9:30
Čehovice, kostel sv. Prokopa 21:00 9:00 9:00 9:00
Čechy pod Kosířem, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 10:45 10:45 10:45
Čejč, kostel sv. Vendelína 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Čejkovice, kostel sv. Kunhuty 8:00 22:30 7:30
10:30
8:00
10:30
10:30
14:00
Čeladná, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 8:00 8:00 8:00
Čenkovice, kostel sv. Vavřince 11:00
Černá v Pošumaví, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 14:00 14:00 14:00
Černá Voda, kostel Jména Panny Marie 20:00 9:00
Černčice, kostel sv. Jakuba staršího 15:30 8:00 8:00
Černíkovice, kostel Povýšení Sv. Kříže 8:30 8:00 8:00 8:00
Černilov, kostel Nalezení sv. Štěpána 22:00 8:30 8:30 8:30
Černotín, kostel sv. Cyrila a Metoděje 20:30 9:30 9:30 9:30
Černovice, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 8:00 8:00 8:00
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 11:00 11:00 11:00 11:00
Černožice, kaple Neposkvrněného Početí Panny Marie, domov pro seniory 9:30 9:30 9:30
Červená Lhota, kostel sv. Vavřince 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Červená Řečice, kostel sv. Marie Magdalény 22:00 8:00 8:00 8:00
Červená Voda, kostel sv. Matouše 24:00 10:00 10:00
Červené Janovice, kostel sv. Martina 22:00 11:10 11:10
Červenka, kostel sv. Alfonse 21:00 8:15 8:15
Červený Kostelec, kostel sv. Jakuba Staršího 24:00 7:00
9:00
7:00
9:00
7:00
9:00
Česká Skalice - Malá Skalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 8:00
Česká Třebová, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
9:30 9:30 17:00
Česká Ves, kostel sv. Josefa 20:00 9:00 9:00 9:00
České Budějovice, kaple sv. Josefa 20:30 6:30 6:30
České Budějovice, kaple sv. Otýlie 9:30 9:30 9:30 9:30
České Budějovice, katedrála sv. Mikuláše 9:00 24:00 9:00
10:30
17:00
9:00
17:00
9:00
10:30
17:00
České Budějovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 8:00 18:00 8:00 8:00 8:00
České Budějovice, kostel Obětování Panny Marie 8:00 15:00-Tridentská
22:00
8:00
18:30
18:30
České Budějovice, kostel P. Marie Růžencové 16:00-Pro děti 9:00 9:00 9:00
České Budějovice, kostel Panny Marie Královny Andělů 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
České Budějovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00-Pro děti
22:00
8:30 8:30 8:30
České Budějovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 23:00 9:15 9:15 9:15
České Budějovice, kostel sv. Prokopa a Jana Křtitele 8:30 24:00 8:30 8:30 8:30
České Budějovice, kostel sv. Václava 15:00-Pro děti
22:00
11:00 11:00
České Budějovice, kostel sv. Vojtěcha, Čtyři Dvory 8:00 16:00-Pro děti
22:00
8:00
10:00
15:00-DD Máj
16:00-DD Hvízdal
18:00
8:00
10:00
8:00
10:00
18:00
České Heřmanice, kostel sv. Jakuba 17:00 8:00 8:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:15 10:15
České Libchavy, kostel sv. Víta 21:00 10:00 10:00 10:00
České Meziříčí, kostel sv. Kateřiny 17:00 9:30 9:30 9:30
České Petrovice, kostel sv. Petra a Pavla 20:30 11:30
České Velenice, kostel sv. Anežky České 23:00 11:00
Český Krumlov, kostel sv. Víta 24:00 9:30 9:30 9:30
Český Těšín - Horní Žukov, kostel 24:00-Č-P 7:30-Č 7:30-Č
Český Těšín - Koňakov, kostel Prozřetelnosti Boží 22:00-Č-P 10:30-Č 10:30-Č
Český Těšín - Mosty, kaple 9:00-Č 9:00-Č
Český Těšín - Svibice, kostel svaté Hedviky Slezské 22:00 7:30-Č 7:30-P
Český Těšín, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 22:00-Č 7:30-P
9:00-Č
10:30-P
17:30-Č
7:30-Č
9:00-Č
10:30-P
17:30-P
7:30-Č
9:00-Č
10:30-P
17:30-P
Čestice, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 9:45 9:45
Číhošť, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 9:30 9:30 9:30
Čimelice, kostel Nejsvětější Trojice 20:30 10:30 10:30 10:30
Činěves, kostel sv. Václava, hřbitov 24:00
Čistá, kostel sv. Mikuláše 16:00 9:00 9:00 9:00
Čížová, kostel sv. Jakuba staršího 20:30 11:00 11:00
Čkyně, kostel sv. Marie Magdalény 8:00 24:00 8:00 8:00 8:00
Čučice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00 11:00
Dalečín, kostel sv. Jakuba Staršího 9:45 24:00 9:45 9:45 9:45
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:30 9:30 9:30
Dambořice, kostel sv. Martina 8:00 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
8:00
11:00
Darkovice, kostel sv. Hedviky 21:00 10:00 10:00 10:00
Dašice, kostel Narození Panny Marie 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Deblín, kostel sv. Mikuláše 7:45 22:00 7:45 7:45 7:45
Deštná, kostel sv. Ottona 24:00 11:00 11:00 11:00
Deštná, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 10:00
Deštné v Orlických horách, kostel sv. Marie Magdalény 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Dětmarovice, kostel sv. Máří Magdalény 22:30 10:00 9:15 15:00
Dětřichov, kostel sv. Petra a Pavla 9:00 9:00
Dírná, Kostel sv. Vavřince 8:00 8:00 8:00 8:00
Diváky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 16:00 11:00 11:00 11:00
Dlouhá Lhota, kostel sv. Bartoloměje 10:30 10:30 10:30 10:30
Dlouhá Loučka, kostel sv. Bartoloměje 22:00 7:45 7:45 7:45
Dlouhomilov, kostel Všech Svatých 8:00
Dobratice, kostel sv. Filipa a Jakuba 22:00 10:00 9:00 10:00
Dobré, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 9:30 9:30 9:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 9:30 9:30 9:30 9:30
Dobromilice, kostel Všech svatých 21:15 11:00 11:00 11:00
Dobrovítov, kostel sv. Václava 11:00
Dobruška, kostel sv. Václava 8:30 16:00
24:00
8:30
18:00
8:30
18:00
8:30
18:00
Dobřany, kostel sv. Mikuláše 16:00
Dobřenice, kostel sv. Klementa 24:00-bohoslužba slova 17:00 17:00-bohoslužba slova 17:00
Dobřínsko, kostel sv. Prokopa 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Dolany-Véska, kaple sv. Petra a Pavla 10:00
Dolany, kostel sv. Matouše 22:00 10:00 10:00 10:00
Dolní Benešov - Zábřeh, kostel sv. Urbana 21:00 8:30 8:30 8:30
Dolní Benešov, kostel sv. Martina 23:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Dolní Bojanovice, kostel sv. Václava 7:00
10:00
23:00 7:00
8:30
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
18:30
Dolní Bukovsko - Horní Bukovsko, kostel sv. Štěpána 10:00
Dolní Bukovsko, kostel Narození Panny Marie 16:00 10:00-bohoslužba slova 10:00-bohoslužba slova
Dolní Čermná, kostel sv. Jiří 7:30 24:00 10:30 7:30
10:30
7:30
10:30
Dolní Dobrouč - Horní Dobrouč, kostel sv. Jana Křtitele 7:30 7:30
Dolní Dobrouč, kostel sv. Mikuláše 16:00
24:00
10:00 9:00 9:00
Dolní Dunajovice, kostel sv. Jiljí 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Dolní Dvořiště - Rychnov nad Malší, kostel sv. Ondřeje 11:15 11:15
Dolní Dvořiště, kostel sv. Jiljí 20:30
Dolní Kalná, kostel Navštívení Panny Marie a sv. Václava 20:00 11:00 11:00
Dolní Kounice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 7:45 7:45 7:45
Dolní Lánov, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00
Dolní Lhota, kostel Panny Marie Karmelské 10:30 20:00 10:30 10:00 10:30
Dolní Lhota, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:00-pro děti 8:30 8:30 8:30
Dolní Loučky, kostel sv. Martina 9:15 22:00 9:15 9:15 9:15
Dolní Lutyně - Věřňovice, kaple sv. Isidora 10:30 10:30
Dolní Lutyně, kostel sv. Jana Křtitele 22:00-Č 7:30-P
9:00-Č
7:30-P
9:00-Č
7:30-P
9:00-Č
Dolní Němčí, kostel sv. Filipa a Jakuba 7:30 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Dolní Roveň - Horní Roveň, kostel sv. Kateřiny 16:30 8:30 8:30
Dolní Studénky, kostel sv. Linharta 7:30 19:00 7:30 7:30 7:30
Dolní Újezd, kostel sv. Havla 21:00 9:00 9:00 9:00
Dolní Újezd, kostel sv. Martina 16:00
23:00
7:45
10:15
7:45
10:15
7:45
10:15
Dolní Životice, kostel Nejsvětějšího Spasitele 21:30 8:30 8:30 8:30
Doloplazy, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00 11:00 11:00 11:00
Domanín, kostel sv. Václava 8:00-4. neděle adventní 22:00 11:00 11:00 11:00
Domašov u Brna, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 8:30
Doubrava, kostel sv. Hedviky 8:15 7:50 8:15
Doubravice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 18:00-sobota 22:30 9:45 9:45 9:45
Doubravník, kostel Povýšení sv. Kříže 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Doudleby, kostel sv. Vincence 21:30 11:15 11:15
Drahanovice, kostel sv. Jakuba Staršího 19:00 7:30 7:30 7:30
Drahany, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 10:30 10:30 10:30
Drahenice, kostel sv. Jana Křtitele a Panny Marie Karmelské, zámek 9:30-bohoslužba slova 11:00 8:00-bohoslužba slova
Drahov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 8:00
Dráchov, kostel sv. Václava 11:30
Drásov, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 17:00 8:00 8:00 8:00
Dražice, kostel sv. Jana Křtitele 14:30 8:30 8:30 8:30
Drážov-Dobrš, kostel Zvěstování Panny Marie 11:30 11:45 11:30
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 8:00 20:00 8:00 8:00 8:00
Drnholec, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Drnovice, kostel sv. Anežky České 11:00 11:00 11:00 11:00
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30 9:30 9:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Drysice, kostel Panny Marie 20:00 9:00 9:30 9:30
Dřevohostice, kostel sv. Havla 20:00 7:30 7:30 7:30
Dříteč, kostel sv. Petra a Pavla 23:00 10:30
Dříteň-Bílá Hůrka, kostel sv. Štěpána 21:00 8:15 8:15 8:15
Dříteň, kostel sv. Dismase 11:00
Dub nad Moravou, poutní chrám Očišťování Panny Marie 24:00 9:00 9:00 9:00
Dubicko, kostel Povýšení sv. Kříže 23:00 8:00 8:00 8:00
Dubné, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:45 8:45 8:45
Dukovany, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 7:30
Dušejov, kostel sv. Bartoloměje 10:30 10:30 10:30
Dvorce, kostel sv. Jiljí 21:00 8:00 8:00 8:00
Dvůr Králové nad Labem, kostel sv. Jana Křtitele 8:00
9:30
24:00 8:00
9:30
8:00
9:30
8:00
9:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 16:00 9:30 9:30
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 24:00 11:00
Dymokury, kostel Zvěstování Páně, hřbitov 10:30
Francova Lhota, kostel sv. Štěpána 7:30 15:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Frenštát pod Radhoštěm, kostel sv. Martina 22:30 8:45 8:45 8:45
Fryčovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 8:00 8:00 8:00
Frýdek-Místek-Chlebovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:30 10:00 10:00 10:00
Frýdek-Místek-Lískovec, kostel sv. Šimona a Judy 21:00 7:30 7:30 7:30
Frýdek-Místek-Lysůvky, kostel Panny Marie Sněžné 7:30 7:30 7:30
Frýdek-Místek-Skalice, kostel sv. Martina 24:00 8:30 8:30 8:30
Frýdek-Místek, bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku 16:00
21:00
8:00
10:00
18:00
8:00
10:00
18:00
8:00
10:00
18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla v Místku 15:00-pro děti
24:00
8:00
10:00
8:00
10:00
18:00
8:00
10:00
18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje 23:00 7:00
9:30
7:00
9:30
9:30
18:00-kaple
Frymburk, kostel sv. Bartoloměje 22:00 9:30 9:45 9:45
Fryšava pod Žákovou horou, kostel sv. Matouše 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Fryšták, kostel sv. Mikuláše 9:00 16:00-pro rodiče a děti
22:00
8:00
10:00
10:30
14:30-živý betlém
8:00
10:00
8:00
10:00
Fulnek-Děrné, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 8:00 8:00
Fulnek-Lukavec, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Barbory 10:30 10:30 10:30
Fulnek-Stachovice, kostel sv. Kateřiny 7:30 7:30 7:30
Fulnek-Vlkovice, kostel sv. Mikuláše 11:00 18:00
Fulnek, kostel Nejsvětější Trojice 16:00
22:00
9:00 9:00 9:00
Grygov, kaple sv. Jana Nepomuckého 9:30
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 10:45
Háj ve Slezsku, kostel sv. Valentina 21:30 9:00 9:00 9:00
Hajnice-Brusnice, kostel sv. Mikuláše 13:00
Halenkovice, kostel sv. Josefa 16:00 10:15 10:15 10:15
Hartmanice, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 7:30 21:00 7:30 7:30 7:30
Hať, farní kostel sv. Matouše 23:00 7:00
8:30
7:00
8:30
8:30
17:00
Havířov-Dolní Bludovice, kostel sv. Markéty 24:00 9:00 9:00-P 9:00
Havířov-Prostřední Suchá, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 8:45 8:45 8:45
Havířov, kostel sv. Anny 15:00-PRO DĚTI 8:30
10:15
8:30 8:30
10:15
Havlíčkova Borová, kostel sv. Víta 9:30 17:00 9:30 9:30 9:30
Havlíčkův Brod - Svatý Kříž, kostel Nalezení Sv. Kříže 16:00 11:00 11:00
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 23:00 11:15 11:15
Herálec, kostel sv. Bartoloměje 16:00
Herálec, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00 11:00 11:00 11:00
Heraltice, kostel sv. Jiljí 20:00 11:00 11:30 11:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 11:00 21:30 11:00 11:00 11:00
Heřmaň, kostel sv. Jiljí 16:00 16:00
Heřmanice u Oder - Véska, kostel Navštívení Panny Marie 20:30 9:00 11:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Heřmanovice, kostel sv. Ondřeje 20:00 8:00 8:00
Heřmanův Městec, kostel sv. Bartoloměje 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00
Hladké Životice, kostel sv. Mikuláše 8:00 8:00
Hlavatce, kostel sv. Ondřeje 16:00-dětská 11:30 11:30 11:30
Hlavnice, kostel Nejsvětější Trojice 14:30-pro děti
24:00
10:30 10:30 10:30
Hlína u Ivančic, kostel sv. Kunhuty 20:30 8:30 8:30 8:30
Hlinsko, kostel sv. Bartoloměje 7:45 7:45 7:45
Hlinsko-Chlum, kostel sv. Petra a Pavla 21:30 9:30 9:30 9:30
Hlinsko, kostel Narození Panny Marie 16:00
24:00
8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Hlohovec, kostel sv. Bartoloměje 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Hlubočec, kaple svatého Jana a Pavla 17:00 17:00
Hlubočky, kostel Božského Srdce Páně 9:30 9:30 9:30
Hluboká nad Vltavou - Kostelec, kostel sv. Vavřince 9:00 11:00 8:00
Hluboká nad Vltavou - Purkarec, kostel sv. Jiří
Hluboká nad Vltavou, kostel sv. Jana Nepomuckého 23:00 9:00 17:30
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:30
Hlučín-Darkovičky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 20:30 8:00
10:00
8:00
10:00
9:00
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele 7:15
8:30
15:30
22:00
7:15
8:30
10:00
7:15
8:30
10:00
8:30
10:00
17:00
Hluk, kostel sv. Vavřince 15:00
22:30
8:00
10:30
8:00
10:30
8:00
10:30
Hlušice, kostel sv. Václava a sv. Barbory 11:15
Hnanice, kostel sv. Wolfganga 20:00 9:45 9:45
Hnátnice, kostel sv. Petra a Pavla 22:00
Hněvkovice, kostel sv. Bartoloměje 11:15 11:15 11:15
Hněvošice, kostel Krista Dobrého Pastýře 24:00 8:30
18:00
8:30 8:30
18:00
Hněvotín, kostel sv. Leonarda 21:00 9:30 9:30 9:30
Hnojice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 9:00
Hnojník, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30-Č+P 7:30-P
8:45-Č
7:30-P
8:45-Č
7:30-P
8:45-Č
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 11:00 21:30 11:00 11:00 11:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 15:00 9:30 9:00
Hodonín, kostel sv. Vavřince 6:50
8:00
9:15
16:00
22:00
6:50
8:00
9:15
17:45
6:50
8:00
6:50
8:00
9:15
17:45
Hodslavice, Kostel Božského Srdce Páně 24:00 8:00 8:00 8:00
Holčovice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 22:00 9:30 9:30
Holice, kostel sv. Martina 24:00 9:30 9:30 9:30
Holohlavy, kostel sv. Jana Křtitele, děkanský 17:00 8:00 8:00 8:00
Holubice, kostel sv. Václava 20:30 11:00 11:00 11:00
Honbice, kostel Sv. Kříže 11:00
Horka nad Moravou, kostel sv. Mikuláše 21:00 8:20 8:20 8:20
Horní Benešov, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 22:00 8:00 8:00 8:00
Horní Bludovice - Špluchov, kaple 11:00 11:00
Horní Bobrová, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:45 22:30 10:45 10:45 10:45
Horní Bojanovice, kostel sv. Vavřince 8:00 22:30 8:00 8:00 8:00
Horní Bory, kostel sv. Martina 9:45 16:00 9:45 9:45-Dolní Bory 9:45
Horní Branná, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 10:30 10:30
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00
Horní Cerekev, kostel Zvěstování Páně 10:30 24:00 10:30 10:30 10:30
Horní Domaslavice, kostel sv. Jakuba Většího 21:00 8:00 8:00 8:00
Horní Dubňany, kostel sv. Petra a sv. Pavla 8:00 21:00 8:00 8:00
Horní Dunajovice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 11:10 11:10 11:10
Horní Heřmanice, kostel sv. Jiří 11:00 11:00 11:00
Horní Jelení, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 16:00
24:00
8:45 8:45 8:45
Horní Kounice, kostel sv. Michaela archanděla 10:00 10:00 10:00 10:00
Horní Lhota, kostel sv. Dionýsia 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Lideč, kostel sv. Václava 9:00 20:30 9:00 9:00 9:00
Horní Loděnice, kostel sv. Isidora, rolníka 11:30 11:30
Horní Lomná - Salajka, poutní a farní kostel sv. Kříže 8:00
10:30
24:00-P 8:00-Č
10:30-P
8:00-P
10:30-Č
8:00-P
10:30-Č
Horní Město - Rešov, kostel sv. Kateřiny 10:00
Horní Město, kostel Sv. Marie Magdalény 17:00-pro děti 11:30 10:00 10:00
Horní Moštěnice - Moštěnice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 23:00 11:00 11:00 11:00
Horní Němčí, kostel sv. Petra a Pavla 9:00 21:00 9:00 9:00
Horní Planá, kostel sv. Markéty 24:00 11:15 8:00 8:00
Horní Stropnice - Dobrá Voda, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 13:30 13:30 13:30
Horní Stropnice - Rychnov u Nových Hradů, kostel sv. Jiljí 21:00 11:00 11:00
Horní Stropnice, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 10:30 10:30
Horní Studénky, kostel sv. Linharta 7:30 7:30 7:30
Horní Suchá, kostel sv. Josefa - dělníka 21:00-Č 10:00-P 10:00-Č 10:00-Č
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Horní Újezd, kostel Narození Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Horní Újezd u Třebíče, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Horní Vltavice, kostel sv. Rodiny 19:30
Horní Životice, kostel svatého Mikuláše 9:30
Hořepník, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30
Hořice, kostel Narození Panny Marie 24:00 9:00 9:00 9:00
Hořice na Šumavě, kostel sv. Kateřiny 8:00 8:00 8:00
Hořičky, kostel Svatého Ducha 23:00 8:30 8:30 8:30
Hořiněves-Žíželeves, kostel sv. Mikuláše 11:00
Hořiněves, kostel sv. Prokopa 15:00 14:00 14:00
Hosín, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 10:30
Hostěradice, kostel sv. Kunhuty 8:00 8:00 8:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 10:00 10:00
Hostinné, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 9:00 9:00 9:00
Hošťálková, kostel Povýšení sv. Kříže 8:30 24:00 10:30 10:30 10:30
Hošťálkovy, kostel sv. Michaela archanděla 15:00 15:00 15:00
Hoštejn, kostel sv. Anny 22:00 9:15 10:00 10:30
Hoštice, kostel Narození Panny Marie 11:00-bohoslužba slova 11:00-bohoslužba slova
Hoštice, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 14:00
Hoštice, kostel sv. Jana Křtitele 10:45 19:00 10:45 10:45
Hoštice-Heroltice-Hoštice, kostel sv. Jana 20:00 8:00 8:00 8:00
Hovězí, kostel sv. Maří Magdalény 8:30 22:00 8:00
11:00
8:00 8:00
11:00
Hovorany, kostel sv. Jana Křtitele 8:30
10:30
22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Hraběšice, kostel sv. Filipa a Jakuba 10:30 10:30
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 9:00
Hrabyně, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 7:30
10:30
7:30 8:00
Hradčovice, kostel Všech svatých 7:30
10:00
21:00 7:30
10:00
7:30
10:00
7:30
10:00
Hradec Králové - Kukleny, kostel sv. Anny 24:00 10:00 10:00 10:00
Hradec Králové - Nový Hradec Králové, kostel sv. Antonína 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Hradec Králové - Plotiště nad Labem, kostel sv. Petra 16:00 9:40 9:40
Hradec Králové - Pouchov, kostel sv. Pavla 16:00
24:00
8:00 8:00 8:00
Hradec Králové - Pražské Předměstí, kostel Božského Srdce Páně 16:00 8:00
17:30
8:00
17:30
8:00
17:30
Hradec Králové - Slezské předměstí, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Hradec Králové - Třebeš, kostel sv. Jana Křtitele, Kopec Sv. Jana 10:10 10:10 10:10 10:10
Hradec Králové, katedrála Svatého Ducha 6:30
9:30
11:00
24:00 6:30
9:30
11:00
6:30
9:30
11:00
6:30
9:30
11:00
Hradec Králové, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 16:00 8:00
18:30
8:00
18:30
8:00
18:30
Hradec nad Moravicí, kostel sv. Petra a Pavla 15:30-PRO DĚTI
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Hradec nad Svitavou, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 22:00 8:00 8:00 8:00
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 8:00 8:00
Hranice-Drahotuše, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 8:00
Hranice, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 15:00
22:00
8:30
10:00
17:30
8:30
10:00
18:30
8:30
10:00
18:30
Hrčava, dřevěný poutní kostel sv. Cyrila a Metoděje 11:00 22:00-Č 11:00-Č 11:00-Č 11:00-Č
Hrdibořice, kostel sv. Floriána 17:00
Hrochův Týnec, kostel sv. Martina 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Hronov, kostel Všech svatých 15:00
24:00
8:00 8:00 8:00
17:00
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 8:00 22:00 9:30 9:30 9:30
Hroznová Lhota, kostel sv. Jana Křtitele 10:00 22:00 7:30
10:00
7:30
10:00
8:30
10:30
Hruška, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 8:45 7:45 7:45
Hrušky, kaple sv. Bartoloměje 10:30 7:45 10:00 10:45
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 22:30 10:30 10:30
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 22:00 11:00 0:00
Hukvaldy-Rychaltice, kostel sv. Mikuláše 20:00 7:30 7:30 7:30
Hukvaldy, kostel sv. Maxmiliána 22:00 9:30 9:30 9:30
Hulín-Záhlinice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Hulín, kostel sv. Václava 9:30 23:30 9:30 9:30 9:30
Humpolec, kostel sv. Mikuláše 16:00
22:15
9:00
18:00
9:00 9:00
18:00
Husinec, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 21:00 8:00 8:00 8:00
Hustopeče nad Bečvou, kostel Povýšení svatého Kříže 22:00 8:00 8:00 8:00
Huštěnovice, kostel sv. Anny 21:00 8:30 8:30 8:30
Huzová, kostel sv. Jiljí 18:00 10:00 10:00 8:30
Hvozdná, kostel Všech svatých 8:00 21:00 8:00 8:00 16:00
Hvožďany, kostel sv. Prokopa a Navštívení Panny Marie, hřbitov 10:10 10:10
Charváty, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 7:30 7:30 10:15
Chelčice, kostel sv. Martina 15:00-bohoslužba slova 12:30 9:30-bohoslužba slova 9:30
Chlebičov, kaple Panny Marie Růžencové 8:30 8:30
Chleny, kostel sv. Apolináře 22:00 8:00 8:00 8:00
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30 10:30
Chlum u Třebíče, kostel sv. Václava 17:00-sobota 24:00 10:00 10:00 10:00
Chlum u Třeboně, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00 11:00
Chlumec nad Cidlinou, kostel svaté Voršily 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Choceň, kostel sv. Františka Serafínského 16:00
22:00
9:00 9:00 9:00
Cholina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 9:30 9:30 9:30
Choltice, kostel sv. Romedia 14:00
Chomutice, kostel sv. Diviše 10:00 10:00
Chornice, kostel sv. Vavřince 21:30 11:00 11:00 11:00
Chotěboř, kostel sv. Jakuba staršího 8:00 16:00
24:00
9:30 8:00 9:00
18:00
Chotěbuz-Zpupná Lhota, kostel 9:00-P 9:00-Č
Chotoviny, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 8:15 8:15 8:15
Chotusice, kostel sv. Václava 21:00 9:00
Chotýčany, kaple sv. Václava 9:00
Choustník, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 11:00 11:00 11:00
Choustníkovo Hradiště, kostel Povýšení Svatého Kříže 16:00 18:00
Chrast u Chrudimě, kostel Nejsvětější Trojice 24:00 9:00 8:00 8:00
Chrastavec, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 8:30 9:45
Chrášťany, kostel sv. Bartoloměje 8:00-bohoslužba slova 22:00 8:00-bohoslužba slova 8:00 8:00-bohoslužba slova
Chraštice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 8:00 8:00 8:00
Chropyně, Kostel sv. Jiljí 9:00 21:00 9:00 7:30 9:00
Chroustovice, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00 22:00 8:00 8:00
Chrudim, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:30 24:00 8:30 8:30 8:30
Chrudim, kostel sv. Kateřiny 18:00 18:00
Chřenovice, kostel sv. Václava 7:30 7:30 7:30
Chuchelná, kostel Povýšení sv. Kříže 21:30 8:30 10:00 8:30
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chvalkovice, kostel sv. Jiljí 21:00 10:15 10:00 10:15
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 9:30 20:00 9:30 9:30
Chvalnov-Lísky-Chvalnov, kostel sv. Jakuba Staršího 9:00 15:30 9:00 9:00 9:00
Chvalovice, kostel sv. Markéty 16:00 8:00 8:00
Chvalšiny, kostel sv. Marie Magdalény 20:00 9:30
Chyšky, kostel sv. Prokopa 21:00 8:00 8:00 8:00
Ivaň, kostel sv. Bartoloměje 20:00 8:00 8:00
Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:00
9:00
9:00 7:00
9:00
Ivanovice na Hané - Chvalkovice na Hané, kostel sv. Ferdinanda 17:00 9:30 9:30 9:30
Ivanovice na Hané, kostel sv. Ondřeje 15:00-pro děti
22:00
8:00 8:00 8:00
Jablonec nad Jizerou, kostel sv. Prokopa 24:00 17:00 8:30 8:30
Jablonné nad Orlicí, kostel sv. Bartoloměje 8:00 24:00 8:00 8:00 18:30
Jablunkov, kostel Božího Těla 7:10-P
9:00-Č
10:30
21:30-Č 5:00-P
7:10-P
9:00-Č
10:30-P
18:00-Č
7:10-P
9:00-Č
10:30-P
18:00-Č
7:10-P
9:00-Č
10:30-P
18:00-Č
Jablunkov, kostel sv. Josefa v konventu sester alžbětinek 6:00-P
9:00
24:00-P 6:00-Č
9:00-P
6:00-Č
9:00-P
6:00-Č
9:00-P
Jakartovice-Bohdanovice, kostel sv. Michala 9:45
Jakartovice, kostel Narození Panny Marie 8:00 8:00
Jakubov u Moravských Budějovic, kostel sv. Jakuba Staršího 7:30 17:00 7:30 7:30 7:30
Jakubovice, kostel Panny Marie Nanebevzaté 20:00 7:30
Jalubí, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 9:00 9:00
Jamné nad Orlicí, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30 9:30
Jamolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 20:00 9:30 9:30 9:30
Jámy, kostel sv. Martina 8:30 16:00
23:00
8:30 8:30 8:30
Jankovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 10:30 10:30 10:30
Janov, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 11:00
Janovice, kostel sv. Josefa 20:00 10:30 10:30 10:30
Janské Lázně, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30
Jaroměř-Josefov, kostel Nanebevstoupení Páně 24:00 9:30 9:30 9:30
Jaroměř, kostel sv. Mikuláše 24:00 8:30 8:30 8:30
Jaroměřice, kostel Povýšení sv. Kříže, Kalvárie 22:00 8:30 8:30 8:30
Jaroměřice nad Rokytnou, kostel sv. Markéty 7:30 15:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 21:00
Jarošov nad Nežárkou, kostel sv. Prokopa 22:00 8:00
Jasenná, kostel sv. Jiří 15:00 8:00 8:00 8:00
Jasenná, kostel sv. Marie Magdalény 20:00 7:30 7:30 7:30
Javornice, kostel sv. Jiří 11:00 11:00
Javorník-Travná, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 14:30 14:30
Javorník, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 9:30 9:30 9:30
Jedlí, kostel sv. Jana Křtitele 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Jedlová, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00
Jedovnice, kostel sv. Petra a Pavla 7:30
10:30
15:30
23:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Jemnice, farní chrám sv. Stanislava 8:00
9:45
24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
8:00
9:45
Jeníkov, kostel sv. Václava 9:00 9:00
Jeřišno-Jeřišno, kostel sv. Václava 10:30 22:00 11:00 10:30
Jesenec, kostel sv. Libora 23:00 9:15 9:15 9:15
Jeseník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 10:30 10:30 10:30
Jeseník nad Odrou, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:30 7:30 7:30
Jestřabí v Krkonoších - Křížlice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 10:30
Jevíčko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 9:30 9:30 9:30
Jevišovice, kostel sv. Josefa 22:00 8:00 8:00
Jevišovka, kostel sv. Kunhuty 7:30 7:30 7:30
Jezbořice, kostel sv. Václava 11:00
Jezernice, kostel sv. Martina 20:30 8:00 8:00 8:00
Jezeřany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:15 16:00 9:15 9:15 9:15
Ježov, kostel sv. Jakuba Staršího 21:00 8:00 8:00
Jičín-Staré Město, kostel sv. Ignáce 16:00 18:00 9:00 18:00
Jičín-Staré Město, kostel sv. Jakuba 24:00 9:00 9:00
Jihlava, kostel u Matky Boží 8:00
10:00
16:00
22:00
8:00
10:00
17:00
8:00
10:00
17:00
8:00
10:00
17:00
Jilemnice, kostel sv. Vavřince 9:00 24:00 9:00 9:00 9:00
Jílovice, kostel sv. Jakuba staršího 15:30 12:15 11:00
Jimramov, kostel Narození Panny Marie 8:15 21:30 8:15 8:15 8:15
Jindřichov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:30 9:30 8:00
Jindřichov, kostel sv. Mikuláše 21:30 11:00
Jindřichův Hradec, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 15:30
22:00
9:30 9:30 9:30
Jinín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00-bohoslužba slova
Jinošov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Jiřice, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 8:00 8:00 8:00
Jiřice u Miroslavi, kostel sv. Anny 9:30 22:15 9:30 9:30
Jistebnice, kostel sv. Michaela 16:00-Lásenice
22:00
8:45 8:45 8:45
Jistebník, kostel sv. Petra a Pavla 15:00 10:30 10:30 10:30
Jívová, kostel sv. Bartoloměje 22:00 11:00
Josefov u Hodonína, kaple sv. Josefa 8:30 20:00 8:30 8:30 8:30
Kadov, kostel sv. Václava 10:00 10:00
Kadov, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 11:00
Kájov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 8:00
Kaliště, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Kamenice nad Lipou, kostel Všech svatých 9:30 23:00 9:30 9:30 9:30
Kameničky, kostel Nejsvětější Trojice 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Kamenný Újezd, kostel Všech svatých 23:00 9:30 9:30 9:30
Kaňovice, kaple sv. Hedviky 8:00
Kaňovice, kaple sv. Hedviky 10:30 10:30
Kaplice-Blansko, kostel sv. Jiří 22:00 11:00 17:00
Kaplice, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 9:30 9:30 9:30
Kardašova Řečice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 9:30
Karle, kostel sv. Bartoloměje 15:00 16:00 11:15
Karlova Studánka, kostel Panny Marie uzdravení nemocných 14:00
Karlovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 9:00 9:00
Karviná-Fryštát, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00-Č 5:00-P
6:30-P
8:00-Č
9:30-P
11:00-Č
18:45-Č
6:30-P
8:00-Č
9:30-P
11:00-Č
6:30-P
8:00-Č
9:30-P
11:00-Č
18:45-Č
Karviná-Louky, kostel sv. Barbory 16:00-Č-P 9:00-P 9:00-Č 9:00-Č
Kašava, kostel sv. Kateřiny 21:00 9:00 9:00 9:00
Katovice, kostel sv. Filipa a Jakuba 23:00 8:30 8:30
Kdousov, kostel sv. Linharta 22:00 8:00 8:00 8:00
Kelč, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Kestřany, kostel sv. Kateřiny 21:00 9:00 9:00
Ketkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Kladeruby, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00 11:30 11:30
Kladky, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00 11:00 11:00 11:00
Klášter, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 10:30
Klášterec nad Orlicí, farní kostel Nejsvětější Trojice 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Klenovice na Hané, kostel sv. Bartoloměje 19:30 7:30 7:30 7:30
Klentnice, kostel sv. Jiří 22:00
Klimkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 21:00 7:30
8:30
8:30
Klobouky u Brna, kostel sv. Vavřince 7:30 22:30 7:30 7:30 7:30
Klučenice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Antonína opata 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Kněždub, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 10:30 10:00 10:30
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00 22:30 11:00 8:00 8:00
Kněžpole, kostel sv. Jana Křtitele 7:00 7:00 7:00
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 10:30 16:30 10:30 10:30 10:30
Kobeřice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00
10:00
7:00
10:00
8:00
10:00
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 16:00 11:00 10:30 10:30
Kobylá nad Vidnavkou, kostel sv. Jáchyma 8:30
Kobylí, kostel sv. Jiří 17:00-sobota 16:00 11:00 11:00 11:00
Kocelovice, kaple sv. Bartoloměje 8:00
Koclířov, Českomoravská Fatima KOCLÍŘOV 22:00 9:00 9:00 9:00
Kojetín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00-bohoslužba slova
22:00
9:00 9:00 9:00
Kokory, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Komňa, kostel sv. Jakuba Staršího 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Komorní Lhotka, kostel Božského Srdce Páně 15:30-Č 11:30-P 11:30-P
Komořany, kostel sv. Barbory 9:00 9:00 9:00
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 11:00
Konice, kostel Narození Panny Marie 21:00 7:45
10:45
7:45 7:45
10:45
Konice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 8:00 8:00
Kopřivná, kostel Nejsvětější Trojice 21:00 11:15 11:15
Kopřivnice-Lubina, kostel sv. Václava, Větřkovice 22:00 8:30 8:30 8:30
Kopřivnice-Vlčovice, kostel Všech svatých 20:00 10:00 8:00 10:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje 16:00-pro děti
23:00
6:45
9:45
6:45
9:45
6:45
9:45
Korolupy, kostel sv. Vavřince 20:00 8:30 8:30
Korouhev, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 11:00 11:00 11:00
Koryčany-Jestřabice, kostel sv. Anny 20:00 8:00 8:15 8:15
Koryčany, kostel sv. Vavřince 10:00 15:00
22:00
10:00 10:00 10:00
Korytná, kostel sv. Václava 20:30 9:00 9:00 9:00
Kostelany nad Moravou, kostel sv. Floriána 7:10
10:30
10:30 7:10
10:30
Kostelec na Hané, kostel sv. Jakuba staršího 22:00 9:30 9:30
Kostelec nad Orlicí, kostel sv. Jiří 24:00 9:30 9:30 9:30
Kostelec nad Vltavou, kostel Narození Panny Marie 21:30 11:00 11:00 11:00
Kostelec u Jihlavy, kostel sv. Kunhuty 15:30 11:15 0:00 11:15
Kostelec u Kyjova, kostel sv. Václava 7:15-4. neděle adventní 22:00 7:15
10:30
7:15
10:30
7:15
10:30
Kostelní Lhota, kostel Nanebevzetí Panny Marie 14:00 14:00
Kostelní Radouň, kostel sv. Víta 20:00 11:00 11:00
Kovářov-Lašovice, kostel Navštívení Panny Marie 11:00 22:00 11:00 11:00 11:00
Kovářov-Předbořice, kostel sv. Filipa a Jakuba 16:00 8:00 8:00 8:00
Kovářov, kostel Všech svatých 23:30 9:30 9:30 9:30
Kozlov u Jihlavy, kostel sv. Jana a sv. Pavla 17:00
Kozlovice, kostel sv. Michaela archanděla a sv. Barbory 14:30
24:00
7:30
10:30
7:30 9:00
14:30
Kozmice, kostel sv. Floriána 21:00 7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 7:00 7:00
Kralice na Hané, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 10:30 10:30 10:30
Kralice nad Oslavou, kostel sv. Martina 15:30 11:00
Králíky-Dolní Boříkovice, kostel Povýšení Sv. Kříže 24:00 14:30
Králíky-Hora Matky Boží, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 10:00 10:00 10:00
Králíky-Prostřední Lipka, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 11:30
Králíky, kostel sv. Michaela archanděla 22:00 8:00 8:00 8:00
Krásensko, kostel sv. Vavřince 16:00 9:15 9:15 9:15
Krásná Hora, kostel Narození sv. Jana Křtitele 8:30 8:30 8:30
Krásné, kostel sv. Václava 10:30
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krasov, kostel sv. Kateřiny 9:30 9:30
Kratonohy, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00-bohoslužba slova 15:00-bohoslužba slova
Kravaře-Kouty, kostel sv. Mikuláše 24:00 7:00
9:00
7:00
9:00
8:00
14:00
Kravaře, kostel sv. Bartoloměje 24:00 8:00
10:00
18:30
8:00
10:00
8:00
14:00
18:30
Krčmaň, kostel sv. Floriána 16:00 9:45 9:45
Krhov u Hrotovic, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 11:00 11:00 11:00
Krchleby, kostel sv. Václava 16:00 10:30
Krmelín, kostel sv. Jana a Pavla 22:00 8:45 8:45 8:45
Krnov-Cvilín, poutní kostel Sedmibolestné Panny Marie 21:30 10:00 10:00 10:00
Krnov-Kostelec, kostel sv. Benedikta 22:00 8:00 8:00 8:00
Krnov, klášterní kostel Narození Panny Marie, minorité 16:00 16:00 16:00 19:00
Krnov, kostel sv. Martina 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Kroměříž-Hradisko, kostel Všech svatých 9:15 21:00 9:15 9:15 9:15
Kroměříž-Těšnovice, kostel sv. Petra a Pavla 20:00 11:00 11:00 11:00
Kroměříž-Zlámanka, kostel sv. Jiří 16:00 9:30 9:30 9:30
Kroměříž, kaple sv. Vincence 8:00 8:00 8:00
Kroměříž, klášterní kaple Povýšení sv. Kříže 7:30 21:00 9:00 7:30 9:00
Kroměříž, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00
9:15
15:30-rodiny s dětmi
22:00
8:00
9:15
10:30
8:00
9:15
10:30
8:00
9:15
10:30
Kroměříž, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 18:00
Kroměříž, kostel sv. Mořice 7:45 15:30-rodiny s dětmi
21:00
7:45
10:15
7:45
10:15
10:15
Krouna, kostel sv. Michaela archanděla 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Krucemburk, kostel sv. Mikuláše 8:00 22:00 8:00 9:30 8:00
Krumsín, kostel sv. Bartoloměje 21:30 8:00 8:00 8:00
Krumvíř, kostel sv. Bartoloměje 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Křeč, kostel sv. Jakuba staršího 16:00 9:30 9:30
Křelov-Břuchotín-Křelov, kostel sv. Jiljí 21:30 9:00 9:00 9:00
Křemže, kostel sv. Michaela Archanděla 22:00 9:30 9:30
Křenov, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 8:00 8:00
Křenovice, kostel sv. Vavřince 7:30
9:30
22:00 7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Křenovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 10:30 10:30 10:30
Křepice u Hustopečí, kostel sv. Bartoloměje 17:00-sobota 20:00 9:30 9:30 9:30
Křesetice, kostel sv. Markéty 9:00 9:00 9:00
Křešín, kostel sv. Bartoloměje 11:00
Křetín, kostel sv. Jeronýma 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Křišťanovice, kostel Navštívení Panny Marie 11:15 11:15
Křižanov, kostel sv. Václava 7:30 23:00 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:00 22:00 10:00 10:00
Křoví, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:30 20:00 9:30 9:30 9:30
Křtiny, kostel Jména Panny Marie 7:30 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30 10:30
Ktiš, kostel sv. Bartoloměje 11:00 11:00 11:00
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 10:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 16:00 8:00 8:00
Kujavy, kostel sv. Michala 22:00 10:30 8:00 8:00
Kulířov, kaple sv. Anny 10:30 10:30 10:30
Kunčice pod Ondřejníkem, sv. Maří Magdalény 20:00 9:30 9:30 9:30
Kunčina, kostel sv. Jiří 20:30 11:00
Kunín, kostel Povýšení sv. Kříže 21:30 8:45 8:45 8:45
Kunovice, kostel sv. Petra a Pavla 15:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 8:00 22:00 8:00
11:00
8:00 8:00
11:00
Kunvald, kostel sv. Jiří 8:30 24:00 8:30 8:30 8:30
Kunžak, kostel sv. Bartoloměje 22:00 9:30 8:00-Valtínov kaple 9:30
Kurdějov, kostel sv. Jana Křtitele 10:00 24:00 10:00 10:00 10:00
Kurovice, kostel sv. Kunhuty 11:00 11:00 11:00
Kuřim, kostel sv. Maří Magdalény 8:00 15:00
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
8:00
9:30
Kuřimská Nová Ves, kostel sv. Antonína Paduánského 18:00 11:00 11:00 11:00
Kutná Hora - Malín, kostel sv. Štěpána 16:00 7:45 9:30 7:45
Kutná Hora - Sedlec, katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele 9:30 22:00 9:30 8:00 9:30
Kutná Hora, katedrála sv. Barbory 9:00
Kutná Hora, kostel Panny Marie na Náměti 18:00 18:00
Kutná Hora, kostel sv. Jakuba 9:00 16:00
24:00
9:00 9:00
Kuželov, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 9:00 9:00 9:00
Kvasice, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Nepomuckého 7:45 21:30 7:45 7:45 7:45
Květov, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 8:00 8:00 8:00
Kvilda, kostel sv. Štěpána 14:30
Kyjov, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje 7:30-4. neděle adventní
9:00-4. neděle adventní
15:00-pro děti
22:00
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
18:30
Kyjovice, kaple sv. Víta 9:00 9:00 9:00
Kyselovice, kostel sv. Anděků strážných 15:00 7:30 10:30 10:30
Lačnov, kostel Panny Marie Královny 9:00 9:00 9:00 9:00
Ladná, kostel sv. Michala 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 11:11
Lanškroun, kostel sv. Václava 15:00
24:00
9:30 9:30 9:30
Lanžhot, kostel Povýšení sv. Kříže 9:00 15:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Laškov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:00 9:00 9:00
Lázně Bělohrad, kostel Všech svatých 23:00 9:00 9:00 9:00
Lázně Bohdaneč, kostel sv. Marie Magdalény 8:00 24:00 8:00 8:00 8:00
Lažánky u Veverské Bítýšky, kostel Nejsvětější Trojice 17:15-sobota 20:00 7:50 7:50 17:15
Lažiště, kostel sv. Mikuláše 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Ledeč nad Sázavou, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 9:00
17:00
9:00 9:00
17:00
Ledenice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 9:30
Lednice na Moravě, kostel sv. Jakuba Staršího 11:15 22:00 11:15 11:15 11:15
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:30 8:30
Lelekovice, kostel sv. Jakuba a Filipa 9:30 24:00 9:30 9:3 9:30
Leskovec nad Moravicí, kostel sv. Vavřince 9:30
Lesnice, kostel sv. Jakuba 16:00 9:30 9:30
Lešná, kostel sv. Michaela archanděla 21:00 8:30 8:30 8:30
Letohrad-Orlice, kostel Panny Marie 16:00 10:15 10:15 10:15
Letohrad, kostel sv. Václava a kaple sv. Jana Nepomuckého 7:15 7:15 7:15 7:15
Letonice, kostel sv. Mikuláše 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 9:00 16:00
24:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Levínská Olešnice, kostel Všech svatých 15:30 10:45 10:45
Lhenice, kostel sv. Jakuba staršího 10:00 24:00 11:15 11:15
Lhota-Lhota u Malenovic, kostel sv. Anny 20:00 10:30 10:30 10:30
Lhota pod Libčany, kostel Nejsvětější Trojice 9:00 9:00 9:00
Lhotka, kaple 21:00 9:00 9:00 9:00
10:30
Libčany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00-bohoslužba slova 8:30 8:30 8:30
Libějovice-Nestanice, kostel Jména Panny Marie 22:00 11:00 11:00-bohoslužba slova 11:00
Libhošť, kostel sv. Jakuba 22:00 9:30 9:30 9:30
Libchavy-Dolní Libchavy, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:00 10:00 10:00
Libice nad Cidlinou, kostel sv. Vojtěcha 22:00 8:00 8:00 8:00
Libice nad Doubravou, kostel sv. Jiljí 11:00 11:00 11:00
Libina-Dolní Libina, kostel sv. Antonína 9:30
Libina, kostel sv. Jiří 9:30 22:30 9:30 9:30
Libkova Voda, kostel sv. Petra a Pavla 20:00 10:30 10:30 10:30
Libřice, kostel sv. Michaela archanděla 14:00 14:00
Libštát, kostel sv. Jiří 22:00 11:00 11:00
Licibořice, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 9:30
Lično, kostel Zvěstování Páně 16:00 9:30 9:30 9:30
Lidečko, kostel sv. Kateřiny 7:30 22:30 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Lichnov, kostel sv. Petra a Pavla 15:30 8:00 10:00 8:00
Lichnov, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00
Lipnice nad Sázavou, kostel sv. Víta 10:00 10:00 10:00
Lipník nad Bečvou - Loučka, kostel sv. Karla Boromejského 9:30 9:30
Lipník nad Bečvou - Podhoří, kostel sv. Havla 22:00 11:00 9:00 11:00
Lipník nad Bečvou, klášterní kostel sv. Františka 22:00 9:30 9:30 9:30
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Lipoltice, kostel sv. Matouše 22:30
Lipov, kostel Všech svatých 20:00 9:45 9:45 9:45
Lipová-lázně, kostel sv. Václava 22:00-Bohuslužba slova 7:30
Lipovec u Blanska, kostel Narození Panny Marie 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Liptál, kostel sv. Michaela Archanděla 8:45 20:00 8:45 8:45 8:45
Lipůvka, kostel sv. Cecílie 22:00 10:00 10:00 10:00
Lísek, kostel sv. Mikuláše 10:30 21:00 10:30 10:30 10:30
Líšnice, kostel Sv. Rodiny, hřbitovní 15:00
Líšnice-Vyšehorky, kostel Všech svatých 9:00 24:00 9:00 9:00 9:00
Litenčice, kostel sv. Petra a Pavla 9:15 20:00 9:15 9:15 9:15
Litobratřice, kostel sv. Jiří 20:00 9:00
Litohoř, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:00 9:00 9:00 9:00
Litomyšl, kostel Povýšení Svatého Kříže 16:00
22:00
7:35
10:30
17:45
7:35
10:30
17:45
7:35
10:30
17:45
Litovel-Chudobín, kostel sv. Františka Serafinského 16:00 11:5 11:5
Litovel-Rozvadovice, kostel Nejsvětější Trojice 8:15 11:00 11:00
Litovel, kostel sv. Marka 9:30 15:00
23:00
9:30 9:30 9:30
Litultovice, kostel sv. Bartoloměje 15:00 10:30 8:00 10:30
Lnáře, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 8:00
Lobodice, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 10:30 20:00 10:30 10:30 10:30
Loděnice u Moravského Krumlova, kostel sv. Markéty 10:45 22:00 10:45 10:45
Lochenice, kostel Narození Panny Marie 10:45 22:00 10:45 10:45
Lomnice, kostel Navštívení Panny Marie 8:00 22:00 9:30 9:30 9:30
Lomnice, kostel svatého Jiří 18:30 8:30 10:00 10:00
Lomnice nad Lužnicí, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 10:00 10:00-bohoslužba slova 10:00
Lomnice nad Popelkou, kostel sv. Mikuláše 9:30 24:00 9:30 9:30
Loštice, kostel sv. Prokopa 21:00 9:30 9:30 9:30
Loučná nad Desnou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00 9:45 9:45 9:45
Louka, kostel Panny Marie Růžencové 21:30 8:00 8:00 8:00
Loukov, kostel sv. Václava 11:00 11:00 11:00
Lovčice, kostel sv. Bartoloměje 16:00 11:00 11:00
Lovčice u Kyjova, kostel sv. Petra a Pavla 9:15 16:00 9:15 9:15 9:15
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00 11:00 11:00
Lubná, kostel sv. Anny 9:30 9:30
Lubnice, kostel sv. Jiří 10:00
Lubník, kostel sv. Petra a Pavla 20:30 7:45 7:45 7:45
Lučice, kostel sv. Markéty 22:00 9:00 8:30 9:00
Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše 15:00
22:00
6:00
8:00
10:00
10:00 8:00
10:00
Luhačovice, kostel svaté Rodiny 8:30
10:15
15:30
22:00
8:30
10:15
17:00
8:30
10:15
17:00
8:30
10:15
17:00
Luká, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 8:00 8:00 8:00
Luka nad Jihlavou, kostel sv. Bartoloměje 7:45
11:00
21:30 7:45
11:00
7:45 7:45
11:00
Lukavec, kostel sv. Václava 16:00
22:00
9:30 9:30 11:00
Lukov, kostel sv. Josefa 23:00 10:30 10:30 7:30
10:30
Lukov nad Dyjí, kostel sv. Jiljí 20:30
Lukov u Moravských Budějovic, kostel Narození Jana Křtitele 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Luleč, kostel sv. Martina 10:00 20:00 10:00 10:00 10:00
Luže-Voletice, kostel sv. Jiří 11:00
Luže, kostel Panny Marie Pomocné na Chlumku v Luži 23:00 9:30 9:30
Luže, kostel sv. Bartoloměje 9:30
Lužice u Hodonína, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:30 20:00 10:00 8:30 8:30
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 15:00
22:00
8:00 8:00 8:00
Machov, kostel sv. Václava 21:30 11:00 11:00 11:00
Majdalena, kostel sv. Máří Magdalény 11:00 11:00 11:00
Majetín, kostel sv. Cyrila a Metoděje 7:30 7:30 7:30
Makov, kostel sv. Víta 16:00 10:30 10:30
Malá Morava, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 11:00 11:00 11:00
Malá Morávka, kostel Nejsvětější Trojice 11:00 11:00
Malé Hradisko, kaple Panny Marie Růžencové 7:00 7:00
Malé Svatoňovice, Poutní kostel Sedmi radostí Panny Marie 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Malenice, kostel sv. Jakuba staršího 11:30 11:00 11:30
Malenovice-Borová, kostel sv. Ignáce z Loyoly 21:00 8:45 8:45 8:45
Maletín, kostel sv. Mikuláše 14:30 14:30
Malonty, kostel sv. Bartoloměje 16:30 8:00 8:00
Malšice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 10:00 10:00 10:00
Mankovice, kostel Navštívení Panny Marie 19:00 8:00 8:00 8:00
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 9:00 9:00
Medlov, kostel sv. Petra a Pavla 15:00 9:30 9:30 9:30
Medlov, kostel sv. Bartoloměje 8:00 17:30 8:00 8:00 8:00
Melč, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 7:30 7:30 7:30
Měnín, kostel sv. Markéty 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Měrotín, kostel sv. Martina 22:30 7:30 7:30 8:00
Měrovice nad Hanou, kostel sv. Bartoloměje 7:30 7:30 7:30
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 8:00
18:00-sobota
22:00 9:15
11:00
9:15
11:00
9:15
11:00
Městec Králové, kostel sv. Markéty 22:00
Městečko Trnávka, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 9:30
Město Albrechtice - Hynčice, kostel sv. Mikuláše 8:00 8:00
Město Albrechtice - Linhartovy, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 10:30 10:30 10:30
Město Albrechtice, kostel Navštívení Panny Marie 17:00-klášter sester
23:00
7:00-klášter sester
9:30
7:00-klášter sester
9:30
7:00-klášter sester
9:30
Metylovice, kostel Všech svatých 23:00 10:00 10:00 10:00
Meziměstí-Ruprechtice, kostel sv. Jakuba 22:00
Mičovice-Frantoly, kostel sv. Filipa a Jakuba 11:00
Mikulčice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:30 20:00 9:00 9:00 9:00
Mikulov, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00 11:00
Mikulov, kostel sv. Václava 22:00 8:00 8:00
Mikulovice-Široký Brod, kostel Povýšení sv. Kříže 7:45 7:45
Mikulovice, kostel sv. Mikuláše 22:30 10:30 10:30 10:30
Mikulovice, kostel sv. Václava 10:30 22:00 10:30 10:30
Mikulovice u Znojma, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Miletín, kostel Zvěstování Páně 11:00 11:00 11:00
Milevsko, bazilika Navštívení Panny Marie 8:00 23:00-bohoslužba slova 8:00 8:00 8:00
Milevsko, kostel sv. Bartoloměje 16:00 17:00 17:00
Miličín, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:00 10:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Milotice u Kyjova, kostel Všech svatých 22:00 8:00
10:00
8:00 8:00
10:00
Miroslav, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Mirotice-Radobytce, kostel sv. Ondřeje 8:00 8:00 8:00
Mirotice, kostel sv. Jiljí 22:00 9:15 9:15 9:15
Mírov, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 7:30 7:30 7:30 7:30
Mirovice, kostel sv. Klementa 16:00 9:30 9:30-bohoslužba slova 9:30
Mistrovice, kostel sv. Jana a Pavla 8:45 8:45 8:45
Mistřice, kaple Nejsvětější Trojice 7:00 7:00 7:00
Míškovice, kostel sv. Antonína Paduánského 10:30
Mišovice-Pohoří, kostel sv. Petra a Pavla 14:00 11:00-bohoslužba slova 11:00-bohoslužba slova 11:00
Mladé Bříště, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00 11:00
Mladé Buky, kostel sv. Kateřiny 16:00 11:00
Mladějov na Moravě, kostel Nejsvětější Trojice 9:30
Mladějovice, kostel sv. Maří Magdaleny 20:00 8:30 8:30
Mladkov, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 10:00
Mladošovice, kostel sv. Bartoloměje 20:00 11:00 11:00-bohoslužba slova
Mlázovice, kostel Nejsvětější Trojice 7:30 7:30 7:00
Mlékosrby, Kostel sv. Filipa a Jakuba 11:00 22:00 11:00 11:00
Mnich, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 11:00 8:00
Modrá Hůrka, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 8:00 8:00 11:00
Mohelnice-Studená Loučka, kostel Maří Magdalény 11:15 11:15 11:15
Mohelnice, kostel sv. Tomáše Becketa 15:30
22:00
9:30 9:30 9:30
Mohelno, kostel Všech svatých 19:30 9:30 9:30 9:00
Mojné-Černice, kostel sv. Marie Magdalény 16:00 8:00 8:00
Mokré Lazce, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:00 9:00 9:15
Morašice, kostel sv. Petra a Pavla 22:00 7:45 7:45 7:45
Morašice, kostel sv. Víta 8:00 8:00 8:00
Moravany, kostel sv. Petra a Pavla 10:00 10:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 9:00 23:00 9:00 9:00 9:00
Moravec, kostel Povýšení svatého Kříže 9:15 21:00 9:15 9:15 9:15
Moravice, kostel sv. Filipa a Jakuba 9:00 9:00 9:00
Moravičany, kostel sv. Jiří 20:00 8:00 8:00 8:00
Moravská Nová Ves, kostel sv. Jakuba Staršího 9:15 22:30 9:15 9:00 9:15
Moravská Třebová - Boršov, kostel sv. Anny 20:00 11:00 11:00 11:00
Moravská Třebová, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:00 8:00 8:00
Moravské Budějovice, Dům sv. Antonína 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí 7:30 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Moravské Knínice, kostel sv. Markéty 10:00 11:00 11:00 11:00
Moravský Beroun, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:30 9:30 9:30 9:30
Moravský Krumlov - Rakšice, kostel sv. Vavřince 10:00
Moravský Krumlov, kostel Všech svatých 7:15
10:30
16:00
20:30
8:00
10:30
8:00 8:00
10:30
Moravský Písek, kostel sv. Anny 21:00 9:00 9:00 9:00
Moravský Žižkov, kostel Panny Marie Vítězné 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Morkovice-Slížany-Morkovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 15:00
22:30
10:30 10:30 10:30
Mořkov, kostel sv. Jiří 24:00 8:30 8:30 8:30
Mostek, kostel sv. Anny 22:00 11:15 10:00 11:15
Mostkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00-pro děti 9:30 9:30 9:30
Mosty u Jablunkova, kostel sv. Hedviky 16:00-PRO DĚTI
22:00-P
6:10-Č
7:45-Č
9:45-P
6:10-P
7:45-Č
9:45-P
7:45-Č
9:45-P
17:00-Č
Mošnov, kostel sv. Markéty 20:00 7:30 7:30 7:30
Moutnice, kostel sv. Jiljí 7:30
10:30
16:00
21:00
10:30 7:30
10:30
7:30
10:30
Mříčná, kostel sv. Kateřiny 16:00 7:45 7:45
Mutěnice, kostel sv. Kateřiny 7:30
10:30
22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Myslejovice, kostel Zvěstování Panny Marie 21:00 8:00 9:15 16:30
Myslibořice, kostel sv. Lukáše 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Mysločovice, kostel Nejsvětější Trojice 21:30 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Nadějkov, kostel Nejsvětější Trojice 21:30 8:00 9:30 8:00
Náchod, kostel sv. Vavřince 24:00 7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
7:30
9:00
15:00
Náklo, kostel sv. Jiří 9:00 24:00 9:00 9:00 9:00
Nákří, kostel sv. Petra a Pavla 22:30 9:45 9:45 9:45
Náměšť na Hané, kostel sv. Kunhuty 22:00 9:30 9:30
Náměšť nad Oslavou, kostel sv. Jana Křtitele 9:00 16:00
24:00
9:00 9:00 9:00
Napajedla, kostel sv. Bartoloměje 24:00 9:00 9:00 9:00
Nasavrky, sv. Jiljí 22:00 9:30 9:30 9:30
Násedlovice, kostel sv. Martina, Cyrila a Metoděje 8:00 16:00 9:30 9:30 9:30
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:30 14:30 14:30
Nedachlebice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:00 10:30 10:30 10:30
Nedakonice, kostel sv. Floriána 9:00 9:00 9:00
Nedašov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:15
9:00
10:30
24:00 7:15
9:00
10:30
7:15
9:00
10:30
7:15
9:00
10:30
Nedvědice, kostel sv. Kunhuty 8:30 20:00 8:30 8:30 8:30
Nedvězí, kostel sv. Prokopa 9:30
Nekoř, kostel sv. Mikuláše 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Němčany, kostel sv. Antonína 9:45 23:00 9:45 9:45 9:45
Němčice, kostel sv. Mikuláše 22:00 7:45 7:45
Němčice, kostel sv. Mikuláše 20:00 9:00 9:00 9:00
Němčice nad Hanou, kostel sv. Maří Magdalény 22:00 7:15 9:00 9:00
Němčičky u Hustopečí, kostel Navštívení Panny Marie 18:00-sobota 17:00 9:30 9:30 9:30
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 11:00 11:00 11:00 11:00
Neplachovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 24:00 8:00 8:00 8:00
Neslovice, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:30 10:30 10:30
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 8:00 21:00 8:00 8:00 8:00
Netolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 24:00 9:30 9:30 9:30
Neustupov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 11:30 11:30
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 17:30 10:00 10:00 10:00
Nezamyslice, kostel. sv, Václava 16:30 9:30 9:30 9:30
Nezdenice, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 20:00 8:00 8:00 8:00
Nikolčice, kostel sv. Jakuba Staršího 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Nivnice, kostel sv. Andělů strážných 9:00 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Nová Bystřice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 9:00 9:00
Nová Cerekev, kostel sv. Tomáše Becketa 10:40 22:00 10:40 10:40 10:40
Nová Hradečná, kostel sv. Vavřince 24:00 7:50 7:50
Nová Lhota, kostel sv. Matouše 20:00 10:30 10:30 10:30
Nová Paka, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 9:00 9:00
Nová Paka, kostel sv. Mikuláše 9:00
Nová Včelnice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 11:00 11:00
Nová Ves nad Popelkou, kostel sv. Prokopa 20:00 8:00 8:00
Nová Ves u Chotěboře, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:30 21:00 9:30 9:30 9:30
Nové Hrady, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 9:00 9:00 9:00
Nové Hrady, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 9:30
Nové Hutě, kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 16:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 8:15 18:00 8:15 8:15 8:15
Nové Lublice, kostel Nejsvětější Trojice 23:30 10:30 10:30
Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty 8:00 16:00 7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Nové Město nad Metují, děkanský kostel Nejsvětější Trojice 24:00 7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
18:00
7:30
9:00
18:00
Nové Město nad Metují, kostel Narození Panny Marie, klášterní 10:30 10:30
Nové Sedlice, kostel Božského Srdce Páně 10:30 10:30
Nové Syrovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:00 20:00 9:00 9:00 9:00
Nové Veselí, kostel sv. Václava 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Novosedly, kostel sv. Oldřicha 20:30 9:00 9:00 9:00
Nový Bydžov, kostel sv. Vavřince 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Nový Hrádek, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 9:45 18:00 9:45
Nový Hrozenkov, kostel sv. Jana Křtitele 9:15 23:00 9:15
11:00
9:15 9:15
11:00
Nový Jičín, kostel Nanabevzetí Panny Marie 23:00 7:30
10:00
7:30
10:00
7:30
10:00
Nový Jičín, Španělská kaple 15:00-pro děti 18:30 18:30 18:30
Nový Malín, kostel Narození Panny Marie 10:15 21:00 9:00 10:15 9:00
Nový Rychnov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 17:00 8:00 8:00 9:00
Nýdek, kostel sv. Mikuláše 11:30-Č 11:30-P 11:30-P
Obyčtov, kostel Navštívení Panny Marie 10:00 20:30 10:00 10:00 10:00
Odry-Pohoř, kostel sv. Prokopa 9:30 8:00
Odry-Tošovice, kostel sv. Martina 11:00 10:30 18:00
Odry-Veselí u Oder, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 9:30 9:30
Odry, kostel sv. Bartoloměje 15:00
24:00
9:30 8:00 9:30
Ohaře, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:30 8:30 8:30
Ohnišťany, kostel sv. Václava 22:00
Ohrozim, kostel sv. Václava 16:00 11:00 11:00
Ochoz u Brna, kostel sv. Václava 8:30 16:00 10:00 8:00 10:00
Okříšky, kostel Jména Panny Marie 16:00 9:30 9:30 9:30
Olbramice, kostel sv. Bartoloměje 21:00 10:30 17:00 10:30
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 10:15 10:15
Olbramovice, kostel sv. Jakuba Staršího 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Oldřišov, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:00 10:00 10:00
Oleksovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 16:00 10:30 10:30 10:30
Olešná na Moravě, kostel sv. Maří Magdalény 10:00 16:00 10:00 10:00 10:00
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 8:00 14:30
22:00
8:00 8:00 8:00
Olomouc-Hodolany, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 23:00 9:30 9:30 9:30
Olomouc-Holice, kostel sv. Urbana 21:00 9:00 9:00 9:00
Olomouc-Chválkovice, kostel sv. Barbory 21:00 8:00 8:00 8:00
Olomouc-Klášterní Hradisko, kostel sv. Štěpána 19:00 10:00 10:00 10:00
Olomouc-Nová Ulice, kostel P. Marie Pomocné 21:00 9:00 9:00 9:00
Olomouc-Nové Sady, kostel sv. Filipa a Jakuba 9:35 9:35 9:35
Olomouc-Slavonín, kostel sv. Ondřeje 23:00 8:00 8:00 8:00
Olomouc-Svatý Kopeček, bazilika Navštívení Panny Marie 16:00
21:00
7:30
9:00
10:30
15:00
9:00
15:00
7:30
9:00
10:30
15:00
Olomouc, dominikánský kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:00-pro děti
24:00
9:30
18:00
9:30
18:00
9:30
18:00
Olomouc, kostel Panny Marie Sněžné 19:00 19:00 19:00 19:00
Olomouc, kostel sv. Kateřiny 11:00 11:00 11:00
Olomouc, kostel sv. Mořice 22:00 7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
10:30
Olomouc, kostel Zvěstování Páně-kapucínský 17:00 10:00
17:00
17:00 10:00
17:00
Olšany-Klášterec, kostel Zvěstování Páně 7:20 18:00 7:20 7:20 7:20
Olšany u Prostějova, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:45 9:45 9:45
Olší u Tišnova, kostel sv. Jiří 16:00-sobota 16:00 8:00 8:00 8:00
Omlenice-Omlenička, kostel Panny Marie Bolestné a sv. Jana Nepomuckého 15:00 8:00 8:00
Onšov, kostel sv. Martina 16:00 11:00 11:00 11:00
Opatov, kostel sv. Antonína, poustevníka 22:00 7:45 7:45 7:45
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 20:00 9:00 10:00
Opatovec, kostel Narození Panny Marie 20:00 10:30 10:30
Opatovice nad Labem, kostel sv. Vavřince 21:00 9:00 9:00
Opava-Jaktař, kostel sv. Petra a Pavla 21:30 7:15
9:30
7:15
9:30
7:15
17:30
Opava-Kateřinky, kostel sv. Kateřiny 22:00 8:30 8:30 8:30
Opava-Komárov, kostel sv. Prokopa 22:00 8:45 8:45 8:45
Opava-Kylešovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:00 9:00 9:00 9:00
Opava-Malé Hoštice, kaple Panny Marie Lurdské 20:00 8:30
Opava-Suché Lazce, kaple sv. Andělů strážných 15:00 10:30 15:00
Opava, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 10:30
Opava, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30
Opava, kostel sv. Ducha 21:00 7:00
8:00
9:30
8:00
9:30
7:00
8:00
9:30
Opava, kostel sv. Vojtěcha 21:00 18:00 18:00 18:00
Opava, Marianum 21:00 11:00 11:00 11:00
Opočnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
Opočno, kostel Nejsvětější Trojice 9:00 16:00 9:00 9:00
Orlické Podhůří - Říčky, kostel sv. Andělů strážných 23:00 12:15 12:15 12:15
Orličky, kostel sv. Jana Nepomuckého 11:00 11:00
Orlík nad Vltavou, kostel sv. Prokopa 8:00 8:00 8:00 8:00
Orlová-Město, kostel Narození Panny Marie 24:00 9:00-P
10:00-Č
9:00-Č 9:00-P
17:00-Č
Orlovice, kostel sv. Václava 20:00 11:00 11:00 11:00
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 11:00 20:30 11:00 10:00 11:00
Ořechov u Brna, kostel sv. Jiří 17:00 8:00 8:00 8:00
Ořechov u Brna, kostel Všech svatých 21:30 9:15 9:15 9:15
Osečnice, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:15 11:00 11:00 11:00
Osek nad Bečvou, kostel Povýšení Svatého Kříže 22:30 10:30 10:30 10:30
Osice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00-bohoslužba slova 10:00 10:00-bohoslužba slova 10:00
Oskava, kostel sv. Floriána 15:00-dětská 11:00 11:00
Oslavany, kostel sv. Mikuláše - pouť k Panně Marii Karmelské 22:00 9:30 9:30 9:30
Oslov, kostel sv. Linharta 8:00 22:00 8:00 8:00
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Ostrava-Antošovice, kaple 20:00 9:00 7:00 10:15
Ostrava-Heřmanice, kostel sv. Marka 21:00 9:30 9:30 9:30
Ostrava-Hošťálkovice, kostel Všech svatých 21:00 8:20 8:20 9:20
Ostrava-Hrabová, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 15:00 8:00 8:00 8:00
Ostrava-Hrabůvka, kostel Panny Marie, Královny posvátného růžence 16:00-pro děti
22:00
7:00
8:30
10:00
7:00
8:30
7:00
8:30
10:00
16:45
Ostrava-Hrušov, kostel sv. Františka a Viktora 21:00 8:40
10:30-řeckokatolická svatá liturgie
10:30-řeckokatolická svatá liturgie 8:40
10:30-řeckokatolická svatá liturgie
Ostrava-Krásné Pole, kostel sv. Hedviky 22:00 10:30 7:30 10:30
Ostrava-Kunčičky, kostel sv. Antonína z Padovy 22:00 8:00 10:00 8:00
Ostrava-Mariánské Hory, kostel Panny Marie Královny 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Ostrava-Michálkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 8:10 8:10 8:10
Ostrava-Moravská Ostrava, kostel sv. Josefa (Don Bosco) 15:30-pro děti
23:00
8:00
9:30
17:30
9:30 8:00
9:30
17:30
Ostrava-Nová Ves, kostel sv. Bartoloměje 8:45 8:45 8:45
Ostrava-Plesná, kostel sv. Jakuba 22:00 9:00 9:00 9:00
Ostrava-Polanka nad Odrou, kostel sv. Anny 22:00 8:30 8:30 8:30
Ostrava-Poruba, kostel sv. Mikuláše 15:30-pro děti
22:00
6:30
9:00
10:15
18:00
9:00
10:15
6:30
9:00
10:15
18:00
Ostrava-Proskovice, kostel sv. Floriána 22:00 10:00 10:00 10:00
Ostrava-Přívoz, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 15:00-Pro děti
22:00
8:00
10:30
17:00
8:00
10:30
17:00
8:00
10:30
17:00
Ostrava-Pustkovec, kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:30-Pro děti
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Ostrava-Radvanice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 9:00
Ostrava-Slezská Ostrava, kostel sv. Josefa 7:45 7:45 7:45
Ostrava-Stará Bělá, kostel sv. Jana Nepomuckého a sv. Mikuláše 15:00-Pro děti
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Ostrava-Svinov, kostel Krista Krále 24:00 8:00
10:00
8:00 8:00
10:00
Ostrava-Třebovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Ostrava-Vítkovice, kostel sv. Pavla 15:30 9:00 8:15 9:00
Ostrava-Výškovice, kaple 18:00 7:15 7:15
18:00
Ostrava-Zábřeh, kostel Navštívení Panny Marie 15:00-pro děti
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Ostrava-Zábřeh, kostel Svatého Ducha 16:00-pro děti
23:00
8:30
10:30
8:30
10:30
8:30
10:30
Ostravice, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 8:00 8:00 8:00
Ostrov, kostel sv. Mikuláše 14:30
Ostrov nad Oslavou, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00 15:30 8:30 8:30
Ostrov u Macochy, kostel sv. Maří Magdalény 7:45 18:00 7:45 7:45 7:45
Ostrovačice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Václava 20:30 7:45 7:45 7:45
Ostrožská Lhota, kostel sv. Jakuba staršího 14:00
22:00
9:00 9:00 9:00
Ostružná, kostel Zjevení Páně 19:00
Ostružno, kostel Povýšení Sv. Kříže 10:30 10:30
Ostřetín, kostel Zvěstování Panny Marie 16:00 8:00 8:00
Osvětimany, kostel sv. Havla 21:30 9:00 9:00 9:00
Otaslavice, kostel sv. Michaela, archanděla 21:00 10:30 10:30
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Otovice, kostel sv. Barbory 22:00-zpívání koled 8:30
Otradov, kostel sv. Bartoloměje 11:00 11:00
Otrokovice-Kvítkovice, kaple sv. Anny 22:00 9:00 9:00 9:00
Otrokovice, kostel sv. Vojtěcha 24:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Paběnice, kostel sv. Jakuba Staršího 10:30
Pacov, kostel sv. Michaela 9:00 15:00
22:00
9:30 9:30
Pačlavice, kostel sv. Martina 21:30 9:00 9:00 9:00
Palkovice, kostel sv. Jana Křtitele 21:30 8:30 8:30 8:30
Paračov, kostel sv. Petra a Pavla 10:00-bohoslužba slova 10:00-bohoslužba slova
Pardubice-Na Skřivánku, kostel sv.Václava 8:30
10:00
16:00
22:00
8:30
10:00
8:30 8:30
10:00
Pardubice-Pardubičky, kostel sv. Jiljí 17:00 17:00
Pardubice-Rosice, kostel sv. Václava 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Pardubice-Svítkov, kostel Narození Panny Marie 16:00 16:00
Pardubice, kostel Bolestné Panny Marie - Kostelíček 10:00 16:00 10:00 10:00 16:00
Pardubice, kostel sv. Bartoloměje 7:00
9:00
16:00
22:00
24:00
7:00
9:00
19:00
7:00
9:00
19:00
7:00
9:00
19:00
Pardubice, kostel Zvěstování Panny Marie (klášterní kostel) 10:00 24:00 10:00 10:00
Paršovice, Kostel sv. Markéty 20:30 9:00 9:00
Partutovice, kostel sv. Mikuláše 19:00 9:35 9:00 9:35
Paseka, kostel sv. Kunhuty 8:00 20:00 11:00 11:00
Paskov, kostel sv. Vavřince 23:00 9:00 9:00 9:00
Pasohlávky, kostel sv. Anny 23:00 11:00 11:00 11:00
Pašovice, kaple sv. Jana Sarkandra 16:30 10:30 10:30 10:30
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 9:30 9:30
Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory 22:00 9:30 9:30 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 17:30-sobota 16:00 9:30 9:30 9:30
Pavlovice u Kojetína, kostel sv. Ondřeje 24:00 11:15 10:30 10:30
Pavlovice u Přerova, kostel sv. Jiljí 21:30 8:50 8:50 8:50
Pazderna, kaple sv. Jana Nepomuckého 11:00 11:00
Pecka, kostel sv. Bartoloměje 20:00 8:00 9:00 16:00
Pěčín, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:00 8:30 15:00
Pelhřimov, kostel sv. Bartoloměje 7:00
9:00
16:00
24:00
7:00
9:00
7:00
9:00
7:00
9:00
Perálec, kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00 11:00
Perná, kostel sv. Mikuláše 23:30 11:00 8:00 8:00
Petrov, kostel sv. Václava 21:00 9:00 9:00
Petrovice, kostel sv. Rocha 18:00 9:30
Petrovice, kostel sv. Františka Xaverského 9:00 9:00
Petrovice u Blanska, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice, kostel Nanebevstoupení Páně 22:00-P-Č 10:00-P 10:00-Č 10:00-P
Petrovice u Karviné, kostel sv. Martina 16:00-Č 8:30-Č 8:30-P 8:30-Č
Petrovice u Moravského Krumlova, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Petřvald u Karviné, kostel sv. Jindřicha 22:00 10:30 8:00 10:00
Petřvald u Nového Jičína, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:00 10:00 10:00
Písařov, kostel Rozeslání apoštolů 22:00 8:30 8:30
Písečná, kostel sv. Kateřiny 11:00 11:00 11:00 11:00
Písečná, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 9:00 9:00
Písek, kostel Narození Panny Marie 9:00 22:00 9:00
17:00
9:00 9:00
17:00
Písek, kostel Povýšení sv. Kříže 7:00 10:30 10:30 11:00
Písek, kostel Božího Milosrdenství 9:00 21:00-Č+P 9:00-Č 9:00-P 9:00-P
Píšť, kostel sv. Vavřince a Mariánské poutní místo Panny Marie Częstochovské 7:30
10:00
22:00 7:30
10:00
7:30
10:00
7:30
10:00
Pitín, kostel sv. Stanislava 10:30 22:00 8:15
10:30
8:15
10:30
8:15
10:30
Pivín, kostel sv. Jiří 22:30 9:15 9:15 9:15
Planá nad Lužnicí, kostel sv. Václava 23:00 8:00 8:00
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:00 9:00
Pluhův Žďár, kostel Narození Panny Marie 14:00
Pňovice, kostel sv. Václava 10:30 22:30 10:30 10:30 10:30
Počátky, kostel sv. Jana Křtitele 9:00 24:00 9:00 9:00 9:00
Počenice-Tetětice-Počenice, kostel sv. Bartoloměje 18:30 9:30 9:30
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00
Poděbrady-Poděbrady I, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00
24:00
10:00
16:00
10:00 10:00
16:00
Podivice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 7:30 11:00 11:00
Podivín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 22:00 11:00 11:00 11:00
Podolí, kostel Ducha Svatého 22:00 10:30 10:30 10:30
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Pohledy-Horní Hynčina, kostel sv. Mikuláše 15:00 15:00
Pohnání, kostel sv. Prokopa 10:30
Pohorská Ves - Pohoří na Šumavě, kostel Panny Marie Dobré Rady 15:00
Pohořelice, farní kostel sv. Jana Nepomuckého 24:00 9:00 9:00 9:00
Pohoří, kostel sv. Jana Křtitele 17:15 11:00 11:00 11:00
Polánka u Moravského Krumlova, kaple Narození Panny Marie 11:00
Polešovice, kostel sv. Petra a Pavla 7:30 22:00 7:30
10:45
7:30
10:45
7:30
10:45
Police nad Metují, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 8:00 8:00 8:00
Polička, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
7:30
10:30
9:00 7:30
10:30
Polkovice, kostel sv. Bartoloměje 10:30
Polná, kostel Nanebevzetí Panny Marie, děkanský 8:15 23:00 8:15
18:00
8:15
18:00
8:15
18:00
Pomezí, kostel sv. Jiří 21:00 9:00 9:00
Popice, kostel sv. Ondřeje 9:30-sobota 22:00 9:30 9:30 9:30
Popovice, kostel Růžencové Panny Marie 24:00 9:15 9:15 9:15
Poříčí u Litomyšle - Mladočov, kostel sv. Bartoloměje 22:00 8:30 8:30 8:30
Postřelmov, farní kostel sv. Matouše 22:00 8:00 9:30 8:00
Pošná, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Poštorná, kostel Navštívení Panny Marie 9:45 24:00 9:30 9:45 9:45
Potštát, farní kostel sv. Bartoloměje 20:30 11:00 10:00 11:00
Potštejn, kostel sv. Vavřince 11:00 22:00 11:00 11:00
Pouzdřany, kostel sv. Mikuláše a sv. Václava 21:30 11:00 8:00 17:00
Pozděchov, kostel sv. Jiří 11:00 20:00 11:00 11:00 11:00
Pozlovice, kostel sv. Martina 9:00 15:30
24:00
8:00
10:00
9:00 8:00
10:00
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:30 15:00
22:00
7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 10:30 20:00 10:30 10:30 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:00 9:30
Prachatice, kostel sv. Jakuba 9:30 16:00-děti
24:00
9:30
18:00
9:30 9:30
18:00
Prachovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
Prakšice, kostel Ježíše Krista Krále 8:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Prasek, kostel Božského Srdce Páně 11:15 11:15 11:15
Prasklice, kostel sv. Anny 20:30 8:00 8:00 17:00
Pravčice, kostel sv. Floriána 11:00 20:30 11:00 11:00 11:00
Pražmo, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 7:00
8:40
7:00
8:40
7:00
8:40
Proseč u Skutče, kostel sv. Mikuláše 24:00 8:00 8:00 8:00
Prosenice, kostel sv. Jana Křtitele 7:45 7:45 7:45 7:45
Prosetín, kostel sv. Markéty 8:00 21:00 8:00 8:00 8:00
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 22:30 8:00
Prostějov-Krasice, kostel sv. Josefa 23:00 18:00 18:00 18:00
Prostějov-Vrahovice, kostel sv. Bartoloměje 15:00-bohoslužba slova
21:00
9:15 9:15 9:15
Prostějov-Žešov, kostel sv. Cyrila a Metoděje 20:00 10:30 10:30 16:30
Prostějov, kostel Povýšení svatého Kříže 16:00-pro děti
21:00
24:00-půlnoční bohoslužba slova
7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Prostějov, kostel sv. Jana Nepomuckého 24:00 11:00
Prostřední Bečva, filiální kostel sv.Zdislavy 20:00 10:00 10:00 10:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 8:00
11:00
16:00
23:00
8:00
11:00
8:00 8:00
11:00
Protivín-Krč, kostel sv. Václava 21:00 11:00
Protivín-Myšenec, kostel sv. Havla 11:00 8:00
Protivín, kostel sv. Alžběty 22:30 9:30 9:30
Provodov, kostel Panny Marie Sněžné 10:15 20:00 10:15 10:15 10:15
Prštice, kaple sv. Jana Nepomuckého 11:00 11:00
Prusinovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 21:00 9:45 9:45 9:45
Prusy-Boškůvky-Moravské Prusy, kostel sv. Jiří 22:00 11:00 11:00 11:00
Prušánky, kostel sv. Izidora 10:00 22:00 8:30 10:00 10:00
Pržno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 16:00-pro děti 10:00 10:00
Přáslavice, kostel sv. Rocha 11:00
Předhradí, kostel Panny Marie Sedmibolestné 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 10:00 22:00 10:00 10:00 10:00
Předslavice, kostel sv. Václava 8:00
Přelouč, kostel sv. Jakuba Většího 8:00 24:00 9:30 8:00 9:30
Přemyslovice, kostel Všech svatých 22:30 7:30 7:30 7:30
Přepychy, kostel sv. Prokopa 10:00 16:00 10:00 10:00 10:00
Přerov-Penčice, kostel sv. Petra a Pavla 10:30 10:30 10:30
Přerov, kostel sv. Maří Magdalény, Předmostí 8:45 21:00 8:45 8:45 8:45
Přerov, kostel sv. Michala 7:30 7:30 7:30 7:30
Přerov, kostel sv. Vavřince 9:00
10:30
21:00 9:00
10:30
18:30
9:00
10:30
18:30
9:00
10:30
18:30
Přibice, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 11:00 17:00 11:00
Příbor-Hájov, kaple Nanebevzetí Panny Marie 16:00 11:00 11:00 11:00
Příbor, kostel Narození Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Přibyslavice u Třebíče, poutní kostel Narození Panny Marie 8:00 8:00 8:00 8:00
Přídolí, kostel sv. Vavřince 11:15 11:15 11:15
Přísnotice, kostel sv. Václava 7:30 15:30 7:30 7:30 12:00
Přítluky, kostel sv. Markéty 9:00
Ptení, kostel sv. Martina 22:00 10:30 10:30 10:30
Puklice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30 9:30
Pustá Kamenice, kostel sv. Anny 9:30 16:00 9:30 9:30 9:30
Pustá Polom, kostel sv. Martina 22:00 10:30-pro děti 10:30 10:30
Pustějov, kostel sv. Maří Magdalény 9:30 9:30
Pustiměř, kostel sv. Benedikta 22:00 10:30 8:00 8:00
Putim, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30
Pyšel, kostel sv. Barbory 10:00 20:00 10:30 10:30 10:30
Radějov, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:30 10:30 9:00 9:00
Radešínská Svratka, kostel sv. Václava 8:30 23:00 8:30 8:30 8:30
Radhostice-Lštění, kostel sv. Vojtěcha 11:15-bohoslužba slova 11:30 11:15-bohoslužba slova 11:15
Radhošť, kostel sv. Jiří 10:00 10:00 10:00
Radim, kostel sv. Jiří 21:00 10:30 10:30
Radiměř, kostel sv. Anny 22:00 11:00 11:00
Radkov, kostel Narození Panny Marie 10:30 10:30
Radomyšl, kostel sv. Jana Křtitele 14:00
Radomyšl, kostel sv. Martina 20:00 11:00-bohoslužba slova 11:00
Radostice, kostel sv. Šimona a Judy 11:00
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 7:45
11:00
22:00 7:45
11:00
7:45 11:00
17:00
24:00
Raduň, kostel Nejsvětější Trojice 20:30 7:30 7:30 7:30
Rájec nad Svitavou, kostel Všech svatých 8:00 20:30 8:00 8:00 8:00
Rajnochovice, kostel sv. Anny 15:00
23:00
9:00 9:00 9:00
Rakvice, kostel sv. Jana Křtitele 8:30 20:30 8:30 9:00
Raná, kostel sv. Jakuba Staršího 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Rancířov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30
Rapšach, kostel sv. Zikmunda 9:00 9:00
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Rataje, kostel sv. Petra Pavla 8:00 15:00 11:00 11:00 11:00
Ratibořské Hory - Ratibořice, kostel sv. Bartoloměje 11:30
Ratibořské Hory, kostel sv. Vojtěcha 20:00 11:30
Ratíškovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
10:00
23:00 8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Razová, kostel sv. Michaela Archanděla 11:00 11:00
Rejchartice, kostel sv. Michala 19:00
Rohatec, kostel sv. Bartoloměje 22:00 9:00 9:00 9:00
Rohle, kostel sv. Martina 21:30 9:30 9:30 9:30
Rohov, kaple sv. Petra a Pavla 21:15 7:00 7:00 7:00
Rohovládova Bělá, kostel sv. Petra a Pavla 10:00 22:30 9:30 9:30 9:30
Rohozná, kostel sv. Erasma 10:00
Rokytnice, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 7:30 7:30 7:30
Rokytnice nad Jizerou - Dolní Rokytnice, kostel sv. Michaela archanděla 22:00 13:30 18:00
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 8:00 15:30
21:00
8:00 8:00 11:00
Rokytnice v Orlických horách, kostel Všech svatých 24:00 10:00 10:00 10:00
Ropice, kostel Zvěstování Panny Marie 20:00 8:00 8:00 8:00
Rosice u Brna, kostel sv. Martina 21:00 9:15 9:15 9:15
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
Roštín, kostel sv. Anny 20:30 9:00 9:00 9:00
Roubanina, kostel sv. Ondřeje 22:15 11:00 8:00
Roudná-Janov, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:00 8:00
Roudno, kostel sv. Michaela archanděla 11:00 11:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 11:00 11:00 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 20:30 10:40 10:40
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 15:30
22:00
7:30 9:00
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 9:00 9:00 9:00
Rovečné, kostel sv. Martina 9:30 16:00 9:30 9:30 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 11:00 11:00 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 10:45 24:00 10:45
Rozsochy, kostel sv. Bartoloměje 16:00 9:15 9:15 9:15
Rozstání, kostel sv. Michaela Archanděla 17:00 9:15 9:15 9:15
Rožmitál na Šumavě, kostel sv. Šimona a Judy 22:00
Rožmitál pod Třemšínem - Starý Rožmitál, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 8:15 8:15
Rožná, kostel sv. Havla 17:30 7:45 7:45 7:45
Rožnov pod Radhoštěm, kostel Všech svatých 16:00
24:00
7:00
8:15
10:00
7:00
8:15
10:00
7:00
8:15
10:00
Rtyně v Podkrkonoší, kostel sv. Jana Křtitele 8:30 24:00 8:30 8:30 8:30
Ruda nad Moravou, kostel sv. Vavřince 15:00-rodiny s dětmi
23:00
9:00 9:00 9:00
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Rudice, kostel sv. Václava 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Rudíkov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00 11:00 10:30 11:00
Rudná pod Pradědem, kostel sv. Jana Křtitele 22:00
Rudoltice, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Ruprechtov, kostel sv. Václava 16:00 10:30 10:30 10:30
Rusava, kostel Povýšení sv. Kříže 11:30 11:30 11:30
Rusín, kaple Navštívení Panny Marie 11:00 15:00
Růžďka, kostel sv. Bartoloměje 21:00 7:10 7:10 7:10
Růžená, kostel sv. Maří Magdalény 10:00 20:30 10:45 10:00 10:45
Rybí, kostel Povýšení sv. Kříže 20:30 8:00 8:00 8:00
Rybná nad Zdobnicí, kostel sv. Jakuba 8:00 16:00 8:00 8:00
Rybníky na Moravě, kostel sv. Cyrila a Metoděje 11:00 11:00
Rychnov na Moravě, kostel sv. Mikuláše a lesní kaple P. Marie 22:00 9:30 9:30
Rychnov nad Kněžnou, kostel sv. Havla 16:00
Rychnovek-Zvole, kostel sv. Justa 11:00 11:00 11:00
Rychvald, kostel sv. Anny 24:00 9:00 9:00 7:30
9:00
Rýmařov-Jamartice, kostel Narození Panny Marie 11:00
Rýmařov, kostel sv. Archanděla Michaela 21:30 8:30 8:30 9:00
Rymice, kostel sv. Bartoloměje 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Rynárec, kostel sv. Vavřince 7:30 22:00 7:30 7:30 7:30
Ryžoviště, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 11:30
Řepiště, kostel sv. Michaela Archanděla 10:45 10:45 10:45
Řepníky, kostel sv. Vavřince 8:15 8:15
Řetová, kostel sv. Maří Magdalény 22:00 8:00 8:00
Řeznovice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 11:00 11:00
Říčany u Brna, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:00 9:00 9:00
Římov, kostel Ducha Svatého 16:00
24:00
9:45 9:45 9:45
Sádek, kostel Nejsvětější Trojice 21:00 9:00 9:00 9:00
Salaš, kaple 8:30 8:30 8:30
Samšina, kostel sv. Václava 10:30 10:30
Sebranice, kostel sv. Mikuláše 16:00
24:00
7:30
9:45
7:30
9:45
7:30
9:45
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 16:30 9:30 9:30 9:30
Seč, kostel sv. Vavřince 9:30 15:38 9:30 9:30
Sedlec u Mikulova, kostel sv. Víta 23:30
Sedlice, kostel svatého Jakuba 22:00 9:30 9:30 9:30
Sedliště, kostel Všech svatých 21:00 8:00 8:00
Sedlnice, kostel sv. Michaela Archanděla 20:00 8:00 8:00 8:00
Sendražice, kostel sv. Stanislava 21:30 11:00
Senice na Hané, kostel sv. Maří Magdalény 22:30 8:00 8:00 8:00
Senožaty, kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00 9:00 9:00 9:00
Sepekov, kostel Jména Panny Marie 23:00 11:00 11:00 11:00
Sezemice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Sezimovo Ústí, kostel Povýšení sv. Kříže 20:30 10:15 10:15 10:15
Skalice, kostel sv. Šimona a Judy 11:00
Skalice-Číbuz, kostel sv. Václava 16:00 10:00 10:00
Skalička, lesní kaple sv. Teodora 20:00
Skaštice, kostel sv. Floriána 21:00 10:30 10:30 10:30
Sklené, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Skočice, kostel Navštívení Panny Marie 16:00-bohoslužba slova 8:00 9:00-bohoslužba slova 8:00
Skoronice, kostel sv. Floriána 7:30 7:30 7:30
Skorošice, kostel sv. Martina 16:00 9:30 9:30
Skrbeň, kostel sv. Floriána 7:30 21:00 7:30 7:30 7:30
Skřípov, kostel Nanebevzetí Páně 10:45
Skřipov, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 10:45 10:45 10:45
Skřivany, kaple sv. Anny 11:15 11:15
Skuhrov nad Bělou, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00 11:00
Skuteč, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 16:00
23:00
8:00
18:00
8:00 8:00
18:00
Slabčice, kostel sv. Josefa 8:00 21:30-bohoslužba slova 8:00 8:00-bohoslužba slova 8:00
Slatina, kostel sv. Petra a Pavla 10:00
Slatina nad Úpou - Boušín, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 11:00 11:00 11:00
Slatina u Bílovce, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 8:00 8:00 8:00
Slatina u Bílovce, kostel Tísek 20:30 10:30 10:30 10:30
Slatiňany, kostel sv. Martina 10:30 22:00 10:30 10:30
Slatiny, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 11:30
Slavičín, kostel sv. Vojtěcha 7:15
9:15
11:00
22:00 7:15
9:15
11:00
7:15
9:15
7:15
9:15
11:00
Slavkov, kaple sv. Zdislavy 9:00
Slavkov, kostel sv. Anny 21:30 9:15 9:15 9:15
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 8:30 15:30
23:00
9:30 9:30 9:30
Slavkovice, poutní kostel Božího milosrdenství 10:30 21:00 10:30 10:30
Slavoňov, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 8:00
Slepotice, kostel Povýšení Sv. Kříže 10:00
Slezské Pavlovice, kostel sv. Ondřeje 20:00-Bohosužba slova 8:00
Slezské Rudoltice, kostel sv. Kateřiny 21:30-Bohosužba slova 10:00-Bohosužba slova 8:00 8:00
Slopné, kostel sv. Rocha 8:15 8:15 8:15 8:15
Sloup v Moravském krasu, kostel Panny Marie Bolestné 7:30 22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Sloupnice-Horní Sloupnice díl 1, kostel sv. Mikuláše 22:00 9:00 9:00 9:00
Slup, kostel Jména Panny Marie 22:30 8:00
Slušovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 7:35
9:30
22:00 7:35
9:30
7:35
9:30
7:35
9:30
Služovice, kaple Nanebevzetí Panny Marie 15:00 8:15 8:15 8:15
Smržice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 9:00 9:00 18:00
Sněžné, kaple Nanebevzetí Panny Marie 9:30 10:30
Sněžné na Moravě, kostel sv. Kříže 10:30 20:30 10:30 10:30
Soběchleby, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 7:15
10:30
7:45
Soběnov, kostel sv. Mikuláše 22:00 11:30 8:15 11:15
Soběslav-Nedvědice, kostel sv. Mikuláše 8:00
Soběslav, kostel sv. Petra a Pavla 16:00-dětská
22:00
9:30 9:30 9:30
Soběšovice, kostel Navštívení Panny Marie 15:30 10:00 10:00 10:00
Sobíňov-Sopoty, kostel Navštívení Panny Marie 16:30
Sobkovice, kostel sv. Prokopa, opata 11:00 11:00
Sobotín, kostel sv. Vavřince 21:30 11:15 11:15 11:15
Sobůlky, kostel Nejčistšího Srdce Panny Marie 10:30 10:30
Solnice, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Sopotnice, kostel sv. Zikmunda 22:30 11:10 11:10 11:10
Sosnová, kostel sv. Kateřiny 10:45 10:45 11:00
Spálov, farní kostel sv. Jakuba 22:00 9:00 9:30
Spytihněv, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:45 8:45 8:45
Stachy, kostel Navštívení Panny Marie 21:00 10:15 10:15
Stará Červená Voda, kostel Božího Těla 21:00 10:00
Stará Paka, kostel sv. Vavřince 7:30 7:30
Stará Ves, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 21:00 9:30 9:30 9:30
Stará Ves, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 10:00 10:00 10:30
Stará Ves nad Ondřejnicí, kostel Narození sv. Jana Křtitele 22:00 10:30 8:00 10:30
Stará Voda, kostel sv. Václava 8:00 22:00-bohoslužba slova 8:00 8:00
Staré Město, kostel sv. Kateřiny 21:00 9:30 9:30 9:30
Staré Město, kostel Sv. Ducha 24:00 8:00
10:00
7:00
10:00
8:00
10:00
Staré Město pod Landštejnem, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00 12:00
Staré Město pod Sněžníkem, kostel sv. Anny 9:30 22:00 9:30 9:30 9:30
Staré Těchanovice, kostel sv. Petra a Pavla 14:00 11:00 11:00
Staré Ždánice, kostel sv. Václava 16:00 10:45
Stárkov, kostel sv. Josefa 11:15 11:15
Starovice, kostel sv. Jiří a Mikuláše 16:00-sobota 20:00 8:00 8:00 8:00
Starovičky, kostel sv. Kateřiny 9:30 11:00 11:00 11:00
Starý Hrozenkov, kostel Narození Panny Marie 7:30 23:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Starý Jičín, kostel sv. Václava 22:00 7:45 7:45 7:45
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 20:00 10:20 10:20
Starý Poddvorov, kostel sv. Martina 9:15 21:00 9:00 9:00 9:00
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 10:30 21:30 10:30 10:30 10:30
Staříč, kostel Nalezení svatého Kříže 21:00 8:30 8:30 8:30
Stašov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00
Stěbořice, farní kostel Narození Panny Marie 22:00 7:00
9:00
7:00
9:00
7:00
9:00
Stěžery, kostel sv. Marka 22:00 17:00 17:00
Stínava, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00-pobožnost pro děti 9:00 9:00 9:00
Stojice, kostel Všech svatých 11:00
Stonava, kostel sv. Máří Magdalény 21:00-Č-P 10:30-P 10:30-Č 10:30-Č
Strahovice, kostel sv. Augustina 23:00 7:00
10:00
8:30 7:00
10:00
Strachotice, kostel sv. Jiří 21:00
Strachotín, kostel sv. Oldřicha a sv. Metoděje 11:00-sobota 20:00 11:00 11:00 11:00
Strakonice-Podsrp, kostel Panny Marie Bolestné 8:00 8:00
Strakonice, kostel sv. Markéty 16:00 9:30 9:30 17:00
Strakonice, kostel sv. Prokopa 22:00
Strání, kostel Povýšení svatého Kříže 7:30
10:30
22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
18:00
Stráž nad Nežárkou, kostel sv. Petra a Pavla 9:00 22:00 9:00 9:00
Strážek, kostel sv. Šimona 19:30 8:00 8:00 8:00
Stražisko, kostel Andělů Strážných 7:30 7:30 17:00
Strážnice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
18:30
Strmilov, kostel sv. Jiljí 20:00 9:30 8:00
Strunkovice nad Blanicí, kostel sv. Dominika 9:15 22:00-bohoslužba slova 9:15 9:15 9:15
Střelice u Brna, klášter 16:00 8:15 8:15 8:15
Střelice u Brna, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Střelná, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Střelské Hoštice, kostel sv. Martina 21:00 11:30 11:30
Střevač-Nadslav, kostel sv. Prokopa 9:00
Střezimíř, kostel sv. Havla 10:00
Stříbrnice, kostel sv. Prokopa 21:30 8:30 8:30 8:30
Střítež, kostel sv. Michaela archanděla 21:30 9:30 9:30 9:30
Střítež, kostel sv. Floriána 17:30 10:30 10:30
Střítež nad Ludinou, kostel sv. Matouše 24:00 11:00 8:00 9:30
Střížov, kostel sv. Martina 22:00 8:15 8:15 8:15
Střížov u Jihlavy, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 8:00 9:00
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 15:30 9:15 9:15 9:15
Studené, kaple sv. Anny 9:45
Studénka-Butovice, kostel Všech svatých 20:00 9:00 9:00 9:00
Studénka, kostel sv. Bartoloměje 22:00 7:30 7:30 7:30
Studnice, kostel sv. Zdislavy 11:00 11:00 11:00
Studnice, kostel sv. Jana Nepomuckého 24:00 8:00 8:00 8:00
Studnice, kostel sv. Jiljí 8:00 8:00 10:30
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele 9:00 22:30 10:00 8:30 10:00
Sudoměřice, kostel Krista Krále 20:30 9:00 10:30 10:30
Sudoměřice u Bechyně, kostel Všech Svatých 20:30 8:00 8:00 8:00
Suchá Loz, kostel sv. Ludmily 7:30 21:00 7:30 7:30 7:30
Suchdol-Jednov, kostel Navštívení Panny Marie 15:30-dětská
22:00
8:00 8:00 8:00
Suchdol nad Lužnicí, kostel sv. Mikuláše 21:30 9:30
Suchdol nad Odrou, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 7:30 9:30 9:30
Suchohrdly u Miroslavi, kostel sv. Markéty 9:30
Suchonice, kostel sv. Václava 19:30 10:45
Suchov, kaple sv. Lukáše 22:00 16:30 9:00 16:30
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 9:45 16:30 9:45 9:45 9:45
Sulkovec, kostel sv. Havla 11:15 11:15 11:15 11:15
Supíkovice, kostel sv. Hedviky 16:00 7:30 7:30 7:30
Svatá Maří, kostel sv. Marie Magdalény 21:00-bohoslužba slova 10:00 10:00-bohoslužba slova
Svatobořice-Mistřín, kostel Navštívení Panny Marie 9:00-4. neděle adventní 15:00
23:00
8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Svatojanský Újezd, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Svatoslav u Tišnova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 11:00 11:00 11:00
Svatý Jiří, kostel sv. Jiří 16:00 8:20 8:20 8:30
Svébohov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Světlá nad Sázavou, kostel sv. Václava 22:00 11:00 11:00 11:00
Světlík, kostel sv. Jakuba staršího 20:00 8:00 11:15 11:15
Sviadnov, kostel sv. Jana Nepomuckého 9:00 9:00 9:00
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 11:00 11:00 11:00
Svitavy, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:30 9:30
Svoboda nad Úpou, kostel sv. Jana Nepomuckého 21:00 11:00 11:00
Svratka, kostel sv. Jana Křtitele 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Svratouch, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30
Syrovice, kostel sv. Augustina 8:30 21:00 8:30 8:30 8:30
Syrovín, kostel Obrácení sv. Pavla 19:30 11:00 11:00 11:00
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šakvice, kostel sv. Barbory 8:00-sobota 21:00 8:00 8:00 8:00
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Šardice, kostel sv. Michaela archanděla 8:30 21:00 8:30 8:30 8:30
Šatov, kostel sv. Martina 24:00 9:45 9:45
Šebkovice, kostel sv. Maří Magdalény 20:00 8:00 8:00 10:30
Šebrov-Kateřina, kostel sv. Kateřiny 15:00-sobota 10:00 10:00
Šenov, kostel Prozřetelnosti Boží 15:30-Bohoslužba pro děti
24:00
7:00
10:30
7:00 7:00
10:30
Šenov u Nového Jičína, kostel sv. Martina Tourského 16:00-pro děti 10:15 10:15 10:15
Ševětín, kostel sv. Mikuláše 7:30 22:00 8:30 8:30 8:30
Šilheřovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 15:00
22:00
7:00
9:00
9:00 8:00
Široký Důl, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Šitbořice, farní kostel sv. Mikuláše 7:30
18:00-sobota
22:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Škrdlovice, kaple sv. Cyrila a Metoděje 11:00 11:00
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:00
8:45
16:00
21:30
7:00
8:45
7:00
8:45
7:00
8:45
18:30
Špičky, kostel sv. Šimona a Judy 22:00 9:30 9:30 11:00
Špindlerův Mlýn, kostel sv. Petra 22:00 9:00 14:00
Štáblovice, kostel sv. Vavřince 21:00 9:30 9:30 9:30
Štarnov, kostel sv. Mikuláše 8:00 21:00 8:00 8:00
Štěpánkovice, kostel sv. Kateřiny 24:00 7:30
9:30
7:30
9:30
8:30
16:00
Štěpánov-Moravská Huzová, kostel sv. Floriána 10:00 7:30 7:30 7:30
Štěpánov, kostel sv. Vavřince 15:00
21:00
10:30 10:30 10:30
Štěpánov nad Svratkou, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:00 19:30 10:00 10:00 10:00
Šternberk, kaple sv. Anežky České 20:00 8:00 8:00
Šternberk, kostel Nejsvětější Trojice 7:30 7:30 7:30 7:30
Šternberk, kostel Zvěstování Panny Marie 9:00 22:00 9:00 9:00
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 22:00 7:30 7:30
Štítná nad Vláří-Popov, kostel sv. Josefa 8:00
10:00
22:00 8:00
9:30
11:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Štíty, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:00 9:00 9:00
Štoky, kostel sv. Jakuba Staršího 21:00 8:00 8:00 8:00
Štramberk, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 8:30 8:30 8:30
Študlov, kostel sv. Matouše 10:30 22:30 10:30 10:30 10:30
Šubířov, kostel Sedmibolestné Panny Marie 16:00 11:00 11:00 11:00
Šumavské Hoštice, kostel sv. Filipa a Jakuba 21:00 10:15-bohoslužba slova 10:15
Šumice, kostel Narození Panny Marie 7:30 23:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Šumná, kostel sv. Ducha 16:00 11:15
Šumperk, kostel sv. Jana Křtitele 7:00
9:00
10:00-domov důchodců
14:30-vánoční divadlo
15:00-rodiny s dětmi
22:00-půlnoční
9:00
18:00
7:00
9:00
15:00-německy
9:00
18:00
Šumvald, kostel sv. Mikuláše 15:00-dětská 9:30 9:30
Švábenice, kostel sv. Michaela 24:00 9:30 9:30 9:30
Tábor-Klokoty, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00-dětská
24:00
10:00 10:00
16:00-řecko.
10:00
Tábor, klášterní kostel Narození P. Marie 21:30 8:30
18:00
8:30 8:30
18:00
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 8:00 24:00 10:30 8:00
10:30
10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 22:00 11:00
Tatenice, kostel sv. Jana Křtitele 23:30 10:30 8:45 9:00
Tavíkovice, kostel Panny Marie Matky jednoty křesťanů 11:00
Těchonín, kostel sv. Markéty, panny a mučednice 9:45 9:45
Telecí, kostel sv. Marie Magdalény 10:00 10:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Těmice, kostel sv. Jana, apoštola a evangelisty 11:00
Teplice nad Metují, kostel sv. Vavřince 8:30 22:00 8:30 8:30
Terezín u Čejče, kostel Božského Srdce Páně 9:00 16:00 9:00 9:00 9:00
Těrlicko-Horní Těrlicko, kostel sv. Vavřince 20:00-P 8:30-Č 8:30-P 16:00-Č
Těšany, kostel sv. Barnabáše 9:00 22:30 9:00 9:00 9:00
Těšetice, kostel sv. Petra a Pavla 20:45 9:00 9:00 9:00
Těškovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:15 9:15 9:15
Tichá, kostel sv. Mikuláše 20:30 10:30 10:30 10:30
Tichov, kaple Krista Krále 7:30 7:30 7:30 7:30
Tišnov, kostel sv. Václava 6:35
18:00-sobota
16:00
24:00
6:35
8:45
6:35
8:45
6:35
8:45
Tištín, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 8:00
Tlumačov, kostel sv. Martina 20:00 9:00 9:00 9:00
Tochovice, kostel sv. Martina 11:00 11:00 11:00-bohoslužba slova 11:00-bohoslužba slova
Topolany, kostel sv. Mikuláše 20:00 10:45 10:45 10:45
Topolná, kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie 21:00 8:45 8:45 8:45
Tovačov, kostel sv. Václava 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Trhová Kamenice, kostel sv. Filipa a Jakuba 24:00 8:00 8:00 8:00
Trnava, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:00
10:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Trnava u Třebíče, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00
Trnávka, kostel sv. Kateřiny 24:00 8:45 8:45 8:45
Trojovice, kostel sv. Michaela archanděla 11:00 11:00 11:00
Troskotovice, kostel sv. Václava 14:00 15:00 11:00 14:00
Troubelice, kostel Navštívení Panny Marie 7:50
Troubky, kostel sv. Markéty 8:30 21:30 8:30 8:30 8:30
Troubsko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Trpín, kostel sv. Václava 16:00 9:40 9:40
Trstěnice, kostel Povýšení sv. Kříže 9:45 22:00 9:45 9:45 9:45
Trstěnice, kostel Nalezení Sv. Kříže 20:30 10:00 10:00 10:00
Tršice, kostel Narození Panny Marie 22:00 9:45 9:45 9:45
Trutnov-Horní Staré Město, kostel sv. Václava 24:00 8:00 8:00 8:00
Trutnov-Poříčí, kostel sv. Petra a Pavla 24:00 9:00
18:30
9:00
18:30
9:00
18:30
Trutnov-Vnitřní Město, kostel Narození Panny Marie 24:00 9:00
18:30
9:00
18:30
9:00
18:30
Třanovice, filiální kostel sv. Bartoloměje 22:00-Č 10:00-P 10:00-Č 10:00-P
Třebechovice pod Orebem, kostel sv. Ondřeje 24:00 9:00 9:00 9:00
Třebětice, kostel sv. Vendelína 9:30 9:30 9:30 9:30
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 7:30
9:00
22:30 7:30
9:00
7:30
9:00
7:30
9:00
Třebíč-město, kostel sv. Martina 8:00
10:30
16:00
20:30
8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
8:00
10:30
18:00
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 7:00
10:00
22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Třebom, kostel sv. Jiří 20:00 8:30 10:00 8:30
Třeboň, kostel P. Marie Královny a sv. Jiljí 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
19:30
Třebonín, kostel sv. Matouše 16:00 10:30 10:30
Třebosice, kostel Povýšení Sv. Kříže 8:00 22:00 8:30 8:30
Třemešná u Krnova, kostel sv. Šebestiána 21:30 11:00 11:00
Třešť, kostel sv. Kateřiny Sienské 17:30 17:30
Třešť, kostel sv. Martina 8:00 22:30 9:00 8:00 9:00
Třeština, kostel sv. Ant. Paduánského 11:00 10:30 11:00
Třinec-Guty, kostel Božího Těla 23:00 11:00 11:00 11:00
Třinec, kostel sv. Alberta 6:35-P 15:30 6:30-P
8:00-Č
10:00-P
17:00-Č
6:30-Č
8:00-P
10:00-Č
17:00-P
6:30-Č
8:00-P
10:00-Č
17:00-P
Tupesy, kostel Navštívení Panny Marie 7:00 7:00 7:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 7:45
10:45
23:00 7:45
10:45
7:45
10:45
7:45
10:45
Tvarožná Lhota, kostel sv. Anny 22:00 8:30 8:30 8:30
Tvrdkov-Ruda u Rýmařova, kostel Panny Marie Sněžné 11:30 11:30
Tvrdonice, kostel sv. Mikuláše 17:00-sobota 16:00
22:00
10:30 10:30 10:30
Týn nad Bečvou, kostel Jména Panny Marie 15:00 11:00 11:00
Týn nad Vltavou, kostel svatého Jakuba 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Týnec, poutní kostel Stětí sv. Jana Křtitele - pouť k Panně Marii Pomocnici 8:00 10:45 8:00 7:127
Týnec nad Labem, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 22:00 9:45 9:45 9:45
Týniště nad Orlicí, kostel sv. Mikuláše 24:00 10:00 10:00
Úbislavice, kostel Narození Panny Marie 17:00
Uhelná, kostel sv. Kateřiny 17:00 11:00 11:00 11:00
Uherčice u Hustopečí, kostel sv. Jana Křtitele 18:00-sobota 21:30 8:00 8:00 8:00
Uherské Hradiště - Jarošov, kaple Panny Marie Růžencové 20:00 10:30 10:30 10:30
Uherské Hradiště - Mařatice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 14:45
Uherské Hradiště - Míkovice, kostel bl. Anežky 24:00 9:00 9:00 9:00
Uherské Hradiště - Sady, kostel Narození Panny Marie 21:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Uherské Hradiště, klášterní kostel Zvěstování Panny Marie 15:00-dětská
24:00
7:00
18:00
7:00
18:00
7:00
18:00
Uherské Hradiště, kostel sv. Františka Xaverského 22:00 8:30
10:00
8:30
10:00
8:30
10:00
Uhersko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Uherský Brod - Újezdec, kostel sv. Jana Křtitele 7:45 15:00
22:00
7:45
9:45
7:45
9:45
7:45
9:45
Uherský Brod, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:45 22:00 8:45
18:00
8:45 8:45
18:00
Uherský Brod, kostel Neposkvrněného početí P. Marie 7:00
10:15
24:00 7:00
10:15
7:00
10:15
7:00
10:15
Uherský Ostroh, kostel sv. Ondřeje 23:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Uhřice u Kyjova, kostel sv. Jana Křtitele 15:00 9:30 9:30 9:30
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 7:45 16:00 7:45 7:45 7:45
Újezd, kostel sv. Mikuláše 7:00
9:40
22:00 7:00
9:40
7:00
9:40
7:00
9:40
Újezd u Uničova, kostel sv. Jana Křtitele 20:00 10:00 10:00
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 8:00 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
8:00
11:00
Újezd u Černé Hory, kostel Všech svatých 16:00 8:30 8:30 8:30
Újezd u Chocně, kostel sv. Víta 10:30
Újezd u Přelouče, kostel sv. Jiljí 11:00
Únanov, kostel sv. Prokopa 21:00 8:00 8:00
Uničov-Renoty, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 11:00 11:00 11:00
Uničov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:00 8:00 8:00 8:00
Unín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:30 8:00 8:00 8:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00 11:10 11:00
Úpice, kostel sv. Jakuba 22:00 8:00 8:00 8:00
Určice, kostel sv. Jana Křtitele 24:00 9:30 8:00 18:00
Úsobí, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 9:30 9:30 9:30
Úsobrno, kostel sv. Cyrila a Metoděje 20:00 9:45 9:45 9:45
Úsov, kostel sv. Jiljí 20:00 8:00 8:00 8:00
Ústí, kostel sv. Petra a Pavla 20:00 7:00 7:00 7:00
Ústí nad Orlicí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
24:00
7:00
8:30
8:30 8:30
Úvalno, kostel sv. Mikuláše 20:30 8:30 8:30 8:30
Uzeničky-Černívsko, kostel Nejsvětější Trojice 15:00 15:00 15:00
Vacenovice, kostel Božského Srdce Páně 8:00-4. neděle adventní 15:00
22:00
8:00
10:00
8:00 8:00
10:00
Václavovice, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45 8:45
Vacov, kostel sv. Mikuláše 22:00 11:30 16:00
Val-Hamr, kostel Nejsvětější Trojice 11:00 11:00
Valašské Klobouky, kostel Povýšení sv. Kříže 7:00
8:45
10:30
22:30 7:00
8:45
10:30
18:10
7:00
8:45
10:30
7:00
8:45
10:30
18:10
Valašské Meziříčí - Jasenice, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Valašské Meziříčí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00
24:00
6:30
8:00
9:30
17:30
6:30
8:00
9:30
6:30
8:00
9:30
17:30
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 20:00 8:00 8:00 8:00
Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 22:00 10:30 10:30 10:30
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00 11:00
Vamberk, kostel sv. Prokopa 9:00 24:00 9:30 9:30 9:30
Vápenná, farní kostel sv. Filipa 19:00 10:00 8:00 10:00-kaple
Vápenný Podol, kostel sv. Václava 16:00
Vápno, kostel sv. Jiří 21:30 11:00 11:00
Vážany, kaple sv. Josefa 15:00 17:00 17:00 17:00
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 20:00 7:30 7:30 7:30
Včelákov, kostel sv. Marie Magdalény 8:00 8:00 8:00
Vedrovice, kostel sv. Kunhuty 7:45 20:30 7:45 7:45
Vejvanovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 22:00 10:30 10:30
Velehrad, bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje 24:00 7:00
10:00
15:00
7:30
10:00
7:00
10:00
15:00
Velešín, kostel sv. Václava 24:00 9:45 10:00 9:45
Velešovice, kostel sv. Barbory 22:00 10:45 10:45 10:45
Velichovky, kostel Proměnění Páně 10:15
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 15:30
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
8:00
9:30
Velká Bystřice, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 22:00 8:00 8:00 8:00
Velká Chyška, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Velká Jesenice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Velká Losenice, kostel sv. Jakuba Staršího 8:00 22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
8:00
11:00
Velká nad Veličkou, kostel sv. Maří Magdalény 15:00
22:00
10:45 10:45 10:45
Velká Polom, kostel sv. Václava 21:00 10:00 10:00 10:00
Velká Štáhle, kostel Nejsvětější Trojice 11:30 11:30
Velké Albrechtice, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 7:30 7:30
Velké Bílovice, kostel Narození Panny Marie 7:30
10:30
22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Velké Heraltice - Sádek, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:30
Velké Heraltice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 22:00 9:30 8:30 9:30
Velké Hoštice, kostel sv. Jana Křtitele 22:30 7:00
10:00
7:00
10:00
7:00
10:00
Velké Karlovice, kostel Panny Marie Sněžné 8:00 22:00 8:00
10:30
8:00 8:00
10:30
Velké Kunětice, kostel sv. Alžběty 9:00 9:00 9:00
Velké Losiny - Žárová, kostel sv. Martina 14:30
Velké Losiny, kostel sv. Jana Křtitele 10:00 23:00 8:15 8:15 8:15
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 7:30
9:00
16:00
23:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
10:30
18:00
Velké Němčice, kostel sv. Václava a sv. Víta a Panny Marie 18:00-sobota 23:00 11:00 11:00 11:00
Velké Opatovice, kostel sv. Jiří 24:00 9:00 8:00 10:00
Velké Pavlovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00-sobota 24:00 11:00 11:00 11:00
Velké Poříčí, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 9:45 9:45
Velké Svatoňovice - Markoušovice, kostel sv. Jana Křtitele 13:30 13:30
Velký Beranov, kaple sv. Anny 9:30
Velký Ořechov, kostel svatého Václava 22:00 7:20
8:45
7:20
8:45
8:45
Velký Týnec, kostel P. Marie Nanebevzaté 22:00 8:00 8:00 8:00
Velký Újezd, kostel sv. Jakuba Staršího 20:30 8:00 8:00 8:00
Velký Újezd u Jemnice, kaple Povýšení sv. Kříže, Domov sv. Anežky 20:30 8:30 8:30 8:30
Velký Újezd u Jemnice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:45 24:00 9:45 9:45 9:45
Vémyslice, kostel Narození Panny Marie 9:30 20:30 9:30 9:30 9:30
Vendolí, kostel sv. Ondřeje 22:00 10:00 10:00 10:00
Vendryně, kostel sv. Kateřiny 22:00-P 7:45-Č 7:45-P 7:45-P
Verměřovice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 9:00 9:00
Vernířovice, kostel sv. Matouše 20:00
Veselí nad Lužnicí, kostel Povýšení sv. Kříže 9:30 16:30
23:00
9:30 9:30 9:30
Veselí nad Moravou - Milokošť, kaple Svatého Ducha 10:00 10:00-DPS
Veselí nad Moravou, kostel sv. Andělů strážných 23:00 7:30
10:00
18:00
7:30
10:00
7:30
10:00
18:00
Veselíčko, kostel sv. Anny 16:00 9:30 9:30 9:30
Věteřov, kostel sv. Cyrila a Metoděje a zemských patronů 9:00 22:00 9:00 9:00 9:00
Větrný Jeníkov, kostel Narození Panny Marie 9:30 9:30
Větřkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 9:00 9:00 9:00
Větřní, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 8:00 8:00 8:00
Veverská Bítýška, kostel sv. Jakuba 18:30-sobota 22:00 9:30 9:30 10:00
Veverské Knínice, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 10:30
Věž-Skála, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30 10:30 10:30
Věž, kostel sv. Jana Nepomuckého 10:30
Věžky, kostel sv. Alžběty 8:00
Věžovatá Pláně, kostel sv. Anny 22:00 11:15 11:15 11:15
Vícov, kostel sv. Floriána 21:00 8:00 8:00
Vidlatá Seč, kaple Navštívení Panny Marie 9:00
Vidnava, kostel sv. Kateřiny 11:00 10:00-kaple Charity 11:00
Vilantice-Chotěborky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 8:00 8:00
Vilémov, kostel sv. Kateřiny 16:00 9:30 9:30 9:30
Vimperk-Vimperk I, kostel Navštívení Panny Marie 16:00
23:00
8:30 8:30 8:30
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Višňové u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Vítějeves, kostel sv. Kateřiny 8:00
Vitějovice, kostel sv. Markéty 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Vítkov-Klokočov, kostel sv. Ondřeje 16:00 7:30 7:30 7:30
Vítkov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:15 9:15 9:15
Vítkovice, kostel sv. Petra a Pavla 17:15 9:00 10:30
Vítonice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 10:45 10:45 10:45
Vizovice, kostel sv. Vavřince 9:00 15:00-pro rodiče a děti
22:30
9:00 9:00 9:00
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 8:00 8:00 8:00
Vlachovice, kostel sv. Michaela Archanděla 8:00 15:00
24:00
8:45
10:30
8:45
10:30
8:45
10:30
Vlachovo Březí, kostel Zvěstování Páně 11:00 24:00 11:00 11:00 11:00
Vlasatice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00-sobota 21:30 9:30 8:00 8:00
Vlčice, kostel sv. Bartoloměje 20:30 8:00 8:00
Vlčkov, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 9:30
Vlčkovice v Podkrkonoší - Horní Vlčkovice, kostel sv. Josefa 16:00
Vlčnov, kostel sv. Jakuba Staršího 9:00 23:00 7:30
9:30
7:30
9:30
7:30
9:30
Vlkaneč, kostel sv. Jakuba Většího 8:00 21:30 8:00 8:00 8:00
Vlkoš, kostel sv. Prokopa 22:00 9:30 9:30 9:30
Vlkoš u Kyjova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:00-4. neděle adventní 21:00 9:00 9:00 9:00
Vnorovy, kostel sv. Alžběty Uherské Durynské 15:00
22:00
7:30
10:00
7:30
10:00
7:30
10:00
Voděrady, kostel sv. Petra a Pavla 10:00 10:45 10:45 10:45
Vodňany, kostel Narození Panny Marie 16:00
24:00
9:30 9:30-bohoslužba slova 17:00
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 8:00 8:00 8:00
Vojnův Městec, kostel sv. Ondřeje 20:00 11:00
Vojslavice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 10:00 10:00
Volary, kostel sv. Kateřiny 9:30 23:00 9:30 9:30 9:30
Volenice, kostel sv. Petra a Pavla 17:00 10:00 10:00
Vraclav, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 10:30 10:30
Vracov, kostel sv. Vavřince 8:30-4. neděle adventní 22:30 10:30 10:30 10:30
Vranov, kostel Narození Panny Marie 8:00
11:00
15:00
22:00
8:00
11:00
8:00
11:00
8:00
11:00
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:15 9:15
Vranová Lhota, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 8:00 8:00 8:00
Vranovice, kostel Navštívení Panny Marie 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Vranovice-Kelčice-Vranovice u Prostějova, kostel sv. Kunhuty 22:00 8:30 8:30 18:00
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 7:30 7:30
Vratimov, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:15 9:15 9:15
Vražné, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 11:00 11:00 11:00
Vrbátky-Dubany, kostel Narození Panny Marie 21:00 8:30 8:30 8:30
Vrbatův Kostelec, kostel sv. Havla 21:00 11:00 11:00 11:00
Vrbice, kostel sv. Havla 22:00 8:00 8:00
Vrbice u Velkých Pavlovic, kostel sv. Jiljí 16:00-sobota 22:00 9:30 9:30 9:30
Vrbno pod Pradědem, kostel sv. Michaela Archanděla 22:00 10:30 8:00 10:30
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 9:30 9:30
Vrdy-Dolní Bučice, kostel Všech svatých 22:30 7:30 7:30 7:30
Vrchlabí, kostel sv. Vavřince 24:00 10:30 9:00
Vrchoslavice, kostel sv. Michaela 17:00 12:00 12:00
Vrchy, kostel sv. Jiří 10:30 10:30 10:30
Vřesina, kostel sv. Antonína Paduánského 22:00 8:30 8:30 8:30
Vřesovice, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 10:40 10:40 10:40
Vsetín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:00
10:30
15:00
22:00
7:00
8:30
10:30
18:00
8:30 8:30
10:30
18:00
Všechovice, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 8:00 8:00
Všemina, kostel sv. Jana Nepomuckého 7:15
9:30
21:00 7:15
9:30
7:15
9:30
7:15
9:30
Všemyslice-Neznašov, kostel Nejsvětější Trojice 15:30-bohoslužba slova 8:00-bohoslužba slova 11:00 8:00-bohoslužba slova
Všestary, kostel Nejsvětější Trojice 23:00 8:00 8:00
Výčapy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 11:00 11:00
Vyklantice, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 8:00 8:00 8:00
Výprachtice, kostel Proměnění Páně 24:00 9:30 9:30 9:30
Vyskytná, kostel Jména Panny Marie 9:15 9:30
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:30 21:30 9:30 9:30 9:30
Vysoká-Pitárné, kostel Navštívení Panny Marie 23:00-Bohosužba slova 10:00-Bohosužba slova 10:00-Bohosužba slova
Vysoké Chvojno, kostel sv. Gotharda 22:30 11:00 11:00
Vysoké Mýto - Knířov, kostel Zvěstování Páně 20:30 13:30 13:30
Vysoké Popovice, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 9:00 8:00 9:00
Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice 8:00 19:00 11:00 11:00 11:00
Vysoké Veselí, kostel sv. Mikuláše Tolentinského 24:00 8:30 8:30 8:30
Vysoký Újezd, kostel sv. Jakuba Staršího 7:45 7:45 7:45
Vyškov-Dědice, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 7:30 7:30 7:30
Vyškov-Rychtářov, kostel Panny Marie 21:30 9:15 9:15 9:15
Vyškov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:30 9:00
17:30
9:00
17:30
9:00
17:30
Výšovice, kostel sv. Vavřince 24:00 8:00 8:00 8:00
Vyšší Brod, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 10:00 10:00 10:00
Vyšší Brod, kostel sv. Bartoloměje 8:00 8:00 8:00
Záblatí, kostel Umučení sv. Jana Křtitele 20:00
Záboří, kostel sv. Petra a Pavla 11:00 11:00
Zábřeh na Moravě, kostel sv. Bartoloměje 7:00
9:30
15:30
21:00
23:00
6:50
8:30
18:00
6:50
8:30
6:50
8:30
18:00
Zahájí, kostel Zvěstování Páně 11:00
Zahnašovice, kostel Navštívení Panny Marie 11:00 11:00 11:00 11:00
Záhornice, kostel sv. Matouše 14:00
Záhoří-Horní Záhoří, farní kostel sv. Michaela, archanděla 9:30 24:00 9:30 9:30
Zaječí, kostel sv. Jana Křtitele 19:15 15:30
Zálší, kostel Navštívení Panny Marie 17:00 11:00 11:00-bohoslužba slova 11:00
Zámrsk, kostel sv. Martina 22:00
Zastávka, kaple sv. Jana Křtitele 16:00 8:00
Zašová, poutní kostel Navštívení Panny Marie 24:00 7:30
10:30
7:30
10:30
7:30
10:30
Zátor, kostel Nejsvětější Trojice 23:00 11:00 9:00 11:00
Závada, kaple sv. Urbana 22:00 8:00 8:00 8:00
Závišice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 24:00 10:00 10:00 10:00
Zborovice, kostel sv. Bartoloměje 7:30 21:15 7:30 7:30 7:30
Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí 13:00 11:00 11:00 11:00
Zbraslavice, kostel sv. Vavřince 16:00 8:00 8:00
Zbýšov, kostel Narození sv. Jana Křtitele 9:30 16:00 9:30 9:30 9:30
Zbýšov u Brna, kostel sv. Martina 20:30 8:00 8:00 8:00
Zbytiny, kostel sv. Víta 11:00
Zděchov, kostel Proměnění Páně 10:00 20:00 9:30 9:30 9:30
Zdíkov-Zdíkovec, kostel sv. apoštolů Petra a Pavla 9:00 9:00
Zdíkov, kostel sv. Ludmily 22:30 9:00 9:00
Zdobnice-Souvlastní, kostel Panny Marie Královny 11:30 11:30
Zdounky, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 10:30 10:30
Zhoř, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 11:00
Zlatá Koruna, klášter a kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00 22:00 8:00 8:00
Zlaté Hory - Ondřejovice, kostel sv. Martina a Panny Marie Sedmibolestné 11:00 11:00
Zlaté Hory, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:00 18:00 9:00
Zlaté Hory, poutní kostel Panny Marie Pomocné, Maria Hilf 22:00 10:30 10:30 10:30
15:00
Zlechov, kostel sv. Anny 20:00 8:00 8:00 8:00
Zlín-Jižní Svahy, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 16:00-dětská - bohoslužba slova
22:00-bohoslužba slova
8:00
10:00
11:30
20:30
8:00
10:00
11:30
10:00
11:30
20:30
Zlín-Malenovice, kostel sv. Mikuláše 22:00 7:30
9:00
9:00 7:30
9:00
Zlín-Salaš, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 11:00 11:00 11:00
Zlín, kostel sv. Filipa a Jakuba 15:00-pro rodiče s dětmi
24:00
7:00
8:30
10:00
11:30
18:30
7:00
8:30
10:00
11:30
18:30
7:00
8:30
10:00
11:30
18:30
Zlobice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 20:00 8:00 9:30 8:00
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 22:00 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 8:00 21:00 8:00 8:00 8:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 11:00
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 22:30 9:30 9:30
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 16:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 15:00
24:00
9:00 9:00
Zvole-Zvole, kostel Neposkvrněného početí P. Marie 10:15 15:30
21:00
10:15 10:15 10:15
Zvole nad Pernštejnem, kostel sv. Václava 10:45 21:30 10:45 10:45 10:45
Žacléř, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 11:00 11:00
Žádovice, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:00
Žalkovice, kostel sv. Mikuláše 21:30 11:00 11:00 11:00
Žamberk, kostel sv. Václava 9:30 24:00 9:30 9:30 9:30
Žarošice, kostel sv. Anny - pouť ke Staré Matce Boží Žarošické 8:00
11:00
22:00 8:00
11:00
8:00
11:00
0:00
8:00
11:00
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 16:00 9:30 9:30 9:30
Ždánice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 7:45 21:00 10:45 7:45 10:45
Žďár nad Sázavou, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 9:00 21:00 9:00 9:00 9:00
Žďár nad Sázavou, kostel sv. Prokopa 7:30
10:30
16:00
24:00
7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
7:30
10:30
18:30
Žďárec, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00-sobota 20:00 10:45 10:45 10:45
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 8:00 16:00 8:00 8:00 8:00
Ždírec-Horní Studenec, kostel sv. Václava 9:30 9:30 9:30
Ždírec, kostel sv. Václava 16:00 10:30 10:30 10:30
Žehuň, kostel sv. Gotharda 9:30
Žehušice, kostel sv. Marka, hřbitov 9:00 9:00
Želeč, kostel sv. Bartoloměje, apoštola 19:30 9:00 9:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 10:30 17:00 10:30 10:30 10:30
Želetice, kostel sv. Jakuba Staršího 9:20 22:00 9:20 9:20 9:20
Železnice, kostel sv. Jiljí 23:00 8:30 8:30 8:30
Želiv-Lhotice, kostel sv. Jiří 9:30 9:30 9:30
Želiv, opatský chrám Narození Panny Marie 16:00
22:00
10:30 10:30 10:30
Ženklava, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:00 8:00 8:00
Žeranovice, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 8:00
Žeravice, kostel sv. Jana Křtitele 22:30 9:30 9:30 9:30
Žermanice, kaple Narození Panny Marie 21:00 9:30
Žerotice, kostel sv. Martina 8:00 22:00 8:00 8:00 8:00
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 9:30 24:00 9:30
18:00
9:30 9:30
18:00
Žimutice, kostel sv. Martina 15:45 9:30 9:30 9:30
Žirovnice, kostel sv. Filipa a Jakuba 22:00 9:30 9:30
Životice u Nového Jičína, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 9:30
Žiželice, kostel sv. Prokopa 11:00 11:00 11:00
Žleby, kostel Narození Panny Marie 24:00 8:00
Žlutava, kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00 10:30 10:30 10:30
Žulová, kostel sv. Josefa 8:45
Žumberk, kostel Všech svatých 8:00 24:00 8:00 8:00

Celkem kostelů: 1908

Celkem bohoslužeb: 9545