Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Bohoslužby o Velikonocích Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Velikonocích

Zobrazit v mapě

Kostel18.04.2019
Zelený čtvrtek
19.04.2019
Velký pátek
20.04.2019
Velikonoční vigilie
21.04.2019
Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
22.04.2019
pondělí velikonočního oktávu
Adamov, kostel sv. Barbory 17:00 17:00 18:00 8:30 8:30
Archlebov, kostel sv. Šebestiána a sv. Rocha 18:00 18:00 18:00 8:00 8:00
Babice u Lesonic, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 16:30 19:30 10:30 10:30
Bantice, kaple Nanebevzetí Panny Marie 9:00
Bavory, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 16:30 17:00 18:00 11:00 11:00
Běhařovice, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 19:00 20:00 8:00 8:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 19:00 19:00 20:30 10:00 9:00
Benetice, kostel sv. Marka 16:30 16:30 0:00 9:30 9:15
Bílovice nad Svitavou, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:30 18:30 20:00 10:00 7:00
Biskupice u Hrotovic, kostel sv. Martina 17:30 17:30 9:30 10:00
Bítov, kostel sv. Václava 17:00 17:00 18:00 8:45 8:45
Blansko, kostel sv. Martina 19:00 15:00 21:00 7:00
8:45
8:00
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 18:30 15:00 22:30 9:15 6:45
Blížkovice, kostel sv. Bartoloměje 17:00 17:00 10:30 10:30
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 17:30 20:00 10:30 10:30
Bobrůvka, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 21:00 8:00 8:00
Bohdalov, kostel sv. Vavřince 18:00 15:00 19:30 10:00 10:00
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 15:30 15:30 20:00 7:15 7:15
Bohuslavice u Kyjova, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 18:00 15:00 19:30 9:00 9:00
Bohutice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 9:00
Boleradice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 9:30 9:30
Borkovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30 10:30
Bořetice, kostel sv. Anny 20:00 9:30 9:30
Bořitov, kostel sv. Jiří 17:30 17:30 3:45-neděle 10:30 8:30
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 20:00 7:00
9:00
7:00
Bošovice, kostel sv. Stanislava 17:00 17:00 18:00 8:00 8:00
Branišovice, kostel sv. Vavřince 17:00 9:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 18:30 15:00 20:00 11:00 11:00
Bratčice, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 10:30
Brno, jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00
19:00-anglicky
15:00-anglicky
17:00
20:00 7:30
10:00
12:15-angl.
21:00
7:30
10:00
Brno, kapucínský kostel Nalezení sv. Kříže 17:00 17:00 20:00 10:00
17:00
17:00
Brno, katedrála sv. Petra a Pavla 9:00
17:30
15:00 21:00 7:30
9:00
10:30
9:00
Brno, klášterní kostel sv. Leopolda a Václava 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Brno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie na Křenové 18:30 15:00 20:00 8:00
9:30
11:00
18:30
8:00
18:30
Brno, kostel sv. Augustina 18:00 15:00 20:30 7:00
9:00
18:00
8:00
Brno, kostel sv. Jakuba 19:00 19:00 20:00 8:00
9:30
11:00
19:00
8:00
11:00
19:00
Brno, kostel sv. Janů 15:30 15:30 19:00 7:30
9:00
10:30
15:30
10:00
15:30
Brno, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 15:00-řeckokat.
18:00
20:00 7:00
8:30
10:15-řeckokat.
18:00
7:00
8:30
10:15-řeckokat.
18:00
Brno, kostel sv. Michala 10:30
15:00-mis?l 1962
18:30
Brno, kostel sv. Tomáše 17:30 17:30 21:00 7:45
9:00
11:00
19:30
7:45
9:00
17:30
Brno, kostel Svaté Rodiny 17:00 16:00 18:00 8:00 8:00
Brno, řeckokatolický chrám sv. Josefa 19:00 19:00 10:00 5:00
8:30
10:00
Brno-Bystrc, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty 18:30 18:30 19:00 7:30
8:45
10:00
18:30
7:30
8:45
10:00
Brno-Bystrc, středisko Archa 20:00 16:30 21:30
Brno-Horní Heršpice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 8:00 8:00-boh. slova
Brno-Husovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 18:00 18:00 20:00 7:30
10:00
18:00
7:30
18:00
Brno-Jundrov, kaple Pána Ježíše v Getsemanech 8:30 8:30
Brno-Kohoutovice, kaple Svaté Rodiny 7:30
10:30
7:30
Brno-Komárov, kostel sv. Jiljí 18:00 18:00 20:00 8:00
9:30
8:00
Brno-Komín, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 21:00 10:00 10:00
Brno-Královo Pole, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 15:00 20:00 7:30
9:30
18:30
7:30
9:30
Brno-Lesná, Duchovní centrum 18:00 18:00 20:00 7:30
9:00
10:30
7:30
9:00
Brno-Líšeň, kostel sv. Jiljí 18:00 15:00 20:00 7:00
10:00
18:00
7:00
10:00
Brno-Líšeň, salesiánské středisko 19:00 15:00 4:00-neděle 8:30 8:30
Brno-Obřany, kostel sv. Václava 18:00 18:00 20:00 9:00 8:00
Brno-Řečkovice, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 21:00 7:15
8:30
10:00
7:15
9:00
Brno-Slatina, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 15:00 20:00 8:30 8:30
Brno-Soběšice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie - klarisky 18:00 18:00 20:00 8:45 8:45
Brno-Staré Brno, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 7:30
9:00
11:00
7:30
9:00
18:00
Brno-Starý Lískovec, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 21:00 7:30
9:30
7:30
Brno-Tuřany, kostel Zvěstování Panny Marie 18:00 18:00 20:00 7:30
10:00
7:30
10:00
Brno-Zábrdovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:00
9:45
8:00
9:45
Brno-Žabovřesky, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů 18:00 15:00 20:30 7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
18:00
Brno-Žebětín, kostel svatého Bartoloměje 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Brno-Židenice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 21:00 8:00
10:00
18:00
7:30
Brod nad Dyjí, kostel sv. Jana Nepomuckého 8:00 8:00
Brumovice, kostel sv. Antonína Paduánského 19:30 8:00 8:00
Břeclav, kostel sv. Václava 18:00 15:00 20:00 7:45
10:30
7:45
Březí, kostel sv. Jana Křitele 18:00 15:00 9:30 9:30
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 18:30 18:30 18:30 8:00 8:00
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00 9:30 9:30
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 18:00 18:00 20:00 9:00
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 8:30 8:30
Budeč, kostel Zvěstování Páně 17:00 18:00 9:00
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 18:30 15:00 4:30 8:00
Budkov, kostel sv. Martina 17:00 17:00 19:00 11:15 11:15
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Bulhary, kostel sv. Jiljí 9:00
Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince 19:00 19:00 19:00 7:40
9:00
7:40
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 18:00 18:00 20:30 10:00 10:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 18:00 18:00 20:00 11:00
Cizkrajov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 127:00
Cvrčovice u Pohořelic, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 16:00 16:00 18:15 8:45 8:45
Častohostice, kostel sv. Barbory 7:30 7:30
Čebín, kostel sv. Jiří 19:00 19:00 19:00 9:30 9:30
Čejč, kostel sv. Vendelína 17:00 9:00 9:00
Čejkovice, kostel sv. Kunhuty 18:00 18:00 20:00 7:30
10:30
8:00
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 18:00 17:00 20:30 11:00 11:00
Červená Lhota, kostel sv. Vavřince 16:30 15:00 17:30 9:00 9:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:15
Český Rudolec, kostel Narození Jana Křtitele 19:00 18:00 21:00 9:30 9:30
Čučice, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00
Dačice, klášterní kostel sv. Antonína Paduánského 10:30 7:00
Dačice, kostel sv. Vavřince 19:00 19:00 21:00 8:00 8:00
Dalečín, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 15:00 20:00 9:45 9:45
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:30 17:00 19:00 9:30 7:00
Dambořice, kostel sv. Martina 19:00 19:00 20:00 8:00
11:00
8:00
Deblín, kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 20:00 7:45 7:45
Dešná u Dačic, kostel Narození Jana Křtitele 19:00 17:00 22:00 9:30 9:30
Diváky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Dlouhá Brtnice, kostel sv. Václava 17:00 17:00 18:00 8:30 8:30
Dlouhá Lhota, kostel sv. Bartoloměje 15:30 15:30 20:00 9:00 10:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 9:30 9:30
Dobřínsko, kostel sv. Prokopa 18:30 18:30 21:30 8:00 8:00
Dolní Bojanovice, kostel sv. Václava 18:00 18:00 21:00 7:00
8:30
10:00
7:00
10:00
Dolní Dubňany, kostel sv. Václava 7:30
Dolní Dunajovice, kostel sv. Jiljí 17:00 17:00 20:00 9:30 9:30
Dolní Kounice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 19:30 7:45 7:45
Dolní Loučky, kostel sv. Martina 18:00 18:00 20:00 9:15 9:30
Domamil, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00 19:30 10:30 10:30
Domašov u Brna, kostel sv. Vavřince 18:30 18:30 19:30 8:30 8:30
Doubravice nad Svitavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00 16:00 9:45
Doubravník, kostel Povýšení sv. Kříže 19:00 19:00 20:00 10:00 10:00
Drásov, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Drnholec, kostel Nejsvětější Trojice 10:30 10:30
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 18:00 18:00 19:45 8:00 8:00
Dubňany, kostel sv. Josefa 17:35 17:00 21:00 7:30
10:30
7:30
Dukovany, kostel sv. Václava 8:00 7:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 18:00 18:00 20:00 9:30
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 18:00 18:00 20:30 9:00
Fryšava pod Žákovou horou, kostel sv. Matouše 17:00 15:00 18:00 9:00 9:00
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 9:30
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 16:30 15:00 18:00 7:30 7:30
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 11:15
Herálec, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 19:00 15:00 18:30 11:00 11:00
Heraltice, kostel sv. Jiljí 17:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 11:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 20:00 9:00 9:00
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
Hlína u Ivančic, kostel sv. Kunhuty 17:00 8:30 8:30
Hlohovec, kostel sv. Bartoloměje 18:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 16:30 16:30 18:00 9:30 9:30
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 11:00 9:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 9:30
Hodonín, kostel sv. Vavřince 17:45 17:45 19:00 6:50
8:00
9:15
17:45
6:50
8:00
Holubice, kostel sv. Václava 16:30 17:30 11:00 8:30
Horní Bobrová, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 21:00 11:00 11:00
Horní Bojanovice, kostel sv. Vavřince 18:30 17:00 19:30 8:00 8:00
Horní Bory, kostel sv. Martina 17:00 18:00 19:00 9:45 9:45-Doln? Bory
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00
Horní Dubňany, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:00 17:30 21:30 8:00
Horní Dunajovice, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 9:15 9:10
Horní Kounice, kostel sv. Michaela archanděla 17:00 15:00 10:00 9:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Slatina, kostel sv. Jiljí 17:00 7:30
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 16:00 17:00 20:00 8:30 8:30
Horní Věstonice, kostel sv. Rozálie 18:00
Hostěradice, kostel sv. Kunhuty 19:00 15:00 20:00 9:45 8:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 17:00 17:00 11:00 11:00
Hovorany, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 20:00 7:30
10:30
7:30
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 17:30 17:30 9:00 9:00
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 11:00
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 19:00 15:00 20:00 9:30 9:30
Hrušky, kaple sv. Bartoloměje 7:45 10:00
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 19:00 19:00 19:00 10:30 8:00
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 11:00
Hustopeče u Brna, kostel sv. Václava a sv. Anežky České 18:30 18:00 20:00 9:30 9:30
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30
Chlum u Třebíče, kostel sv. Václava 15:30 15:30 20:30 10:00
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 9:30
Chvalovice, kostel sv. Markéty 8:00 8:00
Ivaň, kostel sv. Bartoloměje 17:00 18:00 8:00 8:00
Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 20:30 7:00
9:00
9:00
Jakubov u Moravských Budějovic, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 17:30 7:30 7:30
Jamné u Jihlavy, kostel Nalezení sv. Kříže 16:15 15:00 17:00 8:00 8:00
Jamolice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 18:30 19:00 9:30 9:30
Jámy, kostel sv. Martina 18:00 18:00 19:00 8:30 8:30
Jaroměřice nad Rokytnou, kostel sv. Markéty 19:00 19:00 20:00 7:30
10:30
19:00
7:30
10:30
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 8:00
Jasenice, kostel sv. Klimenta 11:15
Jedovnice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 18:00 21:00 7:30
10:30
7:30
Jemnice, farní chrám sv. Stanislava 19:00 15:00 21:00 8:00
9:45
8:00
9:45
Jevišovice, kostel sv. Josefa 16:00 16:00 19:30 8:00 8:00
Jevišovka, kostel sv. Kunhuty 7:30 7:30
Jezeřany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 9:15 9:15
Jihlava, kostel sv. Ignáce 8:30
Jihlava, kostel sv. Jakuba Většího 18:00 15:00 20:00 10:30 8:00
18:00
Jihlava, kostel sv. Jana Křtitele 8:00
Jimramov, kostel Narození Panny Marie 19:00 19:00 22:00 8:15 8:15
Jinošov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Jiřice u Miroslavi, kostel sv. Anny 9:30
Josefov u Hodonína, kaple sv. Josefa 15:30 15:30 19:00 8:30 8:30
Kadov, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 11:00
Kamenice, kostel sv. Jakuba Většího 18:00 17:00 20:00 7:30
10:45
10:30
Kdousov, kostel sv. Linharta 16:30 15:00 19:00 8:00 8:00
Ketkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Klentnice, kostel sv. Jiří 11:00
Klobouky u Brna, kostel sv. Vavřince 19:00 15:00 20:00 10:00 10:00
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 19:30 19:30 19:30 8:00 8:00
Knínice, kostel Povýšení Sv. Kříže 7:30
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 18:00 18:00 20:00 10:30 10:30
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 16:00 16:00 17:00 10:30 10:30
Kobylí, kostel sv. Jiří 18:00 11:00 11:00
Komořany, kostel sv. Barbory 16:30 15:00 9:30 9:30
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 17:15 15:00 19:00 11:00 11:00
Korolupy, kostel sv. Vavřince 17:00 17:00 18:00 8:30 8:30
Kostelní Myslová, kostel sv. Václava 17:30 17:00 21:00 10:30 10:30
Kostelní Vydří, poutní kostel Panny Marie Karmelské 18:00 15:00 21:00 8:00
9:30
8:00
Kozlov u Jihlavy, kostel sv. Jana a sv. Pavla 9:30
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 9:30-boh. slova 7:00
Krásné, kostel sv. Václava 10:30
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krasonice, kostel sv. Vavřince 16:00 16:00 19:00 9:30 8:00
Krhov u Hrotovic, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 8:00 8:00
Krhovice, kostel sv. Bartoloměje 8:00
Krumvíř, kostel sv. Bartoloměje 8:30 8:30
Křenovice, kostel sv. Vavřince 18:30 18:30 18:30 7:30
9:30
7:30
9:30
Křepice u Hustopečí, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 19:00 9:30 9:30
Křetín, kostel sv. Jeronýma 16:30 16:30 22:00 8:30 8:30
Křižanov, kostel sv. Václava 18:30 15:00 22:30 7:30
10:30
7:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 21:00 9:30
Křoví, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:15 17:15 18:00 9:30 9:30
Křtiny, kostel Jména Panny Marie 17:00 17:00 19:30 7:30
10:30
7:30
10:30
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 8:00 7:30
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 19:00 15:00 22:00 8:00
11:00
8:00
Kurdějov, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 15:00 22:30 10:00 10:00
Kuřim, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 18:00 20:00 8:00
9:30
8:00
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 11:11
Lanžhot, kostel Povýšení sv. Kříže 18:30 15:45 19:30 8:00
10:00
9:00
Lažánky u Veverské Bítýšky, kostel Nejsvětější Trojice 16:30 15:15 18:00 7:50 7:50
Lednice na Moravě, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 21:45 11:15 9:30
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 8:30 8:30
Lelekovice, kostel sv. Jakuba a Filipa 18:00 9:30 8:00
Lesná, kaple sv. Terezie Veliké 15:00
Letonice, kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 19:00 9:30 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 18:00 20:00 10:30 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 19:00 15:00 20:00 7:30
9:00
7:30
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 16:30 11:00 9:00
Lipolec, kostel sv. Lamberta 17:30 16:30 11:00 11:00
Lipovec u Blanska, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 19:00 9:00 9:00
Lipůvka, kostel sv. Cecílie 17:00 17:00 20:00 10:00
Lísek, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 21:00 10:30 9:00
Litobratřice, kostel sv. Jiří 10:30
Litohoř, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 9:00 9:00
Litovany, kaple sv. Pia X. 11:00
Loděnice u Moravského Krumlova, kostel sv. Markéty 18:00 18:00 21:00 10:45 10:45
Lomnice, kostel Navštívení Panny Marie 17:15 17:15 20:00 9:30 9:30
Lovčice u Kyjova, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 18:00 18:00 9:15 9:15
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00
Lubnice, kostel sv. Jiří 10:00
Luka nad Jihlavou, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 7:45
11:00
7:45
Lukov nad Dyjí, kostel sv. Jiljí 17:00 18:00
Lukov u Moravských Budějovic, kostel Narození Jana Křtitele 17:00 17:00 17:00 9:00 9:00
Luleč, kostel sv. Martina 18:00 18:00 20:00 10:00 10:00
Lužice u Hodonína, kostel sv. Cyrila a Metoděje 19:00 19:00 20:00 9:00 9:00
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 20:30 8:00 8:00
Malý Beranov, kostel Božského Srdce Páně 9:30 9:30
Martínkov, kostel Navštívení Panny Marie 18:30 18:30 9:30 9:30
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 18:00 9:00 9:00
Matějovec, kostel sv. Oldřicha a sv. Linharta 11:00 11:00
Medlov, kostel sv. Bartoloměje 8:00 8:00
Měnín, kostel sv. Markéty 18:30 17:30 17:30 9:00 9:00
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 18:30 18:00 19:30 7:45
9:15
7:45
Mikulčice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Mikulov, kostel sv. Václava 18:00 15:00 21:00 9:30 9:30
Mikulovice u Znojma, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:00 17:00 8:00 8:00
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 20:30 8:00 8:00
Miroslav, kostel sv. Petra a Pavla 18:00 15:00 20:00 8:00 8:00
Miroslavské Knínice, kostel sv. Mikuláše 11:00
Modřice, kostel sv. Gotharda 18:00 15:00 20:00 9:30 8:00
Mohelno, kostel Všech svatých 16:00 15:00 18:00 9:15 9:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 19:15 15:00 22:00 9:00 9:00
Moravec, domov pro kněze 8:00 8:00
Moravec, kostel Povýšení svatého Kříže 18:30 18:30 21:00 9:30 9:30
Moravská Nová Ves, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 20:00 9:15 9:00
Moravské Budějovice, Dům sv. Antonína 16:00 16:00 9:00 9:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí 18:30 18:30 19:30 7:30
10:30
7:30
10:30
Moravské Knínice, kostel sv. Markéty 11:00 7:00
Moravské Křižánky, kostel Panny Marie Pomocnice 11:00
Moravský Krumlov, kostel Všech svatých 19:00 15:00 21:30 9:00 9:00
Moravský Žižkov, kostel Panny Marie Vítězné 9:00 9:00
Moutnice, kostel sv. Jiljí 18:30 18:30 20:30 7:30
10:30
8:00
Mrákotín u Telče, kostel sv. Jiljí 18:30 18:30 20:00 7:30 7:30
Mutěnice, kostel sv. Kateřiny 18:30 18:30 20:00 7:30
10:30
8:00
Myslibořice, kostel sv. Lukáše 9:00 9:00
Náměšť nad Oslavou, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:30 9:00 9:00
Násedlovice, kostel sv. Martina, Cyrila a Metoděje 9:30
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:30 14:30
Nedvědice, kostel sv. Kunhuty 18:00 18:00 18:00 8:30 8:30
Němčany, kostel sv. Antonína 11:00 7:30
Němčičky u Hustopečí, kostel Navštívení Panny Marie 17:00 17:00 20:00 9:30 9:30
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Neslovice, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 20:00 10:30 10:30
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 18:30 15:00 19:00 8:00 8:00
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 16:00 17:00 17:30 10:00 10:00
Nikolčice, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 17:00 9:00 9:00
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 18:00 18:00 19:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Nová Říše, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:00 8:00
11:00
8:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 8:15 8:15
Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty 18:00 17:00 18:30 7:30
9:00
8:00
Nové Sady u Písečného, kostel sv. Oldřicha 11:00
Nové Syrovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 19:00 19:00 19:30 9:00 9:00
Nové Veselí, kostel sv. Václava 18:00 15:00 19:30 8:00 8:00
Novosedly, kostel sv. Oldřicha 18:00 18:00 20:00 9:00 9:00
Obyčtov, kostel Navštívení Panny Marie 18:30 15:00 20:30 10:00 10:00
Ochoz u Brna, kostel sv. Václava 19:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Okříšky, kostel Jména Panny Marie 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 21:00 10:15 10:15
Olbramovice, kostel sv. Jakuba Staršího 21:00 10:00
Oleksovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 15:00 18:00 10:30 10:30
Olešná na Moravě, kostel sv. Maří Magdalény 17:00 17:00 19:00 10:10 10:00
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 19:00 17:00 20:30 8:00 8:00
Olší u Tišnova, kostel sv. Jiří 18:00 18:00 20:00 8:00
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 17:30 17:30 20:00 8:00 11:00
Opatovice u Rajhradu, kostel sv. Karla Boromejského 9:30
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 11:00
Ořechov u Brna, kostel sv. Jiří 16:00 9:00-k???ov? cesta 9:00-r??enec 8:00 8:00
Ořechov u Brna, kostel Všech svatých 17:30 15:30 19:30 9:15 9:15
Osiky, poutní kaple sv. Stanislava 11:00
Oslavany, kostel sv. Mikuláše - pouť k Panně Marii Karmelské 18:00 15:00 18:00 9:30 9:30
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 20:00 9:30 9:30
Ostrov nad Oslavou, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 4:15 11:00 8:30
Ostrov u Macochy, kostel sv. Maří Magdalény 16:30 16:30 17:00 7:45 7:45
Ostrovačice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Václava 19:00 19:00 19:00 7:30 8:30
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 18:30 18:30 20:00 9:30 9:30
Palupín, kostel sv. Václava 9:45
Panské Dubenky, kostel Zjevení Páně 11:00
Pasohlávky, kostel sv. Anny 19:00 19:00 11:00 11:00
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 18:00 18:00 18:30 9:30 9:30
Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 17:00 17:00 19:30 9:30 9:30
Perná, kostel sv. Mikuláše 19:00 17:00 21:00 8:00 8:00
Petrovice u Blanska, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:30 17:30 19:00 9:00 9:00
Petrovice u Moravského Krumlova, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 17:00 19:00 7:30 7:30
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 17:30 17:30 19:00 9:00 9:00
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:50
Podivín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:30 18:30 20:00 11:00 11:00
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00 18:00 20:00 9:00 8:00
Pohořelice, kostel sv. Jakuba staršího 18:00 16:00 20:00 9:30 9:30
Polánka u Moravského Krumlova, kaple Narození Panny Marie 11:00
Popelín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00
Popice, kostel sv. Ondřeje 17:00 17:00 18:00 9:30
Poštorná, kostel Navštívení Panny Marie 19:00 19:00 19:30 9:30 8:00
Pouzdřany, kostel sv. Mikuláše a sv. Václava 17:00 9:00
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 21:00 7:30
9:15
7:30
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 20:00 10:30 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 18:00 9:30
Prosetín, kostel sv. Markéty 18:00 17:30 18:00 8:00 8:00
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 20:00 8:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 18:00 18:00 20:00 8:00
11:00
7:30
Prštice, kaple sv. Jana Nepomuckého 10:30
Prušánky, kostel sv. Izidora 18:00 18:00 20:00 10:00 10:00
Předín, kostel sv. Václava 15:30 15:30 11:00 11:00
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 17:00 17:00 22:00 10:15 7:30
Přeskače, kostel Všech svatých 9:00
Přibice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 17:00 11:00 11:00
Příbram na Moravě, kaple sv. Floriána a Panny Marie 10:00
Přibyslavice u Třebíče, poutní kostel Narození Panny Marie 18:30 15:00 20:30 8:00 8:00
Přísnotice, kostel sv. Václava 17:00 17:00 21:00 7:30 7:30
Přítluky, kostel sv. Markéty 9:00
Přízřenice, kostel sv. Markéty 17:30
Puklice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30
Pyšel, kostel sv. Barbory 17:00 17:00 20:30 8:00 10:00
Radešínská Svratka, kostel sv. Václava 18:30 18:30 19:30 8:30 8:30
Radkov u Telče, kostel sv. Bartoloměje 17:00 17:00 20:00 9:00 9:00
Radkovice u Hrotovic, kostel sv. 14 Pomocníků 17:00 17:00 15:30 11:00 11:00
Radostice, kostel sv. Šimona a Judy 10:30
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 19:00 19:00 22:00 7:45
11:00
7:45
Rájec nad Svitavou, kostel Všech svatých 18:00 18:00 19:30 8:00 8:00
Rajhrad, kostel Božského Srdce Páně 17:00 17:00 19:30 9:00 9:00
Rajhrad, kostel Povýšení sv. Kříže 11:00
Rajhrad, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 21:00 8:00 8:00
Rakvice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 19:00 9:00
Rancířov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30
Rašov, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 9:00
Ratíškovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 15:00 19:00 8:00
10:00
8:00
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 17:30 15:00 20:00 8:00 8:00
Rosice u Brna, kostel sv. Martina 18:30 18:30 21:00 9:15 9:15
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 10:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 18:00 20:30 10:30 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 9:30
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 8:00 8:00
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 18:30 15:00 21:00
Rovečné, kostel sv. Martina 17:00 17:00 9:30 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 11:00 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 17:00 15:00 8:00
Rozseč u Třešti, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 18:15 18:15 20:15 11:00 11:00
Rozsochy, kostel sv. Bartoloměje 17:30 17:30 9:15 9:15
Rožná, kostel sv. Havla 16:00 16:00 7:45 7:45
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 19:00 19:00 19:00 8:00 8:00
Rudíkov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:30 11:00 10:30
Řeznovice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 17:00 17:00 11:00
Říčany u Brna, kostel sv. Petra a sv. Pavla 9:00
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 20:00 9:30 9:30
Sedlec u Náměště nad Oslavou, kaple sv. Anny 11:00
Sedlec u Mikulova, kostel sv. Víta 11:00
Slavíkovice u Jemnice, kostel sv. Kateřiny 15:30 11:00 7:15
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 18:00 15:00 20:30 9:00
18:00
7:30
Slavkovice, poutní kostel Božího milosrdenství 10:30 10:30
Slavonice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 15:00 20:00 8:00 8:00
Sloup v Moravském krasu, kostel Panny Marie Bolestné 18:00 15:15 20:00 7:30
10:30
7:30
Sněžné na Moravě, kostel sv. Kříže 19:00 17:00 20:30 10:30
Sokolnice, kaple Povýšení svatého Kříže 7:45 9:00
Stará Říše, kostel Všech svatých 19:00 19:00 19:00 9:30 8:00
Staré Hobzí, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ondřeje 18:30 18:30 20:30 9:30 9:30
Starovice, kostel sv. Jiří a Mikuláše 17:30 16:30 8:00 8:00
Starovičky, kostel sv. Kateřiny 16:00 15:00 11:00 11:00
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 18:30 18:30 20:00 10:20 10:20
Starý Poddvorov, kostel sv. Martina 9:00 9:00
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 18:00 17:30 20:45 10:30 10:30
Strachotice, kostel sv. Jiří 8:00
Strachotín, kostel sv. Oldřicha a sv. Metoděje 11:00
Strážek, kostel sv. Šimona 16:30 16:30 19:00 8:00 8:00
Střelice u Brna, klášter 18:00 15:00 19:00 8:15 8:15
Střelice u Brna, kostel Nejsvětější Trojice 19:00 19:00 19:00 7:00
10:10
7:00
10:00
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 16:30 9:15 9:15
Studená, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Suchohrdly u Miroslavi, kostel sv. Markéty 9:30
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 18:00 18:00 19:30 9:45 9:45
Sulkovec, kostel sv. Havla 16:00 11:15 7:00
Svatoslav u Tišnova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 11:00
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 11:00 8:00
Syrovice, kostel sv. Augustina 18:30 18:30 20:00 8:30 8:30
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šakvice, kostel sv. Barbory 18:00 18:00 20:00 11:00
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 21:00 9:00 9:00
Šardice, kostel sv. Michaela archanděla 19:30 19:30 20:00 10:00 10:00
Šatov, kostel sv. Martina 9:45
Šebkovice, kostel sv. Maří Magdalény 17:30 17:30 8:00 8:00
Šebrov-Kateřina, kostel sv. Kateřiny 16:00 10:00
Šitbořice, farní kostel sv. Mikuláše 19:00 19:00 20:30 7:30
10:30
7:30
10:30
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:30 7:00
8:45
18:30
7:00
8:45
Štěpánov nad Svratkou, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:15 19:00 10:00 10:00
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 17:00 17:00 19:30 7:30 7:30
Šumná, kostel sv. Ducha 11:30
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:00 10:30 8:00
10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 18:00 18:00 20:00 11:00
Tavíkovice, kostel Panny Marie Matky jednoty křesťanů 11:00
Telč-Staré Město, kostel Matky Boží - pouť k Panně Marii Staroměstské 10:30 10:30
Telč, kostel sv. Jakuba Staršího 18:30 18:30 22:00 7:30
9:00
7:30
9:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 15:00 20:00 9:00 7:45
Terezín u Čejče, kostel Božského Srdce Páně 9:00 9:00
Těšany, kostel sv. Barnabáše 19:00 19:00 19:00 9:00 9:00
Těšetice, kostel Nejsvětější Trojice 18:00 11:00
Tišnov, kostel sv. Václava 19:00 15:00 19:00 6:35
8:45
8:45
Trnava u Třebíče, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 16:30 8:00 8:00
Troskotovice, kostel sv. Václava 14:00
Troubsko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 7:30
9:00
7:30
9:00
Trstěnice, kostel Povýšení sv. Kříže 8:00 9:45
Třebětice u Dačic, kostel sv. Václava 17:00 17:00 19:00 9:15 9:15
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 18:00 15:00 20:30 7:30
9:00
7:30
Třebíč-město, kostel sv. Martina 17:00 18:00 18:00 8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
Třebíč-Sokolí, kaple Nejsvětějšího Srdce Páně 8:30
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 19:00 16:30 21:00 7:00
10:00
7:00
10:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 20:00 7:45
10:45
7:45
Tvrdonice, kostel sv. Mikuláše 18:00 15:00 19:00 10:30 9:00
Týnec, poutní kostel Stětí sv. Jana Křtitele - pouť k Panně Marii Pomocnici 10:45 8:00
Uherčice u Hustopečí, kostel sv. Jana Křtitele 19:00 17:00 18:00 8:00 8:00
Uhřice u Kyjova, kostel sv. Jana Křtitele 17:30 17:30 9:30 9:30
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 17:00 15:00 22:00 11:00 9:15
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 19:00 15:00 21:00 8:00
11:00
8:00
Újezd u Černé Hory, kostel Všech svatých 8:30 8:30
Únanov, kostel sv. Prokopa 18:00 18:00 20:30 8:00 8:00
Unín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:30 15:30 18:00 8:00 8:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:00
Urbanov, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 17:00 22:00 10:30 10:30
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 18:00 18:00 21:30 8:00 8:00
Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 20:00 10:30 10:30
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 9:30
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 17:00 17:00 19:00 7:30 7:30
Vedrovice, kostel sv. Kunhuty 19:00 7:45
Velešovice, kostel sv. Barbory 19:00 11:00 11:00
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 18:00 18:00 20:00 8:00
9:30
8:00
Velké Bílovice, kostel Narození Panny Marie 17:40 17:00 19:30 7:30
10:30
7:30
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 18:00 18:00 21:00 7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
Velké Němčice, kostel sv. Václava a sv. Víta a Panny Marie 18:00 19:00 20:00 11:00 11:00
Velké Pavlovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 15:00 21:30 11:00 11:00
Velký Beranov, kaple sv. Anny 9:30
Velký Újezd u Jemnice, kaple Povýšení sv. Kříže, Domov sv. Anežky 15:30 15:00 18:30 8:30 8:30
Velký Újezd u Jemnice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:30 18:30 20:30 9:45 9:45
Vémyslice, kostel Narození Panny Marie 19:00 11:10 11:10
Věteřov, kostel sv. Cyrila a Metoděje a zemských patronů 18:00 15:00 20:00 9:00 9:00
Veverská Bítýška, kostel sv. Jakuba 18:30 17:15 20:15 9:30 9:30
Veverské Knínice, kostel sv. Mikuláše 17:00 17:00 21:00 10:30
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 16:00 18:00 8:00 8:00
Višňové u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 19:00 19:00 9:30 9:30
Vítonice u Znojma, kaple sv. Kříže 7:30
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 8:00 8:00
Vlasatice, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 8:00 8:00
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 11:00 11:00
Volfířov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:00 18:00 21:00 9:30 9:30
Vranov, kostel Narození Panny Marie 18:30 18:30 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 19:00 19:00 22:00 9:15 9:15
Vranovice, kostel Navštívení Panny Marie 18:00 15:00 20:30 9:30 9:30
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 15:00 19:30 7:30 7:30
Vrbice u Velkých Pavlovic, kostel sv. Jiljí 16:00 8:00 8:00
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 11:00 10:00
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 18:00 18:00 21:00 9:30 9:30
Vysoké Popovice, kostel sv. Jana Křtitele 17:00 15:00 19:00 8:00 8:00
Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice 17:30 17:30 19:00 11:00 8:00
Zaječí, kostel sv. Jana Křtitele 15:30
Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí 16:45 17:45 17:45 11:00 8:00
Zbýšov u Brna, kostel sv. Martina 18:00 18:00 19:00 8:00 8:00
Zhoř u Jihlavy, kostel sv. Markéty 17:15 16:30 18:30 9:15 9:15
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 19:00 19:00 20:00 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Znojmo-Mramotice, kostel Panny Marie Bolestné 9:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 9:30
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 18:30 18:30 20:30 9:30 9:00
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
10:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 16:00 16:00 18:00 10:00 9:00
Zvole nad Pernštejnem, kostel sv. Václava 19:00 19:00 19:00 10:45 10:45
Žarošice, kostel sv. Anny - pouť ke Staré Matce Boží Žarošické 19:00 19:00 21:00 8:00
11:00
8:00
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 17:00 18:00 9:30 9:30
Ždánice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 16:00 20:15 10:45 7:45
Žďár nad Sázavou, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 17:00 17:00 21:00 9:00 9:00
Žďár nad Sázavou, kostel sv. Prokopa 19:00 15:00 20:00 7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
Žďárec, kostel sv. Petra a sv. Pavla 18:00 18:00 20:00 10:45 8:00
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 17:00 17:00 18:30 8:00 8:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 17:30 17:30 20:00 10:30 10:30
Želetava, kostel sv. Michaela archanděla 17:00 17:00 19:30 8:00 8:00
Želetice, kostel sv. Jakuba Staršího 17:00 17:00 19:00 9:20 7:00
Želetice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 10:30
Žernůvka, kaple Panny Marie Bolestné 18:00 18:00 18:30 10:00 10:00
Žerotice, kostel sv. Martina 18:00 18:00 20:00 8:00 8:00
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 20:00 20:00 20:00 9:30
18:00
9:30

Celkem kostelů: 529

Celkem bohoslužeb: 2169